כמה כללי פורום בסיסיים

Fairywitch

New member
../images/Emo124.gifכמה כללי פורום בסיסיים../images/Emo70.gif

טוב, אז קודם כל שוב ברוכים הבאים
מכיוון שהפורום עדיין בחיתוליו, חסרים לנו עדיין תקנון, תמונות, הודעה מנהלתית, וכן הלאה. בקרוב זה ישתנה
אבל בינתיים מגיעים אנשים בהמוניהם (וזה מצויין!), אז כדי לעשות קצת סדר בבלאגן וכדי שיהיה כאן נעים- הנה כמה כללים בסיסיים: א. תרבות דיון - בלי ירידות אישיות, קללות וניבולי פה, מריבות פנימיות, העלבה והשמצה של מתחרים בתכנית. את כל זה זכותכם לחשוב וגם לכתוב- אבל לא על גבי הפורום
ב. סגנון כתיבה - פורום פקאצות זה לא כאן. בואו נשתדל להרגיע עם סימני קריאה שנפרשים על שתי שורות, כתיבה עילגת, "שולטטטטטתתתת!!!!!!11" וכן הלאה. אני אישית שונאת את זה, ואני יודעת שאני לא היחידה. ג.
לא לפתוח 10 הודעות חדשות ביום.
זאת דרך חיים
מה שאפשר לנצל"ש- נצל"שו. הודעות חדשות מורידות דיונים פעילים למטה וגם לעמוד הבא, וחבל. כולם רוצים להשתתף בדיון מעניין- והופ! הוא פתאום נעלם
שוב- חבל. ד. אם כבר לנצל"ש- לא מנצל"שים דיון פעיל, לא מנצל"ש הודעה חדשה, לא מנצל"שים הודעות יום הולדת או הודעה של מישהו חדש (זה פשוט לא יפה
), ואנא הימנעו מלנצל"ש הודעות של "תפוז אנשים" - הן נעלמות אחרי יממה אם לא נוגעים בהן. ה. למרות כל מה שנאמר עד עכשיו- אם יש לכם נושא חדש ומרתק שחבל לנצל"ש- אז הודעה חדשה תתקבל בברכה
ו. שרשורי
ו/או שרשורים חברתיים ייפתחו ע"י הנהלת הפורום, מדי כמה ימים, בהתאם לפעילות בפורום, ו/או כשהשרשור החברתי הקודם ירד לעמוד הבא. נא לשרשר לשם כל מה שלא קשור לפורום. ז. פעם בכמה ימים ייפתח ע"י הנהלת הפורום גם שרשור נצל"שים ושאלות קטנות, שמיועד לשאלות שלא יכולות להתפתח לדיון שלם, אבל כן שייכות לפורום (כמו למשל "תגידו, מי מנחה בסוף את התכנית?"). ח. אזהרה חמורה- פרסום ספוילרים בכותרת ההודעה יגרור מחיקה וחסימה מהפורום
אין שום סיבה לקלקל לאחרים. בנוסף- נא לסמן בכותרת אם ההודעה מכילה ספוילרים ע"י האייקון-->
ט. טענות לגבי ניהול או הנהלת הפורום - במסרים בלבד. כאן זה לא המקום. לעומת זאת- הצעות לשיפור ושאלות רלוונטיות מקובלות בהחלט ואשמח לענות עליהן. זהו. שתהיה לכולנו צפייה נעימה ועונה מהנה
שאלות?
חנה. (נ.ב. מן הסתם- אין לנצל"ש הודעה זו)

Fairywitch

New member
שימו ../images/Emo23.gif - העליתי את הסקר הראשון של הפורום!

לכו להצביע

Jen74

New member
../images/Emo45.gifהצבעתי לסקר אבל השאלה שלי

מי היו האופציות הנוספות שלהם חוץ מגיא זוארץ אז איך אני יכולה לדעת אם הוא בחירה טובה או לא? אני חושבת שהיו יכולים לבחור במישהו פחות מלוקק מזוארץ אבל ממה שראיתי עד עכשיו הוא לא רע, יושב עליו יפה התפקיד של המנחה כאן.

בחירה איומה...

ברגע הראשון שגיליתי שהוא המנחה ישר רתחתי מזעם. מה לו ולהנחית הישרדות?!?! אולי הוא יצליח להעביר טיפה מהקסם של ג'ף (פרובסט) אבל אני בספק. הדבר הרע הראשון שמוצאים בגרסה הישראלית ועוד לפני שהיא עלתה.

שמתם לב איך הלבישו אותו?

הוא נראה כמו ג'ף פרובסט אחד לאחד. השרשרת מסביב לצוואר, הבגדים, הכל.

תלוי איך אתה מסתכל על זה

אם זה העתק אחד לאחד רק בעברית אז סבבה. אם זה נגיד כמו "האי" (חיקוי די עלוב לאבודים) אז זה פתאטי.

birka

New member
אין כמו המקור!!!!

הבעיה לדעתי היא לא הבגדים, אלא ההערות שלו לאורך התוכנית... הוא כל שניה מדבר.... שתתתתוק!!! ג'ף כפרע עליו מדבר קצת ולעניין, והגומות שלו.... :+)

זה נכון...

הוא מדבר כמו מזכירה אלקטרונית. חוץ מזה, רצוי שהוא ייתן דיווחים יותר למתמודדים מאשר לצופים בבית.

Jen74

New member
מה החלופה שלך?

שאלתי את הילדות שלי היום מי לדעתן יכול להיות מנחה יותר טוב מגיא זוארץ להישרדות הישראלי והחלטנו פה אחד שזוהר ליבה מתאים בהחלט

../images/Emo6.gif בהחלט!! הוא היה בכיתה שלי.

והוא בחור מקסים גם במציאות (אם הוא לא השתנה מכיתה י'.)

Jen74

New member
../images/Emo6.gif איזה כיף לך...

יצא לי "להיתקל" בו בצילומים לסרט "ריקוד מסוכן". הייתי ניצבת באוטובוס שצילמו בו את אחת הסצנות ואני ישבתי בספסל מאחוריו. באחת ההפסקות בצילומים כשחלק מהניצבים ירדו מהאוטובוס אני נשארתי לשבת. ידעתי שהוא השתתף באיזו תוכנית בטלוויזיה ולא זכרתי איפה אז שאלתי אותו מאיפה הוא מוכר לי, הוא אמר שהוא היה החבר של ג'וני בסדרה "ג'וני". משם הכרתי אותו. אחרי זה הוא שיחק ב"שמיניה" ועכשיו ב"אי" ואם תהיה עונה שנייה להישרדות ישראל, אני חושבת שכדאי להם לקחת אותו להנחות.

hotportion

New member
כתבה על אסטרטגיות בהשרדות

לקראת עליית התכנית היום: http://www.tve.co.il/story.asp?id=4237

למעלה