ים עם ילדים (ואיך אמא הפסידה כמה חודשי חיים)

ים עם ילדים (ואיך אמא הפסידה כמה חודשי חיים)

בזמן האחרון יצא לי לקחת את הילדים לים כמה פעמים. כולם עדיין לא שוחים.הסברתי אלף פעמים שלא מתרחקים מאמא, שלא נכנסים למים לבד בכלל, ושאם הולכים לאיבוד מגיעים לסוכת המציל או מחפשים אמא עם ילדים ומספרים לה מה קרה ושאני כבר אגיע אליהם. סה"כ ילדים ממושמעים, ובכל זאת מצאתי את עצמי הולכת וצורחת בחוף בשמו של בני האמצעי, מגובה בארבעה מצילים שמחפשים אותו במים, עם דמעות של היסטריה בעיניים, מריצה כל תרחיש אפשרי (ילד, בוא, אני אתן לך סוכריה). נשבעת שהוא עמד מאחוריי, שתי הבנות שכשכו במים, וכשסובבתי אליו חזרה את הראש הוא נעלם.
הוא נמצא בשלום אולי 4 דקות אח"כ, בעבר השני של סוכת המציל, משליך חול על אבן גדולה שמצא, ולא מבין על מה ולמה המהומה.

רi תם

New member
יאווו כל כך מבינה

ראשית,ב"ה!!!
גם אני מרבה לרדת עם הקטנים לים.הם מאוד אוהבים...אני פחות.
אני עם מיליון עיניים עליהם וגם,כמוך,הסברתי ועדיין מפחיד.
היא רוצה למים,הוא רוצה בחול,רגע לפה ורגע לשם ורגע רעב וצמא ומה קודם כשצריך להיות צמודים לאמא ואמא רואה רק קדימה ולצדדים?
שהיו פיצים,בקניון,שירותים,הוא ביקש לא לחכות ולעשות בתא צמוד.עד שהרמתי לה התחתונים ובדקתי שהוא בסדר,הוא לא היה.
הרמתי אותה על הידיים ורצתי,כמו מטורפת,בקניון,צורחת ומחפשת.מצאתי אותו אחרי שתי דקות אבל הלב שלי...
הצוציק ירד במדרגות ונכנס לג'ימבורי!!!
ילדים צעירים ולבד....לא תמיד עניין של מה בכך

שיהיה שבוע טוב!!!

איזה פחד!

היינו רק פעם אחת בים עם הקטנה והיה מאוד קשה , במיוחד שבעלי הלך לאסוף את אמא שלי באמצע ואומנם הייתי עם משפחה נוספת אבל הבת שלי רצתה רק אותי אז היה די מאתגר.
&nbsp
באופן אישי, אין שום דבר מהנה בים כשיש לך פעוט או תינוק שצריך לדאוג לו, במיוחד כשזה בשעת השינה שלה והייתה גמורה ועצבנית ולא הסכימה להירדם עליי.
&nbsp
יצאנו מזה עם שריפות של העור מהשמש (אני, פשוט כי אותה מרחתי בקרם כל הזמן ואת עצמי שכחתי), עייפות ותסכול וחוסר יכולת להירדם גם אח"כ, והרבה עצבים.

מבינה אותך אבל זה נורא תלוי בילד ואפשרי בהחלט

הבנים שלי ממושמעים וקצת פחדנים. אני הולכת איתם לים לבד מאז שהקטן יודע ללכת.
ילדים שלא בורחים ונעלמים או רצים לבד למים אפשר לקחת לבד. זה לא סוף העולם אם מתארגנים מראש (אני מורחת קרם שיזוף בבית מראש, הולכת לחופים עם חניה קרובה, חותכת מראש פירות ועושה כריכים ומשכירה שמשיה בלי כסאות. באנו לשחק בחול ולא לנוח בכסא...)
אבל עכשיו שיש להם אחות קטנה באמת שמתי גבול לעניין - שלושה ילדים (לבד) אני לא לוקחת.

רi תם

New member
רוצה לסייג ולומר ש...

ילדיי מאוד ממושמעים אבל,בני "מעופף".
מתכון בטוח לאיבוד

זה מספיק בשביל להסתבך בים, לא פשוט בכלל!

זה שהילדים שלי מפחדים להיכנס בלעדי מאוד מקל

למעלה