לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1271712,717 עוקבים אודות עסקים

פורום הישרדות ישראל

כורתים בריתות כל היום? יכולים לחיות על קוקוס במשך חודש? בטוחים שאם הייתה לכם ההזדמנות, הייתם זוכים? ברוכים הבאים לפורום הישרדות הישראלית! כאן תוכלו לדבר על התוכנית - לנתח, לשתף, להביע דעה, להעלות רעיונות, להיות המומים איך X עף, ובעיקר- ליהנות כללים: 1. אסור לכתוב הודעות הפוגעות בחברי פורום אחרים או מכילים שפה בוטה, מעליבה או גזענית. הודעה שכזו תימחק והגולש עלול להיחסם. 2.תכנים בעלי אופי מסחרי- יימחקו! 3. ביקורת על הנהלת הפורום ועל חברי הפורום יש לכתוב רק במסרים אישיים, או לפנות לפורום משוב. 4. ספוילרים שיכתבו ללא הסימון - יימחקו ללא כל אזהרה מוקדמת! תוכלו לפנות אלינו אם יש לכם רעיונות לשיפור הפורום או לחלופין אם משהו מפריע לכם, במסר אישי למנהלי הפורום. גלישה נעימה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הישרדות ישראל

כורתים בריתות כל היום? יכולים לחיות על קוקוס במשך חודש? בטוחים שאם הייתה לכם ההזדמנות, הייתם זוכים? ברוכים הבאים לפורום הישרדות הישראלית! כאן תוכלו לדבר על התוכנית - לנתח, לשתף, להביע דעה, להעלות רעיונות, להיות המומים איך X עף, ובעיקר- ליהנות כללים: 1. אסור לכתוב הודעות הפוגעות בחברי פורום אחרים או מכילים שפה בוטה, מעליבה או גזענית. הודעה שכזו תימחק והגולש עלול להיחסם. 2.תכנים בעלי אופי מסחרי- יימחקו! 3. ביקורת על הנהלת הפורום ועל חברי הפורום יש לכתוב רק במסרים אישיים, או לפנות לפורום משוב. 4. ספוילרים שיכתבו ללא הסימון - יימחקו ללא כל אזהרה מוקדמת! תוכלו לפנות אלינו אם יש לכם רעיונות לשיפור הפורום או לחלופין אם משהו מפריע לכם, במסר אישי למנהלי הפורום. גלישה נעימה!
x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום הישרדות ישראל * הבלוג מיומנה של סטודנטית לתקשורת יסכם את העונה לאחר כל פרק *
לא לשכוח לסמן ספוילר במידה ואתם יודעים/חושבים שיודעים משהו על המשך התוכנית

לא לשכוח לסמן ספוילר במידה ואתם יודעים/חושבים שיודעים משהו על המשך התוכנית
המשך >>

לצפיה ב-'שאלון ההרשמה להישרדות 2 - השערוריה'
שאלון ההרשמה להישרדות 2 - השערוריה
<< ההודעה הנוכחית
23/06/2008 | 10:48
89
37
למישהו יצא לקרוא את שאלון ההרשמה של המועמדים לעונה השנייה של הישרדות?

חלק מהשאלות הגיוניות, כמו למשל תחומי עניין / תחביבים, פעילויות ספורטיביות מועדפות או מה הדבר הכי קיצוני שעשית בחייך?

אבל חלק מהן פשוט מגוחכות!

קודם כל - מידת הנעליים שלך, מידת מכנסיים, משקל, גובה - האם הישרדות תפלה אנשים ותמנע מהם השתתפות בתכנית כיוון שהם בעלי משקל עודף, נניח? או אולי בגלל שהם נמוכי קומה?
(בעצם למה אני מתפלאת, העונה נראתה גם ככה כמו העונה של "הדוגמניות" )

עוד דבר שמעורר את חמתי -  שאלות בנושא שירות.
מה היה תפקידכם בצבא? האם שירתתם כקצינים?
האם גם הישרדות, כחלק מהטרנד הישראלי של הוקעת משתמטים מהחברה הישראלית תנפה מועמדים שלא עשו צבא, או שעשו צבא אבל היו סתם מש"קי ממטרות, לדוגמה?

ממש לא לעניין
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'ברור לך שזה לא נכון.....'
ברור לך שזה לא נכון.....
23/06/2008 | 14:00
11
הרי אם הם ישימו את כולם שהיו קצינים בצבא זה יהיה משעמם ולא יהיה מתח בין אנשים...כמובן שככה גפ אפ כולם יהיו דוגמנים ודוגמניות וגבוהים.....כמובן שישימו לנו םג חתיכות וחתיכים על המרקע למען הרייטינג.....
אבל כל השאלון הזה נועד כדיי לשים על האי אנשים שונים לחלוטין אחד מהשני, דבר שיכול לתת עניין בהתפתחויות על האי!
ברור לך שאם יהיו קרביים, קצינים, משקי ממטרות ומשתמטים יהיה הרבה יותר מעניין מאשר כולם קצינים!
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'חשבת אולי..'
חשבת אולי..
23/06/2008 | 16:38
7
שאת המידות לוקחים בשביל דברים כמו בגדים לצילומי פרומושן או אפילו בשביל גודל הבאף (לא יתנו את אותו גודל לבחור שרירי 1.90מ' ולבחורה רזונת 1.60מ'...)?

לגבי השירות הצבאי, אולי זה כדי למנוע פן צבאי מידי למשחק? או להיפך? חשבת מה יקרה אם 90% מהמשתתפים יהיו יוצאי קרבי? הרי המשחק יהיה שונה בתכלית...

אז נכון שההפקה של הישרדות עשתה צחוק מוחלט מהצופים בעונה הראשונה, וסביר שלא תלמד ותעשה גם בשניה, אבל דווקא הטענות שעלו פה הן ממש לא סביבה "לרדת" עליהם...
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'אתה טועה !!!'
אתה טועה !!!
23/06/2008 | 16:46
3
לפעמים תפקידך בצבא מראה את היכולות שלך , לדוגמא אם הייתה קצין אז יש לך ניסיון במנהיגות (זה עדיין לא אומר שאתה טוב , יש קצינת שלישות ויש קצין בגולני , ושנייהם יכולים להיות גרועים בזה ) וחוץ מזה אם אתה שירתתה ביחידה מובחרת כמו שייטת, מטכ"ל
וכו... אז קרוב לודאי שאתה שעברת קורסי הישרדות שטח בצבא, אז יש לך יתרון , אני חושב שהמטרה היא לגוון ולא "הוקעת משתמטים".
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'הרי משתמטים בארץ לא משלמים שום מחיר'
הרי משתמטים בארץ לא משלמים שום מחיר
23/06/2008 | 17:08
22
9
על ההשתמטות שלהם, להיפך, הם מתחילים ללמוד מוקדם יותר, לעבוד מוקדם יותר, אין להם מילואים, לעומת זאת בכל פעם שנדמה להם ש"מפלים" אותם הם רצים לבכות לבג"ץ, אז המינימום, המינימום למרות שכולה מדובר בתוכנית ריאליטי ולא עיניינים ברומו של עולם זה "להוקיע" אותם מהחברה, דרך אגב: משתמט הוא אדם שהוא בריא בגופו ובנפשו שבחר לא לשרת, לא מישהו עם בעיה רפואית אולי אדם עם בעיה נפשית אמיתית, כזו שגם משפיעה על חייו הפרטיים ושוחרר ובצדק מהצבא.

הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'אולי'
אולי
23/06/2008 | 17:11
20
13
אבל אי אפשר להבדיל בין משתמט ששיקר על בעיה נפשית או פיזית לבין משתמט שבאמת יש לו בעיה כזאת. תכלס, שניהם שוחררו מהצבא ובצדק, מי שאשם פה ובאמת צריך לבדוק את עצמו בשני המקרים - זה הצבא. לא המשתמטים. לא רוצה שישתחררו סתם - שיחמיר את השחרורים. לא קשה.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-''
23/06/2008 | 18:14
13
5
הצבא צריך לבדוק למה אנשים רוצים להשתמט ולהחמיר עם השחרור.ככה באמת אנשים בריאים משוחרים מהצבא סתם כי לא בא להם לשרת,ואילו אנשים שלא עשו צבא מסיבות מוצדקות נקראים "משתמטים" ואף אחד לא מתעניין למה הם באמת לא עשו צבא.זה מצב לא הוגן.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'תשובה קטנה'
תשובה קטנה
23/06/2008 | 18:37
12
4
את צודקת בכך שצריך להחמיר את נסיבות השיחרור.
אבל, חשוב גם לדעת כי לרוב- הסיבות שגורמות לנער לפני גיוס להחליט שהצבא "לא בשבילו" הן ביסודן אוגאיסטיות לחלוטין, גם אם יש דברים בגו-
לדוגמה: דמי כיס עלובים של 350 עד 700 שקל, ולא באמת אפשר לחיות מזה, מזון לא אכיל, מפקדים גרועים, אי אפשר ללמוד לימודים גבוהים, מסגרת לוחצת, "מבזבז זמן מהחיים.." וכו'
אבל הסיבה העיקרית היא שהנוער, או לכל הפחות 25% ממנו איבדו זיקה למדינה ולביטחון, היציבות והמשך הקיום שלה.
מה שצהל יכול לעשות בנידון, חוץ מלחנך עוד לפני הגיוס, כבר נפלא מבינתי.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'אתה שוכח שלפעמים'
אתה שוכח שלפעמים
23/06/2008 | 19:41
11
7
לא משנה מה אותו נער רוצה - הצבא לא מוכן לגייס אותו. ואני מכיר מספיק מקרים כאלה. ושוב, נשאלת השאלה - איך תבדיל? מבחינה חוקית, אין שום הבדל שהוא.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'אם הילד רצה יש לו אפשרויות'
אם הילד רצה יש לו אפשרויות
23/06/2008 | 20:05
10
5
אחותי רצתה להתגייס אבל בגלל בעיה רפואית לא גייסו אותה..  היא לא מצמצה וישר התנדבה לצה"ל

אם הנער רצה כל כך ליתרום הוא יכל גם לעשות את זה בשירות לאומי..

איך נבדיל בין מישהו שרוצה ולא יכול (לדוגמא משוחררי 21 מסיבה מוצקה) לבין משוחררי 21 כי סתם לא בז' שלו לשרת..?
זאת כבר בעיה גדולה אחרת
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'בדיוק'
בדיוק
23/06/2008 | 22:22
4
יש משוחררים שהצבא לא רצה- ואני מודה, הצבא הוא לא עולמושלם- אנשים כאלה יכולים להתנדב או לעשות שירות לאומי שזה לא פחות מכובד בנסיבות אלה.
הכל עניין של עד כמה אתה רוצה לעשות ולתת.
ועד כמה אתה רוצה לקחת..........
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'לא כולם יכולים להתנדב לצה"ל'
לא כולם יכולים להתנדב לצה"ל
23/06/2008 | 23:25
8
3
עם כל הכבוד. ושירות לאומי - זה משהו שעושים כי רוצים. לא כי חייבים. זה אחד. אין מה להפלות מישהו שהיה יכול אבל לא עשה. זה כמו להפלות את כל מי שלא התנדב לתנו לחיות לחיות. זכותך המלאה לא להתנדב לשם.

שתיים - אם יש מישהו נכה, אפילו נפשית - שיהיה קשה לו לשרת בצה"ל או בשירות לאומי, אתה גם לא תהיה מוכן לקבל דבר כזה? יש אנשים כאלה בסופו של דבר. יש אנשים שנכנסים למצבים נפשיים קשים בתקופה שהם אמורים להיות בצבא ולוקח להם זמן לצאת מזה, ואז מה, אתה רוצה שכשהם ייצאו, בגיל עשרים ומשהו, רק אז הם יתחילו עם שירות לאומי וזה? טוב שלא. או נכה פיזית שגם ככה קשה לו? אתה רוצה עכשיו להתחיל לטרטר אותו? נו באמת
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'בטח שאני אפלה מישהו'
בטח שאני אפלה מישהו
24/06/2008 | 23:09
2
שיכול לתרום ולא תרם מעצמו.. זה מעיד על סוג הבן אדם

ואל תיהייה לי נכה ותיקרא שוב את מה אני כתבתי!!
אם יש סיבות מוצקות כמו לדוגמה בעיות נפשיות זה סיבה מוצדקת מבחינתי לצאת מהצבא

הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'אם למישהו קשה נורא עם מסגרות'
אם למישהו קשה נורא עם מסגרות
25/06/2008 | 16:23
6
4
אז בוא ניתן לו פטור אוטומטי מלימודים גבוהים ורישיון נהיגה.. שזה לא ילחיץ אותו חלילה והוא יפגע בעצמו או בנו..

