לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1271712,717 עוקבים אודות עסקים

פורום הישרדות ישראל

כורתים בריתות כל היום? יכולים לחיות על קוקוס במשך חודש? בטוחים שאם הייתה לכם ההזדמנות, הייתם זוכים? ברוכים הבאים לפורום הישרדות הישראלית! כאן תוכלו לדבר על התוכנית - לנתח, לשתף, להביע דעה, להעלות רעיונות, להיות המומים איך X עף, ובעיקר- ליהנות כללים: 1. אסור לכתוב הודעות הפוגעות בחברי פורום אחרים או מכילים שפה בוטה, מעליבה או גזענית. הודעה שכזו תימחק והגולש עלול להיחסם. 2.תכנים בעלי אופי מסחרי- יימחקו! 3. ביקורת על הנהלת הפורום ועל חברי הפורום יש לכתוב רק במסרים אישיים, או לפנות לפורום משוב. 4. ספוילרים שיכתבו ללא הסימון - יימחקו ללא כל אזהרה מוקדמת! תוכלו לפנות אלינו אם יש לכם רעיונות לשיפור הפורום או לחלופין אם משהו מפריע לכם, במסר אישי למנהלי הפורום. גלישה נעימה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הישרדות ישראל

כורתים בריתות כל היום? יכולים לחיות על קוקוס במשך חודש? בטוחים שאם הייתה לכם ההזדמנות, הייתם זוכים? ברוכים הבאים לפורום הישרדות הישראלית! כאן תוכלו לדבר על התוכנית - לנתח, לשתף, להביע דעה, להעלות רעיונות, להיות המומים איך X עף, ובעיקר- ליהנות כללים: 1. אסור לכתוב הודעות הפוגעות בחברי פורום אחרים או מכילים שפה בוטה, מעליבה או גזענית. הודעה שכזו תימחק והגולש עלול להיחסם. 2.תכנים בעלי אופי מסחרי- יימחקו! 3. ביקורת על הנהלת הפורום ועל חברי הפורום יש לכתוב רק במסרים אישיים, או לפנות לפורום משוב. 4. ספוילרים שיכתבו ללא הסימון - יימחקו ללא כל אזהרה מוקדמת! תוכלו לפנות אלינו אם יש לכם רעיונות לשיפור הפורום או לחלופין אם משהו מפריע לכם, במסר אישי למנהלי הפורום. גלישה נעימה!
x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום הישרדות ישראל * הבלוג מיומנה של סטודנטית לתקשורת יסכם את העונה לאחר כל פרק *
לא לשכוח לסמן ספוילר במידה ואתם יודעים/חושבים שיודעים משהו על המשך התוכנית

לא לשכוח לסמן ספוילר במידה ואתם יודעים/חושבים שיודעים משהו על המשך התוכנית
המשך >>

לצפיה ב-'בשרשור שמתחתיי (פירוט בהודעה)'
בשרשור שמתחתיי (פירוט בהודעה)
<< ההודעה הנוכחית
15/01/2008 | 23:23
36
43
השרשור מתחת מכיל ספוילרים לעונות 1,6,8,12,13,15,16. גם התמונות הן ספוילרים
ובכל זאת, למרות אזהרה זו- כל המגיבים- אנא סמנו ספוילרים לעונות שלא שודרו בארץ (עונה 15 בעצם...), והימנעו מלרשום אותם בכותרת.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-' הישרדות האמריקאית: המדריך השלם '
הישרדות האמריקאית: המדריך השלם
15/01/2008 | 18:21
33
9
מתוך 24 שעות ביממה, לפחות 20 שעות מדברים כאן על כמה הישרדות האמריקאית טובה, כמה החיקוי הישראלי הוא זול וגרוע וכמה האמריקאים יודעים לייצר טלוויזיה מצוינת.
אז לטובת כל אלה שלא הספיקו לראות את הגרסא האמריקאית ולא יודעים על מה כל המהומה, ולטובת אלה שרוצים ללמוד קצת יותר על הישרדות ועל הרגעים הכי גדולים שלה- הנה המדריך השלם להישרדות האמריקאית, הכולל השוואות לגרסא הישראלית.

