לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1271712,717 עוקבים אודות עסקים

פורום הישרדות ישראל

כורתים בריתות כל היום? יכולים לחיות על קוקוס במשך חודש? בטוחים שאם הייתה לכם ההזדמנות, הייתם זוכים? ברוכים הבאים לפורום הישרדות הישראלית! כאן תוכלו לדבר על התוכנית - לנתח, לשתף, להביע דעה, להעלות רעיונות, להיות המומים איך X עף, ובעיקר- ליהנות כללים: 1. אסור לכתוב הודעות הפוגעות בחברי פורום אחרים או מכילים שפה בוטה, מעליבה או גזענית. הודעה שכזו תימחק והגולש עלול להיחסם. 2.תכנים בעלי אופי מסחרי- יימחקו! 3. ביקורת על הנהלת הפורום ועל חברי הפורום יש לכתוב רק במסרים אישיים, או לפנות לפורום משוב. 4. ספוילרים שיכתבו ללא הסימון - יימחקו ללא כל אזהרה מוקדמת! תוכלו לפנות אלינו אם יש לכם רעיונות לשיפור הפורום או לחלופין אם משהו מפריע לכם, במסר אישי למנהלי הפורום. גלישה נעימה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הישרדות ישראל

כורתים בריתות כל היום? יכולים לחיות על קוקוס במשך חודש? בטוחים שאם הייתה לכם ההזדמנות, הייתם זוכים? ברוכים הבאים לפורום הישרדות הישראלית! כאן תוכלו לדבר על התוכנית - לנתח, לשתף, להביע דעה, להעלות רעיונות, להיות המומים איך X עף, ובעיקר- ליהנות כללים: 1. אסור לכתוב הודעות הפוגעות בחברי פורום אחרים או מכילים שפה בוטה, מעליבה או גזענית. הודעה שכזו תימחק והגולש עלול להיחסם. 2.תכנים בעלי אופי מסחרי- יימחקו! 3. ביקורת על הנהלת הפורום ועל חברי הפורום יש לכתוב רק במסרים אישיים, או לפנות לפורום משוב. 4. ספוילרים שיכתבו ללא הסימון - יימחקו ללא כל אזהרה מוקדמת! תוכלו לפנות אלינו אם יש לכם רעיונות לשיפור הפורום או לחלופין אם משהו מפריע לכם, במסר אישי למנהלי הפורום. גלישה נעימה!
x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום הישרדות ישראל * הבלוג מיומנה של סטודנטית לתקשורת יסכם את העונה לאחר כל פרק *
לא לשכוח לסמן ספוילר במידה ואתם יודעים/חושבים שיודעים משהו על המשך התוכנית

לא לשכוח לסמן ספוילר במידה ואתם יודעים/חושבים שיודעים משהו על המשך התוכנית
המשך >>

לצפיה ב-'הישרדות הישראלי - בגידה בפורמט!!!'
הישרדות הישראלי - בגידה בפורמט!!!
<< ההודעה הנוכחית
16/02/2008 | 22:51
123
58
"חבר המושבעים הולך להצביע, מי יגיע לשלב הגמר"
כן כן, זאת העדות המוחלטת לכך שההצבעה הסופית תהיה בSMSים.
חבר המושבעים לא הולך לקבוע מי הולך לנצח בתוכנית, כמו שצריך להיות, חבר המושבעים רק בוחר מי הולך להגיע לגמר.
ואם ככה, איך קובעים מי הולך לנצח?
בSMSים, כמובן!!!

אז זהו, אני סיימתי לראות את הבגידה הזאת, אין לי יותר סיבה לבזבז על השטות הזאת שלוש-ארבע שעות בשבוע של צפייה במריחות-על ופרסומות בשקל, התערבות הפקה ואתגרים מכורים, אני סיימתי עם זה.

אני מניח שכל מי שמעריץ אמיתי של הישרדות, כמוני, יחליט גם הוא את ההחלטה הנכונה, ויפסיק לצפות.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'השאלה מה יש לעשות בנושא...'
השאלה מה יש לעשות בנושא...
16/02/2008 | 22:53
2
9
האם יש שיטה לשלוח תגובה לצוות CASTAWAY האמריקאי לקבול על רצח בדם קר של הפורמט?
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'ברור שאפשר לעשות דבר כזה, כנס'
ברור שאפשר לעשות דבר כזה, כנס
16/02/2008 | 22:55
1
10
תקשיב, אי אפשר לקחת רעיון ולבגוד בפורמט, זה פשוט אסור!!! ערכי הבסיס של הישרדות הלכו פה לטובת רייטינג.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'לא לטובת רייטינג,לטובת רווחים מ-SMS'
לא לטובת רייטינג,לטובת רווחים מ-SMS
18/02/2008 | 16:45
14
האם מותר להם לשנות את כל הקונספט בעצם?
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'בדיוק מה שכתבתי :) מדהים שחשבנו'
בדיוק מה שכתבתי :) מדהים שחשבנו
16/02/2008 | 22:54
5
לצפיה ב-'אני ואמא שלי החלטנו לא לראות יותר הישרדות.'
אני ואמא שלי החלטנו לא לראות יותר הישרדות.
16/02/2008 | 22:40
22
9
והנה הסיבות (ואני מבקש בלי תגובות של "אוי נו די להיות יפי נפש וכו'")
אני מדבר עכשיו אל אנשים שרואים את הישרדות האמריקאי. החוויה הזאת צריכה להיות אותנטית לגמרי, בלי התערבות הפקתית ועל פי חוקי היסוד שיזמו החברה הגאונים שהמציאו את הישרדות עוד בשנת 2000.
2 שבטים, שמתחרים אחד בשני (משימת פרס, ומשימת חסינות ב-ל-ב-ד) שמצטמצמים לאט לאט במועצות השבט, מתאחדים לשבת שבו עושים משימת פרס אישית ומשימת חסינות אישית. על פי החוקים, חברי השבט שעברו איתם את המשחק וראו מה קורה, הם אלה שצריכים להחליט מי יזכה במליון (אני מדבר על חבר המושבעים). מה ערוץ 10 בחרו לעשות? שחבר המושבעים יחליט רק מי יעלה לגמר, ואני לא אתפלא אם זה כי הם רוצים שהצופים יבחרו בשידור חי את הזוכה. למה? בשביל SMSים. קצת כבוד לחבר'ה שהמציאו את המשחק, תנו לנו עונה אחת קלאסית, עונה ראשונה, שאחר כך יבואו הטוויסטים. שום כבוד לבסיס. ישר שינו את הכל. מה קרה לנו העונה? שבט בנים ושבט בנות, נעם עובר לשם, דן עובר לפה, טו-מאץ' משימות. משימות כוח כפול שלא מועילות בהתחלה, משימות ששוברות מאזן כדי להציל את נעמה לפני שבוע ועוד רבים ואחרים.
חברים שלי מאילת מכירים את אחת המתמודדות שחר, והיא סיפרה להם שכשלסבאנה לא היה אש, הם הגניבו מההפקה זכוכית מגדלת, וההפקה לא עשתה להם שום דבר והעלימה עין.
פשוט בזיון, הישראלים לקחו יצירת מופת של הגרסאה האמריקאית המדהימה והאותנטית והרסו אותה, וגרמו למשחק להיות לא פייר. והכל בשביל מה ? בשביל הרייטינג!

