לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1294212,942 עוקבים אודות עסקים

פורום הישרדות ישראל

כורתים בריתות כל היום? יכולים לחיות על קוקוס במשך חודש? בטוחים שאם הייתה לכם ההזדמנות, הייתם זוכים? ברוכים הבאים לפורום הישרדות הישראלית! כאן תוכלו לדבר על התוכנית - לנתח, לשתף, להביע דעה, להעלות רעיונות, להיות המומים איך X עף, ובעיקר- ליהנות כללים: 1. אסור לכתוב הודעות הפוגעות בחברי פורום אחרים או מכילים שפה בוטה, מעליבה או גזענית. הודעה שכזו תימחק והגולש עלול להיחסם. 2.תכנים בעלי אופי מסחרי- יימחקו! 3. ביקורת על הנהלת הפורום ועל חברי הפורום יש לכתוב רק במסרים אישיים, או לפנות לפורום משוב. 4. ספוילרים שיכתבו ללא הסימון - יימחקו ללא כל אזהרה מוקדמת! תוכלו לפנות אלינו אם יש לכם רעיונות לשיפור הפורום או לחלופין אם משהו מפריע לכם, במסר אישי למנהלי הפורום. גלישה נעימה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הישרדות ישראל

כורתים בריתות כל היום? יכולים לחיות על קוקוס במשך חודש? בטוחים שאם הייתה לכם ההזדמנות, הייתם זוכים? ברוכים הבאים לפורום הישרדות הישראלית! כאן תוכלו לדבר על התוכנית - לנתח, לשתף, להביע דעה, להעלות רעיונות, להיות המומים איך X עף, ובעיקר- ליהנות כללים: 1. אסור לכתוב הודעות הפוגעות בחברי פורום אחרים או מכילים שפה בוטה, מעליבה או גזענית. הודעה שכזו תימחק והגולש עלול להיחסם. 2.תכנים בעלי אופי מסחרי- יימחקו! 3. ביקורת על הנהלת הפורום ועל חברי הפורום יש לכתוב רק במסרים אישיים, או לפנות לפורום משוב. 4. ספוילרים שיכתבו ללא הסימון - יימחקו ללא כל אזהרה מוקדמת! תוכלו לפנות אלינו אם יש לכם רעיונות לשיפור הפורום או לחלופין אם משהו מפריע לכם, במסר אישי למנהלי הפורום. גלישה נעימה!
x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום הישרדות ישראל * הבלוג מיומנה של סטודנטית לתקשורת יסכם את העונה לאחר כל פרק *
לא לשכוח לסמן ספוילר במידה ואתם יודעים/חושבים שיודעים משהו על המשך התוכנית

לא לשכוח לסמן ספוילר במידה ואתם יודעים/חושבים שיודעים משהו על המשך התוכנית
המשך >>

לצפיה ב-'אז מה ההימור שלכם לגבי הגמר'
אז מה ההימור שלכם לגבי הגמר
<< ההודעה הנוכחית
19/08/2012 | 01:42
57
891
אז עכשיו כשאנחנו יודעים מהי שלישיית הגמר, שתפו את התהיות שלכם - מי לדעתכם יודח בסמסים? ומה תיהיה הצבעת המושבעים? מי יהיה השורד האחרון?
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'אני אתחיל...'
אני אתחיל...
19/08/2012 | 01:48
7
466
אז לדעתי ענת היא זו שתודח בסמסים, בעיקר כי אני חושב שאנשים סלדו ממנה ומאנה באותה מידה, אולי יעריכו אותה יותר, אבל אני חושב שלהערכה אין מקום בתחרות פופולריות. לאנה יש יותר מעריצים מלפני וגם צריך להתחשב בהצבעה של פקאצות בנות 12 שיצביעו לה כי היא הכי יפה.
אני חושב ששגב יעבור את ענת בסמסים, מכיוון שיצביעו לו שומרי חסד נעורים מקומדי סטור וערוץ הילדים, האנשים שמעריכים את המשחק של הישרדות והם מעריצים מושבעים של התוכנית מארה"ב, וכמובן אלו שלא אוהבים את אנה וענת וממש לא רוצים לראות אותן זוכות.

