לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1271712,717 עוקבים אודות עסקים

פורום הישרדות ישראל

כורתים בריתות כל היום? יכולים לחיות על קוקוס במשך חודש? בטוחים שאם הייתה לכם ההזדמנות, הייתם זוכים? ברוכים הבאים לפורום הישרדות הישראלית! כאן תוכלו לדבר על התוכנית - לנתח, לשתף, להביע דעה, להעלות רעיונות, להיות המומים איך X עף, ובעיקר- ליהנות כללים: 1. אסור לכתוב הודעות הפוגעות בחברי פורום אחרים או מכילים שפה בוטה, מעליבה או גזענית. הודעה שכזו תימחק והגולש עלול להיחסם. 2.תכנים בעלי אופי מסחרי- יימחקו! 3. ביקורת על הנהלת הפורום ועל חברי הפורום יש לכתוב רק במסרים אישיים, או לפנות לפורום משוב. 4. ספוילרים שיכתבו ללא הסימון - יימחקו ללא כל אזהרה מוקדמת! תוכלו לפנות אלינו אם יש לכם רעיונות לשיפור הפורום או לחלופין אם משהו מפריע לכם, במסר אישי למנהלי הפורום. גלישה נעימה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הישרדות ישראל

כורתים בריתות כל היום? יכולים לחיות על קוקוס במשך חודש? בטוחים שאם הייתה לכם ההזדמנות, הייתם זוכים? ברוכים הבאים לפורום הישרדות הישראלית! כאן תוכלו לדבר על התוכנית - לנתח, לשתף, להביע דעה, להעלות רעיונות, להיות המומים איך X עף, ובעיקר- ליהנות כללים: 1. אסור לכתוב הודעות הפוגעות בחברי פורום אחרים או מכילים שפה בוטה, מעליבה או גזענית. הודעה שכזו תימחק והגולש עלול להיחסם. 2.תכנים בעלי אופי מסחרי- יימחקו! 3. ביקורת על הנהלת הפורום ועל חברי הפורום יש לכתוב רק במסרים אישיים, או לפנות לפורום משוב. 4. ספוילרים שיכתבו ללא הסימון - יימחקו ללא כל אזהרה מוקדמת! תוכלו לפנות אלינו אם יש לכם רעיונות לשיפור הפורום או לחלופין אם משהו מפריע לכם, במסר אישי למנהלי הפורום. גלישה נעימה!
x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום הישרדות ישראל * הבלוג מיומנה של סטודנטית לתקשורת יסכם את העונה לאחר כל פרק *
לא לשכוח לסמן ספוילר במידה ואתם יודעים/חושבים שיודעים משהו על המשך התוכנית

לא לשכוח לסמן ספוילר במידה ואתם יודעים/חושבים שיודעים משהו על המשך התוכנית
המשך >>

לצפיה ב-'המדריך לשחקן הישרדות ע"פ ברית הבוטיק!'
המדריך לשחקן הישרדות ע"פ ברית הבוטיק!
<< ההודעה הנוכחית
15/08/2012 | 00:23
64
974
חשבתי על דרך להפיג את המתח לקראת הגמר ולפרסם "מדריך לשחקן" לפי איתי תורג'מן,אנה ארונוב וענת הראל. שעשו כל כך הרבה טעויות במהלך המשחק הזה, ובכלל עיצבנו אותי מאד בשבוע האחרון.
אז הנה הסעיפים, מוזמנים להוסיף עוד!:

- להתייחס בצורה מגעילה ומתנשאת לחבריכם לשבט.
- להחליף שחקן שהוא צלע רביעית בברית שלכם, שבחיים לא יבגוד, ולהביא את השבט למצב של 3 נגד 3.
- להגיד למתמודדת שיכולה להיכנס לברית שלכם ש"כרגע היא לא בברית שלכם ורק עוד כמה ימים אתם תחליטו אם היא תיכנס לברית"
- בזמן שמתמודד שמתנדנד ושחשוב לו מאד "הכבוד שנותנים לו" מבקש עזרה בחיפוש הפסלון, תשנו באי ותגידו שלא אכפת לכם.
- אחרי שמתמודד "בוגד בכם", לצעוק עליו שהוא בוגד, להתפלא איך הוא מעז לעשות לכם את זה ולפתוח איתו בחזית.
- לרצות לנצח במשימת דו קרב נגד אותו מתמודד רק כדי שתוכלו להגיד שניצחתם אותו.
- כשמדיחים את בן הברית שלכם בשבט היריב, תגידו לשבט היריב כמה שלא מגיע להם לזכות, שהם לא שווים לציפורן שלו ושאין להם לב. ולהתפלא איך העיזו להדיח לכם את הבן ברית.
- כשאתה נאמת על שקר, ליצור שקר שגורם לכל השחקנים במשחק לא לסמוך עליך, ולהגיד שזה המהלך הכי טוב אי פעם בהישרדות.
- גם כשהשקר הזה עובד איכשהו ואתם מרדימים את המתמודד שבגד בכם ויש לכם יתרון, אז תדיחו אותו ראשון במיזוג כי נמאס לכם לחיות עם השקר הזה למרות שהוא יעשה כל מה שתגידו לו. אבל תשאירו במשחק קבוצה של 4 מתמודדים שיכולים להתאגד ולהדיח אתכם.
- ואח"כ, כאילו לא מספיק השארתם את 4 המתמודדים האלה, תדיחו איתם את אותו בן ברית שהתבאסתם שהודח בשבט השני, סתם ככה, למרות שזה מוציא אתכם מהרוב המספרי.
- ואז במקום להדיח את המנהיג של השבט השני עם המוח האסטרטגי והמשחק החברתי הכי טוב, תדיחו מתמודדת שממילא לא בנויה למשחק ותרגיש רע להדיח אתכם, במיוחד כשאתה יצאת איתה בעבר.
- ואז, כבר כשיש לכם יתרון מספרי בלתי ניתן לשינוי, במקום פשוט להפסיק לשקר ולהגיד למודח שהוא עוזב את האי, תמשיכו ליצור לעצמיכם אויבים עם התנהגות בלתי נסבלת שמעלה את הפיוז לכל השחקנים במשחק.
- ד"א, שכחתי לציין שאם המושבעים כועסים עליכם, אז תגידו להם כמה שהם שקרנים, שאתם צודקים ולהגיד שזה המשחק ומותר לשקר, ואז הדחה אחרי זה לחזור בכם. בכלל, זה מאד עוזר לזלזל במושבעים, תשאלו את המקום השניעבונה 9 בהישרדות האמריקאית.
- ואז, למרות שאתם ברוב.... באם! הפסלון חסינות נעלם ולא חזר אליכם, אתם יודעים שיש סיכוי שהוא נגנב אבל אל תפצלו קולות, תוותרו על זה.
- וכאילו זה לא מספיק, תתנהגו מגעיל ותדברו בצורה דוחה לכל מי שיושב בספסל המושבעים ואיתכם בשבט, work that jury votes!
- אה, וגם כשאתם מגיעים לארץ ועוד יכולים לשנות משהו בדעה של אנשים כלפיכם... אל תדברו עם אף אחד, תנתקו למושבע בפנים ותגידו לו "אל תדבר איתי יותר אני לא חבר שלך".
זהו לכרגע.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'וואו, חתיכת מדריך, כל הכבוד! ומוסיפה...'
וואו, חתיכת מדריך, כל הכבוד! ומוסיפה...
15/08/2012 | 00:44
27
413
- תפסידו בכוונה במשימה מול השבט השני כדי שתוכלו להדיח מתמודד שעיצבן אותכם.
- תספרו בדיחות מעצבנות על אתיופים. ורסטפרים.
- לא יזיק לפזר גם אמירות שובניסטיות פה ושם, כדי שהנקבות בשטח יבינו מי פה גבר.
- באופן קבוע תתחרעו על האורז, גם כשחזרתם מפרס של ארוחה מלאה ודשנה - תזללו אורז כאילו אין מחר.
- אל תשכחו להזכיר לכולם שאתם הכי מוסריים ומשחקים בצורה הכי הגונה ומוסרית ואוסול בעוד שהם יצורים עלובים עם התפתחות מוסרית של אמבה.
- כשקורה משהו שמרגיז אותכם, אף פעם אל תפסיקו להתעצבן ולכעוס ולהפגין את הכעס הזה בחריפות באופן מילולי ודחו כל ניסיון להפגת המתח מהצד השני, רוח ספורטיבית היא ללוזרים, אתם נוקמים ונוטרים עד הסוף ואל תתנו לאף אחד לשכוח את זה.
- אתם תמיד צודקים, זה היקום שטועה ובאופן כללי, ממש לא אוסול.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'בהחלט!'
בהחלט!
15/08/2012 | 01:02
97
לצפיה ב-'גם אני מוסיפה: '
גם אני מוסיפה:
15/08/2012 | 01:22
25
352
- כשנותנים לכם הזדמנות לקחת חלק בהצבעה האחרונה של השבט היריב לפני האיחוד ולחסן מישהו מהם תחסנו דווקא את מי שנשבעתם לנקום בו רק לפני שני פרקים, ותדאגו שיודח החבר הכי טוב שלו שמבקש להדיחו.
- אחרי האיחוד במקום שוב להדיח את זה שנשבעתם להדיחו על מה שעשה לחבר הכי טוב שלך, תדיח במקומו דווקא את זה שהצלחת להרדימו ולגרום לו לרקוד לפי החליל של בנות הברית שלך, ולגרום לו לחשוב שהן איתו ולא איתך, למרות שבאותו זמן היריב שלכם הפסיד במשימת השכר והעונש ועונד כבר צמיד שחורה על ידו, ופתק עם שמו כבר מחכה לו...
- אחרי שחוזר למשחק המתמודד שהתעצבנתם על כך שהדיחו אותו ונשבעתם לנקום על הדחתו, תדאגו אתם להדיחו בשיתוף פעולה עם אלה שנשבעתם לנקום בהם על הדחתו הראשונה.
- כששוב ניתנת לכם הזדמנות להדיח את יריבכם, תדיחו דווקא את המתמודדת היחידה שעוד יכולה לחבור לשבט שלכם נגד השבט שלו, בעיקר אם בסופו של דבר היא מצביעה איתכם נגדו, בזמן שאתם בכלל מצביעים נגדה.
- בהזדמנות הראשונה שי לכם תריבו ביניכם לבין עצמכם ותגרמו לצופם להיות מבולבלים לגמרי מכם.
- כשיש לכם פסלון חסינות ביד, תשימו אותו במקום גלוי ותדאגו שכולם יידעו שהוא שם (אפשר לשים שלט גדול ובולט עם סימן של חץ: כאן נמצא הפסלון חסינות. מי שרוצה מוזמן לגנוב אותו) ולא לשכוח במועצת השבט לא לפצל קולות, כדי שתהיו בטוחים שמישהו מהברית שלכם מודח, במקום מי שרציתם להדיחו. (מתכון בטוח ב100%).
- במקום להרגיע את המושבעים ולנסות להתחבב עליהם, תדאגו לריב ולהתווכח איתם (אם אפשר, גם קללות הולך, כי אלימות לפחות עדיין אסורה במשחק) ולהשניא אתכם בעיניהם כמה שרק אפשר...
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'יפה! אתם מוזמנים כולכם להמשיך להוסיף '
יפה! אתם מוזמנים כולכם להמשיך להוסיף
15/08/2012 | 01:28
93
לצפיה ב-'אה, ועוד דבר לא פחות חשוב...'
אה, ועוד דבר לא פחות חשוב...
15/08/2012 | 01:34
22
254
אם החבר שלך כבר מצליח לחזור מאי התקווה למשחק, שב כל היום רק איתו, וביחד תשתחצנו ותמאיסו את עצמכם על בנות הברית שלך ותן להן תחושה שהן בכלל אאוטסיידריות ואתה לא סופר אותן ממטר, בכדי שהן ישתפו פעולה עם השבט היריב וידיחו אותך או את החבר שלך מהמשחק.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'ולמרות זאת, למען ההגינות, ומקווה שתסכים איתי'
ולמרות זאת, למען ההגינות, ומקווה שתסכים איתי
15/08/2012 | 01:49
21
271
אורי. אם לא התרגיל של גניבת הפסלון חסינות של ענת ע"י בוקי, שהיה לו הרבה אומץ וביצים לעשות זאת, כל זה בטל בשישים, שכן במצב כזה גם בוקי וגם שגב היו מודחים בזהאחר זה וכל השלושה מהברית המשולשת היו מגיעים לגמר, וכנראה ששני הצילייגרים בוקי ושגב היו עכשיו נלחמים בדו-קרב ביניהם על אי התקווה מי מביניהם חוזר למשחק, אם בכלל לא היו נלחמים בסופו של דבר שניהם נגד משהרקולס שהיה חוזר במקומם... ואת זה אף אחד פה לא יכול להכחיש. כך שזה ממש לא כאילו שהצד השני שיחק יותר טוב, כפי שזה עלול להצטייר, גם הצד השני עשה לא מעט פאקים שאפשר למלא בהם מדריך הוראות שלם.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'אבל הקטע הוא שברית הבוטיק'
אבל הקטע הוא שברית הבוטיק
15/08/2012 | 02:14
17
271
הייתה יכולה להגיע בנחת ובלי מאמץ לגמר. קודם כל כי השלושה באמת מאוחדים וחוץ מהם ראינו רק זוגות שהיו נאמנים זה לזה, לא שלישיה, ושנית כי כל הטוויסטים היו לטובתם. ברגע שהצמידים נכנסו למשוואה זה היה ברור שמי שיש לו יתרון במשימות (ענת ותורג'י) הוא זה שכל הכוח בידו במשחק ואסטרטגיה שמסטרטגיה.
ואגב הברית הזו הייתה מאוד קרובה להתפורר בתחילת המשחק כשאנה וענבל התמודדו באתגר האש (ואני לא מאוד אתפלא אם אגלה שההפקה רימתה קצת לטובת אנה) והם הגיעו למצב הבעייתי הזה רק בגלל שעשו המון טעויות ממש דביליות.
גם ממצב גניבת הפסלון יכלו להחלץ אם רק היו מפצלים קולות ככה שהם במצב הנוכחי בגלל הטעות שלהם, לא בגלל המהלך של בוקי כי הם יכלו לנטרל את המהלך הזה עם טיפה מחשבה, להדיח את שגב ולהפטר מבוקי בסיבוב הבא (אחרי ששלותם היו עושים לו את המוות על האי אולי הוא היה אפילו מעדיף לשחות הביתה).
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'מסכימה איתך, אך עדיין ללא המהלך הנועז של בוקי'
מסכימה איתך, אך עדיין ללא המהלך הנועז של בוקי
15/08/2012 | 02:31
15
247
כל מה שכתבנו כנראה כבר לא היה רלוונטי. כי מה שחשוב במשחק הזה בסופו של דבר זה לשרוד.

