שרשור פרק 25!- פרק הדחה!

אורישקי

New member
נמאס לי מזה!אני חושב שאני אפסיק לקרוא

רציתי לקבל בספקות את ההדחה של ריקי אבל זה בא בידיעה.

konito

New member
המתמודדים ערימה של סתומים

אוהד וטומי עם חסינות וזכות ווטו והם נגררים אחרי ליאורה להדיח שחקנית לא חשובה בכלל בשם ריקי. זאת היתה ההזדמנות של אוהד, טומי, ליאורה ואביגייל להעיף את שי או טלכו. טומי כאילו שכח איזה בית ספר עשה לו שי רק כמה ימים קודם ערב ההדחה של חנוך... על טעויות משלמים מהר ובמזומן :)

MIIKLE

New member
אני בעד

שתיקח את רגלי האיילה הדקות והשעירות שלה ותלך לה אל מהדורת השבט שם תצפה בחיזיון מהעתיד של דרור נובלמן אשר יקריא קטעים נבחרים מהספר שלא כתבה.

השורד

New member
לכל המהללים את ליאורה - היא היתה מודחת היום

אך ורק בגלל צמיד הוטו האידיוטי - שמשנה מאזני כוחות במשחק ומפריע לזרימת המשחק האסטרטגי - רק בגלל הטוויסט הדפוק הזה שיש רק בהישרדות ישראל - היא ניצלה.

סאמוואן

New member
בסדר אז ליאורה חווה בהישרדות את חנוכה

כל פעם מחדש...קורים לה כל כך הרבה ניסים בתכנית,אין ספק אבל מה? גם לא נכחיש שהיא שחקנית מעולה

MIIKLE

New member
נכון מאוד

ליאורה מגעילה את השועלים .שתעוף כבר האשה המיובשת הזאת שלא יודעת את הגיל שלה ומחסירה ממנו 8 שנים תמימות.

סאמוואן

New member
טוב זיו קלטנו כבר שזה אתה פה מתחזה לאיזה

סתם מישהו שמגיב בפורום אתה לא חייב להמשיך לתת לנו כל כך הרבה סימנים...

MagSimps

New member
זה חלק מהמשחק

אם דברים היו קורים אחרת אז היה מתפתח משהו אחר. אתה לא יכול להגיד דברים ב'אם'. כמו שריקי שם אחרי שהודחה שלישית חזרה. והפיסלון חסינות המטומטמם הזה, שהיו צריכים לעשות פיסלון חסינות כמו בעונה הקודמת, שאז היו יוכלים ליצור בליינדסדים. אבל ככה בחרה ההפקה ועם זה המתמודדים צריכים לשחק. וזהו זה.

Upgrade U

New member
כשאביגיל הכניסה את הבנטטה לפה

זה הזכיר לי דברים אחרים (ולמרות שזה היה פריים של שניה וחצי) וצמרמורות וזיעה עברו על גופי. אוי אביגיל אביגיל מה את עושה לי?!
ולמה באמת אין ספוילרים לפרק הבא? בא לי שהדס תעוף כבר ותסיים את הספר שלה לעד. די!

למעלה