נעים מאוד

חלבM

New member
נעים מאוד

אני חלבM, אימא טרייה לתינוק מקסים, שכמעט בן שנה.
הייתה שנה חלומית בבית יחד, ועכשיו הגיע הזמן לגן.
הבטן מתהפכת לי. חוששת שלא יקבל מספיק תשומת לב,
שלא מספיק יתלהבו מדברים חדשים שהוא עושה,
שיהיה לו קשה להירדם, כי גם בבית לא נרדם עצמאית.
אשמח לחכמת ההמונים, איך מקלים עליו?
טיפים לכניסה לגן מניסיונכן יתקבלו בברכה.

רi תם

New member
הממ...

קשה
.את שנה,אני הייתי כמעט 3
.
לבחור לו מעון הכי טוב שתמצאי (שוחחי עם אמהות,בדקי על פי האינטואיציה האמהית שלך,גשי לראות,אל תתביישי לשאול טריליון שאלות עד שתחושי בטוחה),חפשי משהו לא עם המונים של תינוקות,שיש בו מה שחשוב לך(ניקיון,תזונה,צורת שינה-מזרן,לול וכיו"ב).
הפיצי יסתגל .
אם הצוות מנוסה ורגיש הוא ידע לאפשר לו,בזמן ובדרך שלו.
צוות יודע להרדים ילדים גם על הידיים אם צריך
.
מוצץ שלו,טיטול או שמיכה שהוא אוהב,עם הריח שלו מהבית,יכולים להגיע איתו למעון,בכל בוקר

ולדעתי הכי חשוב הוא שאת,אמא שלו שיודעת מה הכי טוב עבורו,תאמרי,תבקשי,תשאלי,תרגישי בטוחה שיש שם מי שנמצא בשבילו.
ו....לא "להרדם בשמירה".גם כשחשים בטוחים אני תמיד בעד להיות עם היד על הדופק.
בהצלחה

שבוע טוב.

חלבM

New member
תודה על החיבוק רותם

בדקתי לפחות 20 גנים ובכל מקום היו מינוסים לא קטנים בכלל.
ותודה על הטיפ האחרון. הוא נראה לי חשוב מכול.

מנסיוני כגננת- לעשות את זה בצורה הדרגתית, להראות שאת סומכת

על הצוות בגן ולנשום עמוק.
לפעמים זה הולך בקלות ולפעמים לא, לפעמים זה נדמה כאילו הוא לא שם עלייך ונהנה שם בגן ואז פתאום ירד האסימון אחרי כמה ימים ולפעמים- זה יהיה סיפור אהבה מהפעם הראשונה.
&nbsp
אין ספק שזה לא כמו 1 על 1 או כמו אם וילדה אבל בטוחה שבחרת את המסגרת המתאימה ביותר ושיהיה לו כיף ונעים.
&nbsp
בתור גננת יכולה להעיד שהרבה פעמים דווקא בגן ישנים יותר טוב מאשר בבית. בד"כ הגננת והסייעות יושבות ליד הילדים שזקוקים לעזרה, מלטפות וכו'. הילדים יותר עייפים מאשר בבית כי יש חשיפה להמון גירויים אז בד"כ נרדמים מהר.

חלבM

New member
היום נרדם בפעם הראשונה בגן

ועדיין הבכי הזה גומר אותי

wonderfulmaman

New member
נעים מאוד

גם לי יש תינוק כמעט בן שנה אבל שלי נכנס למעון בגיל 4 חודשים בגלל מצבי הבריאותי והיה לי כל כך קשה אז אני יכולה לדמיין איך זה אחרי שנה
&nbsp
אבל זה הילד הרביעי שלי ואני יכולה להגיד לך בוודאות שהם מתרגלים מאוד מהר ומהר מאוד יש להם סדר יום שם
&nbsp
https://wwwwonderfulmaman.wordpress.com

למעלה