התחת של מרינה

LiRs Lullaby

New member
בסדר, יש הבדל אבל.

בנות אומרות שנעם חתיך במסגרת הודעות אחרות, אבל הרוב לא יפתחו הודעה רק כדי לסגוד לתחת של מישהו ספציפי. מקסימום מישהי (כנראה צעירה מאוד) פתחה כאן שרשור שלם ושמה תמונות של מולי, אבל היא בטח לא התחילה לדבר על כמה המכנסיים שלו בולטים וכו' וכו'.......

AshkenaziAmiti

New member
אה נכון היא רק שמה תמונה שלו בתחתונים

של דלתא
נו באמת,אל תנסו לשחק אותם שאתן יותר תרבותיות מאיתנו. אנחנו מתחרמנים מבנות עם טוסיק חמוד מחוטיני,אתן מגברים בלי חולצה עם ריבועים.End of story. ככה זה האדם וזה טבעי ואין יותר מדי מה להתבייש כמו שגם לא צריך להקצין בזה יותר מדי. את השרשור הזה יש לקחת ברוח טובה זה הכל ולא להפוך אותו לקטילה פמיניסטית ושריפת חזיות המונית

LiRs Lullaby

New member
נו באמת....

היא שמה בערך את *כל* התמונות שלו מתקופת הדוגמנות, אז מן הסתם היו שם גם כאלה שבהן הוא הופיע עם תחתונים. ופעם אחרונה, "אנחנו" לא פותחות שרשורי הערצה לתחת של מישהו או לכל איבר לצורך העניין. קטילה פמיניסטית ושריפת חזיות המונית...... נו, מי פה מגזים עכשיו?
תקן אותי אם אני - זה לא היית אתה שאמרת שצריך לכבד כאן מתמודדים, כשאנשים אמרו על אלכס שהוא דפוק וטמבל?

AshkenaziAmiti

New member
אני לא מבין אך את סותרת אותי

כאשר מפרסמים תמונות של מולי מדמגן זה לא הערצה של האישיות שלו,בואי לא נהיה פתטים. "קטילה פמיניסטית ושריפת חזיות המונית"...לא אמרתי שזה מה שקורה עכשיו,אמרתי שלא יהפכו את השרשור לדבר כזה.וזה נאמר בהגזמה להעביר מסר וזה אחד השיטות החשובות ברטוריקה,ברור שלא התכוונתי באמת
אני לא חושב שכשאומרים שלמרינה יש תחת יפה זה חוסר כבוד אליה.אם כבר,זאת מחמאה(כמובן תלוי איך אומרים את זה אבל בסה"כ זאת הייתה מטרת פותח השרשור,לסגוד לתחת
בטח לא לפגוע כבוד הוד ישבנותו. כמובן שגם אני לא מסכים עם גישת פותח השרשור של "תהיי יפה ותשתקי" וחבל שהשרשור נגרר למקומות האלה.

LiRs Lullaby

New member
אני סותרת אותך? איפה?

אני לא אמרתי שהבנות כאן לא נסחפות מדי פעם עם הערצה למתמודד כזה או אחר (היי גם אני עושה את זה לפעמים, ואני די בטוחה שגם אתה
) אבל אני רק מדגימה לך את ההבדלים: באה ילדה, בגיל ההתבגרות, חדשה בפורום, ששמה בערך את כל התמונות של מולי שיש לה על המחשב. זה בא מהמקום הכי תמים של להעריץ מישהו מהטלויזיה כי הוא "חתיך". אוקיי? אנשים שאלו אותה למה זה טוב וכו'. בכל מקרה, לשים תמונות לא פגע באף אחד וזה אפילו טוגלן. אנשים כבר רגילים שבנות בגיל הזה נוטות קצת להיסחף עם ההערצה שלהם לכל מיני כוכבים מתבגרים..... http://157.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?id=1935&msgid=111206074 בא מישהו, מבוגר קצת יותר (שלא לומר, "בוגר"), לא חדש בכלל בענייני פורומים, שפותח הודעה חדשה שבה הוא פשוט נסחף לגמרי עם ההערצה לאיבר ספציפי של אחת המתמודדות. או מתייחס אליהן כאל אסופה של איברים. אפשר היה פשוט לנצל"ש את זה לשרשור קיים במקום להתחיל דיון כשאין על מה. הדיון הזה לא היה מתקיים בכלל אם הוא היה מנוצל"ש לשרשור של התכנית. ומה לעשות, יש אנשים שטיפל'ה נפגעים מדברים כמו "תהיי יפי ותשתקי".

AshkenaziAmiti

New member
כמו שאמרת...מבוגר,לא בוגר

תקינתי את ה"אך" מהכותרת הקודמת ל"איך"...כלומר התכוונתי להגיד שאני לא מבין איך את סותרת אותי. ואת אכן לא. הוויכוח הזה כבר נעשה טיפשי ואנחנו גם ככה די בהסכמה כללית והשרשור הזה מזמן ננטש מהערות תחת ונעזב לאנחות רק לטובת הודעות כמו "איזה שרשור מצחיק" - בדיוק כמו שהביעה ההודעה הראשונה שלי בשרשור הזה.

AshkenaziAmiti

New member
למה שרשור כזה צריך להיות עמוק?../images/Emo4.gif

סה"כ צריך לקחת ברוח טובה.... השרשור הזה צריך להיות עמוק בערך כמו העומק שאליו הגיע הבגד ים של מרינה במעיים שלה. ורק תסתכלי כמה תגובות נעם ומולי יש פה ואז תלמדי כמה המשפט בחתימה שלך לא נכון. אה וסליחה שטעית קודם בקשר לזה שאת בן...כבר פעם שניה שלי,סורי.

AshkenaziAmiti

New member
להזכירך יש שרשור דוגמנות של מולי בטאגליינס

לא להיות צבועים בבקשה.תודה

זה לא בדיוק אותו הדבר.

אף אחת לא פתחה שרשור סגידה לתחת שלו או לכל איבר אחר שלו, שלא נדבר על זה שיש פה המון יציאות שובינסטיות מגעילות על ידי כמה אנשים.

פנומן 72

New member
למה את חושבת שזה מיותר ?

מיותר כי זה פורום שצריך לדבר רק על התככים בין המתמודדים או כי זה מיותר בכלל בכל פורום כלשהו. זה ממש לא מיותר ולא יקרה כלום אם מדי פעם מישהו ידבר על הדברים המשעשעים בסדרה - אם זה השנינות של משה, החנדלעך של עומר, החזה המנותח של ויקה, סיוון הטום בוי או הישבן של מרינה. אין פה שום דבר פרובוקטיבי ואפשר לנהל דיון בצורה תרבותית על כל דבר. תנסי - זה לא כ"כ קשה.

למעלה