אז מה ההימור שלכם לגבי הגמר

אורישקי

New member
אני חושב שאנה וענת יקבלו שתיהן את אותם קולות

אם אחת עפה והשנייה עולה נגד שגב. למרות שהמושבעים מעדיפים את ענת ומעריכים אותה יותר, הם מעדיפים את שגב.
בכל אופן הבנות עשו בשכל, בלי לדעת בכלל, שהדיחו את בוקי רק בגלל האסמסים, למרות שהן לא חשבו על זה ולא ידעו שהוא יהיה כל כך פופולארי, כי ככה יש סיכוי שאחת מהן זוכה וברית ה"טרללה אנחנו חברים כל כך טובים אני מתה עלייך גם אני מתה עלייך זכייה שלך זו זכייה שלי" שלהם תנצח.

אני יכולה רק לקוות שאכן ענת תנצח

למרות שהייתי בעד שגב בתחילת העונה, אבל בסופו של דבר ענת ניצחה אצלי למרות שדווקא אותה לא אהבתי בתחילת העונה

בסופו של דבר מדובר בגלגל שרק אלוהים יודע איך הוא יסתובב לו...
כך או כך, העיקר שבוקי לא בגמר וכך לא ניתנת האפשרות לכל המוני בית ישראל להצביע עבור האיש שהחזיר את הזקנה מהמסדרון לתודעה הציבורית

אורישקי

New member
אני מקווה שזה יהיה שגב

ואם לא הוא אז גם ענת לא יהיה כל כך נורא.
רק לא אנה

אל תדאג

לאנה אין שום סיכוי

היא כבר קיבלה את המכונית שלה... המאבק הוא בין שגב לענת והכוחות לדעתי די שקולים. אבל מעצבן אותי שהקהל הוא זה שמחליט מי יעלה לגמר ראש בראש. זה לא הוגן וזה לא פייר כלפי משחק מצויין שהיה לכל אורך הדרך. אין לי שום ריספקט כלפי הצופים במיוחד כשההצבעות הן כמעט בלתי מוגבלות (הצחיקו אותי עם ההגבלה כביכול ל-20 הצבעות ביום) כי ברגע שאפשר להצביע דרך מחשבים, הרי הפתח לרמאויות הוא ענק ביותר. עכשיו נשאלת השאלה מי יצליח לרמות את המערכת ולהכניס את הפייבוריט שלו לגמר.

IDGAD5

New member
גם אותי זה מעצבן

ולא ברורה לי ההצבעה דרך המחשב במקום מסוים נאמר לי כי אפשר להצביע 10 פעמים במקום אחר 20 ובינתיים הצבעתי לדעתי יותר מ-30 פעם דרך המחשב ועדיין לא הגבילו אותי. מוזר יכול להיות שאחרי מכסה מסוימת ההצבעות לא נחשבות. בכל מקרה זה לא אמין בכלל

mmeny

New member
יש לי אינטואיציה של משחק מכור וענת זוכה

אנה קיבלה את הג'יפ,
לענת ייתנו את הכסף
תורג'י ואושרי עפו וחזרו פעמיים

דואגים לכל הברנז'ה התל-אביבית

GIOVANINI

New member
מי שמגיע לו לזכות זה רק שגב!

מתוך ה3

קודם כל נתחיל בזה ענת הודחה מהמשחק!, זה בישראל יש 80000 גלגלי הצלה זה משהו אחר

בקשר לאנה, אז שגב בניגוד לאנה כל רגע במשחק יזם וחשב קדימה ועשה הכל כדי להגיע לגמר בניגוד לאנה שהלכה אחרי תורגמן וענת.

אם יש מגיע אז לשגב מגיע!

אבל לצערי בגלל עוד עניין מפגר שהמציאו בערוץ 10 שנקרא SMS הוא יודח כנראה.

ziv86

New member
תשובה

לא משנה נגד מי, שגב מנצח ע"י 5-3.
אין שום סיכוי ששגב יודח בSMSים, גם כי הוא דורון מלך האי (שיישישייייו) וגם כי למרות ה-2 פרקים האחרונים שהיה דוחה, הוא חשב אסטרטגית, וזה היה נכון להדיח את בוקי, עם כל הצער שבדבר.
הם רגילים שיש 3 בגמר, ואז במידה והם היו שניהם עם אנה/ענת אז אנה/ענת היתה מקבלת 3 קולות, ויתר ה-4 קולות היו צריכים להתחלק בין בוקי לשגב, ואז אומנם שניהם הגיעו לגמר אבל אולי אף אחד לא יזכה מביניהם.