ואגב, אני ממש לא חושבת כמוך שההפקה רימתה כדי שענבל תודח. אל תשכחי שכולם היו שם כשאנה והיא נלחמו ביניהן במבחן האש. ואנה היתה יותר טובה ומהירה מענבל וניצחה אותה ביושר. חוץ מזה שגם שגב עם כל אסטרטגיית הליקוקים וההתחנפויות שלו לחזקים, היה מסומן להדחה בטוחה לא פעם ולא פעמיים. למזלו תורג'י לא אסטרטג הכי חכם, ולכן פעל מהבטן במקום מהראש. כל מתמודד אחר שהיה עומד מולו עם ברית כזאת חזקה, היה מדיח אותו כבר מזמן, למרות הליקוקים שלו. אפילו שגב עצמו שהתארח בתוכנית הבוקר של ערוץ 10 וראה איך הוא נראה על האי נגעל מעצמו וראו היטב איך שהוא מרגיש לא בנוח לראות את עצמו ככה. יותר מזה, ישבה לידו פרשנית תקשורת שאמרה לו את זה בפנים והוא הסכים איתה. זה היה ממש מביך. כך שזה ממש לא ששגב שיחק יותר טוב מהברית המשולשת כמו שהיה לו יותר מזל משכל.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'בעיני הוא שיחק הרבה יותר טוב מהברית'
בעיני הוא שיחק הרבה יותר טוב מהברית
15/08/2012 | 02:43
8
204
ומזל דווקא לא היה לו במיוחד. הוא בא מעמדת נחיתות - הוא לא ספורטיבי, לא בכושר והמשחק בגלל הצמידים הפך להיות משחק של חסינויות והדבר השני שהיה לרעתו הוא שהוא נתן לחיבה שלא קשורה למשחק להשפיע עליו וסמך על משה.
והליקוקים שלו, כהגדרתך, השאירו אותו במשחק נגד כל הסיכויים. לפני שסיפור הפסלון התפוצץ ענת ואנה דיברו על זה שהן רוצות להגיע לגמר עם שגב, מה יותר מזה? הוא שיחק משחק חברתי ממש טוב והצליח להתחבב ולהרדים את היריבים שלו.
אם את מתכוונת לראיון בתוכנית הבוקר שבו קרן נתנזון השתתפה אז הוא ממש לא הסכים איתה והיא לא יועצת תקשורת, סתם רכילאית סוג ב' שבעצמה היא פליטת ריאליטי נשכח בשם "דרוש מנהיג".
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'אני ממש לא חושבת ששגב שיחק יותר טוב מהם'
אני ממש לא חושבת ששגב שיחק יותר טוב מהם
15/08/2012 | 02:49
7
161
היה לו המון מזל לאורך כל הדרך, עוד מההדחה האחרונה שלפני האיחוד שאם לא היו מערבים את טיניום בה הוא היה מודח בטוח, ושחקן שמסתמך אך ורק על מזל וליקוקים, ממש לא שחקן אסטרטגי בעיניי. גם בתקשורת כתבו שהאסטרטגיה של שגב היא שאין לו כלל אסטרטגיה. אני בחיים שלי לא שמעתי על כזאת אסטרטיגיה, אולי את מכירה? כי אני ממש לא. ולגבי תוכניתהבוקר שציינתי: יש אותה בארכיון הקטעים המיוחדים שבאתר הרשמי של "הישרדות" בנענע10.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'לדעתי אם כבר היה לו חוסר מזל לאורך כל הדרך'
לדעתי אם כבר היה לו חוסר מזל לאורך כל הדרך
15/08/2012 | 02:55
2
130
לא מזל, ולא יודעת מה כתבו ב"תקשורת", ה"תקשורת" היא עולם גדול ורחב והיום כל בלוגר עול ימים וזב חוטם הוא חלק מהמדיה הזו אבל שגב בעיני אולי היחיד במשחק ששיחק משחק אסטרטגי.

