הישרדות ישראל - בולגריה: מצא את ההבדלים

briann

New member
הישרדות ישראל - בולגריה: מצא את ההבדלים

את כל המתקנים ההפקה לא בנתה אלא השתמשה במתקנים מהישרדות הבולגרית שנערכה באותו זמן עכשיו הישרדות הבולגרית היייתה גם 52 יום - אבל התוכנית שם שודרה בין ספטמבר ל-7 לדצמבר, מה שמסביר שהתכנית הישראלית התחילה שבוע אחרי זה, בתוכנית שם לא היתה חלוקה לבנים ובנות ולא העבירו בן לקבוצת הבנות

briann

New member
עוד

עוד הבדל : כל הטוויסטים שהיו ועזרו למי שעזרו - לא היו בגרסה הזו

שאפולי

New member
פפפפפפפפפפפפ

מילא להעתיק, לפחות תילמדו מהם לא להציל אנשים בצורה כ"כ שקופה.

אוהד 49

New member
../images/Emo45.gif

והדגש על "בצורה כל-כך שקופה"...אני אישית לא ראיתי הישרדות האמריקאית, אבל אני דיי בטוח שגם שם מתערבים פה ושם, הקטע הוא- ששם זה נעשה בצורה נכונה וחכמה, מבלי לזלזל באינטיליגנציה של הצופים ומבלי לגרום להם להרגיש מרומים. כי בואו נודה- זה משחק ואני לא מאמין שב-16 עונות לא הייתה שום התערבות של ההפקה. בשום משחק לא קיים כזה דבר שההפקה לא תתערב בכלל. ההבדל היחידי הוא- הצורה שבה זה נעשה.

LiRs Lullaby

New member
סתם שאלה -

איך אתה יודע שלא היו טוויסטים בעונה של הבולגרים? קראתי עכשיו את הכתבה בנרג'י - ויש שם לא רק את התמונה של המשימה עם הריקוד, אבל גם נאמר שם שההפקה הבולגרית הייתה כל הזמן בתיאום מוחלט עם ההפקה הישראלית והם עשו את אותם המשימות באותם הימים.... ידוע אם גם לבולגרים הפרס היה למנוע משני אנשים הצבעה? ואם אפשר, ממקור מהימן?

briann

New member
הפרס היה

..חסינות רגילה, השבט שהגיע לרוב באיחוד העיף לאט לאט את השבט השני...חוץ מאיזה אחד

אוהד 49

New member
בבקשה, וזאת ה-הוכחה!!

זאת לא המשימה ש'הדביקו' (למרינה) כדי שדן ינצח- זה שינוי הפרס שגרם לו להישאר עוד שבוע. זאת ההוכחה לכל אותם אלה שאומרים "מי שלא יהנה שלא יצפה" ו-"תפסיקו לחפש את הרע" ובלה בלה בלה....הנה עכשיו קיבלתם את ההוכחה הכי טובה שיש! בבולגריה- המשימה הייתה חסינות. כלומר, שאם נניח שהגרסא הישראלית הייתה כמו בבולגריה- מרינה הייתה זוכה בחסינות - מה שלא היה מונע מדן לעוף!. אבל בהפקה של הגרסא הישראלית החליטו לשנות את החוקים ולקחת אותם לידיים שלהם ע"מ להציל את מי ש"עושה את התכנית"..מה עשו בשביל זה? הורידו 2 אנשים(2!!!) מסבאנה כדי שג'יבארו יישארו ביתרון מספרי. פשוט מגעיל... וזה בקצרה- עכשיו מתחיל הישרדות
...

blur2

New member
הם לא אמרו היי שבט ג'יבארו קחו חסינות..

הייתה משימה. ולא ידועים לנו יחסי הכוחות בין השבטים בגרסה השניה או באיזה שלב של המשחק השתמשו במשימה הזאת.

אוהד 49

New member
הייתה משימה שהמנצח בה

היה ידוע מראש (מרינה). והיו צריכים לתת לה חסינות אישית אם הולכים עפ"י הגרסא שלהם. מה האינטרס להגביל 2 מתמודדים מסבאנה? - אני אגיד לך- להציל את התחת של דן. אין שום סיבה אחרת שאני רואה אותה.. ועוד 2 אנשים?? נו באמת.. יחסי הכוחות *לפני* המשימה הייתה: 6 לסבאנה, 5 לג'יבארו. אם ההפקה הייתה מבטלת קול אחד של סבאנה, המצב היה 5:5. לכן החליטו לבטל 2 משבט סבאנה כדי לגרום לכך שגיבארו יהיו ביתרון מספרי. מה שהם עשו היה גועל נפש!!

blur2

New member
תעשה לי טובה.. באמת, כבר הראו שזאת משימה

שחשבו עליה מראש.

אוהד 49

New member
אבל זה בדיוק הקטע, אתה מפספס את הנקודה!

ואת הפואנטה..הקטע זה לא זה שעשו משימה 'מטופשת' בשביל מרינה/ג'יבארו הקטע הוא ששינו את הפרס בשביל להציל את דן אתה מבין?? זה לא המשימה שעשו- זה זה ששינו את החוקים והשתיקו 2 מסבאנה כדאי לתת לגיבארו יתרון מספרי- מה שיגרום לכך שדן יישאר........
הבנתי מה בלבל אותך אבל עכשיו אני מקווה שהבנת

אוהד 49

New member
מוסיף../images/Emo3.gif

*רק ליתר ביטחון, למקרה שעדיין לא הבנת
(למרות שזה כבר לא ניראה לי הגיוני).. הבנתי מה שאתה אומר, אוקיי סבבה- "ב-2 הגירסאות הייתה את אותו משימה" אז זהו- שאתה לא צריך להסתכל על זה שב-2 הגרסאות יש את אותה משימה ובגלל זה ההפקה כביכול לא המציאה כדי להציל את דן...ב-2 המקרים יש את אותה משימה, הקטע הוא שהפ-ר-ס שונה(!!) ושם זה היה חסינות אישית- ופה זה להשתיק 2 קולות משבט סבאנה..

LiRs Lullaby

New member
אבל מאיפה הוא יודע את זה?

לא ראיתי את זה כתוב בכתבות שהיו כאן....

אוהד 49

New member
לא הבנתי../images/Emo12.gif../images/Emo163.gif חח..

למה התכוונת? ניסית לחזק את דבריי או לא?

אוהד 49

New member
אהה..טוב לדעת../images/Emo8.gif

חחחח סתם... ו..תקרא לי משוגע, אבל... ניראה לי, רק ניראה לי שקוראים לה לירז

למעלה