אני נשאר לצפות בעונות של הישרדות האמריקאי, וביי-ביי ל"הישרדות" הישראלי!
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-', זה מה שאמרתי מההתחלה.'
, זה מה שאמרתי מההתחלה.
16/02/2008 | 22:42
6
לצפיה ב-'ערוץ 10 מבכה על אובדן הצופה שחר ואימו'
ערוץ 10 מבכה על אובדן הצופה שחר ואימו
16/02/2008 | 22:46
1
7
לצפיה ב-'פקהפקה - אתה ממש ילד מסכן'
פקהפקה - אתה ממש ילד מסכן
17/02/2008 | 00:34
9
לצפיה ב-'ועוד משהו ששכחתי להוסיף.'
ועוד משהו ששכחתי להוסיף.
16/02/2008 | 22:46
5
בפרק האיחוד ההפקה הבחינה שמרינה יודעת לרקוד. אז למה לא לעזור לנעמה להישאר בכך שיתנו תחרות ריקודים (שפשוט כ"כ הוגנת). ההפקה הישראלית חארות
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-''
16/02/2008 | 22:47
1
לצפיה ב-'מי זו שחר? '
מי זו שחר?
16/02/2008 | 22:47
לצפיה ב-'חח בסדר..העיקר מחר נראה 28% רייטינג. יאללה שש'
חח בסדר..העיקר מחר נראה 28% רייטינג. יאללה שש
16/02/2008 | 22:48
3
לצפיה ב-' אמא'לה איזה פחד.........'
אמא'לה איזה פחד.........
16/02/2008 | 22:49
לצפיה ב-'זה כבר ממש בזיון.'
זה כבר ממש בזיון.
16/02/2008 | 22:49
1
נ' גדול להפקה הישראלית, ממש בושה
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'זה עוד יותר מזה!'
זה עוד יותר מזה!
16/02/2008 | 23:03
3
4
ברגע שיש משימות סטייל הכוח הכפול *לא לאפשר ל2 אנשים להצביע*, מועצות השבט הופכות ללא מעניינות ובלתי רלוונטיות.
באמריקאי המשחק היה באמת פתוח, כל אחד היה יכול להיות המנצח אם היכולות שלו במשחק [מכל סוג שהוא, כן? גם מהישרים וגם מהתחמנים] היו שוות את זה. לא היו כוחות כפולים מהזן הזה שיכולים להבטיח שימור שבטים כזה או אחר- אנשים אשכרה היו מתלכלכים, בוגדים, מתערבבים, יוצרים משחק מעניין.
ככה כל השבטים נשארים מכונסים בתוך עצמם. גם אין להם סיבות לבגוד, בכל מקרה הם יודעים שיבוא הכח הכפול שהופך הכל, אין להם בכלל סיבות לשנות דרכים. אין פה מקום לאנשים שבאמת יודעים לשחק את המשחק.

האמת? זה כבר נהייה משעמם.

ועוד מילה על המועצת שבט. מה שגיא זו ארץ עשה היום למשה היה לדעתי פשוט התעללות. הוא דחף בלי זכות את אלכס ומושיק, חשף מידע וכיוון לבכי ודמעות. זה לא אמור לקרות.

אוח... כלכך חבל.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'סוף סוף אנשים כותבים לעניין!!'
סוף סוף אנשים כותבים לעניין!!
17/02/2008 | 15:42
3
לקחו מצב של 5:5 שיכל להיות הכי מעניין בעונה, מלחמת שבטים אמיתית והרסו רמסו וסרסו.

הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-''
17/02/2008 | 17:50
1
מה העניין בלתת את הכח הכפול שמונע שתי הצבעות? אם עד עכשיו לא ידענו מי הולך לעוף מבין השבטים וזה היה מותח - הרי שאחרי הכח הכפול אתה בעצם יודע שמישהו מהשבט היריב הולך לעוף. 5-3 למישהו היה ספק בכלל בפרק של היום?
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'ב-ד-י-ו-ק'
ב-ד-י-ו-ק
18/02/2008 | 12:28
1
פה ברגע שמישו מנצח באיזה אתגר
אתה יודע בדיוק מי יעוף ושאר הפרק לא רלוונטי
למה.
כי כלום דוגמנים טיפשים. במקום שנעמה ומרינה ילכו למצוא את סבאנה ויעיפו את דן הם מסניפות אותו
במקום שהשבט בסבאנה יכין מתמודד להעפה לכל מקרה שלא יהיה או סתם
ללוחמה פסיכולוגית הם מצביעים כל אחד למיישו אחר
והכי גרוע? על אף פתק לא כתוב דן או נעמה...
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'אוי נו די להיות יפי נפש'
אוי נו די להיות יפי נפש
17/02/2008 | 07:30
4
לצפיה ב-'את רצינית?? את עדיין ממשיכה לעמוד לצד ההפקה?'
את רצינית?? את עדיין ממשיכה לעמוד לצד ההפקה?
17/02/2008 | 16:27
3
2
האמת בהתחלה מאוד כיבדתי את דעותיך וסכמתי איתך, אח"כ נעלמתי לתקופה, עכשיו חזרתי והייתי בטוחה שאת תכעסי מזה.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'התגובה שלי הייתה התרסה כנגד shaharc0'
התגובה שלי הייתה התרסה כנגד shaharc0
17/02/2008 | 16:40
2
2
ונכתבה בעיקר בגלל שנכתב בהודעה שם ואני מצטטת:

"אני ואמא שלי החלטנו לא לראות יותר הישרדות.ו shaharc0   ו 22:40 | 16/02/08  
והנה הסיבות (ואני מבקש בלי תגובות של "אוי נו די להיות יפי נפש וכו'")"

(הדגשה שלי - ג'ן)
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'הבנתי אותך, אבל מה דעתך על התפתחות ה SMS?'
הבנתי אותך, אבל מה דעתך על התפתחות ה SMS?
17/02/2008 | 17:17
1
7
לצפיה ב-'לאור התגובות בפורום שההפקה מתערבת יותר מדי'
לאור התגובות בפורום שההפקה מתערבת יותר מדי
17/02/2008 | 17:27
5
אולי צריך שתהיה הצבעה לשורד האחרון ב- SMS אבל רק הצבעה אחת מכל מספר נייד.
מצד שני, לי אין אפשרות לשלוח SMS אז אני לא אוכל להצביע.

אני לא מכירה את הפורמט המקורי ואיך בוחרים שם את הזוכה אבל אם הבנתי נכון, חבר המושבעים שמורכב ממתמודדים שהודחו הוא זה שקובע.
זאת גם דרך טובה לבחור את הזוכה, אולי הטובה ביותר אבל עושה רושם שבישראל לא רוצים תחרות הוגנת.

אז ככה שממש לא משנה לי איך יבחרו את הזוכה וזאת כבר הבעיה של המתמודדים שהלכו לתוכנית מול ההפקה.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'ערוץ 10 חובבן ברמות מטורפות'
ערוץ 10 חובבן ברמות מטורפות
17/02/2008 | 10:02
לצפיה ב-'גם אני'
גם אני
17/02/2008 | 11:37
2
לצפיה ב-'לא הבנת את שחר-'
לא הבנת את שחר-
17/02/2008 | 15:37
3
כשאני דיברתי איתה,
היא אמרה שג'יברו שהם הדליקו את האש הם הדליקו עם הטבעת של ויקה,
הטבעת של ויקה בסוופו של דבר הייתה בכלל זכוכית מגדלת , וכולם ידעו את זה וגם ההפקה אבל הם פשוט החליטו לא לשים לב .
מה שקרה עם סבאנה זה היה טבעי . היא אמרה אבל שהביאו להם אבן אש ממש ממש ממש קטנה ולג'יבארו יותר גדולה במשימות אחר"כ .

