הגיגים ושאלות

מסי 1982

New member
שבוע טוב .

האם הפרק של הערב משוד שידור חי באינטרנט ? תודה

שבוע טוב!/tapuzforum/images/emo13.gif

מתחילת הישרדות לא ראיתי פרק אחד/tapuzforum/images/emo10.gif

Astralon

New member
זה לא בדיוק אותו הדבר

אצל הקיבוצניקים יש ריקוד מה קוראים אותו ריקוד החזרזירים רבים וטובים לא יודעים אך הסיבה האמיתית שכינו את נטע לי חזרזירה זה בגלל זה ולא בגלל שהיא נראית ומתנהגת כמו חזרזירה, ממש לא! וחזרה לנושא... גם מזה לא עושים כסף. בגלל זה היא בהירשדות

Matsman

New member
הופה... הבחורה עם הטעם עכשיו מתווכחת איתי ?

לדעתי היא כן... אם כבר יש מישהי שלא הכי יפה אבל סקסית זו אביגיל. נכון, גם אביטל. חוץ מזה קשה לקבוע מי יפה אבל לא סקסית רק לפי התוכנית, במיוחד שהיא כמעט לא התחילה

נתי153

New member
מה נסגר איתכם??? ברור ש...

שנטלי הכי יפה וליאורה הכי סקסית... לא יודעת מה איתכם אבל לדעתי יעל ממש מכוערת שימו לב לפה העקום שלה כל פעם שהיא מטנפת על הדס... הרגליים שלה עקומות להחריד , ממש דחליל .. והכי גרוע זה האופי המגעיל שלה, היא ממש חב"ס(חיה בסרט) שהיא כוסית... בעעעע

Matsman

New member
נתוש...

קודם כל יפה לך שקלטת את הסקסיות שבליאורה, כי גם אני קלטתי את זה. ויעל לא עקומה, באמת... היא באמת כוסית. אני שמתי לב שהיא גבוהה, ממש לא רגליים עקומות, בחיאת נתוש, לא לעניין הזלזול הזה. נא לא להכניס לכאן נושאים לא קשורים רמה שכלית. כי כפי שאמרתי קודם, הם לא ממש קשורים למתמודדים בתוכנית...

נתי153

New member
היא מכוערת להחריד!!!!!!!!!!!!

שמת לב איזה שפתיים מוזרות יש לה?? אני לא אוהבת שום דבר במראה שלה , ואין שום קשר לאופי אני פשוט אומרת שלא רק שהיא לא נראית טוב בנוסף היא גם ביץ' מתנשאת ורעה... אז מה טוב בייצור הזאת?אבל אחרי הכל זה עניין של טעם...

Matsman

New member
גם אם את לא אוהבת מראה של בנאדם

לא יפה לדבר ככה. זה לא שאת מכירה אותה מקרוב והיא חרא של בנאדם. במקרה כזה אין שום בעיה ללכלך. כשאת מלכלכת על המראה שלה(בלי קשר לזה שהיא כוסית...) את מתלכלכת בעצמך. וחבל, כי את לא טיפשה.

נתי153

New member
אתה דיי צודק במה שאתה כותב

אני באמת לא אדם ממתנהג בשיטחיות ומדבר על חיצוניות יום וליליה , אבל עם אחת כמו יעל שמרשה לעצמה לרדת על בשיטחיות ואכזריות על אנשים אחרים אני אכן מרשה לעצמי להגיד בדיוק מה שאני חושבת עליה.. למשל נטע-לי בעונה הקודמת היתה נחשבת לקורבן בפורום הזה , אנשים כתבו עליה דברים כ"כ מרושעים ואני לא השתתפתי בזה כי נטעלי היתה בן אדם .. לא שמעתי אותה אפילו פעם אחת יורדת על חיצוניות של בן אדם ועוד בימים הראשוני כי נטעלי לא שטחית וחסרת מוח כמו יעל..

פנומן 72

New member
אולי די ?

קודם יעל היא די חמודה ואני לא חושב שיש יותר מדי גברים שהיו מתנגדים לצאת איתה ואולי אפילו יותר מזה. זה שהיא מפגינה רוע לב זה קשור לצורך שלה לשרוד בשבט מסוכסך ומפולג מהרגע הראשון שבו נועה בחרה את הראשון שלה ... אי אפשר להשוות את זה לזיו שהטמטום שלו נשפך בכל רגע שהוא רק פותח את הפה. שנית, בואי נפריד בין יופי חיצוני לפנימי ולאינטליגנציה. זכותך לחשוב שהיא שטחית וחסרת מוח, אבל מה הקשר בין זה לבין יופי חיצוני ?

Matsman

New member
לגבי יעל כל מה שכתבת נכון

לגבי זיו, בתור מי שכתב:"זה כמו עם הפלסטינים. צריך להרוג אותם כשהם קטנים" לא הייתי מדבר במקומך על טמטום שנשפך מהפה. צבוע מצידך הייתי אומר. הוא הולך עם האמת שלו וכמו שהוא אומר- מצידו שילכו כולם לאלף עזאזל. זה שהוא עצבני יותר מדי זאת טעות שפוגעת בו, או בכל בנאדם שמקבל דברים ככה, אבל זה לא קשור לטימטום. יש הרבה אנשים אינטליגנטים-פורטה שהם בכלל לא נינוחים. זה חבל בשבילם(ואני אומר את זה בתור בנאדם כזה שמנסה לשנות את זה, ומבין אנשים כאלה, כמו זיו) אבל זה לא אומר שהם טועים במה שהם אומרים כלפי אחרים. הם כן טועים כלפי עצמם. אגב, לכל התולעים המשמיצות, ממידע אישי המצב המשפחתי שלו הסתדר על הצד הטוב, אז אתם יכולים להפסיק לקשקש.

נתי153

New member
כתבתי שאצלה החיצוניות

והפנימיות לא משהו... חוץ מזה זה הכל עניין של טעם , לדעתי היא לא משהו , זכותך לחשוב אחרת אתה מציג את הצד שלך וזה אחלה מבחינתי...

jackrl

New member
בדיוק להפך

יעל היא יפה וכוסית ועושה רושם שגם חכמה ואינטליגנטית. מה פתאום היא רעה? כל מה שהיא אמרה על אנשים אחרים זה דברים נכונים! הדס באמת נראית כמו קרפדה... היא לא שיקרה או רימתה אף אחד או אחת... בינתיים לפחות.

רנדו

New member
מה אתם מתנפלים עליה?

היא חושבת שהיא מכוערת ורעה. מותר לה! זו דעתה. אתם חושבים אחרת, סבבה.. וגם אני חושבת שהיא לא יפה בפנים, אלא סקסית.

למעלה