יאללה מתחילים
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-' איך הכל התחיל..'
איך הכל התחיל..
15/01/2008 | 18:36
8
בשרשור יהיו ספוילרים לעונות הבאות: 1,6,8,12,13,15,16). שכחתי לציין את זה מקודם

הכל התחיל בשלהי המילניום.
בשנת 2000 עלתה לאוויר הסדרה "הישרדות" ברשת CBS האמריקאית. בהתחלה הסדרה נדחתה שוב ושוב ע"י אחראי הרשתות השונות, לכן היא נמכרה לרשות השידור השבדית. אחרי שהאמריקאים ראו את ההצלחה של הגרסא בשבדיה, הם קנו את הפורמט והחלו לייצר גרסה משלהם (אז מסתבר שהשבדים החלו את כל הגלגל!!!).
רשת CBS יצרה להיט היסטרי- "הישרדות: בורנאו" (בורנאו הוא אי גדול ליד ים סין הדרומי). בעונה השתתפו 16 מתמודדים, והמנצח היה ריצ'ארד האץ'- יכול להיות ששמעתם את השם שלו מוזכר מדי פעם.
רשתות אחרות (לדוגמא, ABC) שחשבו שיש להם תוכניות מנצחות ביד כמו "מי רוצה להיות מיליונר?" (מה, פעם זה היה להיט) היו צריכים להיכנע ללחץ תוכניות הריאליטי שהגיע במהרה ולהפיק גם תוכניות מהסוג הזה.
לא עבר זמן והישרדות נעשתה להיט עולמי. לגרסא האמריקאית הופקו כבר 15 עונות, והעונה ה-16 תתחיל בעוד מספר שבועות.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-' איך הכל עובד? '
איך הכל עובד?
15/01/2008 | 18:49
2
11
התוכנית מתחילה עם 16 מתמודדים (בעונות מסוימות היו מספר מתמודדים שונה- 18 מתמודדים, 20 מתמודדים ואף 19 מתמודדים).
את הבלה-בלה הרגיל של כל שבט שחי בכוחות עצמו אנחנו יודעים, אז נעבור לפרטים המעניינים

כשמספר השורדים מצטמצם ל10 מתמודדים (ושוב, ישנן עונות בהם המספר היה שונה), 2 השבטים מתאחדים והופכים לשבט אחד. המתמודדים בעצמם מחליטים על שם השבט ומכינים לעצמם דגל. החסינות כבר לא הופכת להיות שבטית, אלא אישית, וגם הפרסים הופכים להיות אישיים (ואגב, הם מתחילים לגדול- טיסות לטירות פאר, ארוחות, ואפילו מכונית).
כשמספר השורדים מצטמצם ל9 מתמודדים, כל אדם שעף הופך להיות חלק מחבר המושבעים. מעתה על תאמרו "האדם העשירי שעף מהאי" אלא תגידו "האדם העשירי והחבר השני בחבר המושבעים שעף מהאי הוא...".
תפקיד חבר המושבעים (שבסופו של דבר ימנה 7 אנשים- ה2 הנותרים הם השניים האחרונים במשחק) הוא להחליט מי המנצח. בפרק הגמר על תפקיד ה-2 האחרונים לשכנע את חבר המושבעים למה להצביע להם, ואז חבר המושבעים מצביע בעד האדם שאותו רוצה לראות מחזיק צ'ק של מיליון דולר.

(בתמונה: ארבעת האחרונים מעונה 15)
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'סליחה, אני רק הגעתי לכאן,'
סליחה, אני רק הגעתי לכאן,
16/01/2008 | 15:50
1
9
פתחתי את ההודעה וראיתי ששתיים מתוך ארבעה דמויות נראות כמו דוגמניות. וזו מהעונה ה-15. אז למה אנשים שראו את האמריקאי טוענים כל הזמן שבישראלי יש יותר מדי "דוגמנים"??