בוקי במהלך כל העונה משמיץ בכל מקום אפשרי את "ברית הבוטיק" ואת תורג'י ואנה בפרט, להוסיף לעובדה שבכל התקופה הזאת הוא ושגב חברים (הוא בא לראות אצלו את הפרק, או לסיור הלילי שלו) לעומת לא ענת ולא אנה שדיברו איתו בערך בשנה האחרונה.ולכן הוא יצביע שגב

משה אחרי צפייה בכל הפרקים יגלה כמה אפס מאופס הוא ושאיתי אוהב אותו ולא אמר עליו מילה רעה אחת לאורך כל המשחק, ולאור החברות בת ה19 שנים שלהם הוא יצביע לאיתי
נטלי אותו דבר, בן הברית שלה.
עזאם אין סיכוי שהוא יצביע לאנה (בגלל שהיא חברה של תורג'י, שנוא נפשו, ובטח לא לענת) ולכן הוא יצביע שגב.
אנה/ענת (זו שתודח בSMSים), תורג'י ואושרי יצביעו לזו שתישאר מהבנות.
ואז יווצר מצב של 4-3 שיוליה תכריע..
אבל יוליה כמו משה, תראה כמה מעפנה היא יצאה בטלויזיה ושאם לא היתה מזגזגת וכדו' היתה יכולה להיות שם עכשיו עם בוקי ושגב במקום 2 הבנות, היא גם תצביע שגב, עם כל זה שהיא יותר מקורבת לתורג'י.

סה"כ 5-3 לשגב.

ziv86

New member
ולא שזה יקרה אבל..

אם מודיעים ששגב מודח בSMSים, באותה שניה אני מכבה את הטלויזיה!
זו נבלה וזו טריפה

mmeny

New member
גם טלכו היה הכי טוב בעונה 3 ועף בSMSים

גם טלכו,שעשה דרך מדהימה,התחיל באי המתים ואחרי כמה זמן היה שם לבד עם 6 בנות,חזר במצב של מיעוט למשחק,הצליח לגבש מחנה,אח"כ הצליח לשבור מהמחנה השני את אביגיל,אח"כ שזיו יצא והיה שנוא הוא הצליח להתרחק מזיו להשתחל לברית של טומי-אוהד-ליאורה-אביגיל-שי בעצם כולם סמכו עליו,רק חבל שבSMSים הוא עף.

בעיני לאורך כל 6 עונות הישרדות הישראלית הוא היה השחקן הכי טוב (בלי שאני מזלזל באריק או שי או שגב או אפילו שפקס)

horsefair

New member
למרות הפה הגדול - ענת צריכה לזכות

אם לא בוקי - אז ענת צריכה לזכות. חד וחלק.

שגב - פיכס, מגעיל, דוחה, לא מלך, לא דורון המלך, לא דורית המלכה ולא שגב הפלוץ.

שגב התנהג לבוקי - בדרך בזוייה ועלובה ובעצם הוא גנב לבוקי את הגמר. אבל.. בוקי הלך בראש מורם ושאפו לו.

אנא - פורצלן שזכה באוטו שלא יודעת לנהוג. אחת שלא עשתה שום דבר ראוי במשחק -- חוץ מלהלך בין הטיפות.

אם מגיע פה למישהו - שנלחם - בין כל השלושה - ולדעתי לא מגיע בתכלס לאף אחד מהם אלא לזקנה מהמסדרון - אז מי שמגיע לו הפרס זה ענת.

מודה, לא אוהב אותה אחרי שפתחה את הג'ורה אבל - היא הובילה מהלכים, היא נלחמה כמו לביאה עצבנית - והיא - חזרה ולא סתם - היישר לשלישיית הגמר.

אם מישהו - עדיף שענת תיקח.

אני מקווה - שהקהל ינקום בשגב ב SMS
אני מקווה - שפורצלן לא תזכה

אני מקווה שאותו יום של הגמר יהיה קצר בבריכת הסולטן, הלווינים לא ישדרו את המשדר ואולי תהיה שביתה בערוץ 10 כי ייחלטו להם את הכסף
אז אף אחד לא יזכה בפרס וזה יהיה - הדבר הכי ראוי בהשרדות - שיגנבו להם את הפרס - מתוך התיק .

צר לי - לא מגיע לאף אחד מכולם

והרע במיעוטו - זה ענת

mmeny

New member
סליחה
מה זה "ראויה"? מה זה "גנב לו תגמר"|ט

מה זה גנב לו תגמר?
הגמר היה של בוקי ?
אולי שגב גם הביא אותו לגמר שניצח בוטו ובחסינות פרק קודם?
אולי הוא הביא אותו שהדיח בדרך הרבה מתמודדים אחרים?

מה זה ענת ראויה?
גם עזאם אושרי ותורג'י ראויים,הם גם אתלטים לא רעים (אתה מבסס את ההחלטה על אתלטיות לא?)

לטעמי דווקא שגב הרבה יותר ראוי,הוא הגיע משבט חלש,מברית חלשה,
השבט שלו כמעט לא לקח אף פעם משימות וטו
הוא היה צריך להילחם הרבה יותר כדי להגיע לגמר
אם המבחן היה כושר גופני,ענת הייתה מנצחת מראש

רוקסין

New member
אז תכבה אותה כבר מעכשיו, כי הוא הולך להפסיד

ובגדול. בדיוק כמו שאיילה רפש הפסידה מול אלין ואלירז. כולם חשבו שאחד מהם יודח ואיילה תעלה לגמר. אבל נחש מה? הרפש לא עלתה והיא זו שהודחה. במאמץ עילאי של תומכי אלירז שהצילו גם את אלין המתוקה על הדרך. העיקר לא לראות את הרפש בגמר.

ziv86

New member
טעות

הוא שיחק את המשחק הכי טוב ואני חושב שמספר המסמסים שלו גדול יותר מהמסמסים לאנה וענת ביחד, אבל נהיה יותר חכמים ברביעי הבא

למעלה