אבל כנראה שלא נשכנע אחת את השניה וסתם נכנס ללופ מיותר אז מבחינתי אפשר לוותר מראש על הדיון הזה.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'כן, גם אני חושבת שכדאי שנסכים שלא נסכים וזהו.'
כן, גם אני חושבת שכדאי שנסכים שלא נסכים וזהו.
15/08/2012 | 03:38
1
104
שכן אני לעולם לא אחשוב כמוך ואת לעולם לא תחשבי כמוני לגבי שגב. ואין טעם להיכנס שוב לדיון מיותר, ועוד אל תוך הלילה...
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-''
15/08/2012 | 03:44
12
לצפיה ב-'נכון'
נכון
15/08/2012 | 03:06
1
98
ההדחה של אושרי לא אסטרטגית בכלל, הליקוקים זה לא נחשב משחק חברתי מבריק וכמובן שכל אחד ואחד מהטוויסטים בא בכדי לקדם את שגב. ואת לא מגוכחת בכלל
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-''
15/08/2012 | 13:06
15
לצפיה ב-'ליקוקים זה חלק מהמשחק מותק'
ליקוקים זה חלק מהמשחק מותק
15/08/2012 | 22:51
1
123
וההדחה הראשונה של אושרי היתה מהלך של אסטרטג.  של אחד שמסוגל לחזות בדיוק מה יהיה אחרי.  אסטרטג זה אחד שחושב קדימה.  אם איתי לא היה אסטרטג הוא היה אומר"אני לא אדיח את אושרי כי הוא אחלה גבר וכיף איתו, אני אדיח את בוקי כי הוא חופר"
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'ולאיתי יש הרבה מזל??'
ולאיתי יש הרבה מזל??
15/08/2012 | 22:52
107
אם כבר ההפך, הוא הבן אדם עם המזל הכי נאחס באי.
הוא מדיח את אושרי-יומיים אחרי זה אושרי חוזר לאי
הוא מדיח את ענת-יומיים אחרי זה היא חוזרת
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'איך אני אוהב שאת סתם ממציאה דברים..'
איך אני אוהב שאת סתם ממציאה דברים..
15/08/2012 | 13:31
3
189
הוא אמר שבלי ה"חנפנות" שלו ובלי הבחירה שלו בתורג'י, הם היו מפצלים קולות - והוא הרדים אותם חזק, הוא לא הסכים בכלל עם מה שהפוסטמה הזאת אמרה, והתווכחה איתו ובכלל לא נתנה לא לדבר.
תפסיקי לחשוב שאנחנו לא צופים בדברים כדי שתוכלי להמציא שטויות ול"הראות לנו מה זה"!!!
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'נראה שגם את הראיונות איתו אתה שומע בצורה...'
נראה שגם את הראיונות איתו אתה שומע בצורה...
15/08/2012 | 14:17
138
סלקטיבית. כי הוא צמו אמר את זה עוד לפני שהיא אמרהלו את זה בפנים והוא הסכים איתה, למרות שאפשר היה לראות על פרצופו כמה זה מביך.
וחוץ מזה, לא רק שאני לא חושבת שאתם לא צופים, גם אמרתי לכם בדיוק נמצא הראיון איתו. אז למה לי להמציא שטויות, כהגדרתך?
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'עזוב אותה, אין לך מה להיכנס לזה...'
עזוב אותה, אין לך מה להיכנס לזה...
15/08/2012 | 14:21
1
117
סתם פתטית שתרד לחייו בכל הזדמנות אפשרית, ותנסה להציג אותו בצורה הכי קטנה שאפשר. מה גם שאף אחד לא באמת שם עליה ועל מה שהיא אומרת פה כי כולם כבר הבינו שמדובר בקשקוש ובלבולי שכל, מה שמוציא אותה עוד יותר קטנה.
בשביל שלא תיהיה מתוסכל ממנה, אל תכנס לזה חבל...
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-' צודקת..'
צודקת..
15/08/2012 | 14:27
70
חבל שהיא לא יכולה לאמת את מה שהיא אומרת לפני שהיא מפרסמת את זה, נראה לי גם שלא אכפת לה בכלל כל עוד שגב יוצא קטן - ואני באמת לא מבין את השנאה הזו - רק בגלל שהוא שיחק משחק יותר טוב מאהובה אושרי, זו סיבה לצאת עליו, להעליב אותו וכו' - באמת יוצאת קטנה.
וחבל - כי אם הייתה לה יכולת לנהל דיון כמו שצריך, היו יכולים לצאת מסקנות מעולות, ובאמת שלא תיהיה סגידה לשגב בין כלל הפורום - אבל זה בעייתי שכל הטיעונים שלה זה חנפן ושום דבר אחר. מה גם חבל שהיא לא מקשיבה ומקבלת דעות של אחרים, רק מנסה "להראות לנו מה זה", לעצבן אותנו בלומר "אתם תראו שגב לא בגמר" או משהו בסגנון - רק כדי לעצבן...
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'בוקי גר ברמת חן על חשבון נרקומנים ....'
בוקי גר ברמת חן על חשבון נרקומנים ....
16/08/2012 | 02:27
1
150
לתורגמן המדהים
המשפחה של בוקי כבר מתורגלת בבושה המבחילה הזו
שהרי הם גרים ואוכלים על חשבון נרקומנים וזו...ת
יותר מהמציאות של אדם עלוב נפש  ומשפחה עלובת חיים
המשפחה של בוקי לבד יכולה להכיל סידרת ראלטי
לצלם אותם איך הם חיים ואוכלים על חשבון הרחוב וגונב אותם כל רגע
שפלות הרוח לא נגמרת גם כשיש מצלמות  (הפסלון שווה לכסף )
תורגמן הדבר הכי נחמד יהיה זה פשוט לא לתת יחס למוטציה הזאת
תורגמן אתה שיחקת את המשחק הכי מדהים ולא נפלת לשפת רחוב
כמו איתי שגב שנראה כי הלשון שלו ענקית יותר מפרה כמה לקקנות
ושקרים   היחידה שצריכה לזכות זו אנה  לא ירדה לשום ביוב כמו שאר המתחרים
ולפי שפת הגוף שלך תורגמן ברור שנתת לענת לנצח כי יש בך נשמה טובה
ואחרי הכל גם ההפקה לכאורה סוג של מאפיה
אז מה נשאר מכל הסבל שראינו סלב חלולים מהוררי גועל  התואר לאיתי שגב איככס

הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-''
16/08/2012 | 13:17
40
למי היה משעמם הפעם?
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'היהירות של ענת הראל הטיפשות של איתי ואנה '
היהירות של ענת הראל הטיפשות של איתי ואנה
16/08/2012 | 01:21
164
שלישייה די דוחה
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'מצד אחד זה נכון'
מצד אחד זה נכון
15/08/2012 | 02:55
161
אבל מצד שני ברית דאנג לא עשו כלכך הרבה טעויות חברתיות כמו השלישייה (שהיה להם משחק חברתי מזעזע, והם עשו כ"כ הרבה דברים אידיוטיים בדרך)
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'תראי'
תראי
15/08/2012 | 10:25
140
אין ספק שהתרגיל של בוקי לענת די היפך (אני גם נותן לשגב את הקרדיט על זה שתודות ל"ליקוקים" שלו הם ממש היו בטוחים שהוא איתם בקטע של בוקי. בכלל שגב ובוקי שניהם עשו הצגה מטורפת באותה מועצה שבאמת צריך לקבל עליה ואלסטארס) אבל הצד השני מראש בא במיעוט להצבעות, הרי שימי לב שכל צמידי הוטו למיניהם באו לרעת בוקי,שגב,נטלי ויוליה. אם למשל היה להם רוב מספרי מובהק ועדיין כל הרביעיה הזו לא הייתה מצביעה ביחד הייתי מבקר אותם אבל עם כל הטוויסטים שההפקה הוסיפה, מיזוג מאוחר,צמידי וטו. שממש הטו את המשחק לטובת טיניום, היה להם קשה לשחק את המשחק, עד לתרגיל גניבת הפסלון.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'לפחות הגניבת פסלון היה מהלך מושקע'
לפחות הגניבת פסלון היה מהלך מושקע
15/08/2012 | 22:49
148
שזה ההפך הגמור מהפיסלון חסינות שתורג'י קיבלו סתם כי ההפקה החליטה לתת להם אותו
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'ענק!! הקומדי סטור'
ענק!! הקומדי סטור
15/08/2012 | 09:42
107
לצפיה ב-' אדיר!!! לדעתי צריך לטגליין!!!'
אדיר!!! לדעתי צריך לטגליין!!!
15/08/2012 | 10:12
1
120
לצפיה ב-' בהחלט! בוצע'
בהחלט! בוצע
15/08/2012 | 21:07
101
אהבתי ממש אורישקי!
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'הברית הכי חזקה '
הברית הכי חזקה
15/08/2012 | 10:18
339
ברית הבוטיק הזאת היא ברית כל כך מפגרת, במקום באמת להיות סחבקים ולהגיע עם רוב שבטי, תורג'י האידיוט בכוונה לא משתתף בשביל להדיח את הראל מויאל, לאחר מכן הם מפסידים שוב והם רבים עם מישהי אחרת.

