בוסטר

roro41

New member
בוסטר

הגדולה בת 3 הקטנה 8 חודשים הגדולה בכיסא בטיחות והקטנה בסלקל
הקטנה לא מרגישה בנוח בסלקלק למרות שהוא עד משקל 13 והיא שוקלת 8 קילו
הבעיה שהיא צריכב להיות נגד כיוון הנסיעה . כסא הבטיחות שלנו לא מאפשר מצב של נגד כיוון הנסיעה . חשבתי לחכות עד שהיא תגדל תהיה בת שנה ואז אעביר אותה לכסא בטיחות והגדולה בבוסטר
איזה בוסט קניתים ? פשוט אין לי מזל בדברים האלה כסא הבטיחות היה יקר מעל 1500 שקלים וכשכיבסתי את החלקים שלו לא הצלחנו שוב להרכיב אותו כפי שהיה
ובסלקל התינוקת לא מרגישה נוח
המלצות

רi תם

New member
מנסה

ראשית מציעה שתבדקי באתר "בטרם" אם אפשר,על פי הנתונים, להעביר הבכורה לבוסטר.זה תלוי משקל וגובה.
כשאני העברתי קניתי את הבוסטר הפשוט אבל עם משענת גב שאפשר להוציא,כשיגדלו/ירצו.לאחרונה,ראיתי שלל בוסטרים בטויז אר אס ממותגים ולא יקרים.
מעבר לכך אין לי "המלצה" על סוג ספציפי או ייחודי כזה או אחר.
נסיעה בטוחה ושבוע נפלא.

galilit11

New member
אנחנו השתמשנו בכסא בטיחות אוונפלו סימפוני

לשני הילדים. יש אפשרות של הושבה נגד כיוון הנסיעה, וזה היה חשוב לנו משום שלפי ההמלצות המשכנו עד גיל 2-3 להושיב נגד כיוון הנסיעה. הכסא גם קיבל ציונים גבוהים בבדיקות הבטיחות (חפשי את האתר של אבי ורון) וגם נוח והילדים מאד אהבו אותו.
לאחרונה הוחלף בבוסטר (5 נקודות) של אוונפלו רק משום שהיינו צריכים להעביר כסאות לרכב של סבא-סבתא. הילד (בן 4) יכול היה וגם רצה להמשיך לשבת בקודם.
לדעתי שווה להשקיע בכסא בטיחות טוב ונוח, ולא הייתי מרכיבה את הכסא הקודם אם לא בטוחה במאה אחוז שההרכבה נכונה ובעיקר בטיחותית. מה גם שההשקעה היא לכמה שנים קדימה ולא בכל שנה רוכשים חדש :)

למעלה