טיולים וטיסות לחו"ל עם פעוטות

טיול לבודפשט עם בת 1.8

שלום,
בשנה שעברה נסענו לפראג כשהייתה בת 8 חודשים והיה נפלא! השנה החלטנו לנסוע לבודפשט ואני חושבת שיהיה אפילו יותר כייף.
מה שמטריד אותי זה בעיקר ההתניידות עם עגלה בעיר הזו. הקטנה כבר הולכת אך כמובן שחייבים לשים אותה בעגלה רוב הזמן.

מישהי הייתה ויכולה לשתף?
שמעתי שבמצודת הדייגים והעיר העתיקה מלאות מדרגות. האם זה נכון? מה עם בית החולים בסלע?

רi תם

New member
הייתי 7 פעמים לבד....

נכון עניין המדרגות.
אולי מנשא למקומות הללו?
טוסו,תהנו וחזרו בשלום.
בודפשט יפה
)

במבי264

New member
היינו בבודפשט באפריל

היינו שם, אמנם בלי הילדים, אבל זו עיר מהממת.
לדעתי עיקר הבעיה תהיה בעליה ובירידה למטרו, יש שם המון מדרגות וגם מדרגות נעות ממש מהירות וארוכות, עם עגלה יהיה בעייתי.
בית חולים בסלע - לא הייתי הולכת, זה סיור של שעה וזה סגור וקלסטרופובי, ויש קטעים קצרים שעוברים ממש בין מכונות וזה קצת לא נגיש.
דווקא מצודת הדייגים ממש לא בעייתית מהבחינה הזו. יש טיפה מדרגות לעלות לתצפית למעלה (קומה אחת) אבל זה ממש בקטנה. אבל כן כל הצד ההררי פחות נגיש והמון עליות, אז הייתי מתמקדת יותר בצד של פשט.
תהנו!

תודה! הייתם בתוך הפרלמנט?

אני ממש בדילמה. ראיתי שזה נגיש לעגלות, אודיו בעברית, כמעט הזמנתי (מוזיאונים היסטוריים מעניינים אותי מאוד) אבל...200 שקל לשני מבוגרים וילד? לשעה סיור?
מה יש שם לראות בפנים?

רi תם

New member
הרבה זהב

הפרלמנט יפה מאוד .הרבה אדום וזהב.
אם הייתי משלמת כזה סכום?
אישית,לא.

במבי264

New member
לא נכנסנו פנימה

לא היה לנו הרבה זמן אז ויתרנו, אז אין לי תשובה. אבל לשאלות ספציפיות כאלו לגבי בודפשט את יכולה לבדוק בפורום "טיולים בחו"ל", בטוח ידעו לתת לך תשובה.

למעלה