לגבי המושבעים, לדעתי ההצבעה תיהיה כך:
עזאם - איתי.
אושרי - איתי.
יוליה - איתי.
נטלי - איתי.
משה - איתי.
תורג'י - אנה.
בוקי - איתי.
ענת - אנה.
* עם סיכוי קטנטן שאושרי יצביע לאנה, תלוי ביחסים שלו איתה היום, כפי שזה נראה - הוא לא הכי מסמפט את הבחורה.
ולכן, לדעתי איתי יהיה השורד האחרון 6-2. (או 5-3).
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'יש לי חדשות בשבילך: מעריצי בוקי יצביעו לענת'
יש לי חדשות בשבילך: מעריצי בוקי יצביעו לענת
19/08/2012 | 02:04
462
וידיחו את שגב כנקמה על הבגידה המגעילה שלו. חכה ותראה ב29 לחודש איך שגב זה שיעוף בSMSים.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'מסכים'
מסכים
19/08/2012 | 02:30
5
328
רוב המעריצים האדוקים יצביעו לאיתי שגב.

איך שאני רואה:

עזאם - שגב
אושרי - שגב
יוליה -שגב
נטלי - שגב
משה -שגב
תורג'י - אנה
בוקי - שגב, למרות שיש מצב שהוא יצביע לאנה
ענת - אנה
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'יוליה בחיים לא תצביע לשגב הבוגדני'
יוליה בחיים לא תצביע לשגב הבוגדני
19/08/2012 | 02:46
4
297
שהדיח אותה עם סכין בגב. שלאלדבר בכלל אם גם בוקי לא יצביע לו, יוליה בטוח לא מצביעה לו גם.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'רוקסין, אין לך מה לעשות בחיים שלך חוץ מלהגיב?'
רוקסין, אין לך מה לעשות בחיים שלך חוץ מלהגיב?
19/08/2012 | 12:08
161
שנינו יודעים טוב מאוד שהיא רשמה את השם של שגב באותה מועצה, כך שאי אפשר להאשים אותו על זה. מה גם שאני יכול להבין אחרי שהיא טכנית החזירה את אושרי למשחק אז בכלל...

ואגב, הנה חוסר האובייקטיביות שלך, את פאנבואית של יוליה.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'בוקי יצביע רק לשגב הוא מתעב את אנה ענת'
בוקי יצביע רק לשגב הוא מתעב את אנה ענת
19/08/2012 | 20:39
2
15
לצפיה ב-'טוב שהוא לא נוטר לו '
טוב שהוא לא נוטר לו
19/08/2012 | 20:42
9
לצפיה ב-'ממש לא. בוקי שומר את הקלפים קרוב לחזה'
ממש לא. בוקי שומר את הקלפים קרוב לחזה
20/08/2012 | 07:14
19
הוא מתכנן נקמה מהסרטים נגד שגב. ובסופו של דבר יביא לו אותה בהפוכה, ממש כמו שהוא הביא לו. זה יהיה צדק פואטי מהסרטים וישדרג את הגמר שכנראה יזכה ברייטינג נמוך ביותר, לנוכח העובדה ששגב בגמר ולא בוקי. כך שלדעתי דווקא מצפה הפתעה גדולה בגמר. המושבעים, חוץ מאולי נטאלי הפאטתית והמאכזבת שביום רביעי גם תצראו איך היא תוקפת את בוקי בניסיון להגן על הרכיכה הבוגדנית שנעצה לו סכין בגב בדיוק כמו שעשה לכל שאר חבריו לשבט לפניו, מתכננים לנקום ברכיכה הבוגדני שבגד בכולם ושיקר לכולם והרס להם את הסיכויים להגיע לגמר. כל תומכיו של בוקי דורשים ממנו בדף הפייסבוק שלו שבשום פנים ואופן לא יתן את קולו לבוגד הלקקן הרכרוכי, ויעדיף לתת את קולו לענת, שהיא מבחינתם ברירת המחדל של הגמר הזה. גם אמרו לו שאם הוא נותן את קולו לשגב הוא אפס אפילו יותר גדול ממנו. כך שממש לא נראה לי שבוקי יעשה כזאת שטות, ובטח לא בשביל רכיכה בוגדני שבגד בו ותקע לו סכין בגב רגע לפני הגמר.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'שגב יודח בSMSים'
שגב יודח בSMSים
19/08/2012 | 01:58
1
331
המעריצים של בוקי כבר מתכננים איך להדיח אותו, וכל המדינה שונאת אותו אחרי שניה פרקים האחרונים, שבהם חשף את פרצופו המכוער והבוגדני, שבגד בכל מה שזז שם.

מה שאומר שהגמר יוכרע בין אנה לענת. השאלה את מי מבין השניים יעדיפו המושבעים... יש לי תחושה שאת אנה הם יעדיפו על ענת, שהספיקה לריב עם כולם שם, וגם עמדה מאחורי הדחתם, שלא דבר על הבגידה שלה בנטלי, אחרי שהבטיחה לה ולשגב שהם איתה בגמר...
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-''
19/08/2012 | 13:32
99
גם אם כל מעריצי בוקי יירצו,הם לא יכולים למנוע משגב את הגמר,אני אסביר לאט:
SMSים שולחים בעד,לא נגד.

