תמונות של הילדים

תמונות של הילדים

עם בוא החג (וארגון הבית) תפסה אותי אימת התמונות. הבכורה בת 7 ויש לי אלבום 1 שלה (בערך מגיל שנתיים) ולכל האחרים מספר מכובד של 0 אלבומים נוספים. חלק מהתמונות צולמו במצלמה והורדו למתקן אחסון (כלשהו), חלק גדול בענן (מתחיל להיגמר המקום) ועוד כמה אלפים בסלולרי. אני האמא הכי בטלנית בעולם בענייני אלבומים. מה אתן עושות? יש פתרונות מהירים? העניין הזה יושב לי על הנשמה.

לתת לה לבחור תמונות מזמנים שונים

שהיא ממש תיצור תיקייה של תמונות ואז תהפכו את זה לאלבום דיגיטלי.
ככה זה גם תעסוקה וגם משהו שהיא יכולה לעזור.

גם לנו אין אלבומים.

התמונות מהסלולריים ומהמצלמות בכונני גיבוי ואלה מהסלולריים גם בענן.

הייבי

New member
אני מהמסדרות

אני ממיינת, מסדרת אלבומים דיגיטליים ומדפיסה אבל אני מבינה שאני החריגה ועם הזמן זה מתחיל להיות עול. אני יודעת שיש לחלק מחברות האלבומים הדיגיטליים כאלה אפליקציות שאת רק בוחרת את התמונות והן מסדרות אטומטית לפי הסדר. יכול להיות ששווה גם אם לא יהיה הסידור הכי מושקע לפחות תוכלי להפיק אלבום קטן לכל ילד במינימום מאמץ (ואולי עם עזרת הגדולה לבחור את התמונות)

בדיוק מצאתי אפליקציה כזאת - 7 דקות לגן עדן (ביי לרגשי האשמה)

כי אני מתחילה להבין שהסיכוי שאי פעם אשתלט על 5 שנות אי-סידור אלבומים
ואשכרה אתיישב מול המחשב (....) בין קלושים לאפסיים
מצאתי אפליקציה של לופה
הכנתי באיזה 7 דקות אלבום לפיצית שלי (בת 4.5 חודשים, אתן מאמינות? רק ילדתי!) ועכשיו חושבת לעשות אלבום משפחתי אחורה עד התמונות הכי ראשונות שיש לי בטלפון. ואח"כ... אח"כ נראה כבר.
איך שמחתי על השבע דקות, שכוללות גם תמונות מהממות מפורים.
עכשיו אני מרגישה אמא פחות מזניחה

ליאת של עדי

New member
מנהל
ואוווו.....מכורה לפניך היזהרי!

לפני שנתיים וחצי קיבלנו מהגן של הקטנה אלבום עץ עם כמה תמונה, והאסימון נפל. במשך שנה וחצי עברתי על גיבויים של שני טלפונים מהשבע שנים שעברו, הכנתי לכולם אלבומים אישיים מהיריון עד אותו הגיל לפני שנה, הכנתי אלבומים משפחתיים בשלל וריאציות של מגנטי, כיסים, קרטון ודיגיטלי.
יישרתי קו ומאז אני עם יד על הדופק. מכינה אלבום משפחתי לכל עונה וכל שנתיים אלבום לכל ילד.
זה פרויקט מטורף, השמירה עליו מטורפת לא פחות.

הייבי

New member
מדהים

אני לא מצליחה להגיע בכלל לאלבומים משפחתיים. בקושי מחזיקה את הראש מעל המים עם האלבומים לילדים... איפה את מוצאת זמן?

ליאת של עדי

New member
מנהל
משלבת במהלך היום בעבודה

זה לוקח זמן אבל אם פורשים את זה על פני הזמן, זה מצליח

למעלה