בכלל כל שבט טיניום היה שבט דפוק מלכחתחילה, תארו לעצמיכם עם משה לא היה מתחלף עם מיכל זוארץ, מה היה קורה בבקתת המשא ומתן אחריי שאושרי הארור כבר הודח, לדעתי האישית היה מצב כזה שאשכרה שבט דאנג היו מצליחים לנצח את שבט טיניום ולהחליש את הברית ההיא.

בקיצור  מה שנקרא שבט טיניום מההתחלה היו שבט של אנשים חלשים באופי וחזקים בגוף...
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-''
15/08/2012 | 10:54
3
232
אבל כל אחד יודע שהכי חשוב במשחק זה לדעת לפתוח קוקוסים, להדליק אש ולהכין אורז...או לפחות ככה חושב תורג'י

http://survivor.nana10.co.il/Article/?ArticleID=91...
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'כזה אפס'
כזה אפס
15/08/2012 | 11:14
110
לצפיה ב-'אני חוששת שהוא התבלבל'
אני חוששת שהוא התבלבל
15/08/2012 | 11:52
233
והתכוון בעצם ששורד אמיתי הוא זה שנובח ונותן פקודות לאחרים להדליק אש, להכין אורז ולפתוח קוקוסים כשהוא עצמו מתפרקד על ערסל ומעיר הערות "בונות" על תהליך העשיה.
וואי, כמה לא התגעגעתי לתורג'י!
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'אז שיעבור לגור בפיליפינים ויפתח שם קוקוסים'
אז שיעבור לגור בפיליפינים ויפתח שם קוקוסים
15/08/2012 | 22:54
114
רק שיעזוב אותנו בשקט
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'צריך לקרוא להם ה"ברענז'ה" '
צריך לקרוא להם ה"ברענז'ה"
15/08/2012 | 15:48
102
לצפיה ב-'ענק ומוסיפה'
ענק ומוסיפה
15/08/2012 | 22:02
1
163
תתנשאו מעל כולם כאשר אתם בעצמכם אפסים קטנים.

תקללו את האשה שאתם אוהבים, תזלזלו בה והיא תתנהג כמו אשה מוכה ותצדיק אתכם.

אל תעשו צבא ותזלזלו באדם שישב בשבי

בקיצור תהיו מגעילים ודוחים ותגרמו לצופים להקיא ממכם.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'אני לא חושב שלא לעשות צבא זה קשור'
אני לא חושב שלא לעשות צבא זה קשור
16/08/2012 | 21:37
28
כאילו הם לא אמרו לקב"ן "אני צריך עוד עשר שנים להשתתף בהישרדות אז אני לא יכול לעשות צבא".