אגב,ראו את שגב מתלבט עם בוקי אם להעיף את ענת או אנה ואחד הנימוקים העיקריים שלהם היה שאנה התייחסה למודחים בזלזול וגסות יחסית לענת (ראו יחס מזלזל של אנה  כלפי נטלי,יוליה,בוקי,שגב)  בטח יחסית לאל שלה-תורג'י
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'שגב עף בSMS והנסיכה הקירגיזית מנצחת '
שגב עף בSMS והנסיכה הקירגיזית מנצחת
19/08/2012 | 02:04
12
175
לצפיה ב-''
19/08/2012 | 02:07
6
168
לצפיה ב-'אולי גם ענת, אני לא חושב שהיא כזו רעה כמו '
אולי גם ענת, אני לא חושב שהיא כזו רעה כמו
19/08/2012 | 02:12
5
241
שעושים ממנה

היא עשתה מהלכים בוגדניים נגד עזאם , הייתה מתנשאת

וזכתה בחסינויות ,

מצד שני עם עונה שבה היו גברים חזקים או סבירים , ולא "גבר", לקקן חנפן ומתרפס

ולא גבר שעבר התקף לב לא הייתה זוכה בחסינויות
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'לענת לא מגיע על מה שעשתה לאיריס בביצה'
לענת לא מגיע על מה שעשתה לאיריס בביצה
19/08/2012 | 02:27
4
243
ומה שעשתה לעזאם, הפתי הזה הביא את זה על עצמו.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'אוף!! מה הקטע שלכם?!?!!!'
אוף!! מה הקטע שלכם?!?!!!
19/08/2012 | 02:29
2
253
הרסתם את כל השרשור
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'תשתה מים קרים '
תשתה מים קרים
19/08/2012 | 02:38
68
לצפיה ב-'חחחחח תכלס '
חחחחח תכלס
19/08/2012 | 10:24
97
הם גם מתאימים אחד לשני
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'אני לא ממש זוכר מה שהיא עשתה'
אני לא ממש זוכר מה שהיא עשתה
19/08/2012 | 02:37
162
אבל איך אני כותב לבוקי?
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'זה לא נקרא הימור, זה נקרא אשליה'
זה לא נקרא הימור, זה נקרא אשליה
19/08/2012 | 02:38
95
לצפיה ב-'היא ממש לא נסיכה'
היא ממש לא נסיכה
19/08/2012 | 14:20
3
128
היא מגעילה מכול הבחינות
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'אני מניח שהיית רוצה לאכול עליה אושפלו אורז...'
אני מניח שהיית רוצה לאכול עליה אושפלו אורז...
19/08/2012 | 14:56
2
48
לצפיה ב-''
19/08/2012 | 15:09
19
לצפיה ב-'בהחלט לא'
בהחלט לא
19/08/2012 | 17:15
21
לצפיה ב-'מהמר'
מהמר
19/08/2012 | 10:39
159
ענת תעוף באסמסים, ואז אנה ואיתי בגמר:
עזאם-איתי
אושרי-איתי
יוליה-איתי
נטלי-איתי
משה-איתי
תורג'י-אנה
בוקי-איתי
ענת-אנה

6-2 ודורון מלך האי מנצח
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'אני מאוד מקווה ששגב הוא זה שינצח'
אני מאוד מקווה ששגב הוא זה שינצח
19/08/2012 | 11:02
6
222
אבל לצערי אני מאוד חוששת שזה לא יקרה.

קשה לי נורא לתת הערכה לגבי מה חושבים, כי בעקבות הפרקים האחרונים הרבה משמיצים את שגב, ולא מגיע לו! עושים מבוקי גיבור האומה והוא לא. שגב שיתף איתו פעולה בגנבת הפסלון- אבל הוא לא ידע שבוקי גנב את הפסלון, הוא לא יעץ לו לעשות את זה, הוא לא היה מודע עד שבוקי סיפר לו, ואז לא הייתה לו ברירה כי אם היה בא ומספר- הוא היה עף!! שגב לא חייב לבוקי כלום- וגם בוקי יכל לבוא לבנות ולנסות לסגור איתן דיל. זו אשמתו שלא עשה את זה.

לצערי, לפי מה שאני רואה בנט' אנשים לא רואים את זה ככה. עושים מבוקי איזה גיבור אומה, ומשגב איזה אחד שבוגד. זה פשוט אידיוטי!! וחבל חבל!!!

לדעתי אנה תהיה מקום 1 בהצבעות. מי שיעוף זה בין שגב לענת. קשה לי מאוד לצפות מי מהם עף.