וכן העניין של ה-SMSים זה כ"כ צפוי ודבילי . :|
וזה כ"כ היה ברור שדן יקבל היום את פסל החסינות אנערף משזה לא יהיה
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'חובה להפציץ את ערוץ 10 במיילים'
חובה להפציץ את ערוץ 10 במיילים
17/02/2008 | 15:38
2
אולי בכל זאת נוכל להציל משהו קטן מהכבוד הרמוס של הסדרה.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'שיא השיאים של הבזיון, כנסו'
שיא השיאים של הבזיון, כנסו
16/02/2008 | 23:31
1
6
חבר המושבעים יחליט מי יעלה לגמר? בכל העונות האמריקניות וגם בטח בכל תכנית של הישרדות בעולם
הזוכה נבחר ע"י מועצת המושבעים, ככה שהזוכה בנוסף צריך לתכנן אסטרטגייה עתידית כדי שהמושבעים יצביעו לו...
הגמר בארץ אמור להיות רק פתיחה של ההצבעות של המושבעים

קחו לדוגמא את דן, כל חברי סבאנה למשל לא היו מצביעים לו במועצת המושבעים גם אם היה מגיע לגמר
כי הוא לא שיחק נכון את המשחק,

ומכאן באה המצאה חדשה
שאולי ג'ף וההישרדות האמריקנית יקנו : עוד כסף מ-SMS אחרי הטלונבלה המכורה....

הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-''
19/02/2008 | 19:46
נכון מה למה שמושיק ייעלה את דן או את משה או מישו שנגדו לגמר כיאלו מי המטומטם שהמציא  את זה
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'אוי באמת סוף העולם..'
אוי באמת סוף העולם..
17/02/2008 | 00:27
11
3
מה כ"כ רע בזה שגם הקהל בבית יביע את דעתו? אני אישית הייתי מצביע לכל אחד חוץ מדן ואני לא חושב שזה יהיה כ"כ רחוק מהחלטת המועצה בסופו של דבר.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'רע!!!!'
רע!!!!
17/02/2008 | 01:18
10
3
הישרדות זאת תוכנית הריאליטי שאני הכי אוהבת!
לא אמריקן איידול, לא כוכב נולד.. לא נולד לרקוד.. לא לרקוד עם כוכבים.. לא גריז ולא כל הזיוני שכל המסריחים האלה שישראל לוקחת והורסת!!!!

ציפיתי , קיוויתי שלפחות הישרדות תהיה כמו הפורמט המקורי..
לא תיארתי לעצמי שההפקה תתערב ככה.

וכן, אחרי שהרסו לנו כמעט את כל חווית הצפיה מהתוכנית הזו, אסור בתכלית האיסור לתת את הבחירה בידי הקהל!
SMSים!?!? מה לעזאזל!!!!

חבר המושבעים צריך לבחור! כמו במקור! בלבד!

SMSים??? כל הפקאצות המטומטמות האלו יפציצו בהצבעות על דן שלהם!!
או על נועם!! רק כי הוא חתיך..
WTF?!?!
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'נכון מאוד'
נכון מאוד
17/02/2008 | 01:21
3
smsים זה פשוט רעיון גרוע..
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'אמרתי לך?'
אמרתי לך?
17/02/2008 | 13:19
4
5
ואורי עוד התכווח
איתי
אמרתילך ואמרתילך
ישעתי שאאין מצב שישראלים יותרו על התענוג.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'נו זה ברור...'
נו זה ברור...
17/02/2008 | 15:02
3
1
אגב, שימי לב שאפילו המנהל חושב שיש פה התמסחרות..
איפה כל היפי נפש מתלקקים ? למה הם לא קופצים עליו ....
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'כי הוא מנהל'
כי הוא מנהל
17/02/2008 | 15:13
2
1
לא באה להם כנראה
טיסה בשמי תפוז

---->
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'Talk about hypocrisy'
Talk about hypocrisy
17/02/2008 | 15:15
1
לצפיה ב-'יש סיבה שהם מעריצים את דן וגיברו'
יש סיבה שהם מעריצים את דן וגיברו
17/02/2008 | 17:46
1
לצפיה ב-''
17/02/2008 | 15:39
לצפיה ב-' '
18/02/2008 | 15:10
2
לצפיה ב-'שוב מוכיחים שאין בהישרדות מקום'
שוב מוכיחים שאין בהישרדות מקום
18/02/2008 | 17:35
1
1
לאלה שיודעים לשחק את המשחק שנקרא *הישרדות*.
וממציאים משחק אחר- הקרב על אהדת ההפקה [שתחשוב שאתה מושך רייטינג מסיבות כאלה ואחרות ותשאיר אותך בעקביות, לפעמים על חשבון אנשים שהצליחו לסדר אותך, כמו מולי את דן] ובו זמנית על אהדת הקהל [שירצה לתת לך אחר כך מיליון שקל- נועם, בן השכנים, מי אם לא?].
אבל כדאי שהם יתחילו להבין שזה משחק אחר לגמרי.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'פשוט הרסו לי את כל חווית הצפיה....'
פשוט הרסו לי את כל חווית הצפיה....
18/02/2008 | 17:46
לצפיה ב-'זה פשוט הזניה מטורפת של הפורמט,ISRAEL style'
זה פשוט הזניה מטורפת של הפורמט,ISRAEL style
17/02/2008 | 02:44
3
מאוד מאוד מקווה שיוצרי הישרדות יהיו מספיק חכמים כדי לא לעשות את זה,ולמזלנו על זה עוד אפשר להשפיע.
תביאו עצומה לזה ואני בהחלט אחתום עליה(מה שכן אנחנו עוד לא בטוחים שזה מה שיהיה ככה ש..)
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'זה פשוט בזיון חייבים להתארגן נגד!'
זה פשוט בזיון חייבים להתארגן נגד!
17/02/2008 | 03:01
6
4
אני לא מאמין שבעלי הפורמט המקורי יתנו לבזיון הזה יד.
אבל יש תקווה, להזכירכם כשהתחילה הישרדות להיות משודרת, נאמר שההפקה הישראלית מנסה להשיג את אישור האמריקאים ל-SMS. הפרק של היום צולם לפני שדובר על הנ"ל... כולי תקווה ש-castaway סירבו.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'מקורות יודעי דבר'
מקורות יודעי דבר
17/02/2008 | 11:59
4
9
סיפרו לי שההחלטה אם הזוכה ייבחר ב SMS תיקבע ע"י SMS. בלשון המפיקים: למה לעשות בוכטה אם אפשר לעשות שתיים?
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-''
18/02/2008 | 19:27
1
לצפיה ב-''
19/02/2008 | 16:27
1
לצפיה ב-''
19/02/2008 | 16:32
1
לצפיה ב-'ללא נושא'
ללא נושא
19/02/2008 | 21:50
3
לצפיה ב-'ם אני לא טועה'
ם אני לא טועה
18/02/2008 | 12:30
3
אתה תמיד התלוננת עלינו "המתלוננים" לא?

כולכם תמיד אמרתם מי שלא נוח לו שלא יראה...
מה הבעיה עכשיו?
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'כל כך ישראלי טיפוסי . יצא כבר מכל החורים'
כל כך ישראלי טיפוסי . יצא כבר מכל החורים
17/02/2008 | 11:30
1
3
בישראל . הכל קיבוץ . גם תוכניות הטלוויזיה .
לוקחים פורמט , ומתחילים להעמיס עליו עוד ועוד , משלבים בו את כל הנושאים בעולם . מכוונים לעוד ועוד קהלי יעד , בשיטות זולות . אי אפשר ככה יותר . מנסים לרתק את כלללל המדינה , ומה שיוצא זה תוכנית לא מקצועית , לא ממוקדת , חסרת מתח , מכניסים "הפתעות " אחרי העונה השנייה של כוכב נולד - הפסקתי לצפות . הורידו את התוכנית הזאת לזנות . פשוט ככה . שלא לדבר על נולד לרקוד . מליון פרקים בשבוע , מליון פרסומות , פרסומים , פרסומות , הופעות אורח . כשאתה פותח את הטלוויזיה כדי לצפות בתוכנית מסוימת , אתה מצפה לראות את התוכנית המסוימת ולא איזה תוכנית בידור - סטייל יום העצמאות שנמשכת שעות .