ולא הבנתי - אם חבר השופטים מתחיל מ-9 אנשים, למה כתבת "האדם העשירי והחבר השני בחבר המושבעים שעף מהאי הוא..."? זה לא אמור להיות החבר התשיעי?
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'אז התבלבלתי P:'
אז התבלבלתי P:
16/01/2008 | 16:37
3
לצפיה ב-' העונות המעניינות '
העונות המעניינות
15/01/2008 | 19:01
5
8
עונה 6- בעונה זו המתמודדים חולקו לראשונה לשבט של בנים ושבט של בנות. המנצחת, אגב, הייתה בת.

עונה 8- בעונה זו היו 18 מתמודדים שכבר היו בעונות הקודמות של הישרדות. לעונה קוראים "הישרדות: אול סטאר" כי היא הכילה את כל הכוכבים המעניינים של העונות הקודמות.
למרות הפוטנציאל של העונה, רוב הצופים היו מאוכזבים ממנה, כי המתמודדים עשו החלטות מטופשות ושיחקו כאילו זו הפעם הראשונה שלהם בהישרדות. על כל העונה שלטו הצמד אמבר (מעונה 2) ורוב (מעונה 4), שאגב, לאחר העונה התחתנו ואפילו השתתפו ביחד "במירוץ למיליון" בתור זוג נשוי.

עונה 12- בעונה זו נוסף אלמנט חדש למשחק- אי הגלות. בכל מספר ימים נשלח אדם אחר לאי הגלות, שם עליו לשרוד לגמרי לבדו. בערך כמו אי המתים שלנו מה שמיוחד באי הגלות זה שמסתתר שם אליל חסינות חבוי, שיכול להציל אותו מהדחה ברגע האמת. אלמנט אי הגלות המשיך גם לעונות הבאות, 13 ו14.

עונה 13- עונה זו עוררה הרבה פרובוקציות, שכן המתמודדים חולקו לראשונה לפי גזעים לארבעה שבטים- שבט שחורים, שבט לבנים, שבט לטיניים ושבט סיניים.

עונה 16- תעלה בקרוב לשידור. הדבר המיוחד בעונה הזו היא שחצי מהמתמודדים יהיו מתחרי עבר (כמו בעונה 8, האולסטארס) וחצי אחר מהמתמודדים יהיו מעריצים שרופים של התוכנית. נשמע מעניין.

(בתמונה: שבט מוגו מוגו מעונה 8, שהכיל דמויות מהעבר- למשל ריצ'ארד, מנצח עונה 1, וג'נה, מנצחת עונה 6)
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'שאלה בקשר לאי הגלות.....'
שאלה בקשר לאי הגלות.....
16/01/2008 | 15:55
4
6
למה צריך אליל חסינות? הרי הוא שורד שם לבד ומגיע עד לגמר, לא?


ולמה לעזאזל עשו חלוקה לשבטים גזעיים? זה לא קצת, אמ, גזעני? ואיך בכלל עשו חלוקה לארבע שבטים? מה הם עושים במשימות? זה נשמע מעניין......
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'אי הגלות'
אי הגלות
16/01/2008 | 16:40
3
6
זה הולך ככה:

אחרי משימת הפרס, השבט שניצח במשימה בוחר את מי לשלוח מהשבט השני לאי הגלות. נגיד, שבט X זכה, אז הוא בוחר לשלוח את יוסי משבט Y. יוסי נשאר באי הגלות עד למשימת החסינות. במשימת החסינות הוא חוזר לשבט שלו.
בזמן שהוא באי הגלות, ניתנים לו רמזים למציאת האליל. האליל הוא אליל חסינות אישי (הוא לא חייב לספר לאף אחד שיש לו אותו) ואם במועצת השבט הדיחו אותו, הוא יכול לשלוף את האליל והוא מוגן.