אם שגב נשאר מול אנה- עדיין אני חושבת שאתם נורא אופטימיים לגבי ההצבעות של המושבעים-

לדעתי נטלי ועזאם- הצבעות בטוחות לשגב
משה- אני כבר לא יודעת לגבי הבן אדם הזה, הוא אמר בוילה לבוקי שהוא לא היה מצביע לו אם היה בגמר בגלל הגניבה. יכול להיות שלא יצביע לאיתי בגלל זה. מאוד מקווה שכן אבל לא יודעת מה לצפות ממנו.
אושרי - אתם מפתיעים אותי, לדעתי אין מצב שהוא מצביע לשגב. פשוט אין מצב. הוא ואושרי לא בקשרים היום- ועם תורג'י הוא כן. ותורג'י "יסביר" לו למה אנה וענת שיחקו הכי נכון וכו'- לי אין ספק שאושרי מצביע לאנה. זו דעתי.
בוקי- לדעתי יצביע לשגב, אבל שוב, אופטימיות זהירה. יש אופציה שהוא לא יצביע לשגב.
יוליה- מאוד חוששת ממנה- קשה לי לצפות מה היא תצביע.
תורג'י - ברור שלאנה. אין שאלה פה.

אני ממש לא אופטימית כמוכם. אבל נחיה ונראה.
תגידו- מישהו מכם עומד לסמס? ואם כן למי?
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'אני מהמרת '
אני מהמרת
19/08/2012 | 11:20
5
172
ששגב בעקבות ההדחה של בוקי יעוף בשלב ה-sms  ובקרב בין אנה לענת רוב דאנג יצביעו לענת והיא תנצח.

במידה ואני טועה ושגב עולה אז יש עוד קול לענת או אנה.

יש סיכוי שבוקי ויוליה יצביעו לענת אבל לאנה? אין מצב

בוקי כתב שנטלי ומשה מצביעים לשגב שאושרי יצביע לאנה.

עזאם יצביע לשגב

אני לא מסמסת כי אין לי כוח לבטל את החסימה להצבעות ב-sms  שיש לי. אני כן הצבעתי באתר בחינם...לשגב כמובן
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'מה שמצביעים באתר נחשב לצבעה?'
מה שמצביעים באתר נחשב לצבעה?
19/08/2012 | 11:57
4
121
איפה בוקי כתב את הדבר הזה?
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'כן'
כן
19/08/2012 | 12:04
3
93
אפשר להצביע 10 פעמים ביום מהמחשב ככה אפילו כתוב בדף הרשמי של שגב הוא לא ירשום סתם.

מכיוון שלצערי y2n לא יכול לספק יותר ספוילרים הייתי צריכה למצוא מקורות מידע אחרים P: לא דבר פשוט כשאין לך פייסבוק. אבל דרך פייסבוק של אחרים הגעתי לדף של בוקי ושם הוא כתב את זה.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'אבל מה יוצא להפקה אם מצביעים באתר?'
אבל מה יוצא להפקה אם מצביעים באתר?
19/08/2012 | 13:17
83
הם לא מרוויחים מזה כסף?

אני בכל מקרה מוכנה להצביע לשגב באתר ומצביעה כמה פעמים. מ'כפת לי? לא עולה לי כסף. סמס לא הייתי מוציאה על התכנית הזאת..
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'למה מותר 10 הצבעות ביום'
למה מותר 10 הצבעות ביום
19/08/2012 | 13:54
1
102
זה הפתח לכל הרמאויות,ועידוד שלהם.
הרגע נכנסתי לאתר,הצבעתי לשגב ומיד אח"כ הצבעתי לו שוב.
הרי רוב עם ישראל לא יצביע בכלל או יצביע פעם אחת,לעומת זאת יש מחשבים שידאגו עד הגמר לשלוח יום יום 10 הצבעות מכל כתובת IP שהמחשב יקלוט.
הדוגמא של הישרדות 5 (אהוב הקהל עף בSMS)  לא הספיקה להם?
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'אני הצלחתי אפילו יותר'
אני הצלחתי אפילו יותר
19/08/2012 | 18:53
32
אולי יש באג בכרום
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'מהמר'
מהמר
19/08/2012 | 12:13
132
שאנה תודח בסמסים

ושגב ינצח בגמר.  רק תורג'י ואנה יצביעו עבור ענת, השאר עבור שגב.