כולם משוגעים לדבר עבירה.. מדינה של קומבינות.. גועל נפש, משטמים הם הזבל והצואה של החברה ויש להוקיא אותם ואת הזכויות ששוללים להם יש לתת ללוחמים שנותנים את הלב הנשמה (והרבה פעמים גם את הגב והברכיים) בשביל שהנבלות האלה יוכלו לשתות אייסקפה במזגן כשאנחנו טוחנים שמירות עם אפוד קרמי ב 40 מעלות חום !
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'עזוב גם הפקידה הכי זוטרה'
עזוב גם הפקידה הכי זוטרה
25/06/2008 | 17:55
5
4
היא חשובה .. וגם כל אחד שתורם מעצמו בשירות לאומי.. לא כולם יכולים להיות קרביים
ולוחמים זה לא הדבר היחידי שנחוץ למערכת הצבאית
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'מי שאומר דברים כאלה'
מי שאומר דברים כאלה
25/06/2008 | 18:14
4
4
ברור שלא שירת כלוחם בצהל.. הלוחמים הם חוד הוחנית של הצבא וכל הג'ובניקים שיש בצה"ל קיימים בשביל שלכל הלוחמיםיהיה קל יותר להלחם
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'מי שאומר דברים כאלה'
מי שאומר דברים כאלה
25/06/2008 | 19:35
3
2
הוא במקרה אחד שהיה בקרבי.. היה תומך לחימה וגם עשה בית זונות ב4 חודשים אחרונים שלו בתור ג'ובניק

צה"ל זה גוף גדול ו"מעט" מסורבל
אבל בלי הג'ובניקים ותומכי הלחימה עדיף שישלחו לוחמים עם מטרה גדולה מצויירת להם על הגב
זה הרבה הרבה יותר מורכב מסתם "שיהיה ללוחמים יותר קל"  אל תזלזל בתפקידים האחרים שקיימים בצה"ל
בלעדייהם לא היה לך מדים, נשק, מידע מודיעיני, אוכל, דואר, משכורת, תחמושת, ציוד קשר, אמר"לים,
ימי כיף, חטיפים וסיגריות בבסיס אם, תרופות ועזרה רפואית, ת"ש, רכבים ועוד
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'הג'ובניקים עושים פחות'
הג'ובניקים עושים פחות
25/06/2008 | 19:51
2
2
והמשוואה פשוטה, מי שעושה יותר, מי שנותן יותר והקריב יותר, צריך לקבל יותר..

או שאתה לא מסכים גם עם זה ?

גם אני הייתי תומך לחימה כמה חודשים ואין בכלל מקום להשוות בין חמשושים ליציאות של חצאים ו 16-5 ..
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'לא יודע עם שמת לב או לא'
לא יודע עם שמת לב או לא
25/06/2008 | 20:05
3
אבל הלוחמים כבר מקבלים יותר  (מענק שיחרור פיקדון)
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'ושלא נדבר על זה '
ושלא נדבר על זה
25/06/2008 | 20:08
1
שגם אם הם רוצים.. לא כולם יכולים להיות לוחמים אז הם כן תורמים במה שהצבא נותן להם
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'אין יותר חרטא ממה שרשמת..'
אין יותר חרטא ממה שרשמת..
25/06/2008 | 16:19
2
3
אי אפשר להשאיר בן אדם שמאיים בהתאבדות.. אחד מאלף כאלה הוא רציני באמת ואף אחד לא יקח את הסיכון של להשאיר חייל עם נשק כשהוא מאיים בהתאבדות.. ע"ע המגבניק שירה בעצמו השבוע באמצע הטקס בנתב"ג..

אנשים משקרים וחייבים להאמין להם, אין ברירה.. והבנות סטייל מיה בוסקילה ובר רפאלי שהן דתיות ונשואות הן משתמטות במובן הכי מובהק של המילה ..

משתמטים צריכים למות לעבור מקום ולא להיות חלק מהחברה (שגם ככה מבוססת על פרזיטים אחרים - החרדים) נמאס לשלם שישים אחוז מס ונמאס לשלם עשר שקל לליטר סולר..

בשורה התחתונה, ופה אין שום תירוץ.. למה לא עשיתם שירות לאומי ?
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'כן,אבל אם בחורה אומרת שהיא דתיה'
כן,אבל אם בחורה אומרת שהיא דתיה
25/06/2008 | 20:53
1
3
או מתחתנת רק כדי לצאת מהצבא,הם חייבים להאמין לה?הם לא יכולים לבדוק את זה?ובכלל,למה משחררים בחורה בגלל שהיא נשואה?מה הקשר?הצבא חייב להחמיר יותר בעניין הזה.אני לא מסירה את האחריות מהמשתמטים עצמם,אבל צה"ל לא צריך לשחרר אותם כלכך בקלות.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'הצבא לא צריך כלכך הרבה בנות !'
הצבא לא צריך כלכך הרבה בנות !
25/06/2008 | 21:04
3
יש מאות בנות (במחזורים הגדולים) שפשוט לא מגייסים אותם בגלל עודף של בנות במחזור (יש סעיף פרופיל כזה). אז שישקרו שיתחתנו פיקטיבית..
לצבא לא אכפת והוא לא יאכוף את זה.. זה על הזין שלו..
הבעיה היא הבנים.. הבנים הם טיפשים , כי  הצבא צריך לוחמים.. הצבא צריך הרבה לוחמים..
קצת מדאיג אותו לשמוע שמספר הלוחמים בצבא של חמאס (חמאס, האלה המעפנים מעזה..) הוא זהה בערך למספר הלוחמים (בסדיר) בצבא ההגנה לישראל (ישראל - המעצמה של המזרח התיכון, אחד הצבאות החזקים בעולם)

בקיצור, מי שיוצא מקרבי הרוויח הרבה יותר ממה שהמשתמטים הטיפשים הרוויחו בזמן שהם היו באזרחות..
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'משתמט שבאמת יש לו בעיה הוא לא משתמט'
משתמט שבאמת יש לו בעיה הוא לא משתמט
29/06/2008 | 09:08
2
2
מי שבאמת יש לו בעיה מקבל אישור מהצבא להשתחרר וממשיך לחיות את חייו בצל הבעיה.

זה לא נקרא להשתמט.

