אז מה ההימור שלכם לגבי הגמר

survivortvk3

New member
מהמר

ענת תעוף באסמסים, ואז אנה ואיתי בגמר:
עזאם-איתי
אושרי-איתי
יוליה-איתי
נטלי-איתי
משה-איתי
תורג'י-אנה
בוקי-איתי
ענת-אנה

6-2 ודורון מלך האי מנצח

black scar1

New member
אני מאוד מקווה ששגב הוא זה שינצח

אבל לצערי אני מאוד חוששת שזה לא יקרה.

קשה לי נורא לתת הערכה לגבי מה חושבים, כי בעקבות הפרקים האחרונים הרבה משמיצים את שגב, ולא מגיע לו! עושים מבוקי גיבור האומה והוא לא. שגב שיתף איתו פעולה בגנבת הפסלון- אבל הוא לא ידע שבוקי גנב את הפסלון, הוא לא יעץ לו לעשות את זה, הוא לא היה מודע עד שבוקי סיפר לו, ואז לא הייתה לו ברירה כי אם היה בא ומספר- הוא היה עף!! שגב לא חייב לבוקי כלום- וגם בוקי יכל לבוא לבנות ולנסות לסגור איתן דיל. זו אשמתו שלא עשה את זה.

לצערי, לפי מה שאני רואה בנט' אנשים לא רואים את זה ככה. עושים מבוקי איזה גיבור אומה, ומשגב איזה אחד שבוגד. זה פשוט אידיוטי!! וחבל חבל!!!

לדעתי אנה תהיה מקום 1 בהצבעות. מי שיעוף זה בין שגב לענת. קשה לי מאוד לצפות מי מהם עף.

אם שגב נשאר מול אנה- עדיין אני חושבת שאתם נורא אופטימיים לגבי ההצבעות של המושבעים-

לדעתי נטלי ועזאם- הצבעות בטוחות לשגב
משה- אני כבר לא יודעת לגבי הבן אדם הזה, הוא אמר בוילה לבוקי שהוא לא היה מצביע לו אם היה בגמר בגלל הגניבה. יכול להיות שלא יצביע לאיתי בגלל זה. מאוד מקווה שכן אבל לא יודעת מה לצפות ממנו.
אושרי - אתם מפתיעים אותי, לדעתי אין מצב שהוא מצביע לשגב. פשוט אין מצב. הוא ואושרי לא בקשרים היום- ועם תורג'י הוא כן. ותורג'י "יסביר" לו למה אנה וענת שיחקו הכי נכון וכו'- לי אין ספק שאושרי מצביע לאנה. זו דעתי.
בוקי- לדעתי יצביע לשגב, אבל שוב, אופטימיות זהירה. יש אופציה שהוא לא יצביע לשגב.
יוליה- מאוד חוששת ממנה- קשה לי לצפות מה היא תצביע.
תורג'י - ברור שלאנה. אין שאלה פה.

אני ממש לא אופטימית כמוכם. אבל נחיה ונראה.
תגידו- מישהו מכם עומד לסמס? ואם כן למי?

IDGAD5

New member
אני מהמרת

ששגב בעקבות ההדחה של בוקי יעוף בשלב ה-sms ובקרב בין אנה לענת רוב דאנג יצביעו לענת והיא תנצח.

במידה ואני טועה ושגב עולה אז יש עוד קול לענת או אנה.

יש סיכוי שבוקי ויוליה יצביעו לענת אבל לאנה? אין מצב

בוקי כתב שנטלי ומשה מצביעים לשגב שאושרי יצביע לאנה.

עזאם יצביע לשגב

אני לא מסמסת כי אין לי כוח לבטל את החסימה להצבעות ב-sms שיש לי. אני כן הצבעתי באתר בחינם...לשגב כמובן

IDGAD5

New member
כן

אפשר להצביע 10 פעמים ביום מהמחשב ככה אפילו כתוב בדף הרשמי של שגב הוא לא ירשום סתם.

מכיוון שלצערי y2n לא יכול לספק יותר ספוילרים הייתי צריכה למצוא מקורות מידע אחרים P: לא דבר פשוט כשאין לך פייסבוק. אבל דרך פייסבוק של אחרים הגעתי לדף של בוקי ושם הוא כתב את זה.

black scar1

New member
אבל מה יוצא להפקה אם מצביעים באתר?

הם לא מרוויחים מזה כסף?

אני בכל מקרה מוכנה להצביע לשגב באתר ומצביעה כמה פעמים. מ'כפת לי? לא עולה לי כסף. סמס לא הייתי מוציאה על התכנית הזאת..

mmeny

New member
למה מותר 10 הצבעות ביום

זה הפתח לכל הרמאויות,ועידוד שלהם.
הרגע נכנסתי לאתר,הצבעתי לשגב ומיד אח"כ הצבעתי לו שוב.
הרי רוב עם ישראל לא יצביע בכלל או יצביע פעם אחת,לעומת זאת יש מחשבים שידאגו עד הגמר לשלוח יום יום 10 הצבעות מכל כתובת IP שהמחשב יקלוט.
הדוגמא של הישרדות 5 (אהוב הקהל עף בSMS) לא הספיקה להם?

מהמר

שאנה תודח בסמסים

ושגב ינצח בגמר. רק תורג'י ואנה יצביעו עבור ענת, השאר עבור שגב.

לגבי מה "מגיע", אני חושב שמתוך השלושה שנשארו, הכי מגיע לענת לזכות בזכות הנצחונות שלה במשימות במאני-טיים.