לגבי מה "מגיע", אני חושב שמתוך השלושה שנשארו, הכי מגיע לענת לזכות בזכות הנצחונות שלה במשימות במאני-טיים.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'ענת זוכה'
ענת זוכה
19/08/2012 | 13:13
56
לצפיה ב-'ההימור שלי'
ההימור שלי
19/08/2012 | 13:56
105
שגב עף בSMS.
בגמר ענת תיקח
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'לצערי אני פסימי'
לצערי אני פסימי
19/08/2012 | 14:02
1
154
שגב עף ב-SMS-ים. אנשים אתם שאננים... חייבים לסמס לו בטירוף.
ענת לא פופולרית? ענת הרוויחה הרבה קולות בזכות ההתנצלות שלה וההתמתנות אחרי שחזרה למשחק. הרבה מתומכי בוקי חושבים עכשיו שהיא הרע במיעוטו.
לאנה יש את האהבלים / בני נוער שחושבים שהיא סלב ולא מתייחסים למה שראו ממנה על המסך. מה גם שלתורג'י לא חסר כסף והוא יכול לקנות כמה עשרות אלפי SMS-ים בשבילה.

ענת תנצח את אנה בגמר.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'כל הפרק האחרון היה מסע בחירות של ענת'
כל הפרק האחרון היה מסע בחירות של ענת
19/08/2012 | 17:26
24
לצפיה ב-'מהמר והפעם למקום הנכון '
מהמר והפעם למקום הנכון
19/08/2012 | 14:06
1
162
יש לי הרגשה שאנה עפה באסמסים.
למרות שממש כועסים על שגב בעקבות המהלך האחרון:
א. אנה וענת גם כן לא דמויות פופולאריות והרבה שונאים אותם אם לא מתעבים
ב.  מי שאוהב את אנה בד"כ אוהב גם את ענת או ההפך, אז הקולות יכולים להתפצל, וזה לא שהן פופולאריות כמו אלירז ואלין שהצליחו לנצח את איילה למרות פיצול הקולות. העם שונא אותן.
או כמו שדודה שלי (שכמעט לא רואה את הסדרה) אמרה על ענת: "לא רואה את כל הסדרה אבל ממה שראיתי היא מתייפייפת ומתנשאת"

אבל... ענת יותר אהובה וגם יותר מוערכת, היא ניצחה בהרבה משימות, הייתה מאד נחושה וכביכול שלטה בחלק לא מבוטל מהעונה.

נניח וזה קורה, בוקי אמר שפרסטר ונטלי הם קולות בטוחים לשגב ושתורג'י, תורג'י 2 () וענת/אנה הם קולות בטוחים לענת/אנה, ושעזאם,יוליה ובוקי יחליטו מי תנצח.

ולדעתי השלישייה הזו תצביע לשגב. בוקי אמר שהוא סולח לכולם, אפילו לג'מצ'י ולתורג'י ושמבחינתו זה משחק, ועם שגב הוא הרבה יותר בקשר לעומת ענת שהוא שנא רוב המשחק. יוליה לא אוהבת את הבנות בכלל ועזאם לא סובל אותן והיום הוא נראה בקשר טוב מאד עם שגב!

לכן שגב ינצח 5-3.

במידה והוא יודח באסמסים, אני חושב שכולם חוץ מתורג'י ותורג'י 2 יצביעו לענת, כי היא שלטה ברוב העונה, יותר מוערכת, הייתה יותר נחמדה... והיא תנצח 6-2