אני מחרימה את התוכנית .
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'מה יש לך נגד קיבוצים??'
מה יש לך נגד קיבוצים??
19/02/2008 | 16:29
1
לצפיה ב-'אני הייתי שואל את עצמי, מדוע אתמול ורה הודחה?'
אני הייתי שואל את עצמי, מדוע אתמול ורה הודחה?
17/02/2008 | 12:59
2
4
מספר האנשים כרגע לפי השבטים המקוריים הוא 4-5. זכייה באתגר הכוח הכפול ע"י סבאנה בסיבוב הבא, שוב תעביר את היתרון לסבאנה (שניים לא יצביעו) ואז דן מודח.
בהתאם לכך, אם אני דן (הריי הוא לא טיפש, לא חכם גדול אבל בטח לא טיפש), אני מדיח את עידן או את גיא או לכל הפחות את ליה, אבל את ורה? היא לא מסכנת כלום, לא כושר גופני, לא עברית, לא קלילה ולא זריזה. אין לה סיכוי לזכות בשום משימה. הדבר היחיד שבעייתי בה זה שהיא בקושי מדברת... 0 רייטינג.

יש מצב שההפקה גם מכוונת את מי להדיח, זרקה לדן טיפ: תדיח את ורה ו... יד לוחצת יד?
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'שטויות כולו משחק.'
שטויות כולו משחק.
17/02/2008 | 14:15
1
3
מה שיפה שאי אפשר לנבא וזה עושנ את זה יותר מעניין  כל הכבוד לערוץ עשר  הם ניסו להיות מקוריים והצליחו אני מאוד אוהבת את ההפתעות.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'חחח, יופי של תגובה'
חחח, יופי של תגובה
17/02/2008 | 14:29
2
ניסו להיות מקוריים זה נכון. תעבירי לחברה שלך שם, שבפעם הבאה שמחליטים להשקיע סכום כזה של כסף, עדיף שיתנו לאנשים יותר חכמים לטפל בו...
הריי ידוע שטיפש שזורק אבן לבאר, 10 חכמים לא יוציאו אותה.

גם שימי לב מה את כותבת ("כל הכבוד לערוץ 10", מה קשור פה ערוץ 10? מה זה, להקת עידוד לערוץ 10?). אולי תבדקי  אצלכם בצוות אם יש מישהו יותר מתאים לכתוב פה את ההודעות.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-' תתעורר ותריח את הזיעה'
תתעורר ותריח את הזיעה
17/02/2008 | 13:17
7
אמרתי את זה מזמן
וכולם אמרו לי שאני לא מבינה כלום
שאין מצב שבעולם שזה יהיה בSMS

פח.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-' זה עבר כל גבול.'
זה עבר כל גבול.
17/02/2008 | 14:32
2
3
זה כבר לא הישרדות, הפכו את זה לתוכנית אחרת מההישרדות הרגילה שאני מכיר. מה זה הקטע הזה שנותנים למושיק לשאול שאלה? כל הקטע זה שהם מחזירים להם הכל במועצת שבט הסופית. וגם גמר בSMSים?.... עם כל הכבוד, זה לא "הישרדות". אולי "התמסחרות".
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'יווו'
יווו
17/02/2008 | 15:01
2
גם אני לא הבנתי מה פתאום מישהו מחבר המושבעים מדבר!!

זה לא ככה בפורמט המקורי!
בפורמט המקורי אסור לשבט לפנות לחבר המושבעים וחבר המושבעים הוא כביכול כמו זבוב על הקיר!!!

לא מדברים איתם והם לא מדברים עם השבט.
בואנה, הפקה כזאת מטומטמת לא ראיתי מימיי.
כל דבר הישראלים חייבים להרוס!
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'מנהלים (Volldemort, Fairywitch) אולי תנעצו את'
מנהלים (Volldemort, Fairywitch) אולי תנעצו את
18/02/2008 | 17:37
3
ההודעה? נראה לי שההודעה הזאת די חשובה, ונעיצה תדגיש אותה בראש הפורום....
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'לגמרי '
לגמרי
17/02/2008 | 15:38
1
זה יפה שהם הכניסו שינויים, ואני ממש לא מקובעת לפורמט המקורי, אבל לשנות כל-כך את הקונספט [די ברור שההצבעה הסופית תתבצע בSMS,כולי תקווה שאנחנו צופים] זו כבר ממש הגזמה.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'זה יהיה כל כך גרוע!!!'
זה יהיה כל כך גרוע!!!
17/02/2008 | 16:50
לצפיה ב-'לא sms! מה אנחנו קשורים אנחנו רק'
לא sms! מה אנחנו קשורים אנחנו רק
17/02/2008 | 17:18
3
אוהבים לראות .  הם אלו שכבו את המתרחש .. תעזבו אותנו בשקט!!!!!
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'באמת שלא הבנתי מאיפה הגעת'
באמת שלא הבנתי מאיפה הגעת
17/02/2008 | 18:55
1
למסקנה שהולכים להצביע בSMSים!

מ"חבר המושבעים הולך להצביע, מי יגיע לשלב הגמר" ועד שההצבעה הסופית תהיה בSMSים אלוהים ענק!
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-''
17/02/2008 | 18:56
1
למרות שבאמת נהנתי אתמול מהתוכנית אני חושבת שכאן אני מסיימת את הצפייה שלי בה.
אני לא רואה סיבה להמשיך לראות את התוכנית כשבסופו של דבר ינצח לא האדם שכאמור להיות ה"שורד האחד והיחיד בזכות עצמו" אלא יהיה שורד בזכות החלטות צופים שבואו נאמר את האמת,מה כבר הצופים יודעים חוץ ממה שהם ראו אחרי כל הקטעים שעברו עריכה?
בולשיט.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'למה בSMS מה יש להם אלה ?'
למה בSMS מה יש להם אלה ?
17/02/2008 | 19:28
3
2
לא יכולים לעשות משהו נורמלי.
מה זה צריך להיות ?
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-' אפשרי SMS'
אפשרי SMS
18/02/2008 | 11:59
2
3
הבעיה היא כזאת: אם באמת נועם הוא השורד מאי המתים, יש לו יתרון עצום על המתמודדים האחרים בהצבעה של המושבעים כי הוא לא היה במשחק בחלק האחרון, זה עם שבו מדיחים את היותר קרובים ומעוררים את תחושת הנקמה. נכון, הוא ניצח אותם על האי אבל זה במסגרת תחרות הוגנת, בלי תככים, בלי שקרים, בלי סכין בגב. זאת תהיה ההצבעה הכי צפויה בתולדות הטלויזיה העולמית.

מצד שני, אם לשפוט לפי הפורומים והבלוגים גם ב SMS ים התוצאות די צפויות, אבל אותם 300 סמ"ק סיליקון של נעמה מאפשרים לה לתת איזשהו פייט בזכות הצופים הגברים, ובכל מקרה יהיו קצת הכנסות מה SMSים עצמם. זה שכל התפיסה של התוכנית נזרקת לזבל מעניין את המפיקים כמו גורלו של הנחש המסכן.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'נכון אבל אני חושב שהטעות שלהם זה שהם לא'
נכון אבל אני חושב שהטעות שלהם זה שהם לא
19/02/2008 | 09:37
1
2
החזירו את נועם באיחוד.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'טעות?'
טעות?
19/02/2008 | 12:22
הטעות שלהם היתה שהם לא חשבו מראש על ההשלכות של מה שהם עושים. אי המתים נולד בחטא כדי להוסיף עוד קצת action לתוכנית שנתמחת מפורמט מצויין של 45 דקות לשעתיים או יותר, מן הסתם כי הגאון התורן עלה על הרעיון שבשעתיים אפשר לדחוס יותר פרסומות מאשר בשלושת רבעי שעה. העלות של אי המתים, בהנתן ההשקעה הראשונית בתוכנית כולה, זניחה למדי, והם לא ישחטו את התרנגולת הזאת שבניגוד לקוריצה באמת מטילה ביצי זהב (מכוסות בטנגה, אמנם).

