אני מודאגת

אני מודאגת

בן החמש שלי אוכל פחות וישן יותר בימים האחרונים (לרוב מקיץ ראשון). יום אחד התלונן על כאב ראש ונשאר בבית. שיחק והיה מתוק וחיוני כרגיל. לא מתלונן על כאבים, לא מקורר. חשבתי שזו קפיצת גדילה אבל הוא אוכל מעט. אני לא שקטה. יש עוד משהו שכדאי לבקש מהרופא מעבר לספירת דם?

כולם חולים עכשיו.

יכול להיות שפשוט עובר עליו וירוס בקלות יחסית. לישון יותר, לאכול פחות, וקצת כאב ראש מתאים - במקומך הייתי עוקבת אחרי החום שלו, מוודאת שהוא שותה מספיק, ומחכה עוד כמה ימים לראות אם זה מתפתח או נעלם. אצלנו ביקרו כבר החורף וירוס בטן, דלקת אוזניים, דלקת עיניים, וגם ימים כאלה של "כמעט" משהו שמחכים שיתפתח ובסוף עובר.
גם בגן היו ימים שילדים, כולל הבת שלי, פתאום נרדמו בצהרון - כשזה מעולם לא קרה, והם בגן הזה כבר שנה שנייה...

danakama10

New member
לא צריך לחפש סיבות לדאגה בכוח

לא רואה מה תתן לך ספירת דם חוץ מלחשוף אותו לחיידקים סתם (אצל הרופא ובבדיקה).

הוא נח יום אחד בבית, חזר בשמחה לגן

ויום אחריו הגדולה נכבתה, התלוננה על הראש, ונשארה בבית למנוחה עם נזלת ושיעול. כך שלא טרחנו ללכת לרופא. עם 3 ילדים במסגרות אנחנו חשופים למגוון רחב של מחלות חורף....תודה לכן על צפירת ההרגעה.

די, בול כמו אצלנו.

גם אצלנו כל מחלה עוברת בסבב בין מספר בני משפחה עד שהיא עוברת - אחת חוזרת לגן/בית ספר ואחרת קמה "כבויה" כמו שתיארת. החורף הנוכחי ממש קשה. בדרך כלל אנחנו כמעט לא חולים - אבל השנה הזאת שונה מכל השאר.

למעלה