אז מה ההימור שלכם לגבי הגמר

Im All That

New member
אז מה ההימור שלכם לגבי הגמר

אז עכשיו כשאנחנו יודעים מהי שלישיית הגמר, שתפו את התהיות שלכם - מי לדעתכם יודח בסמסים? ומה תיהיה הצבעת המושבעים? מי יהיה השורד האחרון?

Im All That

New member
אני אתחיל...

אז לדעתי ענת היא זו שתודח בסמסים, בעיקר כי אני חושב שאנשים סלדו ממנה ומאנה באותה מידה, אולי יעריכו אותה יותר, אבל אני חושב שלהערכה אין מקום בתחרות פופולריות. לאנה יש יותר מעריצים מלפני וגם צריך להתחשב בהצבעה של פקאצות בנות 12 שיצביעו לה כי היא הכי יפה.
אני חושב ששגב יעבור את ענת בסמסים, מכיוון שיצביעו לו שומרי חסד נעורים מקומדי סטור וערוץ הילדים, האנשים שמעריכים את המשחק של הישרדות והם מעריצים מושבעים של התוכנית מארה"ב, וכמובן אלו שלא אוהבים את אנה וענת וממש לא רוצים לראות אותן זוכות.

לגבי המושבעים, לדעתי ההצבעה תיהיה כך:
עזאם - איתי.
אושרי - איתי.
יוליה - איתי.
נטלי - איתי.
משה - איתי.
תורג'י - אנה.
בוקי - איתי.
ענת - אנה.
* עם סיכוי קטנטן שאושרי יצביע לאנה, תלוי ביחסים שלו איתה היום, כפי שזה נראה - הוא לא הכי מסמפט את הבחורה.
ולכן, לדעתי איתי יהיה השורד האחרון 6-2. (או 5-3).

רוקסין

New member
יש לי חדשות בשבילך: מעריצי בוקי יצביעו לענת

וידיחו את שגב כנקמה על הבגידה המגעילה שלו. חכה ותראה ב29 לחודש איך שגב זה שיעוף בSMSים.

Bladeblur

New member
מסכים

רוב המעריצים האדוקים יצביעו לאיתי שגב.

איך שאני רואה:

עזאם - שגב
אושרי - שגב
יוליה -שגב
נטלי - שגב
משה -שגב
תורג'י - אנה
בוקי - שגב, למרות שיש מצב שהוא יצביע לאנה
ענת - אנה

רוקסין

New member
יוליה בחיים לא תצביע לשגב הבוגדני

שהדיח אותה עם סכין בגב. שלאלדבר בכלל אם גם בוקי לא יצביע לו, יוליה בטוח לא מצביעה לו גם.

Bladeblur

New member
רוקסין, אין לך מה לעשות בחיים שלך חוץ מלהגיב?

שנינו יודעים טוב מאוד שהיא רשמה את השם של שגב באותה מועצה, כך שאי אפשר להאשים אותו על זה. מה גם שאני יכול להבין אחרי שהיא טכנית החזירה את אושרי למשחק אז בכלל...

ואגב, הנה חוסר האובייקטיביות שלך, את פאנבואית של יוליה.

רוקסין

New member
ממש לא. בוקי שומר את הקלפים קרוב לחזה

הוא מתכנן נקמה מהסרטים נגד שגב. ובסופו של דבר יביא לו אותה בהפוכה, ממש כמו שהוא הביא לו. זה יהיה צדק פואטי מהסרטים וישדרג את הגמר שכנראה יזכה ברייטינג נמוך ביותר, לנוכח העובדה ששגב בגמר ולא בוקי. כך שלדעתי דווקא מצפה הפתעה גדולה בגמר. המושבעים, חוץ מאולי נטאלי הפאטתית והמאכזבת שביום רביעי גם תצראו איך היא תוקפת את בוקי בניסיון להגן על הרכיכה הבוגדנית שנעצה לו סכין בגב בדיוק כמו שעשה לכל שאר חבריו לשבט לפניו, מתכננים לנקום ברכיכה הבוגדני שבגד בכולם ושיקר לכולם והרס להם את הסיכויים להגיע לגמר. כל תומכיו של בוקי דורשים ממנו בדף הפייסבוק שלו שבשום פנים ואופן לא יתן את קולו לבוגד הלקקן הרכרוכי, ויעדיף לתת את קולו לענת, שהיא מבחינתם ברירת המחדל של הגמר הזה. גם אמרו לו שאם הוא נותן את קולו לשגב הוא אפס אפילו יותר גדול ממנו. כך שממש לא נראה לי שבוקי יעשה כזאת שטות, ובטח לא בשביל רכיכה בוגדני שבגד בו ותקע לו סכין בגב רגע לפני הגמר.

רוקסין

New member
שגב יודח בSMSים

המעריצים של בוקי כבר מתכננים איך להדיח אותו, וכל המדינה שונאת אותו אחרי שניה פרקים האחרונים, שבהם חשף את פרצופו המכוער והבוגדני, שבגד בכל מה שזז שם.

מה שאומר שהגמר יוכרע בין אנה לענת. השאלה את מי מבין השניים יעדיפו המושבעים... יש לי תחושה שאת אנה הם יעדיפו על ענת, שהספיקה לריב עם כולם שם, וגם עמדה מאחורי הדחתם, שלא דבר על הבגידה שלה בנטלי, אחרי שהבטיחה לה ולשגב שהם איתה בגמר...

mmeny

New member

גם אם כל מעריצי בוקי יירצו,הם לא יכולים למנוע משגב את הגמר,אני אסביר לאט:
SMSים שולחים בעד,לא נגד.

אגב,ראו את שגב מתלבט עם בוקי אם להעיף את ענת או אנה ואחד הנימוקים העיקריים שלהם היה שאנה התייחסה למודחים בזלזול וגסות יחסית לענת (ראו יחס מזלזל של אנה כלפי נטלי,יוליה,בוקי,שגב) בטח יחסית לאל שלה-תורג'י

אולי גם ענת, אני לא חושב שהיא כזו רעה כמו

שעושים ממנה

היא עשתה מהלכים בוגדניים נגד עזאם , הייתה מתנשאת

וזכתה בחסינויות ,

מצד שני עם עונה שבה היו גברים חזקים או סבירים , ולא "גבר", לקקן חנפן ומתרפס

ולא גבר שעבר התקף לב לא הייתה זוכה בחסינויות

רוקסין

New member
לענת לא מגיע על מה שעשתה לאיריס בביצה

ומה שעשתה לעזאם, הפתי הזה הביא את זה על עצמו.

למעלה