שאלון ההרשמה להישרדות 2 - השערוריה

spitzmobil

New member
קידום לאן?

אפשר להתקדם כאן?

jokeron

New member
צודקים

אני נגד זה שיהיו משתמטים בתוכנית. וגם זה הרבה יותר מעניין כשהחבר'ה שם הם נגיד יוצאי יחידות מובחרות.. כי זה הסגנון שלהם

I A m i t I

New member
מה הקשר?

הם מחפשים למלא את הטייפקאסטים. ואם הם מחפשים את טייפקאסט הקרבי ברור שהם יעדיפו בחור עם סיפור ועבר קרבי בגולני. או את טייפקאסט הדוגמנית ברור שתמלא מישהי שנראית טוב וגם מתעסקת בזה. זה נכון שבעונה הראשונה היה חוסר בגיוון אבל אני בטוח שבעונה הזאת הם ישימו על זה דגש. ואנשים יפים? זה עולם הבידור לא צריך להיות יפי נפש. ובעונה הקודמת לא היו חסרים אנשים שהם לא מודל היופי (אני מדגיש לא אמרתי מכוערים) - משה, עידן קפון, מיה, מושיק, שחר, המעצבן הגבוה הזה שעף על ההתחלה ומבחינתי למרות שיש על זה וויכוח וורה וגיא נראים רע.

ogranot

New member
הוקעת משתמטים זה לא "טרנד"

זה דבר שהיה פה מאז ומתמיד, וטוב שכך!!! הבעיה היא שבזמן האחרון, "הטרנד", הוא להקל ראש בנוגע למשתמטים. מה זו הרמת הראש הזאת בקשר להשתמטות? גם משתמט וגם רוצה לקבל על זה הקלות? להזכירך, משתמט זה מי שלא נתן מעצמו, מחייו, מהתפתחותו האישית 3 שנים למען המדינה שבה הוא חי. זה מי שיודע שיש אנשים אחרים שעושים בשבילו. ואל תבוא לי עם תשובות של "אבל זה הצבא משחרר" כי זה בולשיט. גם אם הצבא מאפשר את זה (דבר שלא בסדר בפני עצמו), אזרחים אמיתיים וטובים במדינה הזו מתגייסים מתוך רצון לתרום. אז אם אתה לא רוצה לשרת, והצבא מאפשר לך (טעות מרה אבל מילא) אז לפחות תשתוק ואל תהיה חוצפן! ואם אתה שואל אותי, הישרדות זה הדבר הכי קטן שצריך לשלול ממשתמטים. בהצלחה בחיים (הם בטח יתקדמו מהר יותר בלי הצבא) עומר

yagluli

New member
יש להם אינטרס ברור..

להביא אנשים ש"באים טוב בעין" לצופים, בטח שלא הייתי רוצה לראות חבורת היפופוטמים מסתובבים בבגד ים.. בשביל זה יש את לרדת בגדול.. תוכנית שכבודה במקומו מונח.. אני רוצה להגיד לך שזה ממש נכון.. לולא הישבן האלוהי של מרינה לא היתי מכיר את התוכנית הזאת.. (הסיפור המצחיק הוא שאחרי זה ראיתי אותה משחקת בפרסומת והיא הייתה לבושה ופתאום שמתי לב שאין לה פנים יפות בכלל) בכל אופן חייבים להפלות לרעה אנשים שלא עשו צבא ! הם אנשים רעים ומרושעים ועליהם להשרף באש הגיהנום !! מי שמשתמט לצורך השתמטות לא צריך לקבל שומדבר, אני בעתיד אקים לובי של בעלי עסקים עם המוטו "לא שירתת את המדינה ? למה שנעדיף אותך על מישהו שכן ? " או משהו כזה.. בקיצור יהיה שמחחחחח =]]]] תחי מדינת ישראל

danieluchka

New member
חברים שימו פעמון מצלצל על הצוואר

ותעשו מוווווווווווווווווווו עדר של פרות כולכם .... שמישהו פה יפתח חשיבה עצמאית .... הצבא שלנו הוא קריטריון ל....... כלום !!! שיהיה לכם לבריאות - - שכל אחד לכולם = פחות דאגות !!! אל תטרחו לענות - הרי גם ככה לכולכם יש את אותה מנת משכל טיפשים

yagluli

New member
היי ! למה הגבת לי =]

אממ, אז אני טורח ועונה וזה מוזר לי שזה מה שאת אומרת כי את לא אומרת מה הסיבה לדברים האלה.. ברור שכולם טיפשים שהם רואים הישרדות, זאת תוכנית טיפשית ! וברור שאם אתה רוצה להאכיל טיפשים אתה לא תאכיל אותם באינטלקט.. הם יקיאו ! מין הסתם לא ראית שם בהשרדות אף רופא, או פילוסוף או לא יודע , מישהו שהצליח עם החיים שלו בזכות השכל ולא הציצי.. אבל אין מה לעשות, כמו שאמרת.. הציבור מטומטם ולכן הציבור משלם..

פיגמיסט

New member
הם מחפשים את השמנים והנמוכים

אם כולם יהיו יפים וחזקים עם מלא שרירים לא יהיה מעניין. כך שככל שאתה עם יותר מוגבלויות אז יקחו אותך

לוקאס 99

New member
איך משאלה תמימה הגענו לשרשור הזה??../images/Emo6.gif

לא קראתי פה אולי 80% מהתגובות בכל השרשור, אבל דעתי היא כזאת: קודם כל, דבר ראשון צריך להגדיר את המילה הזאת "משתמטים". אני חושב שההגדרה הנכונה היא- אנשים בריאים וכשירים מכל בחינה שיש לשרת בצבא, ומחליטים לא לעשות (ולא מבעיות נפשיות/פיזיות וכו'..) בכלל. יפה אחרי שהגדרנו את זה, כל המשתמטים לפי ההגדרה שרשמתי לא מגיע להם יותר ממה שמגיע לכל חייל אחר, במיוחד לא יותר מקרבי. יש כאלו שאידיאולוגית לא מסכימים עם דרכי הצבא ולא מתגייסים. יש כאלו שנקראים למשל "פציפיסט"- אחד שלא מאמין בדרך האלימות ולכן לא מתגייס. על אלו אני אומר צריך לשים דגש. "פציפיסט? סבבה, יש שירות לאומי שיוכיח באמת אם זה נכון". זה בכללי..היה לי עוד מה לכתוב אבל כבר שחכתי..בעיקרון ממה שראיתי פה מכמה תגובות בשרשור, יש כמה שהסכמתי איתם, יש כמה שהסכמתי חלקית..מקסימום מחר או מתישהו אם יהיה לי זמן ו/או כוח להגיב אז אני כבר אכתוב..לילה טוב

למעלה