המלצות למיטת ילדים

marquizy

New member
המלצות למיטת ילדים

הילדה שלנו כבר בת שנתיים וארבעה חודשים. הגיעה העת להעביר אותה למיטת ילדים "של גדולים" (מיטה+מיטת חבר+ארגז).
יש למישהו המלצות למיטות ילדים? חשוב לנו מאוד השירות ומאוד קשה למצוא חברה שהלקוחות בה מרוצים.

רi תם

New member
אצלנו ...

רכשתי ב"עצמל'ה". מאוד מרוצה מהמיטות והשירות עד כה.
בשעה טובה ובהצלחה

Noa Eisenschtat

New member
הייתי הולכת על מחיר!

הי, אחרי 2 ניסיונות עם הקטנות שלי. כולן (לדעתי) דומות והייצור לא כל כך שונה. במידה ואת לא מתכננת לפרק ולהרכיב - הייתי הולכת על מבצע כלשהו - ויש מלא בסביבות 1400-1500 שח.

נועה איזנשטט

marquizy

New member
תודה

תודה לכולם על התשובה. קיבלנו ביקורות מעורבות לגבי האיכות של השירות מעץ מלא. בהמשך לתשובה של נועה, למישהו יש ניסיון עם קודקוד, אקוריהוט ו-גלאמור?
קיבלנו מאנשים המלצה אישית על כל אחד מהם, אבל יכול להיות שזה רק ניסיון אישי של אלו שדיברנו איתם.
תודה לכל המשיבים.

אנחנו קנינו מקודקוד

הסתובבנו בחנויות - ראינו שהכל נראה לנו די דומה, לכן הלכנו לפי המחיר.
אם אני זוכרת נכון, היה בסדר גמור - הביאו את המיטה והרכיבו.
מאז גם עברנו דירה - המיטה עברה בלי בעיות מיוחדות.
הדבר היחידי ששמתי לב, זה שפסי העץ שמתחת למזרון לא מעובדים מאד יפה. אבל זה לא ממש משנה, כי אף אחד לא רואה את זה.

נכון - המזרון הכחול הבסיסי שלהם דק

אני למיטה של הילד שדרגתי ליותר עבה (אבל הסתפקתי במזרון כחול - נראה לי שלילד זה מספיק).
במיטת חבר השארתי את המזרון הדק (כי זה בשימוש לעיתים רחוקות).
במחשבה לאחור, גם אותו הייתי צריכה לשדרג לעבה יותר אם זה אפשרי ונכנס מבחינת גובה (כי עוד מעט אני אעביר לשם את הבן הקטן שלי).

אנחנו קנינו קומותיים עם מיטת חבר וארגז מצעים

לא זוכרת מאיזו חברה - אבדוק כשאהיה בבית.
עשינו סקר די רציני וראינו המון דברים, חלק היו מעץ בוק (במחיר מטורף) וחלק מעץ אורן (במחיר יותר שפוי) ובאינטרנט ראינו גם מיטות מברזל (לא בשבילנו). היינו בשתיים שלוש חנויות, לא התרשמנו במיוחד מעצמל'ה )רק מהמחיר....) ובסוף קנינו משהו מאד דומה רק של חברה אחרת ובמחיר צנוע יותר.

ההצעה לגבי המזרונים ממש נכונה. שידרגנו לעובי 10 או 12 וזה הבדל ממש משמעותי מהמזרון של החבר שהוא דק יותר - ואי אפשר לשדרג אותו כי אז הוא לא נכנס מתחת למיטה. חוץ מזה קנינו גם מזרן כחול עובי 18 כתוספת לחברים שבאים לישון אצלנו, והוא נוח בטירוף גם לגדולים (יצא לי לישון עליו עם התינוקת וגם עם ילדים חולים).

בהתחלה שקלנו לקנות קומותיים מתפרקת (שהופכת לשתי מיטות יחיד בשני חדרים) ובסוף קנינו כיחידה אחת. את תמיד יכולה לשנות את מה שמתחת (בתוספת מחיר, אבל לא ענקית) - 2 מיטות חבר או מיטת חבר ומגירה.

למעלה