שקרנים הם משתמטים.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'ואתה מזהה שקרנים מקילומטר הא?'
ואתה מזהה שקרנים מקילומטר הא?
29/06/2008 | 20:17
1
2
אני מתאר לעצמי שלא, וגם לך אפשר לשקר וגם עליך אפשר לעבוד. אז איך בדיוק אתה יכול לדעת מי משתמט ומי לא? אתה הרי לא מבקש מכל אחד את הסיבות והמסמכים לשחרור שלו, לא? אתה הרי לא יודע איך היה כל אחד במהלך הגיוס שלו, לא? אז במילים אחרות, כל פעם שאתה רואה מישהו שלא היה בצבא - אתה פשוט לא יכול להגיד מילה, אלא אם יביאו לך הוכחות מצולמות וחתומות שהוא שיקר. זה הדבר היחידי שאני מנסה להגיד. אם מוכיחים לי שבנאדם שיקר - אז וואלה, הוא דפוק, אני מסכים. וצריך להעניש אותו על זה - גם מסכים. אבל ההבדל הוא - שאני נותן לבני אדם את זכות הספק, ורבים אחרים לא עושים את זה אלא ישר שופכים את דמם.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'לפי תוכן ההודעה נראה לי ששרשרת לא נכון'
לפי תוכן ההודעה נראה לי ששרשרת לא נכון
29/06/2008 | 20:56
1
לצפיה ב-'לגבי הצבא צודקים!!!'
לגבי הצבא צודקים!!!
23/06/2008 | 17:12
21
6
אני כל שנה עושה מילואים לא בשביל "יפה הנפש" מי שלא עשה צבא שלא ישתתף אין לי בעייה עם זה בכלל.. לגבי שאר הדברים את צודקת..
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'יאללה ביתר יאללה!'
יאללה ביתר יאללה!
23/06/2008 | 19:24
20
5
לו רצית באמת לעשות משהו בעניין, היית עושה.
העניין הוא בכך, שאפילו שאתה עושה מילואים, הרי שחוץ מלדבר אתה לא מסוגל לעשות דבר!

הידעת שפורום "לא להשתמטות" וגם פורום של תנועת "אם תרצו" (שעוסקת באותו דבר), שניהם נפסקו?
והסיבה שהם הפסיקו זה כי, פשוט, אין מספיק גולשים שנכנסים לשם בכדי להצדיק את קיום הפורומים האלה.

אתם במיעוט, וכדאי שתפנימו את זה.
כל נסיון לטעון שאתם לא במיעוט זה בריחה מהמציאות... אבל את מי אתם מרמים מלבד את עצמכם?

הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'אני עשיתי צבא'
אני עשיתי צבא
23/06/2008 | 19:57
19
4
כדי לכבד את כל מי שנילחם ליפני על הארץ הזאת.. את אבא שלי שראה לא מעט קרבות כדי שיהיה לי איפה לחיות
האחים שלי ששירתו בצבא כדי להבטיח את שלומי
וכדי להבטיח את שלום ילדי הארץ    אם אתה לא מסוגל להבין את המשמעות של לתת מעצמך לאחר
אפילו בשירות לאומי ולאו דווקא בשירות צבאי....  אני  לא יכול  אפילו למצוא מילה טובה שתתאר את התחושה

תגיד.. תרמת פעם לאיזו עמותה?
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'מה הקשר?'
מה הקשר?
23/06/2008 | 21:46
18
4
אתה יודע, ישראל זו עדיין מדינה דמוקרטית.

כל נסיון להפלות מישהו בגלל מה שהוא -לא עשה- אז מבחינת האו"ם זה נקרא שלילת זכויות אדם.
אני מעריך שידוע לך כבר עד כמה ריחה של ישראל באוש בעולם הזה... אבל עושה רושם שאתה וחבר מרעיך, לא רק שלא עושים דבר בכדי להפחית קצת מהסירחון, אתם אפילו עושים מעשים ואומרים דברים שמגבירים את הריח הרע!

מבחינתי, כל מי שינסה להפלות מישהו בגלל מה שהוא -לא עשה- שווה לדיקטטור.
וכשמישהו מנסה לשחק לי אותה דיקטטור... אני אשחק אותה טרוריסט.
אני גאה בתפיסת העולם שלי.

תוכיח שלא שירתתי בצה"ל! תוכיח!

הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'אתה מדבר על שירות צבאי'
אתה מדבר על שירות צבאי
23/06/2008 | 22:34
17
3
אבל לא אמרת דבר אחד בעד תרומה אחרת
שירות לאומי.. לתת מעצמך לאדם אחר   אנחנו כבר לא מדברים על זכויות וחובות והפליה של אנשים
לפי אם עשו צבא  וכולי...  מדובר על תרומה לשאר האנשים
להפסיק להיות ילד מפונק ואגואיסט ולתרום מעצמך
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'אהה. אתה אפילו לא מכיר אותי אבל כבר קבעת'
אהה. אתה אפילו לא מכיר אותי אבל כבר קבעת
23/06/2008 | 22:40
16
2
כבר קבעת שאני מפונק.
אתה לא מכיר אותי.
אתה תת-רמה.
לך תלבש חיתול ויאללה למיטה, תינוקי!
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'זה שאתה מדבר במילים גדולות לא עושה אותך כזה'
זה שאתה מדבר במילים גדולות לא עושה אותך כזה
23/06/2008 | 22:54
15
1
אל תתפוס מעצמך מ"תפיסת העולם" שלך יותר מדי
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'סליחה, איזו שפה זו, בדיוק?'
סליחה, איזו שפה זו, בדיוק?
23/06/2008 | 23:00
14
1
אם בא לך לכתוב לי, רצוי שזה יהיה בעברית.

אתה כותב לי בשפה הטרולית, שאני לא מבין.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'מה הבעיה שלך?'
מה הבעיה שלך?
23/06/2008 | 23:21
13
1
הבעיה היחידה במה שכתבתי זה שחסרה ו' לפני המילה מתפיסת..

אתה פשוט אידיוט תאמין לי.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'באיזה שפה אתה כותב?'
באיזה שפה אתה כותב?
23/06/2008 | 23:24
12
1
ביקשתי שתכתוב בעברית ולא בטרולית.

במקום זה אתה עונה לי בטרולית.
מה יהיה?
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'אתה צריך להיבדק..'
אתה צריך להיבדק..
23/06/2008 | 23:26
11
1
לצפיה ב-'ובאיזו שפה זה היה?'
ובאיזו שפה זה היה?
23/06/2008 | 23:36
10
1
נכון מאוד, שוב טרולית.

אח, טרול, מה יהיה הסוף איתך?
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'חחחחחחחחחחח אני לא מאמינה!!!'
חחחחחחחחחחח אני לא מאמינה!!!
24/06/2008 | 11:10
7
1
אתה אפילו לא מחדש בתגובות שלך

כאילו אתה מעתיק כל פעם את אותן התגובות

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חי בסרט!
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'שובה של הטרולית'
שובה של הטרולית
24/06/2008 | 17:41
6
1
טרולים יישארו ת-מיד טרולים. לא משנה היכן גרים.