זו העונה היחידה שלא ברור מי ינצח באסמסים.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'מסכימה איתך שקולות שלהן יכולים להתפצל '
מסכימה איתך שקולות שלהן יכולים להתפצל
19/08/2012 | 19:20
8
לצפיה ב-'אני אנסה להמר פחות או יותר'
אני אנסה להמר פחות או יותר
19/08/2012 | 14:12
7
145
אם הבנתי נכון, להצבעת המושבעים מגיעים שניים. החל מאמש הצופים מצביעים עבור מי שהם רוצים שיעלה להצבעת המושבעים.
כל אחד מהשלושה עלול להיות מודח על ידי הצופים, כך שקשה לי להמר.
אבל גם אם מדובר בשלושה, הרי ברור שתורג'י צדק. צריך להיות טמבל מוחלט כדי לחשוב שהמושבעים מעדיפים את בוקי על פני שגב במיוחד כשהם יודעים שבוקי לא היה אחראי בשום שלב של המשחק להדחה של מישהו או מהלך משמעותי כלשהי או לקח חסינות משמעותית כלשהי ובעצם למושבעים ברור שבוקי הגיע עד הסוף רק בגלל שהיה לו מזל ותמיד היה איזה מישהו אחר שהיה דחוף לכולם להדיח לפניו.
תכלס, בניגוד לצופים שמאוד התלהבו מדבר הגניבה בגלל שהיא בוצעה נגד ענת ותורג'י (כי אם זה היה ההיפך והגניבה היתה מתבצעת בידי תורג'י נגד בוקי ושגב הרי הדעות היו הפוכות והיו אומרים שזה לא לגיטימי או חוקי בעליל) הרי המושבעים קצת יותר בעניין של המשחק ומן הסתם לא היו נותנים לבוקי את המיליון בגלל מהלך נועז אחד השנוי כל כך במחלוקת.
לכן מן הסתם, כמו שכתבתי כבר מזמן מזמן, הרי שגב הוא זה שזוכה בהצבעת המושבעים אלא אם כן, הצופים ישלחו אותו הביתה בגלל שהצופים לא כל כך מבינים בהישרדות ומונעים יותר אמוציונאלית ומרביתם לא אהבו את הליקוקים האחרונים של שגב ואת ה"בגידה" כביכול בבוקי.
חבל מאוד שהבנות לא העיפו את שגב, ככה לפחות היה לענת סיכוי לזכות במיליון מול בוקי והן גם היו יוצאות טוב בעיני הצופים כי הצופים הרי אוהבים את בוקי. אבל הן היו נאמנות לעצמן כל הדרך ומן הסתם לא קיבלו תובנות אסטרטגיות רגע לפני הגמר  
עכשיו הכל תלוי בצופים:
אם שגב נופל בהצבעת הצופים ונשארות רק אנה וענת, הרי ענת זוכה בגדול.
אם ענת נופלת אזי שגב זוכה בגדול
אם אנה נופלת אזי יש איכשהו סיכוי קטנטן לענת כי אנה הופכת למושבעת שמינית ואז במקרה של תיקו בין ענת לשגב, הם הולכים למבחן אש או כל מבחן אחר שיעלה בראשה של ההפקה שלא חפה מאינטרסים בכל הקשור לזוכה בגמר
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'אני חושב שאנה וענת יקבלו שתיהן את אותם קולות'
אני חושב שאנה וענת יקבלו שתיהן את אותם קולות
19/08/2012 | 14:57
6
101
אם אחת עפה והשנייה עולה נגד שגב. למרות שהמושבעים מעדיפים את ענת ומעריכים אותה יותר, הם מעדיפים את שגב.
בכל אופן הבנות עשו בשכל, בלי לדעת בכלל, שהדיחו את בוקי רק בגלל האסמסים, למרות שהן לא חשבו על זה ולא ידעו שהוא יהיה כל כך פופולארי, כי ככה יש סיכוי שאחת מהן זוכה וברית ה"טרללה אנחנו חברים כל כך טובים אני מתה עלייך גם אני מתה עלייך זכייה שלך זו זכייה שלי" שלהם תנצח.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'אני יכולה רק לקוות שאכן ענת תנצח'
אני יכולה רק לקוות שאכן ענת תנצח
19/08/2012 | 15:26
5
73
למרות שהייתי בעד שגב בתחילת העונה, אבל בסופו של דבר ענת ניצחה אצלי למרות שדווקא אותה לא אהבתי בתחילת העונה
בסופו של דבר מדובר בגלגל שרק אלוהים יודע איך הוא יסתובב לו...
כך או כך, העיקר שבוקי לא בגמר וכך לא ניתנת האפשרות לכל המוני בית ישראל להצביע עבור האיש שהחזיר את הזקנה מהמסדרון לתודעה הציבורית
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'אני מקווה שזה יהיה שגב '
אני מקווה שזה יהיה שגב
19/08/2012 | 15:38
4
69
ואם לא הוא אז גם ענת לא יהיה כל כך נורא.
רק לא אנה
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'אל תדאג'
אל תדאג
19/08/2012 | 15:46
3
72
לאנה אין שום סיכוי
היא כבר קיבלה את המכונית שלה... המאבק הוא בין שגב לענת והכוחות לדעתי די שקולים. אבל מעצבן אותי שהקהל הוא זה שמחליט מי יעלה לגמר ראש בראש. זה לא הוגן וזה לא פייר כלפי משחק מצויין שהיה לכל אורך הדרך. אין לי שום ריספקט כלפי הצופים במיוחד כשההצבעות הן כמעט בלתי מוגבלות (הצחיקו אותי עם ההגבלה כביכול ל-20 הצבעות ביום) כי ברגע שאפשר להצביע דרך מחשבים, הרי הפתח לרמאויות הוא ענק ביותר. עכשיו נשאלת השאלה מי יצליח לרמות את המערכת ולהכניס את הפייבוריט שלו לגמר.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'גם אותי זה מעצבן'
גם אותי זה מעצבן
19/08/2012 | 16:11
59
ולא ברורה לי ההצבעה דרך המחשב במקום מסוים נאמר לי כי אפשר להצביע 10 פעמים במקום אחר 20 ובינתיים הצבעתי לדעתי יותר מ-30 פעם דרך המחשב ועדיין לא הגבילו אותי. מוזר יכול להיות שאחרי מכסה מסוימת ההצבעות לא נחשבות. בכל מקרה זה לא אמין בכלל
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'יש לי אינטואיציה של משחק מכור וענת זוכה'
יש לי אינטואיציה של משחק מכור וענת זוכה
19/08/2012 | 17:33
1
44
אנה קיבלה את הג'יפ,
לענת ייתנו את הכסף
תורג'י ואושרי עפו וחזרו  פעמיים