ובקשר לחלוקה לגזעים- זה כל הקטע, שיהיה מעניין
4 שבטים זה באמת מגניב. באיזשהוא שלב איחדו אותם ל2 שבטים, ואח"כ הם אוחדו לשבט אחד.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'אה, חשבתי שזה לגמרי כמו אי המתים....'
אה, חשבתי שזה לגמרי כמו אי המתים....
16/01/2008 | 16:52
2
7
יעני שמישהו מודח ואז חושבים שהוא הודח לתמיד.


לא היה יכול להיות מעניין גם אם היו מחלקים לארבעה שבטים מעורבים? וכמה אנשים יש לכל שבט? איך הם מסתדרים במשימות בכלל? זה נשמע קשה לארגן משימות ככה.......הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'הסבר על הכללל'
הסבר על הכללל
16/01/2008 | 17:12
1
7
המתמודדים ידעו על אי הגלות. בסצינה הראשונה ג'ף מסביר להם עליו. חוץ מזה, בעונה 12 גם כן חילקו את המתמודדים לארבעה שבטים- שבט בנים מבוגרים, שבט בנים צעירים, שבט בנות מבוגרות ושבט בנות צעירות. היו 4 אנשים בכל שבט (16 מתמודדים סה"כ). בעונה 13 היו 20 מתמודדים, ו5 בכל שבט.

המשימות היו מן מירוצים עם מכשולים (כמו המשימות האופייניות בהישרדות), ו3 השבטים שמגיעים ראשונים זוכים בחסינות. בגלל שבאמת קשה לארגן משימות קשה, ישר בפרק השני הם אוחדו ל2 שבטים.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'אוקיי. תודה'
אוקיי. תודה
16/01/2008 | 17:21
2
לצפיה ב-' המנחה '
המנחה
15/01/2008 | 19:12
8
8
השוו את גיא זוארץ אליו כ"כ הרבה- אז הגיע הזמן לראות מי הוא!

קוראים לו ג'ף פרובסט, הוא בן 43 ויש לו חברה (שאגב, היא השתתפה בעונה 9 של הישרדות). אם אתם רוצים להשוות אותו לגיא, הנה קטע מתוך עונה 15, ממועצת השבט:

http://youtube.com/watch?v=hZM1B6bWqLk&feature=rel...
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'החברה שלו השתתפה בעונה 9? מיהי?'
החברה שלו השתתפה בעונה 9? מיהי?
15/01/2008 | 20:12
3
2
לצפיה ב-'ג'ולי. נכון? '
ג'ולי. נכון?
15/01/2008 | 20:26
2
3
לצפיה ב-''
15/01/2008 | 21:38
1
4
לצפיה ב-'וואי D: שמעתי על זה בערך כשהעונה ההיא שודרה'
וואי D: שמעתי על זה בערך כשהעונה ההיא שודרה
15/01/2008 | 21:50
5
והייתי בטוח שזה סתם שמועה זדונית. וווווואלה!
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'אהה, אז ככה זה נראה אצל האמריקאים!'
אהה, אז ככה זה נראה אצל האמריקאים!
16/01/2008 | 16:09
3
6
טוב, דבר ראשון שבאמת שמים לב אליו - זה כל כך קצר! הוא פשוט מקריא את השמות, מדבר קצת על איך הם בוחרים את האנשים ואללה יוסטור נגמר הפרק! זה היה ממש קצר!


