מה עושים כשיש שתי מסיבות חנוכה במקביל?

מה עושים כשיש שתי מסיבות חנוכה במקביל?

לשני הקטנים קבעו מסיבת חנוכה במקביל ואי אפשר לשנות. בן 4 ב 17:00 ובן 2 ב 17:30. בעלי לא יכול לגיע לאף מסיבה.
מה שמשאיר אותי ואת אמא שלי שנמצאת אצלי בכל מקרה. הבעיה שהיא לא יכולה להרים אף אחד, ולרוב במסיבות האלה צריך להרים.
יש כמה אפשרויות:
1. אני הולכת עם הגדול והקטן מפסיד מסיבה
2. אני הולכת עם הגדול והקטן מגיע באיחור גדול
3. אני הולכת עם הגדול והקטן מגיע עם הסבתא ואני מבקשת מהגננת שתרים אותו אם צריך ומגיעה לקראת הסוף.
4. אני הולכת עם הגדול והסבתא מחליפה אותי באמצע, בתקווה שבגני מועצה כבר לא מרימים ילדים במסיבות.
מה דעתכם עדיף? האם כדאי לשאול את הגדול ולראות איך יגיב?
ברור לי שהמסיבה של הגדול חשובה יותר, אני גם רוצה לראות את האינטראקציה שלו עם ילדי הגן.

לא יודעת, אצלנו אין הרבה הרמות - אולי ריקוד אחד

בכל המסיבה, אם בכלל. אז ריקוד או שניים הוא לא יעשה, לא נורא.
הייתי הולכת עם הגדול למסיבה שלו ושהקטן יגיע עם הסבתא, ועוזבת עם הגדול למסיבה של הקטן ברגע שמתאפשר, כדי להציץ גם שם. ואם אפשר שהסבתא תצלם גם, זה עוד יותר טוב.

הייתי מוותרת על המסיבה של בן השנתיים בלי לחשוב פעמיים

במקרה שהוא כבר יותר גדול ולכיוון גיל 3 וכבר כן מבין ומתרגש לקראת המסיבה הייתי כנראה בוחרת באפשרות 3.
בכל מקרה לא הייתי עוזבת את הגדול באמצע המסיבה כי יש סיכוי טוב שבזה תיגמר לו המסיבה והוא ירצה ללכת איתך.

הייבי

New member
אז לא תוכל להרים. אז מה?

אני בשנה שעברה הייתי במסיבת חנוכה בהריון מתקדם ולא יכולתי להרים. בקושי להתכופף. עדיין הלכתי למסיבה ולא ויתרתי על אף ריקוד. הקטן (שהיום הוא הגדול) ידע שאני לא יכולה להרים ומצאנו את הדרך שלנו להנות... לדעתי שסבתא תלך עם אחד מהם לחצי מסיבה ואת תצטרפי מאוחר (או תעזהי מוקדם לפי המסיבה שהחלטת להשאיר את הסבתא). היכולה/לא יכולה להרים לא צריך להיות שיקול. ממילא בגילאי 3+ כבר יש הרבה הורים שקשה להם להרים מסיבות כאלה ואחרות

השאלה היא הם יהנו עם הסבתא

או שיתבאסו שאמא לא איתם. הם מכירים איתה טוב ואוהבים אותה.
הקטן מן הסתם מבין פחות.
הגדול גם מקנא בקטן אז די בעייה להגיד לו שאני הולכת עם אחיו.

אז אולי תלכי את עם הגדול

וסבתא עם הקטן. מה לעשות שלפעמים יש אילוצים - את עושה הכי טוב שאת יכולה בהתאם לנסיבות, חנוכה שמח!

הייבי

New member
אני עם איןאריותכאלה

אם הקטן פחות מבין ועוד לא בשלב של קנאה שילך עם הסבתא ותלכי את עם הגדול. אין סיבה שלא יהנה מהמוזיקה. חברים. סופגניה ולך יהיו כמה תמונות לראות אחר כך

למעלה