וגם אין להם קיום מחוץ לאינטרנט.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'מה אתה אומר'
מה אתה אומר
24/06/2008 | 18:22
1
1

(אפשר לנחש מה תהיה התגובה הבאה שלך)
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'מה שאת שומעת'
מה שאת שומעת
24/06/2008 | 18:26
2
לצפיה ב-'חחחחחח'
חחחחחח
24/06/2008 | 21:21
3
1
תחדש!!!

דיי מיצינו

טרולים,מיעוט, פורומים נסגרים

דיי תחדש

אתה נשמע כמו תקליט שבור!

זה משעמם כבר לקרוא את התגובות שלך.

והמלצה:

תפסיק לנסות להגן על השם הטוב שאין לך

ואם אתה שלם עם החחלטה שלא עשית צבא פשוט תפסיק להילחם בזה כל הזמן מה שבעצם מראה שאתה ממש לא שלם עם שום החלטה שלך בנוגע לנושא הזה.....

גם אני וגם אתה יודעים שההגנה הכי טובה של האדם {ושל הבע"ח} היא התקפה........-נקודה למחשבה.

הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'בקרוב סרט חדש'
בקרוב סרט חדש
24/06/2008 | 21:27
2
1
"אסון המסוקים 2"

יהיה פיצוץ!
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'אוקייאנשים תיכנסו ותיראו מה הבן אדם חושב-חובה'
אוקייאנשים תיכנסו ותיראו מה הבן אדם חושב-חובה
24/06/2008 | 21:46
1
2
ניסיתי לנהל שיחה עם הבן אדם הזה...

והתכתבנו דיי הרבה במסרים

חוץ מזה שהבלגתי על הזילזול שלו באנשים ובי בעיקר באותה השיחה -ידעתי שלא שווה להוציא כל כך הרבה מרץ על אדם שלא טורח לכבד את הסובבים אותו ובכלל....

זה מה שהיה לו לומר על אסוף המסוקים:

"כשהיה אסון המסוקים, אני כל כך שמחתי...
הרגשתי "הנה, יש צדק בעולם, והממסד נדפק, ובגדול!"
היו כמובן מי שניסו לומר לי "תרגיע" אבל אני הסברתי להם ש-למקרה שהם לא שמו לב- ישראל אמורה להיות דמוקרטיה. ואחת הנקודות החשובות בדמוקרטיה זה חופש הדיבור, ומכאן שמותר לי לומר דברים גם אם להם לא בא לשמוע אותם.
והיה ומי מהם היה מרים עלי יד בעקבות שמחתי? הייתי מוריד לו אותה.

אני לא שותה אלכהול, אבל לו הייתי שותה אלכהול, הרי שללא ספק הייתי פותח שמפניה."

זו בושה שמשפחות שנהרסו בן רגע ואנשים שחיים איתנו שמחים על כך.!!!

הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'לא יודע למה...'
לא יודע למה...
24/06/2008 | 21:54
2
לי דוקא נראה שזה את שמתכתבת עם עצמך.
וגם נראה שאת נהנית מזה
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'תאמין לי, אתה אפס'
תאמין לי, אתה אפס
25/06/2008 | 19:52
1
1
אתה לא יכול לא לתת כבוד ולחשוב שיחזירו לך כבוד
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'שוב אתה כותב בטרולית?'
שוב אתה כותב בטרולית?
25/06/2008 | 20:51
1
אין טעם לכתוב לי בטרולית, כי אני לא מבין טרולית.
אם תכתוב בעברית, אבין אותך ואולי אגיב באופן ענייני.
קשה לי להגיב באופן ענייני כשכותבים לי בשפה שאני לא דובר אותה.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'אם היו מוקיעים משתמטים,'
אם היו מוקיעים משתמטים,
23/06/2008 | 17:16
5
מה שלא נראה לי, זה היה הכי לעניין וכל הכבוד להם.

אבל כנראה זה בגלל כל מה שאמרו מעליי.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'אין לי בכלל בעיה'
אין לי בכלל בעיה
23/06/2008 | 17:21
8
5
שהם יוקיעו משתמטים   יש מספיק דוסים בארץ אני לא צריך עוד אוכלי חינם
אם אתה לא רוצה לשרת בצה"ל  גם אם זה לא מעיניין אידיולוגי תמיד יש שירות לאומי!
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-''
23/06/2008 | 17:37
1
לצפיה ב-'מישהי העירה לי ואני רוצה להבהיר'
מישהי העירה לי ואני רוצה להבהיר
23/06/2008 | 19:35
4
2
יש הבדל בין אנשים שבאמת לא יכולים לשרת מסיבות רפואיות(פיסי או נפשי)
לבין טפילים חברתיים שעושים את זה כי לא בזיין שלהם לשרת
  מובן לכם  למי אני מתכוון כשאני אומר "משתמטים" נכון?!
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'נכון, אבל בלתי אפשרי'
נכון, אבל בלתי אפשרי
23/06/2008 | 19:39
2
1
מכל בחינה שהיא, ואני חוזר - מכל בחינה שהיא - להבדיל בין השניים. גם אותם "טפילים" קיבלו שחרור חוקי לכל דבר מהצבא. אז איך תבדיל? תחפש את הטפסים שלהם, תקרא את הבדיקות ורק אז תשפוט אם זה היה בסדר או לא? כאילו, תכלס, סביר להניח שאתה, כמו כולם, רק תשמע "לא עשה צבא" ובלי שיעניין אותך משהו תקפוץ ותתעצבן..

האשם האמיתי בזה שהם משתחררים זה הצבא. (ואם לדייק, אפילו משרד החינוך, שכבר שם צריך לטפל ולחנך את בני הנוער שזה חשוב לתרום).
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'למה אתה הולך כל כך רחוק מהילד'
למה אתה הולך כל כך רחוק מהילד
23/06/2008 | 20:10
1
1
וישר מאשים גוף ממשלתי?..  קח מישהו עם השפעה חינוכית יותר גדולה מאשר מורים..  כן כן.. הורים!
מורים מכניסים ידע בילד.. הורים הם התורמים הגדולים ביותר לאופי הנער   מורים עוזרים .. אבל לא באותה רמה
לפחות זאת דעתי..

הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'זה נכון'
זה נכון
23/06/2008 | 23:47
1
אבל את ההורים אי אפשר לשנות. את הממשלה כן. ולכן איתה צריך להתחיל
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'מי שלא שירת שלא ילך להישרדות'
מי שלא שירת שלא ילך להישרדות
23/06/2008 | 22:55
1
אחרי הכל אנחנו לא רוצים לפגוע בבריאות בגופנית או הנפשית העדינה שלהם, רק למען הרייטינג...
הרי גם אי זה שטח...