וברצינות, רק הצבא משחרר אנשים מהשירות מסיבותיו, ברגע שהוא משחרר אין מה לבוא בטענות לאדם עצמו אלא רק לצבא.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'תכלס הם היו צריכים להדיח את איתי'
תכלס הם היו צריכים להדיח את איתי
15/08/2012 | 22:42
238
מן הסתם יוליה חלשת האופי היתה מצטרפת אליהם כי חלשי אופי לא הולכים נגד הרוב ומנסים לעשות עליהם מהלך.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-' אורישקי אתה מלך האי!'
אורישקי אתה מלך האי!
16/08/2012 | 02:45
64
לצפיה ב-'תכלס אף אחד שם לא יודע לשחק'
תכלס אף אחד שם לא יודע לשחק
16/08/2012 | 21:35
23
49
טוב הם VIP הם לא ממש מבינים את המשחק.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'ואגב אני בעד שענת תנצח'
ואגב אני בעד שענת תנצח
16/08/2012 | 21:40
20
46
על בוקי אני לא יכול להסתכל ואני לא בעד מישהו שגנב ופעל בניגוד לחוקים (ולא משנה שההפקה אשרה את זה מבחינתי זה לא כשר ולא מגיע נצחון על זה)  ושגב בכלל פתאט. אנה לא עשתה שום דבר. ענת לפחות נצחה בכמה משימות ויזמה איזה מהלך או שניים.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'מהלך או שניים שהרסו לה'
מהלך או שניים שהרסו לה
16/08/2012 | 22:42
19
36
נו באמת ג'ייסון, שגב כן משחק, אין לו הרבה מה לעשות כי הצמידים סירסו לו את המשחק אבל כשכן היה יכול הוא לגמרי הוכיח את עצמו. ההדחה של אושרי הייתה אולי ההדחה הכי אסטרטגית וחשובה של המשחק.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'אם שגב היה מתנהג אחרת אז היה מגיע לו'
אם שגב היה מתנהג אחרת אז היה מגיע לו
17/08/2012 | 03:40
18
9
לצפיה ב-'איך אתה מצפה שהוא ייתנהג?'
איך אתה מצפה שהוא ייתנהג?
17/08/2012 | 09:37
17
12
לצפיה ב-'מה דעתך על שיתנהג כמו גבר ולא כמו רכיכה?'
מה דעתך על שיתנהג כמו גבר ולא כמו רכיכה?
17/08/2012 | 13:40
16
20
בתור התחלה לפחות...
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'אני שונא את ההגדרות האלה ל"גבר"'
אני שונא את ההגדרות האלה ל"גבר"
17/08/2012 | 13:43
15
25
ובפעם המיליון, הוא מ-ש-ח-ק משחק. זה הביא אותו עד לכאן. למרות שגם לי זה לא נעים לראות את זה בשלבים מסוימים (כמו הפרק של אתמול) אבל זה המשחק.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'לא הוא לא משחק, הוא עצמו העיד על עצמו'
לא הוא לא משחק, הוא עצמו העיד על עצמו
17/08/2012 | 13:56
14
23
שגם בחיים הוא חסר עמוד שדרה ולא אסרטיבי, ואף אמר שאחת הסיבות שבגללה הוא בא בכלל להישרדות זה לעבוד על שתי החסרונות הללו שלו. כך שלא מדובר בכלל במשחק, זה הבן אדם. אולי קצת פחות קיצוני מהרכיכה שהוא נראה בהישרדות, אך עדיין לא שונה בהרבה. וחוץ מזה אורי, אם שגב הפייבוריט שלך רק משחק משחק, אז למה כל האחרים לא? למה אנה מגעילה? למה ענת מגעילה? למה תורג'י מגעיל? הם הרי כולם מ-ש-ח-ק-י-ם משחק, לא? או שרק שגב משחק?
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'כי יש הבדל..'
כי יש הבדל..
17/08/2012 | 14:04
3
23
בין להתחנף לאנשים לבין לקלל, להעליב אותם, להשפיל אותם ולהיכנס לחיים שלהם מחוץ למשחק כמו שעשו להראל, ענבל, מיכל, עזאם, משה, נטלי וכו' וכו'...
הדבר הכי נורא ששגב עשה זה העניין עם משה ואני באמת מ אמין שהוא לא התכוון לפגוע בו אלא רק לצחוק איתו, משה היה צריך לומר לו איך הוא מרגיש וללבן איתו את העיניינים.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'כנראה שכבר הספקת לשכוח שגם שגב לעג וצחק'
כנראה שכבר הספקת לשכוח שגם שגב לעג וצחק
17/08/2012 | 14:21
2
19
על חלשים ממנו, לגלג עליהם והעליב אותם. נכון שהוא פחדן מדי להגיד להם בפנים מה הוא חושב עליהם, ולכן הוא עשה זאת בעיקר מאחורי גבם, שזה פי אלף יותר גרוע בעיניי, מלהגיד לבן אדם בפנים מה אתה חושב עליו.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'מתי הוא לגלג על מישהו מאחורי גבו!?'
מתי הוא לגלג על מישהו מאחורי גבו!?
17/08/2012 | 14:27
1
18
שוב את מתחילה להמציא דברים... את מייאשת!!!!
בבירור הוכחת פה שאת האדם הבעייתי, את מתווכחת ורבה עם כל אחד בפורום, את הורסת לאנשים שכן באים וכן רוצים להביע דעה. השרשור הזה בכלל לא היה על שגב, אז למה את מכניסה אותו לפה?! כל הודעה שלך זה שגב ככה ושגב ככה! דיי נמאסת! חפרת לנו את המוח!! לאף אחד אין כבר כוח יותר!
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'מתי?'
מתי?
17/08/2012 | 14:31
17
לא ראית במו עיניך איך שגב צחק על בוקי ולגלג עליו כשהיה במים עם הבנות, לפני שבוקי גנב את הפסלון? תגיד לי באיזה ערוץ אתה צופה? אל ג'אזירה?
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'כי שגב בחיים לא ירד לרמות אישיות'
כי שגב בחיים לא ירד לרמות אישיות
17/08/2012 | 14:16
9
26
השלישיה שחקנים גרועים שהתנהגו בצורה מתנשאת לכולם ואין פלא שהם היחידים שבקשר אחד עם השני אחרי המשחק.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'שגב יותר גרוע מהם בעיניי'
שגב יותר גרוע מהם בעיניי
17/08/2012 | 14:36
8
26
בניגוד אליהם הוא לא יגיד לבן אדם בפרצוף מההוא חושב עליו, הוא ילגלג עליו מאחורי הגב ויצחק עליו עם החזקים, כדי למצוא חן בעיניהם. מהטיפוסים הכי גרועים שיש.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'עובדה שעד עכשיו כולם איתו בקשר'
עובדה שעד עכשיו כולם איתו בקשר
17/08/2012 | 18:20
7
21
וכולם לא נעלבו ממנו. גם בוקי נראה מתחבק איתו בבית שלו וגם משה פרסטר אמר שכל זה מאחוריו (וכולם הצדיקו את שגב בקטע עם משה בשבט)
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'כנס לפייסבוק ותראה כמה אתה טועה'
כנס לפייסבוק ותראה כמה אתה טועה
17/08/2012 | 18:34
6
29
כולם נשארו חברים של כולם, רק שגב לא מופיע כחבר בדף של אף אחד מהם. ואולי תתפלא, יוליה חברה גם של בוקי וגם של אנה.
שלא לדבר על כך שרוב הסלבס הכי מוכרים, כמו למשל ירדן הראל, גיא פינס, אביב אלוש (מאלנבי) שלכל אחד מהם יש אלפי חברים בפייסבוק, חברים של אנה, ואף אחד מהם לא חבר של שגב.

