הישרדות הישראלי - בגידה בפורמט!!!

blur2

New member
אני נראה לך צוות קריאייטיב?

למה לא לחכות ולראות אם באמת מתכוונים להשתמש ב SMSים לפני שקופצים בראש. קודם לוודא ולאמת ואז לפעול.. נשמע הגיוני... לפחות לי

AshkenaziAmiti

New member
מלכוד ההצבעה למנצח(וגם ../images/Emo58.gif ידוע לרוב)

מצד אחד כולנו מתרעמים על העובדה שההצבעה אולי תהיה בSMS כי זו אכן בגידה בפורמט והאמת?זה פשוט מגעיל. אבל מצד שני,אם שלישיית הגמר תהיה נעם,נעמה ודן והמושבעים הם יהיו אלה שיצביעו - הרי זה כאילו 99% שהם יצביעו לנעם,ואז בכלל לא יהיה מתח ולא יהיה כיף. (עכשיו חפירה על דן vs נעם,אם בא לכם:) ולהגיד לכם את האמת?אני ממש לא בטוח שנעם "ראוי" יותר מדן לזכות.יש סיבה אחת שכולנו נגיד שכן - מכיוון שאם לא ההפקה דן לא היה אמור להיות איתנו עכשיו. אבל תחשבו על זה לרגע:הרי מה שהביא לעובדה שדן עמד לעוף זה שהשבטים הופרדו לבנים ובנות - עוד טוויסט של ההפקה,וגם אם דן עף,לכו תדעו מה היה קורה באי המתים.דן מתמודד חזק מאוד,הוא היה יכול לשרוד בכיף. גם אני מעוצבן על ההעברה של דן אז,אבל רק רציתי להבהיר כמה נקודות. ועכשיו המשך התייחסות לדן vs נעם: דן עשה הרבה יותר מנעם במשחק הזה.כלומר מבחינה גופנית הם עשו אותו דבר ,אבל האמת?דן גם שיחק את המשחק ובצורה טובה מאוד ביחס לחומר האנושי שהיה איתו בשבט.חברי ג'יבארו לא חכמים במיוחד,ולכן למרות השקרנים השקופים של דן הם המשיכו ללכת אחר כצאן אחרי הרועה.הייתה לו נפילה בשבט הבנים כשהוא תקף הרבה יותר מדי מוקדם וזה בעצם מה שהיה מפיל אותו.אבל אם ג'יבארו היה נשאר ג'יבארו עד האיחוד?דן היה מפיל את מי שהוא רוצה אחד אחד. נעם סה"כ,למרות תועלתו הגופנית ותחתוני הטנגה השחורות,לא עשה יותר מדי דברים שבאמת היו גורמים לו להיות השורד האחרון.הוא תמיד היה שקט ואנמי כזה,לא באמת הבין שצריך להיות יותר מחתיך ונחמד כדי לשרוד.וזה לא מה שהיה מוביל אותו לסוף.העובדה שנעם נשלח לאי המתים(וכנראה יחזור פרק הבא) רק עשתה עימו חסד:הוא היה צריך להתרכז לגמרי באתגרים ולא לבצע שום תחמנות ומניפולציות.מתי שהוא היה צריך לעשות זאת,בשבט הבנים,הוא עף. מה עוד:מכיוון שנעם לא היה בפרקים האחרונים,בעצם לא היה לו צורך לתחמן בצורה כלשהיא את אחד מחברי המושבעים הראשונים,מה שנותן לו בעצם יתרון מכיוון שהוא לא נאלץ לשקר להם או לבגוד בהם או משהו כזה. קיצר,אז הצבעה בSMS-ים באמת מגעילה למדי,אבל גם הצבעה של מושבעים מחברי השבט במקרה הנ"ל די ידועה מראש. אולי אפשר לעשות משהו אחר,ואולי יש מצב שדן בכל זאת ייבחר? ואני אפילו לא סגור למי אני הייתי מצביע במקרה כזה...ואתם(אחרי הטענות שהוצגו פה)? לילה טוב. נ.ב: כמובן שיהיה את כל אלה שיאמרו שדן בעצם לא עשה כלום במשחק וכל דבר קטן שנראה לנו שהוא עשה ההפקה בעצם עזרה לו לעשות.ולכל אלה אני אומר:

AshkenaziAmiti

New member
השקרים השקופים*

3 בלילה וטעות אחת,אני מרוצה מעצמי
מצד שני זה אומר שהתרגלתי לשעות האלה,ולכן אני רוצה לבעוט בעצמי

1Shir

New member
לא קראתי את כל השרשור אבל קראתי את ההודעה שלך

ככה זה כשעושים "השעה האחרונה" בשלוש בלילה...
קודם כל, מכל מה שכתבת הכי מעניין אותי, לפי מה אתה אומר שנעם כנראה יחזור בפרק הבא??? נרמז איפשהו שסוגרים את הבאסטה של אי המתים? הרי כמו שמושיק הגיע משם למושבעים, כך גם כל השאר יגיעו, לא? דבר שני, סיבכת אותי. (אבל זה לא באשמתך, זה באשמת הטוויסטים המרובים הרבה-יותר-מדי של ההפקה האומללה הזאת) מה שיש לי להגיד הוא דבר כזה: אני ממש לא בטוחה שבשיטת המושבעים יש לנעם סיכוי גדול יותר לנצח את דן מאשר בשיטת האסמסים. כמו שדן איכשהו מצליח לסובב את כולם להשאיר אותו במשחק, אני לא אתפלא אם הוא יצליח לגרום למושבעים להצביע לו, אולי אפילו בזכות העלאת הטיעונים שאתה העלית כאן. כמו שהמושבעים כביכול מעדיפים את נעם, כך גם הקהל כביכול מעדיף את נעם. מה בין כביכול לבין התכל'ס? אין לדעת. אני במקום מושיק למשל, המושבע היחיד בינתיים, הייתי כועסת על נעם יותר מאשר על דן במשחק הזה מבחינה אישית. נעם בגד בו בצורה יותר חמורה מאשר דן. לסיכום שלי, אסמסים מבזים את המהות של הפורמט. זה שהיו כבר מספיק בזיונות לא אומר שכדאי להוסיף עליהם אחד נוסף
וזאת למרות ההיגיון בטענות שלך.

AshkenaziAmiti

New member
נעם יחזור בקרוב מאוד והסיבה לכך היא

שבואי נחשוב על מצב היפוטתי שבו וורה מנצחת את נעם על אי המתים ואז נעם צריך לחזור לחבר המושבעים. אבל כל המתמודדים יתמהו להם - מאיפה לעזאזל נעם צץ פתאום?מילא מושיק שהודח בתוכנית הקודם,אבל נעם הודח לפני עידן ועידנים לפני אלכס וביחד עם מולי,אז מה הוא עושה פה? וככה הם יבינו שהדחה לא בעצם אומרת הדחה לגמרי וכל סוד "אי המתים" כבר לא יהיה כל כך סוד(אמנם הם לא יכולים לשער בדיוק מה קורה אחרי הדחה מהאי,אבל הם מבינים שזה לא הסוף). כמו כן לא יכול להיות שישאירו את המתמודד באי המתים עד הגמר ורק יצרפו אותם לפיינליסטים כי זה פשוט לא פייר כלפי הפיינסליסטים האחרים כי כמו שאמרתי הם נאלצו להתמודד עם הדינאמיקה החברתית ולבצע מניפולציות למיניהן בעוד שהשורד מאי המתים לא היה צריך לתקוע סכין גב לאף אחד,רק להפגין את מיטב כוחו במשימות הדו קרב.(או תלת קרב במקרה של ויקה-מולי-נעם) ולכן או שנעם חוזר פרק הבא בלי להתמודד עם וורה או שנעם ו-וורה יתמודדו על האי המתים,המנצח יחזור לטאיינו והמפסיד לחבר המושבעים ונגמר הסיפור של אי המתים.