לי אישית כמלאומניק אין שם בעיה כשמאפלים משתמטים לרעה.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'אוכלי חינם? איך זה קשור?'
אוכלי חינם? איך זה קשור?
23/06/2008 | 22:25
1
2
מי שלא עשה צבא לא משלם מיסים?
לא משלם ביטוח לאומי למרות שהוא לא עובד בכלל? ומה קורה שבנאדם נפצע ומגיעים לו הפיצויים? יוציאו לו את הנשמה עד שיוכיח שזה באמת נכון ויקבל מה שמגיע לו.
המדינה הזו מוצצת מהאזרחים שלה את הנשמה ואני ממש לא מתפלא שאנשים משתמטים מהצבא
כולם כבר שכחו ששלחו לוחמים לשטח כמו בשר תותחים בלי שום תכנון מוקדם, ולמה? בשביל שהשם של שר הבטחון ראש הממשלה והרמטכ"ל לא יפגע
והנה מה קורה עם החטופים? כלום! יכלו להחזיר אותם כבר מזמן תמורת חמישה אסירים אבל יש לנו ממשלה מזדיינת.
אתה בטח תגיד שאין שום קשר לממשלה ושזו האדמה שלנו ועל ובשביל זה אנחנו נלחמים וזה נכון אבל לא נשאר חשק להלחם על האדמה הזו שהמדינה שלך מתנהלת בצורה כזו.
ד"א עשיתי שירות לאומי.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'ואני מכבד אותך מפה ועד הודעה חדשה'
ואני מכבד אותך מפה ועד הודעה חדשה
23/06/2008 | 22:38
1
אתה שומר על האידיולוגיה שלך ותרמת מעצמך לאדם אחר כאשר עשית שירות לאומי...
אז אם תיקרא שוב .. טוב טוב את מה שכתבתי תבין שזה לא השירות הצבאי שמעניין אותי אלא התרומה האישית

לא שמת לב שאמרתי שאפשר גם להתנדב וגם לעשות שירות לאומי לא רק צבא
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'טוב מאוד'
טוב מאוד
23/06/2008 | 18:07
2
לא לתת לגיטימציה לסמרטוטים שהשתמטו.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'להפוך משתמטים חסרי סיבה לגיבורי תרבות ונוער?'
להפוך משתמטים חסרי סיבה לגיבורי תרבות ונוער?
23/06/2008 | 18:31
3
4
שכל הילדודס יסתכלו ויגידו לעצמם שיכולים להצליח גם בלי צבא? להיות מפורסמים ודמות לחיקוי גם בלי לתרום למדינה?
זה- ביזיון בעיני. טוב מאוד שהשאלות האלה ישנן.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'אתה יודע מה יותר ביזיון?'
אתה יודע מה יותר ביזיון?
23/06/2008 | 18:51
2
3
שחבורת תאבי פירסום נהיים גיבורים לילדים. כן, אדם שהתפרסם בזכות היכולת המדיהמה שלו לאכול תולעים תמורת כסף בהחלט שווה הערצה. בייחוד שהוא מדגים איך אפשר להתפרסם בלי כישרון.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'תודה!!!!! תודה לך!!!'
תודה!!!!! תודה לך!!!
23/06/2008 | 19:29
2
לצפיה ב-'לא סותר'
לא סותר
23/06/2008 | 22:47
1
לצפיה ב-'אני לא חושב שהפעם זה בכוונה רעה'
אני לא חושב שהפעם זה בכוונה רעה
23/06/2008 | 18:51
3
כאילו, מי אני שאדע, כי אחרי עונה ראשונה כזאת וריטינג כל כך גבוה אין להם ממש סיבה לשנות את הגישה ולהפוך את הריאליטי הזה לריאליטי אמיתי, אבל אולי השאלונים האלה באמת באים כדי לשפר את העונה.
כמו ששואלים לגובה ומשקל, זה יכול להיות כדי שכולם יהיו דוגמנים, או להפך שלא כולם יהיו דוגמנים ולא כולם יהיו שמנים, רזים או גבוהים. כדי שיהיה אפשר ליצור גיוון.
ככה גם לגבי הצבא, כדי שלא יווצר מצב שבמקרה כולם יהיו משתמטים ואז יגידו שהתכנית לוקחת רק משתמטים או להפך שלא יהיו רק לא משתמטים, שואלים את השאלה הזאת בשאלון וככה בונים קבוצה מגוונת. וגם התפקיד בצבא יכול להראות על הרבה דברים מעבר לבחירה אם לשרת או לא.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'הרעיון המרכזי הוא כסף'
הרעיון המרכזי הוא כסף
23/06/2008 | 19:20
2
כל שערוריה מכניסה כסף באיזה שהוא שלב.

נסו ותיווכחו.