דואגים לכל הברנז'ה התל-אביבית
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'נטלי גם חזרה '
נטלי גם חזרה
19/08/2012 | 17:43
14
לצפיה ב-'שגב יודח באסמסים וענת תזכה'
שגב יודח באסמסים וענת תזכה
19/08/2012 | 14:18
49
לצפיה ב-'מי שמגיע לו לזכות זה רק שגב!'
מי שמגיע לו לזכות זה רק שגב!
19/08/2012 | 16:05
95
מתוך ה3

קודם כל נתחיל בזה ענת הודחה מהמשחק!, זה בישראל יש 80000 גלגלי הצלה זה משהו אחר

בקשר לאנה, אז שגב בניגוד לאנה כל רגע במשחק יזם וחשב קדימה ועשה הכל כדי להגיע לגמר בניגוד לאנה שהלכה אחרי תורגמן וענת.

אם יש מגיע אז לשגב מגיע!

אבל לצערי בגלל עוד עניין מפגר שהמציאו בערוץ 10 שנקרא SMS הוא יודח כנראה.

הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'שגב צריך לנצח!!!'
שגב צריך לנצח!!!
19/08/2012 | 16:46
1
81
רק בשביל לעצבן את רוקסין הוא צריך לנצח!!!
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-''
20/08/2012 | 19:46
1
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
19/08/2012 | 17:05
6
101
לא משנה נגד מי, שגב מנצח ע"י 5-3.
אין שום סיכוי ששגב יודח בSMSים, גם כי הוא דורון מלך האי (שיישישייייו) וגם כי למרות ה-2 פרקים האחרונים שהיה דוחה, הוא חשב אסטרטגית, וזה היה נכון להדיח את בוקי, עם כל הצער שבדבר.
הם רגילים שיש 3 בגמר, ואז במידה והם היו שניהם עם אנה/ענת אז אנה/ענת היתה מקבלת 3 קולות, ויתר ה-4 קולות היו צריכים להתחלק בין בוקי לשגב, ואז אומנם שניהם הגיעו לגמר אבל אולי אף אחד לא יזכה מביניהם.

בוקי במהלך כל העונה משמיץ בכל מקום אפשרי את "ברית הבוטיק" ואת תורג'י ואנה בפרט, להוסיף לעובדה שבכל התקופה הזאת הוא ושגב חברים (הוא בא לראות אצלו את הפרק, או לסיור הלילי שלו) לעומת לא ענת ולא אנה שדיברו איתו בערך בשנה האחרונה.ולכן הוא יצביע שגב

משה אחרי צפייה בכל הפרקים יגלה כמה אפס מאופס הוא ושאיתי אוהב אותו ולא אמר עליו מילה רעה אחת לאורך כל המשחק, ולאור החברות בת ה19 שנים שלהם הוא יצביע לאיתי
נטלי אותו דבר, בן הברית שלה.
עזאם אין סיכוי שהוא יצביע לאנה (בגלל שהיא חברה של תורג'י, שנוא נפשו, ובטח לא לענת) ולכן הוא יצביע שגב.
אנה/ענת (זו שתודח בSMSים), תורג'י ואושרי יצביעו לזו שתישאר מהבנות.
ואז יווצר מצב של 4-3 שיוליה תכריע..
אבל יוליה כמו משה, תראה כמה מעפנה היא יצאה בטלויזיה ושאם לא היתה מזגזגת וכדו' היתה יכולה להיות שם עכשיו עם בוקי ושגב במקום 2 הבנות, היא גם תצביע שגב, עם כל זה שהיא יותר מקורבת לתורג'י.