תתפלא, אבל אפשר ללמוד הרבה דברים מהפייסבוק.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'שגב היה בצפייה המשותפת שבוקי אירגן!'
שגב היה בצפייה המשותפת שבוקי אירגן!
17/08/2012 | 18:39
7
לצפיה ב-'אוי מה זה השטויות האלה'
אוי מה זה השטויות האלה
17/08/2012 | 18:46
4
29
זה שהיא חברה בפייסבוק של אנה לא אומר שהיא מתה עלייה. גם לי בפייסבוק יש מלא אנשים שאני מכיר אבל אני לא מסמפט בלשון המעטה....
אני לא חושב שלשגב יש בכלל עמוד פייסבוק אישי, אמנם יש לו עמוד מעריצים או משהו שכזה, אבל אין לו עמוד אישי כמו של בוקי נאה, ענת הראל או נטלי.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'ומי אמר שהיא מתה עליה? אמרתי חברה שלה בפייס'
ומי אמר שהיא מתה עליה? אמרתי חברה שלה בפייס
17/08/2012 | 18:58
3
10
לצפיה ב-'בסדר, אז זה לא אומר שהיא בקשר טוב איתה'
בסדר, אז זה לא אומר שהיא בקשר טוב איתה
17/08/2012 | 19:10
2
24
זה שהיא חברה שלה בפייסבוק..
לעומת זאת זה שבוקי הזמין אליו את שגב,נטלי,משה,איריס,מייקל,עזאם,מיכל (פספסתי מישהו?) אומר הרבה.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'כן, זה אומר שבוקי בגמר.'
כן, זה אומר שבוקי בגמר.
17/08/2012 | 19:13
8
לצפיה ב-'זה אומר רק דבר אחד'
זה אומר רק דבר אחד
18/08/2012 | 13:58
15
שאף אחד מהאנשים האלה לא מבין שזה משחק וכולם שומרים טינה כאילו מה קרה.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'נכון '
נכון
16/08/2012 | 21:43
1
32
למרות שמיכל ובוקי כן הבינו את המשחק במידה מסוימת
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'בוקי עוות את ההבנה במשחק'
בוקי עוות את ההבנה במשחק
16/08/2012 | 21:44
33
ולא הבין את הדבר הכי חשוב "זה רק משחק".
הישרדות ישראל >>

הודעות אחרונות

13:56 | 16.09.18 יוסי ויוסית
17:46 | 02.09.18 אורחים בפורום
14:49 | 22.08.18 Roei152
14:22 | 22.08.18 אורחים בפורום
04:48 | 09.10.17 סטילהוק
10:41 | 06.10.17 סטילהוק
17:13 | 25.09.17 עמלץ הפלדה
22:35 | 20.09.17 סטילהוק
22:13 | 20.09.17 סטילהוק
22:11 | 20.09.17 סטילהוק

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