אבל אם כתוצאה מהשערוריה, מי שיקבל את הכסף הגדול הוא דווקא המשתמט, אז שלא תעיזו להתלונן אחרי זה, כן?
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'למה לא לעניין?'
למה לא לעניין?
23/06/2008 | 19:34
3
1
השחקנים של השרדות יהוו מודלים-דוגמאות לנוער
למה שנרצה שהמודל שלנו יהיה משתמט?!
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'מסכימה איתך לגמרי'
מסכימה איתך לגמרי
23/06/2008 | 21:19
2
2
נימאס כבר שכל מה שרואים על המסך הוא משתמטים ונצלנים.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'חבל, דווקא הערכתי אותך יותר'
חבל, דווקא הערכתי אותך יותר
24/06/2008 | 04:39
1
1
לצפיה ב-'כנ"ל לגביך.'
כנ"ל לגביך.
24/06/2008 | 05:09
1
לצפיה ב-'לא מאמינה ששירות צבאי מחייב להיות קצינים'
לא מאמינה ששירות צבאי מחייב להיות קצינים
23/06/2008 | 20:00
2
אני בטוחה שגם חיילים שלא היו קצינים יכולים להתקבל ואפילו, רחמנא ליצלן, ג'ובניקים או אנשים שהתנדבו צבא עקב סיבה רפואית (כמוני). אני מאד בעד שהמשתתפים יהיו אנשים ששירתו, אבל כמובן שלא חייב שיהיו קצינים או קרביים.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'לעניין וחצי.'
לעניין וחצי.
23/06/2008 | 20:22
1
לצפיה ב-'לא הבנתי מה את רוצה?'
לא הבנתי מה את רוצה?
23/06/2008 | 21:22
1
1
העונה לא היו אנשים נמוכים?כמו עידן ודן ?
ומיה היא רזה?לא נראה לי
חוץ מזה שיש משתמטים למינהם שלא צריכים להראות תפרצוף שלהם בטלויזיה מסיבה אחת הם משתמטים (ותעשו לי טובה אל תגידו לו ואם זה בגלל סיבה בריאותית אז מה? אם זה בגלל סיבה בריאותית הוא לא יכול להשתתף בהישרדות)
ועוד משהו בקשר לתפקיד בצבא זה גם בשביל שידעו מה הבן אדם שעומד מולך יודע לעשות או עשה בבחייו.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'תינוקות.'
תינוקות.
23/06/2008 | 23:32
לצפיה ב-'דעה קצת אחרת'
דעה קצת אחרת
23/06/2008 | 23:31
1
1
אני משתמט גאה ולא בז שלי להשתתף בתוכנית הזאת.
במקום זה אני עושה ימבה כסף ומסיים ת'תואר
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'מזל טוב'
מזל טוב
24/06/2008 | 05:13
2
בזמן שאתה עושה ימבה כסף, אני רק מסיימת לגרד את הכסף לתואר.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'מצחיק אותי, האמת.'
מצחיק אותי, האמת.
23/06/2008 | 23:37
1
1
קודם כל, אם הצבא נתן לך שחרור זה אומר שיש סיבה לשחרור. אחרי "בעיה נפשית", "בעיה פיזית" או "בעיה של דת", אתה הולך ל... הישרדות?! אז איזו בעיה נפשית/פיזית/דתית מדובר פה, אתה לא יכול לעשות צבא אבל אתה כן יכול לשכב חודש וחצי באיזה אי נידח בלי אוכל, בלי הגיינה ובלי שום אמצעי בסיסי למחייה? זה לא נשמע לך אבסורד?!
ובכלל כשמדובר במשתמטים שאין להם שום סיבה לא ללכת לצבא, והיו חייבים לעשות צבא, אין להם על מה להתלונן. צו להתגייס זה חוק מדינת ישראל. רוצה את זה או לא. לפני שיש פה האידיאולוגיה, יש פה החוק! אתה לא תגנוב- כי החוק אומר שאסור לגנוב. ואם תגנוב, אתה תיענש. לצערי משתמטים לא בדיוק נתפסים ונענשים בחומרה כמו שרואים לאחרונה, אבל כמישהו עובר על החוק- הוא ראוי לעונש. אני לא רואה שום סיבה להתייחס לאדם שהשתמט מהצבא כעוד אזרח מהשורה. אני רואה במשתמטים כאוכלי חינם, אגואיסטים וקשה לי לחשוב על עצמי מתחברת למישהו כזה. ולא, אני לא "close minded", אני פשוט חושבת שאם לאדם אין טיפת הערכה למדינה שלו, מה בדיוק הוא עושה פה?

ואחרי החפירה, אני חייבת להוסיף: אני לא בטוחה שהסעיפים הללו נועדו לסנן משתמטים. אני חושבת שרוצים להקים נבחרת שתייצג כל מיני שכבות של החברה הישראלית, וצבא זה חלק בלתי נפרד מהחברה והזהות הישראלית. מה גם, שהרבה פעמים תפקיד בצבא מעיד על חלק כלשהוא בתוכנותיו ואופיו של אדם. אני חושבת שלשים 2 קצינים באותה הקבוצה יכול לגרום לפיצוץ, ומריבות עושות אקשן, מה שתורם לרייטינג.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'נו באמת'
נו באמת
23/06/2008 | 23:51
1
יש מלא אנשים שבזמן שהיו אמורים להתגייס לא יכלו לתפקד מאופן זמני מאיזו סיבה. אני למשל עברתי ניתוח לב פתוח בגיל 17 ולקחו לי כמה שנים של הסתגלות אחרי. את מה שאני עברתי אף לוחם לא עבר וגם לא מאחל לאף אחד. עכשיו אני בן 27 והכל בסדר אצלי ויכול לעשות הכל, כולל הישרדות. אבל לא עשיתי צבא..
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'ברור...'
ברור...
24/06/2008 | 00:15
1
זאת תוכנית מכורה לחלוטין. מה את מצפה?
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'פשוט התכנית הזאת מעבירה מסרים כה נאצלים...'
פשוט התכנית הזאת מעבירה מסרים כה נאצלים...
24/06/2008 | 01:23
2
3
שהם לא רוצים להרוס את הרמה הערכית והתרבותית שלה ע"י שיתוף משתמטים.
אחרי הכל, דן מנו, בוגר גולני, הוא - הוא המודל לחיקוי ולהערצה שכל הורה היה רוצה לילדים שלו.

אני קורא למפיקים להוקיע את תופעת ההשתמטות ולתת את הזכות לתקוע סכנים בגב ולזלזל באינטליגנציה (הירודה ממילא)  של הצופים רק לאלו שתרמו את חלקם למדינה, רצוי ביחידה מובחרת או לפחות באפסנאות!

הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'ספיצ אוהבים אותך! '
ספיצ אוהבים אותך!
24/06/2008 | 04:38
1
2
קיבלת קידום?
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'קידום לאן?'
קידום לאן?
24/06/2008 | 08:34
2
אפשר להתקדם כאן?
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'צודקים'
צודקים
24/06/2008 | 01:46
1
אני נגד זה שיהיו משתמטים בתוכנית.
וגם זה הרבה יותר מעניין כשהחבר'ה שם הם נגיד יוצאי יחידות מובחרות.. כי זה הסגנון שלהם
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'מה הקשר?'
מה הקשר?
24/06/2008 | 02:04
1
הם מחפשים למלא את הטייפקאסטים. ואם הם מחפשים את טייפקאסט הקרבי ברור שהם יעדיפו בחור עם סיפור  ועבר קרבי בגולני.

או את טייפקאסט הדוגמנית ברור שתמלא מישהי שנראית טוב וגם מתעסקת בזה.

זה נכון שבעונה הראשונה היה חוסר בגיוון אבל אני בטוח שבעונה הזאת הם ישימו על זה דגש. ואנשים יפים? זה עולם הבידור לא צריך להיות יפי נפש. ובעונה הקודמת לא היו חסרים אנשים שהם לא מודל היופי  (אני מדגיש לא אמרתי מכוערים) - משה, עידן קפון, מיה, מושיק, שחר, המעצבן הגבוה הזה שעף על ההתחלה ומבחינתי למרות שיש על זה וויכוח וורה וגיא נראים רע.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'הוקעת משתמטים זה לא "טרנד"'
הוקעת משתמטים זה לא "טרנד"
24/06/2008 | 06:43
2
זה דבר שהיה פה מאז ומתמיד, וטוב שכך!!!

