הישרדות ישראל - בולגריה: מצא את ההבדלים

LiRs Lullaby

New member
איך היא עשתה את זה?

ע"י נתינת המונופול לשבט ג'יבארו? כי זה*כן* פיירי? הם לא הגיעו עם יתרון מספרי - לא מגיע להם כלום. ואני אהיה צפויה ואומר: באמריקאי אנשים הורגים את עצמם במשימות כדי להגיע לאיחוד עם יתרון מספרי, מה שלא מפריע להפקה הישראלית להתעלם מזה ולהרוס את הפורמט בלה בלה בלה.....

blur2

New member
....

http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=1935&msgid=112791623

Imai

New member
אז מה אם היו אותם אתגרים?

גם אני קראתי היום את הכתבה שפורסמה במעריב. כל הדברים שנאמרו שם כבר היו ידועים מזמן, ומעריב בעצמו פרסם כבר בתחילת התוכנית הודעה שבמהלך ההפקה היו מפגשים בין ההפקות. התוכנית אינה המצאה ישראלית, אז באמת זה כל כך משנה שהם משתמשים באותן משימות שכבר רובם או לפחות גרסות דומות היו בהישרדות האמריקאית.

orfeder

New member
צודק

לא משנה באיזה אתגרים הם משתמשים בעקרון זה בכלל אמור להיות אותם אתגרים כמו אמריקה

flash99

New member
זה רק מוכיח- שההפקה לא תפרה משימות!!

לא התאימו לדן משימות... כמו שחלק פה טוענים... אז מה אם המשימות זהות..... מה הקשר בכלל. אולי הם שיתפו פעולה כדי להוזיל עלויות, איך זה פוגע המשחק שלנו ושל ההונגרים? זה לא פוגע.. תפסיקו לבכות על כל דבר.

ממש לא.

מרינה זכתה באתגר הכוח המשולש והצילה את שבט ג'יבארו כי מגיע לה
זכתה ביושר.

briann

New member
אולי הפוך

לא היו שם את הטוויסטים של פרס + כח משולש בקומבינה לטובת דן - השבט שהגיע ביתרון העיף את השבט השני האיחוד אגב היה בדיוק ביום 25 כמו בישראלית, הכל דומה חוץ מהטוויסטים בקומבינה

blur2

New member
שוב חוזר הטיעון שהכל נעשה לטובת דן...

הוא זכה חסינות! אם כבר הכוח הכפול בא כדי להציל את שבט ג'יבארו לשעבר.

LiRs Lullaby

New member
אני מצרפת לך ציטוטים של גורמים בהפקה:

דן מנו הוא שתול של ההפקה, שמתעקשת להעלות אותו לגמר בגלל הקשר שלו לחברת "מנו ספנות‭,"‬ שרוכשת פרסומות בערוץ 10 בכלל וב"הישרדות" בפרט. הטענה הזו נתמכת בעובדה שמנו הועבר על ידי ההפקה באופן מלאכותי לקבוצת הבנות ברגע שהיה ברור שהוא על סף הדחה מהתוכנית. "מהרגע הראשון היה ברור שדן הולך להיות כוכב התוכנית וצריך להשאיר אותו על המסך כמה שיותר זמן‭,"‬ מספר גורם מקורב להפקה. "בכל פורמט של 'הישרדות' בעולם יש משבצת לבחור או לבחורה שכולם אוהבים לשנוא. דן מנו קובע סטנדרטים חדשים לתפקיד, שספק אם מישהו ימלא יותר טוב ממנו. צוות התוכנית יודע שצריך לשמור עליו‭."‬ ארבעה מתמודדים יעלו לגמר, למרות הצהרות ההפקה בתחילת הדרך על גמר בהשתתפות שלושה. "בהפקה פשוט רוצים שמות מסוימים בגמר, כמו דן מנו‭,"‬ מסביר אחד המתמודדים‭".‬לכן הם לקחו לעצמם גמישות, הכריזו בהתחלה על שלושה, עברו לארבעה, חזרו לשלושה, ועכשיו שוב משחררים רמזים על ארבעה מועמדים בגמר (בתוכנית האחרונה, למשל, דובר על פיינל פור - ר"ש‭.(‬ כך הם נותנים לעצמם יד גמישה להתערבות במהלך העלילה‭."‬ תגובת ערוץ ‭:10‬ "הגמר ייערך בשידור חי בישראל. הוא טרם צולם, וכל שמועה לגביו היא בגדר שמועה בלבד - הן לגבי מספר הפיינליסטים והן לגבי זהותם. פרטים על הגמר יפורסמו בסמוך לו". אני מנסה להבין למה, לפי דעתך, זה לא נראה תמוה בכלל שלמרות שאין הבדלים בין הגרסה הבולגרית לישראלית, הטוויסטים - אלו שמשנים משהו לטובת שבט מסויים, שבט מסויים שמכיל בתוכו את דן, נניח - אלו דווקא נראים לך בסדר גמור. כי מה שאתה אומר זה - וואלה - אז רצו להציל את שבט ג'יבארו, מה הבעיה? לא, כי אותם דווקא אין בעיה להציל אבל אין שום קשר לעובדה שדן נמצא בשבט הנ"ל, כן?

blur2

New member
"גורם בהפקה", "מקורות יודעי דבר"

דברים שנחמד לקרוא אבל ברוב המקרים לא שווים את הדף (או הפורום
) שהם נכתבו עליו.

LiRs Lullaby

New member
אם הם לא נכונים הם עלולים להיתבע על זה.

אתה רוצה לומר לי שגם בוואינט (ידיעות) וגם בנרג'י (מעריב) יפרסמו את הדברים האלה מבלי לבדוק קודם עם עורך דין שהכל תקין ושניתן לפרסם את זה מבלי להסתכן בתביעת דיבה?

LiRs Lullaby

New member
אתה מוזמן להציץ לקישורים הללו בשרשור הידוע

"כתבות מעיתונים ומהאינטרנט".

blur2

New member
אני עדיין לא ראיתי כתבה אחת בוואינט או NRG

שאומרת את מה שאמרת, ואני ממש לא מתכוון לעבור קישור קישור. את הכתבה במעריב כבר קראתי. אבל את מוזמנת להביא קישור.. אני בינתיים הלכתי, אני אקרא אח"כ

למעלה