בכלל, כל כך הרבה טעויות... מדהים שהן לא מקבלות ביטוי ברייטינג.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'סלח לי.. אבל איפה אמרו שיצביעו ב SMSים?'
סלח לי.. אבל איפה אמרו שיצביעו ב SMSים?
17/02/2008 | 19:53
6
2
לצפיה ב-'זה מה שמשתמע מהדברים של גיא.'
זה מה שמשתמע מהדברים של גיא.
17/02/2008 | 19:56
5
1
לצפיה ב-'אהא.'
אהא.
17/02/2008 | 20:01
4
1
הבנתי. אז אף אחד לא אמר שיצביעו ב SMS.. אבל איזה מישהו החליט שזה מה שיהיה ובגלל שזה מה שבטוח יקרה אנחנו צריכים לסייים "לראות את הבגידה הזאת" כי אין טעם "לבזבז על השטות הזאת שלוש-ארבע שעות בשבוע של צפייה במריחות-על ופרסומות בשקל"...

הבנתי...
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'יש לך פרשנות שונה?'
יש לך פרשנות שונה?
17/02/2008 | 20:12
3
7
ל "חבר המושבעים יחליט מי עולה לגמר?"

תאמין לי שאני אישית ישמח מאוד אם זה טעות או אי הבנה.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'אני עד עכשיו לא הבנתי את המשמעות...'
אני עד עכשיו לא הבנתי את המשמעות...
17/02/2008 | 20:47
1
1
איך הם יכולים להחליט מי עולה לגמר ומי לא? הרי עד הגמר האנשים שנשארו אמורים להמשיך ולהדיח עד שנשארים אנשים לגמר עצמו, לא? אז מה, במצב שנשארים בו רק 4 אנשים הם מחליטים על 2/3 שכן יעלו?
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'כן,כנראה'
כן,כנראה
18/02/2008 | 12:32
1
לצפיה ב-'אני נראה לך צוות קריאייטיב?'
אני נראה לך צוות קריאייטיב?
17/02/2008 | 21:05
2
למה לא לחכות ולראות אם באמת מתכוונים להשתמש ב SMSים לפני שקופצים בראש. קודם לוודא ולאמת ואז לפעול.. נשמע הגיוני... לפחות לי
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'אני בוחר בנועם העיקר לא דן'
אני בוחר בנועם העיקר לא דן
17/02/2008 | 21:14
1
לצפיה ב-'מלכוד ההצבעה למנצח(וגם ידוע לרוב)'
מלכוד ההצבעה למנצח(וגם ידוע לרוב)
18/02/2008 | 02:54
14
5
מצד אחד כולנו מתרעמים על העובדה שההצבעה אולי תהיה בSMS כי זו אכן בגידה בפורמט והאמת?זה פשוט מגעיל.
אבל מצד שני,אם שלישיית הגמר תהיה נעם,נעמה ודן והמושבעים הם יהיו אלה שיצביעו - הרי זה כאילו 99% שהם יצביעו לנעם,ואז בכלל לא יהיה מתח ולא יהיה כיף.
(עכשיו חפירה על דן vs נעם,אם בא לכם:)
ולהגיד לכם את האמת?אני ממש לא בטוח שנעם "ראוי" יותר מדן לזכות.יש סיבה אחת שכולנו נגיד שכן - מכיוון שאם לא ההפקה דן לא היה אמור להיות איתנו עכשיו.
אבל תחשבו על זה לרגע:הרי מה שהביא לעובדה שדן עמד לעוף זה שהשבטים הופרדו לבנים ובנות - עוד טוויסט של ההפקה,וגם אם דן עף,לכו תדעו מה היה קורה באי המתים.דן מתמודד חזק מאוד,הוא היה יכול לשרוד בכיף.
גם אני מעוצבן על ההעברה של דן אז,אבל רק רציתי להבהיר כמה נקודות.
ועכשיו המשך התייחסות לדן vs נעם:
דן עשה הרבה יותר מנעם במשחק הזה.כלומר מבחינה גופנית הם עשו אותו דבר ,אבל האמת?דן גם שיחק את המשחק ובצורה טובה מאוד ביחס לחומר האנושי שהיה איתו בשבט.חברי ג'יבארו לא חכמים במיוחד,ולכן למרות השקרנים השקופים של דן הם המשיכו ללכת אחר כצאן אחרי הרועה.הייתה לו נפילה בשבט הבנים כשהוא תקף הרבה יותר מדי מוקדם וזה בעצם מה שהיה מפיל אותו.אבל אם ג'יבארו היה נשאר ג'יבארו עד האיחוד?דן היה מפיל את מי שהוא רוצה אחד אחד.
נעם סה"כ,למרות תועלתו הגופנית ותחתוני הטנגה השחורות,לא עשה יותר מדי דברים שבאמת היו גורמים לו להיות השורד האחרון.הוא תמיד היה שקט ואנמי כזה,לא באמת הבין שצריך להיות יותר מחתיך ונחמד כדי לשרוד.וזה לא מה שהיה מוביל אותו לסוף.העובדה שנעם נשלח לאי המתים(וכנראה יחזור פרק הבא) רק עשתה עימו חסד:הוא היה צריך להתרכז לגמרי באתגרים ולא לבצע שום תחמנות ומניפולציות.מתי שהוא היה צריך לעשות זאת,בשבט הבנים,הוא עף.
מה עוד:מכיוון שנעם לא היה בפרקים האחרונים,בעצם לא היה לו צורך לתחמן בצורה כלשהיא את אחד מחברי המושבעים הראשונים,מה שנותן לו בעצם יתרון מכיוון שהוא לא נאלץ לשקר להם או לבגוד בהם או משהו כזה.
קיצר,אז הצבעה בSMS-ים באמת מגעילה למדי,אבל גם הצבעה של מושבעים מחברי השבט במקרה הנ"ל די ידועה מראש.
אולי אפשר לעשות משהו אחר,ואולי יש מצב שדן בכל זאת ייבחר?
ואני אפילו לא סגור למי אני הייתי מצביע במקרה כזה...ואתם(אחרי הטענות שהוצגו פה)?
לילה טוב.

נ.ב:
כמובן שיהיה את כל אלה שיאמרו שדן בעצם לא עשה כלום במשחק וכל דבר קטן שנראה לנו שהוא עשה ההפקה בעצם עזרה לו לעשות.ולכל אלה אני אומר:
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'השקרים השקופים*'
השקרים השקופים*
18/02/2008 | 02:57
1
3 בלילה וטעות אחת,אני מרוצה מעצמי
מצד שני זה אומר שהתרגלתי לשעות האלה,ולכן אני רוצה לבעוט בעצמי
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'לא קראתי את כל השרשור אבל קראתי את ההודעה שלך'
לא קראתי את כל השרשור אבל קראתי את ההודעה שלך
18/02/2008 | 03:36
11
4
ככה זה כשעושים "השעה האחרונה" בשלוש בלילה...

קודם כל, מכל מה שכתבת הכי מעניין אותי, לפי מה אתה אומר שנעם כנראה יחזור בפרק הבא???
נרמז איפשהו שסוגרים את הבאסטה של אי המתים? הרי כמו שמושיק הגיע משם למושבעים, כך גם כל השאר יגיעו, לא?