אבל אני לא מבינה מה הבעיה של אנשים עם גיא זוארץ..... בפרק האחרון הוא נראה אנושי מהרגיל....פחות לחוץ..... ואני די מחבבת אותו. הוא לא נשמע פחות טוב מהאמריקאי..... עוד מישהו מסכים? הרי תכלס - איך אפשר להשוות בין מישהו שמנחה 15 עונות למישהו שעד עכשיו ראינו אותו מנחה איזה 8 פרקים (כשהם מפורקים כן? כשהם לא זה אפילו מתקטן) בעונה הראשונה וחסרה לו עדיין הנינוחות והנסיון? זה כל כך לא פייר.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'אה, ועוד דבר.'
אה, ועוד דבר.
16/01/2008 | 16:17
2
4
הטוד הזה נראה קצת כמו עומר מהישרדות הישראלית לא? ושוב, ראיתי את הפתיחים ויש שם יחסית הרבה אנשים שנראים כאילו הם יכלו לדגמן. ככה שזה ממש לא רק אצלנו.
ואם יורשה לי לומר - הפתיח של הישראלי יותר שווה. במיוחד המוזיקה הממכרת והאנרגטית. למרות שגם הפתיח של סין היה נחמד. אגב, כל החיות הללו שרואים בפתיחים - גם אצלנו וגם באמריקאי - הם משמשים למשהו בהמשך או שהם סתם קישוט? כי למשל הפנדה....... סתם, לא
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'אוי, ושכחתי,,'
אוי, ושכחתי,,
16/01/2008 | 16:24
1
2
תודה על כל המידע
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-''
16/01/2008 | 16:45
2
לצפיה ב-' הפתיח '
הפתיח
15/01/2008 | 19:17
1
4
הפתיח של הישרדות האמריקאית נשאר אותו מנגינה ואותם קולות כבר 15 עונות.
כל עונה הפתיח מקבל וריאציות שונות בהתאם למקום- לדוגמא, בעונה 10 שהייתה בפלאו, קבוצת איים שהותקפו במלחמת העולם השנייה- היו קולות של תופים ושל מלחה.

הנה הפתיח של עונה 8 (אולסטארס):
http://youtube.com/watch?v=6aJ_pPfO5qM
והנה הפתיח של עונה 15 (סין):
http://youtube.com/watch?v=yhGLW0jQkso
שימו לב שזה אותו פתיח, רק בגרסאות שונות.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'איזה שיר יפה '
איזה שיר יפה
27/01/2008 | 21:02
3
לצפיה ב-'עד כאן מוזמנים להגיב!'
עד כאן מוזמנים להגיב!
15/01/2008 | 19:18
4
1
לצפיה ב-'היי רון. יפה מאד.'
היי רון. יפה מאד.
15/01/2008 | 21:31
3
3
חוץ מלסבר את האוזן והעין לגבי עונות ארה"ב - לא סיכמת את ההבדלים בין העונה ישראלית לעונות בארה"ב (כמו שרבים עושים).

צריך להגיד לערוץ 10 סחתין על רעיון אי המתים. על רעיון כזה בארה"ב לא חשבו. זהו טוויסט מעניין ומבריק ויש לו בהחלט מקום בתחרות. מענין יהיה לראות איך אמורים לשלב את המנצח מאי המתים בתחרות עצמה. כיוון שרוב הסיכויים שהמתחרים שישארו (שאינם יודעים כלל על קיומו של אי המתים, ובטח לא על כך שישנה תחרות מקבילה על האי הזה) לא יקבלו את המתחרה הנוסף באהדה, והסיכוי של אותו מנצח לקבל קול מצוות המושבעים שואף לאפס. האם הוא/היא ישולבו עם המיזוג? האם בשלב הגמר?

צריך גם להגיד שבעיות העריכה אצלנו הן עצומות (וצפניה בבלוגו שם זכוכית מגדלת נאה על כל בעיה ובעיה) לעומת ארה"ב. הסדר הכרונולוגי המשובש, כמו גם הפערים הויזואלים במתחרים (זקנים, פן בשיער, איפור, לבוש וכו') בעת ההשלמות בארץ יוצרים אצל חולי הישרדות בקיאים באמינות, ורצון לזעוק (הלו !!! אנחנו לא מפגרים !!!) . כולי תקווה שמדובר בחבלי לידה והעונה הבאה תהיה מוצלחת יותר בעניין הזה.