סה"כ 5-3 לשגב.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'ולא שזה יקרה אבל..'
ולא שזה יקרה אבל..
19/08/2012 | 17:14
5
68
אם מודיעים ששגב מודח בSMSים, באותה שניה אני מכבה את הטלויזיה!
זו נבלה וזו טריפה
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'גם טלכו היה הכי טוב בעונה 3 ועף בSMSים'
גם טלכו היה הכי טוב בעונה 3 ועף בSMSים
19/08/2012 | 17:56
2
67
גם טלכו,שעשה דרך מדהימה,התחיל באי המתים ואחרי כמה זמן היה שם לבד עם 6 בנות,חזר במצב של מיעוט למשחק,הצליח לגבש מחנה,אח"כ הצליח לשבור מהמחנה השני את אביגיל,אח"כ שזיו יצא והיה שנוא הוא הצליח להתרחק מזיו להשתחל לברית של טומי-אוהד-ליאורה-אביגיל-שי בעצם כולם סמכו עליו,רק חבל שבSMSים הוא עף.

בעיני לאורך כל 6 עונות הישרדות הישראלית הוא היה השחקן הכי טוב (בלי שאני מזלזל באריק או שי או שגב או אפילו שפקס)
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'למרות הפה הגדול - ענת צריכה לזכות'
למרות הפה הגדול - ענת צריכה לזכות
19/08/2012 | 18:31
1
57
אם לא בוקי - אז ענת צריכה לזכות. חד וחלק.

שגב - פיכס, מגעיל, דוחה, לא מלך, לא דורון המלך, לא דורית המלכה ולא שגב הפלוץ.

שגב התנהג לבוקי - בדרך בזוייה ועלובה ובעצם הוא גנב לבוקי את הגמר. אבל.. בוקי הלך בראש מורם ושאפו לו.

אנא - פורצלן שזכה באוטו שלא יודעת לנהוג. אחת שלא עשתה שום דבר ראוי במשחק -- חוץ מלהלך בין הטיפות.

אם מגיע פה למישהו - שנלחם - בין כל השלושה - ולדעתי לא מגיע בתכלס לאף אחד מהם אלא לזקנה מהמסדרון - אז מי שמגיע לו הפרס זה ענת.

מודה, לא אוהב אותה אחרי שפתחה את הג'ורה אבל - היא הובילה מהלכים, היא נלחמה כמו לביאה עצבנית - והיא - חזרה ולא סתם - היישר לשלישיית הגמר.

אם מישהו - עדיף שענת תיקח.

אני מקווה - שהקהל ינקום בשגב ב SMS
אני מקווה - שפורצלן לא תזכה

אני מקווה שאותו יום של הגמר יהיה קצר בבריכת הסולטן, הלווינים לא ישדרו את המשדר ואולי תהיה שביתה בערוץ 10 כי ייחלטו להם את הכסף
אז אף אחד לא יזכה בפרס וזה יהיה - הדבר הכי ראוי בהשרדות - שיגנבו להם את הפרס - מתוך התיק .

צר לי - לא מגיע לאף אחד מכולם

והרע במיעוטו - זה ענת
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'סליחה מה זה "ראויה"? מה זה "גנב לו תגמר"|ט'
סליחה מה זה "ראויה"? מה זה "גנב לו תגמר"|ט
19/08/2012 | 21:15
35
מה זה גנב לו תגמר?
הגמר היה של בוקי ?
אולי שגב גם הביא אותו לגמר שניצח בוטו ובחסינות פרק קודם?
אולי הוא הביא אותו שהדיח בדרך הרבה מתמודדים אחרים?

מה זה ענת ראויה?
גם עזאם אושרי ותורג'י ראויים,הם גם אתלטים לא רעים (אתה מבסס את ההחלטה על אתלטיות לא?)

לטעמי דווקא שגב הרבה יותר ראוי,הוא הגיע משבט חלש,מברית חלשה,
השבט שלו כמעט לא לקח אף פעם משימות וטו
הוא היה צריך להילחם הרבה יותר כדי להגיע לגמר
אם המבחן היה כושר גופני,ענת הייתה מנצחת מראש
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'אז תכבה אותה כבר מעכשיו, כי הוא הולך להפסיד'
אז תכבה אותה כבר מעכשיו, כי הוא הולך להפסיד
20/08/2012 | 07:35
1
31
ובגדול. בדיוק כמו שאיילה רפש הפסידה מול אלין ואלירז. כולם חשבו שאחד מהם יודח ואיילה תעלה לגמר. אבל נחש מה? הרפש לא עלתה והיא זו שהודחה. במאמץ עילאי של תומכי אלירז שהצילו גם את אלין המתוקה על הדרך. העיקר לא לראות את הרפש בגמר.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'טעות'
טעות
20/08/2012 | 19:44
17
הוא שיחק את המשחק הכי טוב ואני חושב שמספר המסמסים שלו גדול יותר מהמסמסים לאנה וענת ביחד, אבל נהיה יותר חכמים ברביעי הבא
הישרדות ישראל >>

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