דבר שני, סיבכת אותי. (אבל זה לא באשמתך, זה באשמת הטוויסטים המרובים הרבה-יותר-מדי של ההפקה האומללה הזאת)
מה שיש לי להגיד הוא דבר כזה: אני ממש לא בטוחה שבשיטת המושבעים יש לנעם סיכוי גדול יותר לנצח את דן מאשר בשיטת האסמסים. כמו שדן איכשהו מצליח לסובב את כולם להשאיר אותו במשחק, אני לא אתפלא אם הוא יצליח לגרום למושבעים להצביע לו, אולי אפילו בזכות העלאת הטיעונים שאתה העלית כאן. כמו שהמושבעים כביכול מעדיפים את נעם, כך גם הקהל כביכול מעדיף את נעם. מה בין כביכול לבין התכל'ס? אין לדעת. אני במקום מושיק למשל, המושבע היחיד בינתיים, הייתי כועסת על נעם יותר מאשר על דן במשחק הזה מבחינה אישית. נעם בגד בו בצורה יותר חמורה מאשר דן.
לסיכום שלי, אסמסים מבזים את המהות של הפורמט. זה שהיו כבר מספיק בזיונות לא אומר שכדאי להוסיף עליהם אחד נוסף וזאת למרות ההיגיון בטענות שלך.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'נעם יחזור בקרוב מאוד והסיבה לכך היא'
נעם יחזור בקרוב מאוד והסיבה לכך היא
18/02/2008 | 16:02
10
1
שבואי נחשוב על מצב היפוטתי שבו וורה מנצחת את נעם על אי המתים ואז נעם צריך לחזור לחבר המושבעים.
אבל כל המתמודדים יתמהו להם - מאיפה לעזאזל נעם צץ פתאום?מילא מושיק שהודח בתוכנית הקודם,אבל נעם הודח לפני עידן ועידנים לפני אלכס וביחד עם מולי,אז מה הוא עושה פה?
וככה הם יבינו שהדחה לא בעצם אומרת הדחה לגמרי וכל סוד "אי המתים" כבר לא יהיה כל כך סוד(אמנם הם לא יכולים לשער בדיוק מה קורה אחרי הדחה מהאי,אבל הם מבינים שזה לא הסוף).
כמו כן לא יכול להיות שישאירו את המתמודד באי המתים עד הגמר ורק יצרפו אותם לפיינליסטים כי זה פשוט לא פייר כלפי הפיינסליסטים האחרים כי כמו שאמרתי הם נאלצו להתמודד עם הדינאמיקה החברתית ולבצע מניפולציות למיניהן בעוד שהשורד מאי המתים לא היה צריך לתקוע סכין גב לאף אחד,רק להפגין את מיטב כוחו במשימות הדו קרב.(או תלת קרב במקרה של ויקה-מולי-נעם)
ולכן או שנעם חוזר פרק הבא בלי להתמודד עם וורה או שנעם ו-וורה יתמודדו על האי המתים,המנצח יחזור לטאיינו והמפסיד לחבר המושבעים ונגמר הסיפור של אי המתים.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'אבל מצד שני זה מאוד מוזר, משתי סיבות:'
אבל מצד שני זה מאוד מוזר, משתי סיבות:
18/02/2008 | 16:45
6
1
1. למה מי שעף ראשון קיבל הזדמנות לחזור למשחק, ומי שעף כמעט אחרון לא מקבל? ההפך מהוגן, לא?

2. אפילו עוד יותר חסר היגיון - הרי נעם היה יכול לחזור למשחק גם בהתמודדות מול מושיק, אז מה ההבדל? אם הם כבר איפשרו את זה, למה שלא ימשיכו לאפשר את זה? הם בטח בונים על כך שנעם בין כה וכה לא יגיע למושבעים וינצח על אי המתים את כולם.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'אם זה יקרה כמו שאת אומרת ונעם יחזור ישר לגמר'
אם זה יקרה כמו שאת אומרת ונעם יחזור ישר לגמר
18/02/2008 | 19:56
5
2
זה לא פייר בערך כמו ההעברה של דן לשבט הבנות.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'אז אתה בעצם אומר שהקונספט של אי המתים לא הוגן'
אז אתה בעצם אומר שהקונספט של אי המתים לא הוגן
18/02/2008 | 20:09
3
1
לצפיה ב-'לדעתי הקונספט של אי המתים (גרסת ערוץ 10)'
לדעתי הקונספט של אי המתים (גרסת ערוץ 10)
18/02/2008 | 21:37
2
2
לא משהו, אבל, נחכה ונראה מה הם יעשו עם זה.
(הגרסה בהשרדות 7 היה מרתק).
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'השרדות 7 לא היה אי המתים, אלא שבט המתים.'
השרדות 7 לא היה אי המתים, אלא שבט המתים.
18/02/2008 | 23:38
1
23
לצפיה ב-'בסדר, אותו עיקרון, להחזיר משהו שהודח'
בסדר, אותו עיקרון, להחזיר משהו שהודח
19/02/2008 | 07:15
3
מהמשחק, ולתת לו צ'אנס לחזור.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'אני חושב שהוא סביר ביותר כל עוד'
אני חושב שהוא סביר ביותר כל עוד
18/02/2008 | 23:27
1
שסוגרים את הבאסטה של אי המתים באיחוד ומי שנשאר שם אחרון עד אז חוזר בפרק האיחוד.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'הרגשתי רק צורך להדגיש משהו.'
הרגשתי רק צורך להדגיש משהו.
19/02/2008 | 05:54
2
3
לפי מה שאמרו בפרק האחרון, חבר המושבעים יגיע רק מאלו שהודחו משבט טאיינו... כלומר, נועם לא יחזור לחבר המושבעים, גם אם ממש יהיה בא לו.
הבעיה תהיה אם ורה מנצחת את נעם, ואז אף אחד לא מגיע להיות מושבע נוסף, אז באמת יתהו למה פתאום ורה לא מגיעה...

סתם כהדגשה, אבל תמשיכו, זה מעניין.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'ומה הבעיה כאן?'
ומה הבעיה כאן?
19/02/2008 | 12:26
1
3
אם נצחון של ורה עלול לגרום לבעיה, ורה לא תנצח. אותו גורם עלום שם שדואג להשאיר את דן יכול במאמץ קטן נוסף לדאוג גם לנועם. ההימור שלי: האתגר יהיה רדיית דבש.

הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'ROFLMAO :)'
ROFLMAO :)
19/02/2008 | 14:58
2
לצפיה ב-'זה נכון, נועם לא באמת הרוויח ניצחון.'
זה נכון, נועם לא באמת הרוויח ניצחון.
18/02/2008 | 07:15
2
מאחר וההפקה כל כך מטה הכל, אי אפשר לדעת מי באמת היה יוצא מתי ומתגלגל לשלבים האחרונים.
סביר להניח שנועם היה עף בשלב כלשהו, ומה שכתבת לגבי אהדת המושבעים כלפיו הוא פשוט נכון.

לכו תדעו. אם המשחק היה פשוט מתגלגל, אולי הייתה בסופו בכלל מנצחת שלא עניינה את ההפקה, כמו יעל. או שחר. או מושיק שהפריע בשימור ג'יבארו.