אם העובדה שבטרום העונה, כתבת הפרופיל בעיתון "רייטינג", כפי שהצטיירה בבלוג של צפניה, גילתה בלי כוונה, את זהות
המתמודדים מסבאנה שהגיעו למיזוג יש כאן מחדל אדיר !!! אפילו ברמת הבזיון.
עלה נושא זה גם כן לדיון....

נ.ב לא הזכרתי ששחר (כן רון. שחר המורה לערבית המודברת/ספרותית) היא בת דודתי, ובניגוד לכל הספוילריסטים ההזוים שכל מי שהם מכירים עבד/יעבוד בהפקה הזו שחר באמת בת דודה שלי...  אבל נניח לעובדות הללו...
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'יפה'
יפה
16/01/2008 | 07:09
2
לצפיה ב-'אי המתים'
אי המתים
16/01/2008 | 19:13
1
3
אי המתים היה גם בארה"ב רק בפורמט שונה : בעונה עם הפיראטים (סלחו לי על כך שאני לא זוכר את המספר) יצרו שבט שלם מהמודחים ובשלב מסוים 2 מהם צורפו למשחק במקום 2 אחרים (הייתה תחרות כדי לקבוע את המספר). כך שהרעיון לא לגמרי חדש.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'אא"ט עונה 7'
אא"ט עונה 7
16/01/2008 | 20:15
2
לצפיה ב-'על אף אכזריותך, '
על אף אכזריותך,
15/01/2008 | 20:27
2
לצפיה ב-'איזו השקעה, כל הכבוד.'
איזו השקעה, כל הכבוד.
15/01/2008 | 20:38
4
אני מאלה שעושה השוואות, אני מאוד מאוד אוהבת את השרדות המקורי, את הפורמט, המנחה, ודיי קשה לי עם כל השינויים שקרו בהשרדות הישראלי. אבל צופה כי זה השרדות אחרי הכל.
מה שכן אני מרוצה זה התמודדים, יש גיוון ומאוד מעניין במיוחד עם החוצפה הישראלית שהם מביאים.
אבל בהחלט יש מקום לשיפור.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'איזו השקעה! ח"ח!'
איזו השקעה! ח"ח!
15/01/2008 | 20:50
4
לצפיה ב-'וואו, תודה! זה בדיוק מה שהייתי צריכה '
וואו, תודה! זה בדיוק מה שהייתי צריכה
15/01/2008 | 20:54
1
לצפיה ב-'יפה מאוד. מי שרוצה עוד פירוט רב'
יפה מאוד. מי שרוצה עוד פירוט רב
15/01/2008 | 21:19
2
על כל העונות, יש בוויקיפדיה המון חומר.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'10x'
10x
15/01/2008 | 21:54
לצפיה ב-'יפה מאוד'
יפה מאוד
15/01/2008 | 23:03
2
עזר לי להבין כמה דברים
חחחח..
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'כן ראיתי תהישרדות עם הסינים השחורים הלבנים'
כן ראיתי תהישרדות עם הסינים השחורים הלבנים
16/01/2008 | 17:01
4
והלטינים היה יפה.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-' לכל מי שלא מכיר את האמרקאי...'
לכל מי שלא מכיר את האמרקאי...
16/01/2008 | 20:37
4
תקראו ותהנו ח"ח על ההשקעה של המנהל/ת(?)

הישרדות ישראל >>

הודעות אחרונות

13:56 | 16.09.18 יוסי ויוסית
17:46 | 02.09.18 אורחים בפורום
14:49 | 22.08.18 Roei152
14:22 | 22.08.18 אורחים בפורום
04:48 | 09.10.17 סטילהוק
10:41 | 06.10.17 סטילהוק
17:13 | 25.09.17 עמלץ הפלדה
22:35 | 20.09.17 סטילהוק
22:13 | 20.09.17 סטילהוק
22:11 | 20.09.17 סטילהוק

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