השורד

New member
לצערי אני פסימי

שגב עף ב-SMS-ים. אנשים אתם שאננים... חייבים לסמס לו בטירוף.
ענת לא פופולרית? ענת הרוויחה הרבה קולות בזכות ההתנצלות שלה וההתמתנות אחרי שחזרה למשחק. הרבה מתומכי בוקי חושבים עכשיו שהיא הרע במיעוטו.
לאנה יש את האהבלים / בני נוער שחושבים שהיא סלב ולא מתייחסים למה שראו ממנה על המסך. מה גם שלתורג'י לא חסר כסף והוא יכול לקנות כמה עשרות אלפי SMS-ים בשבילה.

ענת תנצח את אנה בגמר.

אורישקי

New member
מהמר והפעם למקום הנכון

יש לי הרגשה שאנה עפה באסמסים.
למרות שממש כועסים על שגב בעקבות המהלך האחרון:
א. אנה וענת גם כן לא דמויות פופולאריות והרבה שונאים אותם אם לא מתעבים
ב. מי שאוהב את אנה בד"כ אוהב גם את ענת או ההפך, אז הקולות יכולים להתפצל, וזה לא שהן פופולאריות כמו אלירז ואלין שהצליחו לנצח את איילה למרות פיצול הקולות. העם שונא אותן.
או כמו שדודה שלי (שכמעט לא רואה את הסדרה) אמרה על ענת: "לא רואה את כל הסדרה אבל ממה שראיתי היא מתייפייפת ומתנשאת"

אבל... ענת יותר אהובה וגם יותר מוערכת, היא ניצחה בהרבה משימות, הייתה מאד נחושה וכביכול שלטה בחלק לא מבוטל מהעונה.

נניח וזה קורה, בוקי אמר שפרסטר ונטלי הם קולות בטוחים לשגב ושתורג'י, תורג'י 2 (
) וענת/אנה הם קולות בטוחים לענת/אנה, ושעזאם,יוליה ובוקי יחליטו מי תנצח.

ולדעתי השלישייה הזו תצביע לשגב. בוקי אמר שהוא סולח לכולם, אפילו לג'מצ'י ולתורג'י ושמבחינתו זה משחק, ועם שגב הוא הרבה יותר בקשר לעומת ענת שהוא שנא רוב המשחק. יוליה לא אוהבת את הבנות בכלל ועזאם לא סובל אותן והיום הוא נראה בקשר טוב מאד עם שגב!

לכן שגב ינצח 5-3.

במידה והוא יודח באסמסים, אני חושב שכולם חוץ מתורג'י ותורג'י 2 יצביעו לענת, כי היא שלטה ברוב העונה, יותר מוערכת, הייתה יותר נחמדה... והיא תנצח 6-2

זו העונה היחידה שלא ברור מי ינצח באסמסים.

אני אנסה להמר פחות או יותר

אם הבנתי נכון, להצבעת המושבעים מגיעים שניים. החל מאמש הצופים מצביעים עבור מי שהם רוצים שיעלה להצבעת המושבעים.
כל אחד מהשלושה עלול להיות מודח על ידי הצופים, כך שקשה לי להמר.
אבל גם אם מדובר בשלושה, הרי ברור שתורג'י צדק. צריך להיות טמבל מוחלט כדי לחשוב שהמושבעים מעדיפים את בוקי על פני שגב במיוחד כשהם יודעים שבוקי לא היה אחראי בשום שלב של המשחק להדחה של מישהו או מהלך משמעותי כלשהי או לקח חסינות משמעותית כלשהי ובעצם למושבעים ברור שבוקי הגיע עד הסוף רק בגלל שהיה לו מזל ותמיד היה איזה מישהו אחר שהיה דחוף לכולם להדיח לפניו.
תכלס, בניגוד לצופים שמאוד התלהבו מדבר הגניבה בגלל שהיא בוצעה נגד ענת ותורג'י (כי אם זה היה ההיפך והגניבה היתה מתבצעת בידי תורג'י נגד בוקי ושגב הרי הדעות היו הפוכות והיו אומרים שזה לא לגיטימי או חוקי בעליל) הרי המושבעים קצת יותר בעניין של המשחק ומן הסתם לא היו נותנים לבוקי את המיליון בגלל מהלך נועז אחד השנוי כל כך במחלוקת.
לכן מן הסתם, כמו שכתבתי כבר מזמן מזמן, הרי שגב הוא זה שזוכה בהצבעת המושבעים אלא אם כן, הצופים ישלחו אותו הביתה בגלל שהצופים לא כל כך מבינים בהישרדות ומונעים יותר אמוציונאלית ומרביתם לא אהבו את הליקוקים האחרונים של שגב ואת ה"בגידה" כביכול בבוקי.
חבל מאוד שהבנות לא העיפו את שגב, ככה לפחות היה לענת סיכוי לזכות במיליון מול בוקי והן גם היו יוצאות טוב בעיני הצופים כי הצופים הרי אוהבים את בוקי. אבל הן היו נאמנות לעצמן כל הדרך ומן הסתם לא קיבלו תובנות אסטרטגיות רגע לפני הגמר
עכשיו הכל תלוי בצופים:
אם שגב נופל בהצבעת הצופים ונשארות רק אנה וענת, הרי ענת זוכה בגדול.
אם ענת נופלת אזי שגב זוכה בגדול
אם אנה נופלת אזי יש איכשהו סיכוי קטנטן לענת כי אנה הופכת למושבעת שמינית ואז במקרה של תיקו בין ענת לשגב, הם הולכים למבחן אש או כל מבחן אחר שיעלה בראשה של ההפקה שלא חפה מאינטרסים בכל הקשור לזוכה בגמר

למעלה