שרשור פרק 25!- פרק הדחה!

Matsman

New member
קרב האימהות הזה יצא מכל החורים

סוף סוף זה נגמר, השטות הלא מעניינת הזאת. אני הורה יותר טוב, אני הורה יותר טוב. יאללה, סעי הביתה כבר. ריקי הייתה הגורם לעניין הזה, וטוב מאוד שהיא הלכה. חלאס, יש גבול לכל ג'עלולה.

סאמוואן

New member
ריקי חשבה שהיא הגיעה

לריאליטי "אמא נולדת".... וזה מה שגרם להדחתה..אם היא הייתה חכמה היא לא הייתה נכנסת למריבות סתמיות עם ליאורה המלכה!!

אורישקי

New member
איך את מעיזה לדבר ככה לריקי

האמא החכמה שכולם שם כל כך אוהבים.כל כך אהודה בשבט וחזקה במשימות ושולטת באסטרטגיה.אחחח איזה גאונה

סאמוואן

New member
אתה יודע מה זה כל כך לא בסדר מצידי

שככה דיברתי על התותחית של המשחק ממש מגיע לי נו נו נו... אני מתחרטת על זוועה שהוצאתי עליה פשוט לא יפה ולא נכון לדבר ככה על האמא המתוקה שבטוח הייתה זוכה ב"אמא נולדת"... טוב בעצם אם ליאורה הייתה גם מתמודדת אז אולי לא...
יאללה ריקי ברוך שפטרנו חזרי לילדות שלך ותעשי להם פנקייקים וצמות שלום שלום ואל תבואי לי בחלום

שכחת משהו מאוד חשוב

ליאורה שלנו התותחית הייתה דוגמנית!!! ממש בר רפאלי של שנות ה-80
(חחחחחחחחחחחחח...ממש בדיחה, עמדתי למות כששמעתי את זה)

טעות!!! הכוונה לריקי הכונאפה

שאמרה שהייתה דוגמנית פעם במשימה של הכדים. או שקר כלשהו כזה (ליאורה גם הייתה דוגמנית אך אני בטוחה שהיא לא משקרת לגבי זה, לעומת ריקי הכונאפה הזו)

נמשל

New member
מחלקת הפרומו המטומטמת של השרדות

חשפה למעשה מי תודח. הראו את גיא אומר ש"המודח הבא הוא" אם באמת היה מבחן האש, גיא היה צריך להגיד שיש תיקו, כך שנראה שברור שריקי תודח.

אורישקי

New member
ליאורה הזו אדירה

פאק ומה הזיו עשה מקשקש שם.איזה ג'ורי מעפן.הורג אותי שכשכל אחד הרגשי בטוח במעמדו לא היה לו בעיה להתנהג איך שהוא רוצה ואחרי שהוא הודח יש לו מה לומר.

סאמוואן

New member
ליאורה אכן אדירה,פשוט מלכה אמיתית

אבל מה...כאב לי קצת על ריקי על מה שאביגיל עשתה לה כי ללכת ו"להלשין" על מישהי שהייתה חברה טובה שלך והיית מלכלכת איתה על ליאורה וצוחקת עליה מלא זה לא מעשה כל כך יפה... אם כל הכבוד למשחק אביגיל יצאה חראית... אבל בכל מקרה אני רוצה שריקי תודח...

MagSimps

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

ישששששששש!! ביי ביי ריקי ! ראיתם איך היא לא העזה אפילו להסתכל אחורה ?

shay keran21

New member
היה חזק במועצת השבט!! חזקק...ואשכרה רק 3

בנות דיברו! אבסורדי! אני מאמין ששבוע הבא הדס תעוף...לפי מה שכביכול נראה או טומי או שי יעופו..נראה לי שהדס תעוף רק בגלל שהיא מלכלכת על ליאורה והיא תקבל ג'נענע מזה!

nik name

New member
לא ראיתי את ההדחה

כולם פה אחד הצביעו לריקי? וסוף סוף היא עפה!

אורישקי

New member
אממ

אוהד הביא לשפוטהדס את הוטו. ריקי הצביעה לליאורה(היא צריכה גם להצביע לה בגמר ואז היא הבנאדם שרשם את השם של בן אדם אחר באובססיביות הכי גדולה בתולדות הישרדות.) ליעד הצביעה לטומי(אני בספק אם היא בכלל יודעת שהוא יכול להשתמש באליל החסינות).

tdo33

New member
לא הבנתי למה ליעד הצביעה לטומי????../images/Emo4.gif../images/Emo4.gif../images/Emo6.gif

למעלה