דן לא ינצח. הם לא רוצים שהוא ינצח, מהרבה סיבות. הם רוצים לסדר לעצמם מצפון נקי על שם נועם [שגם ישתיק את רוב מי שהתרגז במהלך צפייה בעונה]. אבל גם זה מבאס בפניו עצמו. המשחק כל כך  איבד מהעיקרון שלו בעונה הזאת.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'על מה אתם מדברים?!'
על מה אתם מדברים?!
18/02/2008 | 08:15
3
2
כל אלו המהללים את הגרסה האמריקאית, צריכים לדעת שבסוף העונה חבר המושבעים (קרי, כל חברי השבט האחרונים שעזבו),
נשארים על האי והפכים לחבר מושבעים. אותם חבר מושבעים, הם אלה שקובעים בסוף, מי מהשניים שנותרו אחרונים יבחר לשורד האחרון.
אז בגידה, לא בגידה, "נדווח לאמריקאים" וכל הבבל"ת הזה- אם באמת הייתם מכירים את הפורמט, לא הייתם מבזבזים כל כך הרבה דיבורים בפוסט כ"כ מיותר.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'זה כל העניין, שבפורמט הישראלי חבר המושבעים'
זה כל העניין, שבפורמט הישראלי חבר המושבעים
18/02/2008 | 09:12
2
6
לא יבחר את המנצח.. הם רק יבחרו מי יגיע לסיבוב הסופי ואז מי יודע, אולי הקהל בבית באמת יצטרך לשלוח סמסים..
מבינה את ההבדל? כי אם לא אז כנראה שאת לא ממש מכירה את הפורמט המקורי.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'מאיפה המצאת את זה?!'
מאיפה המצאת את זה?!
18/02/2008 | 09:58
1
6
לצפיה ב-'מה זאת אומרת?'
מה זאת אומרת?
18/02/2008 | 17:22
3
גיא זוארץ אמר שחבר המושבעים יחליטו מי *יעלה* לגמר, הוא לא הוסיף ואמר שהם יחליטו גם מי השורד ה*אחרון*. בגלל זה כולם חושדים שההפקה מתכננת גמר סמסים.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'אף אחד לא שם לכם אקדח ברקה להצביע ->'
אף אחד לא שם לכם אקדח ברקה להצביע ->
18/02/2008 | 08:51
3
3
אל תצביעו! וככה לא תשתתפו בגועל האס.אמ.אסים.
כנ"ל בכוכב נולד ובכל התכניות על חשבוננו לכאורה, אך אתם יכולים פשוט מאוד, לא להצביע ועדיין, לצפות בכייף ובחינם את התכנית האהובה עליכם (שאגב משלמים עליה די ויותר לחברות הכבלים והלווין).

אז אני אומרת - מי שמצביע, בעיה שלו, והוא היחידי שיוצא פרייאר מהעניין.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'צודק/ת אני בחיים שלי לא הצבעתי'
צודק/ת אני בחיים שלי לא הצבעתי
18/02/2008 | 15:47
למה שאני אבזבז כסף על אנשים שעוד חודש אף אחד לא יזכור ת'שם שלהם?! אני בחיים לא הצבעתי לאף תוכנית ריאלטי ומי שמצביע הוא מושפע רצחח
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'זאת לא הבעיה עם הSMS-ים'
זאת לא הבעיה עם הSMS-ים
18/02/2008 | 16:10
1
1
מה שאכפת פה לאנשים זה לא שמבקשים מאיתנו להוציא כסף כדי לבחור את המנצח.
מה שמפריע זה שהמנצח בכלל לא צריך להבחר ע"י אנשים אקראיים שיצביעו לנעם או כן כי הם חתיכים ושווים(כל אחד לפי ההעדפה שלו,ולפי המסתמן הבחורה היחידה בגמר זאת נעמה שעושה לי את זה בערך כמו התחת של דן) או יצביעו למישהו אחר רק כדי שדן לא ייבחר כי הוא תחמן ולא אמין ונחמד ומתוקי כמו שאר חברי שבט סבאנה ה"ראויים".
המנצח צריך להבחר ע"י מועצת המושבעים וזהו,ואין טעם לשנות את הפורמט כי הוא עובד.
[למרות שאיך שזה מסתמן רוב המושבעים יהיו חברי סבאנה ולכן כנראה גם הם יצביעו לפי השיקול של "רק שדן לא ייבחר כי הוא תחמן ולא אמין ונחמד ומתוקי כמונו, ה"ראויים" " וכמובן כבר ידוע על אחת לפחות(נחשו מי..) שתצביע לנועם כי "נעם הוא גבר גבר"]
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'בכלל,'
בכלל,
19/02/2008 | 13:26
הציבור לא יכול לעשות החלטה מושכלת. הוא ראה מעט מדי מההתרחשויות על האי, וגם מה שהוא ראה עבר דרך הפילטרים של העורכים. מי יודע, אולי שחר כן יודעת לחבר יותר שלוש מלים למשפט?
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'אתה יכול לחזור לראות ערוץ 2'
אתה יכול לחזור לראות ערוץ 2
18/02/2008 | 15:11
1
3
שם לא רק הגמר על SMSים.
חוץ מיזה אף אחד לא אמר שהגמר יהיה על SMSים
מה אתם בוכים.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'...רוצה להוסיף...'
...רוצה להוסיף...
18/02/2008 | 15:36
1
אני פה חדשה לגמרי..ויצא לי לקרוא את השרשור הזה ואני חייבת להגיד שהוא בהחלט מרתק ומעניין...
בתכלס מה שצריך לזכור זה לקחת את התוכניות טלויזיה בפרופורציות..וגם אם לרגע נראה לנו שהכל אמיתי לגמרי- צריך לזכור שיש להפקה את האינטרסים שלה, ואת הדרכים שלה שיהיה להם רייטינג גבוה..ויכול להיות שבאמת עניין הSMSים הוא בשביל להעלות את הרייטינג שלהם..
קרובת משפחה של חברה שלי זאת סיון- לשעבר מג'יבארו..והיא סיפרה שכבר מזמן היה ידוע על מי שיהיה בגמר..כלומר כבר מתחילת התוכנית שלישיית הגמר נבחרה..ומה שנשאר להם לעשות זה לבחור את "השורד האחרון"..
השלישייה היא כמובן דן, נעמה ונועם..
מי יזכה בתוכנית?..חח לי אין מושג אבל יש פה עניין גדול של רייטינג ורוב הדברים שבתוכנית הזאת לא אמיתיים!!
ואם תשימו לב למתמודדים שנבחרו מלכתחילה לתוכנית אתם תראו שרובם נבחרו כי הם ה-BEST והם ייראו הכי טוב על המסך..וגם כמובן בגלל פרוטקציות וכסף- דן למשל הוא עורך דין..אבל למה שסתם יביאו אחד עו"ד?..בגלל שהמשפחה שלו היא הבעלים של "מנו ספנות"..חברת ספנות מצליחה..ומושיק- כמובן שהוא לא שיא החתיכות..חח אבל הוא רק "סתם" איש עסקים מליונר שב-מ-ק-ר-ה רצה להיצטרף לתוכנית..מעניין לא?..

התוכניות האלה מעלות בד"כ לכולם הרבה ספקות ומתחים..
העיקר הוא להסתכל על דברים בפרופורציות נכונות.ולדעת להינות מכל רגע!..
המשך שבוע נעים לכולם..
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'לא יעזור כלום - זה המלך'
לא יעזור כלום - זה המלך
18/02/2008 | 15:50
3
המלך הבלתי מעורער של השרדות
דן!
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'הקשיבו.. לי יש מקורות בהישרדות'
הקשיבו.. לי יש מקורות בהישרדות
18/02/2008 | 16:20
4
לצפיה ב-'ממה הבנת שזה בSMS?'
ממה הבנת שזה בSMS?
18/02/2008 | 16:59
1
גם בהשרדות האמריקאי חבר המושבעים בוחר מי מנצח בסופו של דבר. זה מה שיקרה גם פה.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'שאלה עם חצי ספויילר..'
שאלה עם חצי ספויילר..
18/02/2008 | 17:09
1
2
הרי כולם אומרים שנועם ינצח...
איך נועם ינצח אם זה סמסים?!?!?!
ואף אחד עוד לא סימס?!

הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'כי הם יודעים שבכל קרב אסמסים שיהיה הוא ינצח.'
כי הם יודעים שבכל קרב אסמסים שיהיה הוא ינצח.
18/02/2008 | 17:32
2
זה ברור.
הם גם בנו אותו בעריכה כאיזה גיבור לא נורמלי.
מה אתם חושבים, שאם הם היו מטפחים ככה מישהו אחר, הוא לא היה נערץ באותה מידה?
ברור, נועם מתאים בקלות לטייפקאסט הנערץ שהם בונים למידותיו, והוא באמת אחלה בחור. אבל הם לא היו יכולים לעשות את זה נגיד, חלילה, בשביל אחת הבנות? שחר? לא בעיה.

אם כי גם ככה בארצנו אין לבנות סיכוי לנצח בקרבות smsים, בד"כ. בוודאי לא בהישרדות. אני לא מבין באיזה זכות הם ירו ככה בפורמט המקורי.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'אל תראה'
אל תראה
18/02/2008 | 17:30
1
ואל תאאיים גם
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'באמת זה כבר מוגזם.'
באמת זה כבר מוגזם.
18/02/2008 | 18:12
1
כמה הם יכולים לחשוב שאנחנו מטומטמים?

זה ממש מוגזם,הם ממש שינו את הפורמט האמריקאי.
הכל מבוים, מנסים כל פעם להציל מישהו כדי שיהיה אקשן בייחוד את דן כי הוא עושה את הכי הרבה אקשן ועליו כולם מדברים.
ההפקה מעורבת בהכל, כל הזמן מעבירים את מי שהם רוצים צד.
אני לא אתפלא אם המשימות חסינות גם מבוימות.
גם אמרו לי שהנחש היה מושתל.
המתמודדים לא באמת אנשים פשוטים אלא דוגמנים,
וצילומי השלמה בארץ?
ממתי עושים צילומי השלמה לריאלטי ?! הרי כל ה"קטע" בריאלטי זה שזה ריאלטי, קורה בזמן אמת.

וסוף סוף התוכנית ריאלטי היחידה שלא צריך בשבילה אסאמאסים, שלא רוצים רק את הכסף של הצופים מדובר בריאלטי יחסית "טהור" פתאום הם החליטו שהצופים יקבעו באסאמאס?!

זה כבר ממש מוגזם.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'למה שהם ישנו היסטוריה של 16'
למה שהם ישנו היסטוריה של 16
18/02/2008 | 19:06
1
עונות בחו"ל!???????
רק בארץ השטות הזאת יכולה לקרות....

הרי אס אמ אסים זה מכור זה לא שראינו 24 שעות מה קורה
התדמית שאנחנו קיבלנו על השורדים זה מה שההפקה בחרה להציג
ולא המציאות!

חרם על הישרדות!
שאף אחד לא ישלח אס אמ אס!!!
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'צפוי ולא מפליא כלל.'
צפוי ולא מפליא כלל.
18/02/2008 | 19:31
לצפיה ב-'איך לעזאזל זה הוגן להצביע למישהו לפי דמות'
איך לעזאזל זה הוגן להצביע למישהו לפי דמות
18/02/2008 | 19:46
2
שבנתה לו העריכה.

מה גם שהכוח הכפול במיזוג הרס לגמרי את המתח של המשחק עכשיו רק תלוי איזה שבט זוכה בחסינות ונגמר.

אני יכול לנחש את סדר ההדחות הלאה:
ליה
עידן או גיא
גיא או עידן
שחר
יעל
משה
מרינה

נועם חוזר לגמר של נעמה דן ונעם.
נועם זוכה בפרס כי הוא כזה חתיך ולא מניאק כמו דן ונעמה (שדרך אגב, בחיים, הרבה יותר נחמדה מנועם)

איזה שיעמום, ובגלל שהפרקים כל-כך ארוכים ויש 2 פרקים בשבוע זה גרם לפרק בשבוע של 43 דקות של הישרדות האמריקאי להיות לא מספיק. סעמק.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'יש לי רעיון .....'
יש לי רעיון .....
18/02/2008 | 20:01
3
4
תחרימו את הפורמט בזה שאף אחד לא ישלח SMS חרם צרכנים ראשון .....
הרי הבחירה תתבצע בשידור חי ....
מה אתם אומרים ?
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'אני מאמינה שזה יקרה.'
אני מאמינה שזה יקרה.
18/02/2008 | 22:46
1
1
לצפיה ב-'אני מבטיח שזה לא.'
אני מבטיח שזה לא.
19/02/2008 | 00:57
3
מי שולח SMS מלכתחילה לתכניות ריאליטי ?
חברים של, משפחה של, מכרים של, אידיוטים שחשים קרבה למועמד רק משום שהם גרים באותה העיר, ילדות ביסודי\חטיבה.

כל הנ"ל לא הולכים להחרים שום דבר.

הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-''
19/02/2008 | 16:33
לצפיה ב-'אף אחד לא אישר את זה עדיין..'
אף אחד לא אישר את זה עדיין..
18/02/2008 | 22:06
2
מי יודע.. אולי זה לא יהיה בSMSים, למרות שהכל מראה על זה עכשיו.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'הישרדות'
הישרדות
18/02/2008 | 22:38
2
1
וואו וואו אחי רילקס אתה בטוח שאתה לא שתול של ערוץ 2 סה"כ תוכנית אתה רוצה תראה אתה לא רוצה אל תראה
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'כן, בסדר, כל מי שרשם ותמך גם שתול, נכון?'
כן, בסדר, כל מי שרשם ותמך גם שתול, נכון?
18/02/2008 | 22:45
1
2
לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
19/02/2008 | 15:21
1
לא אבל כל השאר הם הסיבה שהוא פה כדי לגרור אותם
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'ורק אני לא הבנתי'
ורק אני לא הבנתי
19/02/2008 | 13:59
1
איך מהמשפט הנזה הגיעו להצבעות בסמסים בדיוק?
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'באסמסים?'
באסמסים?
19/02/2008 | 17:28
3
וואו אז זה ברור שאם דן,נועם ונעמה בגמר אז נועם זוכה...
הכל כל כך שקוף בתוכנית...
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'שטות????'
שטות????
19/02/2008 | 19:43
1
זאת התוכנית הכי יפה בעווווווווווווווווווווולם !!! נראה לי שאת צריכה דחוף
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'חשבתי שזה פורום שנועד לדבר על חווית התוכנית..'
חשבתי שזה פורום שנועד לדבר על חווית התוכנית..
19/02/2008 | 19:46
4
אך מה שאני קוראת כל פעם זה יותר מ-80% סתם בירבורים...

כמו : מי שתול של מי ומי מתחזה למי... וכל מיני עצמות... וכל מיני החרמות...

אני חושבת שמי שלא מוצא חן בעיניו התוכנית שיפסיק להסתכל ויפסיק לבלבל כאן את המוח...!!!!

אני ממליצה לכל אותם אנשים לחפש פורום של קיטורים.. ושם יוכלו להוציא את כל הקיטור שלהם....

תשאירו את הפורום הזה לתכנים של התוכנית בלבד..!!!!!
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'מה שהם עשו לסידרה רק בשמים הם יתנו תדין שלהם'
מה שהם עשו לסידרה רק בשמים הם יתנו תדין שלהם
19/02/2008 | 20:54
3

הודעות אחרונות

13:56 | 16.09.18 יוסי ויוסית
17:46 | 02.09.18 אורחים בפורום
14:49 | 22.08.18 Roei152
14:22 | 22.08.18 אורחים בפורום
04:48 | 09.10.17 סטילהוק
10:41 | 06.10.17 סטילהוק
17:13 | 25.09.17 עמלץ הפלדה
22:35 | 20.09.17 סטילהוק
22:13 | 20.09.17 סטילהוק
22:11 | 20.09.17 סטילהוק

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