הבעיה היא שבזמן האחרון, "הטרנד", הוא להקל ראש בנוגע למשתמטים.

מה זו הרמת הראש הזאת בקשר להשתמטות? גם משתמט וגם רוצה לקבל על זה הקלות?
להזכירך, משתמט זה מי שלא נתן מעצמו, מחייו, מהתפתחותו האישית 3 שנים למען המדינה שבה הוא חי. זה מי שיודע שיש אנשים אחרים שעושים בשבילו. ואל תבוא לי עם תשובות של "אבל זה הצבא משחרר" כי זה בולשיט. גם אם הצבא מאפשר את זה (דבר שלא בסדר בפני עצמו), אזרחים אמיתיים וטובים במדינה הזו מתגייסים מתוך רצון לתרום.
אז אם אתה לא רוצה לשרת, והצבא מאפשר לך (טעות מרה אבל מילא) אז לפחות תשתוק ואל תהיה חוצפן!
ואם אתה שואל אותי, הישרדות זה הדבר הכי קטן שצריך לשלול ממשתמטים.

בהצלחה בחיים (הם בטח יתקדמו מהר יותר בלי הצבא)
עומר
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'יש להם אינטרס ברור..'
יש להם אינטרס ברור..
24/06/2008 | 08:05
2
1
להביא אנשים ש"באים טוב בעין" לצופים, בטח שלא הייתי רוצה לראות חבורת היפופוטמים מסתובבים בבגד ים.. בשביל זה יש את לרדת בגדול.. תוכנית שכבודה במקומו מונח..
אני רוצה להגיד לך שזה ממש נכון.. לולא הישבן האלוהי של מרינה לא היתי מכיר את התוכנית הזאת.. (הסיפור המצחיק הוא שאחרי זה ראיתי אותה משחקת בפרסומת והיא הייתה לבושה ופתאום שמתי לב שאין לה פנים יפות בכלל)

בכל אופן חייבים להפלות לרעה אנשים שלא עשו צבא ! הם אנשים רעים ומרושעים ועליהם להשרף באש הגיהנום !!

מי שמשתמט לצורך השתמטות לא צריך לקבל שומדבר, אני בעתיד  אקים לובי של בעלי עסקים עם המוטו "לא שירתת את המדינה ? למה שנעדיף אותך על מישהו שכן ? " או משהו כזה.. בקיצור יהיה שמחחחחח =]]]]
תחי מדינת ישראל
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'חברים שימו פעמון מצלצל על הצוואר'
חברים שימו פעמון מצלצל על הצוואר
25/06/2008 | 10:14
1
1
ותעשו מוווווווווווווווווווו

עדר של פרות כולכם ....

שמישהו פה יפתח חשיבה עצמאית ....

הצבא שלנו הוא קריטריון ל....... כלום !!!

שיהיה לכם לבריאות - - שכל אחד לכולם = פחות דאגות !!!

אל תטרחו לענות - הרי גם ככה לכולכם יש את אותה מנת משכל

טיפשים
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'היי ! למה הגבת לי =]'
היי ! למה הגבת לי =]
25/06/2008 | 16:15
1
אממ, אז אני טורח ועונה וזה מוזר לי שזה מה שאת אומרת כי את לא אומרת מה הסיבה לדברים האלה..
ברור שכולם טיפשים שהם רואים הישרדות, זאת תוכנית טיפשית ! וברור שאם אתה רוצה להאכיל טיפשים  אתה לא תאכיל אותם באינטלקט.. הם יקיאו !
מין הסתם לא ראית שם בהשרדות אף רופא, או פילוסוף או לא יודע , מישהו שהצליח עם החיים שלו בזכות השכל ולא הציצי..

אבל אין מה לעשות, כמו שאמרת.. הציבור מטומטם ולכן הציבור משלם..
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'הם מחפשים את השמנים והנמוכים'
הם מחפשים את השמנים והנמוכים
25/06/2008 | 22:22
5
אם כולם יהיו יפים וחזקים עם מלא שרירים לא יהיה מעניין. כך שככל שאתה עם יותר מוגבלויות אז יקחו אותך
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'איך משאלה תמימה הגענו לשרשור הזה??'
איך משאלה תמימה הגענו לשרשור הזה??
25/06/2008 | 23:28
3
לא קראתי פה אולי 80% מהתגובות בכל השרשור, אבל דעתי היא כזאת:
קודם כל, דבר ראשון צריך להגדיר את המילה הזאת "משתמטים". אני חושב שההגדרה הנכונה היא- אנשים בריאים
וכשירים מכל בחינה שיש לשרת בצבא, ומחליטים לא לעשות (ולא מבעיות נפשיות/פיזיות וכו'..) בכלל.
יפה אחרי שהגדרנו את זה, כל המשתמטים לפי ההגדרה  שרשמתי לא מגיע להם יותר ממה שמגיע לכל חייל אחר,
במיוחד לא יותר מקרבי. יש כאלו שאידיאולוגית לא מסכימים עם דרכי הצבא ולא מתגייסים.
יש כאלו שנקראים למשל "פציפיסט"- אחד שלא מאמין בדרך האלימות ולכן לא מתגייס. על אלו אני אומר צריך לשים
דגש. "פציפיסט? סבבה, יש שירות לאומי שיוכיח באמת אם זה נכון".

זה בכללי..היה לי עוד מה לכתוב אבל כבר שחכתי..בעיקרון ממה שראיתי פה מכמה תגובות בשרשור,
יש כמה שהסכמתי איתם, יש כמה שהסכמתי חלקית..מקסימום מחר או מתישהו אם יהיה לי
זמן ו/או כוח להגיב אז אני כבר אכתוב..לילה טוב
הישרדות ישראל >>

הודעות אחרונות

13:56 | 16.09.18 יוסי ויוסית
17:46 | 02.09.18 אורחים בפורום
14:49 | 22.08.18 Roei152
14:22 | 22.08.18 אורחים בפורום
04:48 | 09.10.17 סטילהוק
10:41 | 06.10.17 סטילהוק
17:13 | 25.09.17 עמלץ הפלדה
22:35 | 20.09.17 סטילהוק
22:13 | 20.09.17 סטילהוק
22:11 | 20.09.17 סטילהוק

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