1Shir

New member
אבל מצד שני זה מאוד מוזר, משתי סיבות:

1. למה מי שעף ראשון קיבל הזדמנות לחזור למשחק, ומי שעף כמעט אחרון לא מקבל? ההפך מהוגן, לא? 2. אפילו עוד יותר חסר היגיון - הרי נעם היה יכול לחזור למשחק גם בהתמודדות מול מושיק, אז מה ההבדל? אם הם כבר איפשרו את זה, למה שלא ימשיכו לאפשר את זה? הם בטח בונים על כך שנעם בין כה וכה לא יגיע למושבעים וינצח על אי המתים את כולם.

AshkenaziAmiti

New member
אם זה יקרה כמו שאת אומרת ונעם יחזור ישר לגמר

זה לא פייר בערך כמו ההעברה של דן לשבט הבנות.

1Shir

New member
אז אתה בעצם אומר שהקונספט של אי המתים לא הוגן

לדעתי הקונספט של אי המתים (גרסת ערוץ 10)

לא משהו, אבל, נחכה ונראה מה הם יעשו עם זה. (הגרסה בהשרדות 7 היה מרתק).

AshkenaziAmiti

New member
אני חושב שהוא סביר ביותר כל עוד

שסוגרים את הבאסטה של אי המתים באיחוד ומי שנשאר שם אחרון עד אז חוזר בפרק האיחוד.

lichdog

New member
הרגשתי רק צורך להדגיש משהו.

לפי מה שאמרו בפרק האחרון, חבר המושבעים יגיע רק מאלו שהודחו משבט טאיינו... כלומר, נועם לא יחזור לחבר המושבעים, גם אם ממש יהיה בא לו. הבעיה תהיה אם ורה מנצחת את נעם, ואז אף אחד לא מגיע להיות מושבע נוסף, אז באמת יתהו למה פתאום ורה לא מגיעה... סתם כהדגשה, אבל תמשיכו, זה מעניין.

אבו זקן

New member
ומה הבעיה כאן?

אם נצחון של ורה עלול לגרום לבעיה, ורה לא תנצח. אותו גורם עלום שם שדואג להשאיר את דן יכול במאמץ קטן נוסף לדאוג גם לנועם. ההימור שלי: האתגר יהיה רדיית דבש.

idodo cohen

New member
זה נכון, נועם לא באמת הרוויח ניצחון.

מאחר וההפקה כל כך מטה הכל, אי אפשר לדעת מי באמת היה יוצא מתי ומתגלגל לשלבים האחרונים. סביר להניח שנועם היה עף בשלב כלשהו, ומה שכתבת לגבי אהדת המושבעים כלפיו הוא פשוט נכון. לכו תדעו. אם המשחק היה פשוט מתגלגל, אולי הייתה בסופו בכלל מנצחת שלא עניינה את ההפקה, כמו יעל. או שחר. או מושיק שהפריע בשימור ג'יבארו. דן לא ינצח. הם לא רוצים שהוא ינצח, מהרבה סיבות. הם רוצים לסדר לעצמם מצפון נקי על שם נועם [שגם ישתיק את רוב מי שהתרגז במהלך צפייה בעונה]. אבל גם זה מבאס בפניו עצמו. המשחק כל כך איבד מהעיקרון שלו בעונה הזאת.

marllasinger

New member
על מה אתם מדברים?!

כל אלו המהללים את הגרסה האמריקאית, צריכים לדעת שבסוף העונה חבר המושבעים (קרי, כל חברי השבט האחרונים שעזבו), נשארים על האי והפכים לחבר מושבעים. אותם חבר מושבעים, הם אלה שקובעים בסוף, מי מהשניים שנותרו אחרונים יבחר לשורד האחרון. אז בגידה, לא בגידה, "נדווח לאמריקאים" וכל הבבל"ת הזה- אם באמת הייתם מכירים את הפורמט, לא הייתם מבזבזים כל כך הרבה דיבורים בפוסט כ"כ מיותר.

*superstar*

New member
זה כל העניין, שבפורמט הישראלי חבר המושבעים

לא יבחר את המנצח.. הם רק יבחרו מי יגיע לסיבוב הסופי ואז מי יודע, אולי הקהל בבית באמת יצטרך לשלוח סמסים.. מבינה את ההבדל? כי אם לא אז כנראה שאת לא ממש מכירה את הפורמט המקורי.

למעלה