תינוק מתלונן הרבה

תינוק מתלונן הרבה

היי בני בן ה5 חודשיים מתלונן הרבה. לא בוכה בכלל אלה מתלונן כימעט רוב מהלך היום. כמובן שאני תמיד ממלאת את מלוא צרכיו בזמן עם זה להחליף חיתול, אוכל עייפות, גרעפס ,בודקת שערה כרוכה, שאין פצעים עקיצות, חום גוף, שלא קר או חם לו מידי , כל היום מחבקת מנשקת משחקת איתו,וכו.. והכל תקין.. הוא פשוט לא מפסיק להתלונן (יש לציין שמידי פעם אפילו שאני נגשת אליו הוא נותן לי חיוך ממזרתי וחוזר להתלונן... ללא דמעות ללא בכי ללא אי נוחות בגוף רק קולות .. מה זה יכול להיות? מה אפשר לעשות?? הוא מתלונן כל הזמן .. רק במקלחת לא מתלונן ובטיול עם העגלה כל עוד היא בנסיעה אם נעמדתי עם העגלה 5 דקות לאחר מכן חוזר להתלונן.. הוא ישן טוב בלילה טפו טפו וגם שינת צהריים ובוקר קצרות.. מה זה יכול להיות? הוא נודניק...

oritta17

New member
בגילו זה ככה,,

בגילו הצעיר כול כך, כשהוא שוכב על גבו הרבה שעות,,זה קשה עבורו,
צריך מדי פעם ,להחזיק אותו בידיים, ומדי פעם להעביר אותו למשטח משחקים.("אוניברסיטה"), גם השמעת מוסיקה מאוד תרגיע אותו.
זהו שלב כזה ,שיעבור ממילא בעוד חודשיים שלושה עד שיידע לשבת ולעמוד,
ואז כבר יהיו ימים הרבה יותר קלים.

אני משחקת איתו מלא

ומפעילה אותו הוא מבלה גם על הידיים גם על המשטח פעילות עם צעצועים גם בטרמפולינה גם על הבטן גם על הצד (הוא מתהפך.. ככה שהוא לא נשאר במצב סטטי על הגב)

בלונד23

New member
ללכת לרופא לבדוק אוזניים, שיניים

אני בדעה שלא מתלוננים סתם אלא משהו מפריע.
אולי צומחת לו שן
אולי דלקת אוזניים
ואולי מפונק...

אקבע תור

אולי אוזניים.. אלך לרופא לבדוק
כי חשבתי שזה גם שיניים מרחתי לו ג'נג'י ג'ל זה לא מיגר את ההתלוננויות..

אז הלכנו לרופא היום..

מסתבר שצדקת -זה באמת אוזניים נתן לי משחה ואמר לתת נובימול .. תודה לך יקירה על העזרה ��

מ י כ ל10

New member
גם כשאת איתו?

גם כשהוא על הידיים?
אם כן - איך הוא אוכל? אוכל לאט? מתעייף בזמן הארוחה? מזיע?
&nbsp
זה כך מלידה?

זה ככה כבר שלושה שבועות לערך

הוא אוכל בסדר מסיים 180 ב 7-10 דקות ככה.. כשהוא על הידיים לעיתים מתלונן ולעיתים לא

לי זה נשמע רגיל - תינוק שרוצה להיות בתנועה בעגלה -

גם על הידיים את יכולה ללכת איתו (אולי להחזיק בתנוחת אווירון - יש ילדים שזה מרגיע אותם יותר) ואולי זה ירגיע אותו יותר. אבל בגדול נשמע לי כמו תינוק רגיל - כזה עם "ברומטר" שבוכה כשאת יושבת ונרגע כשאת הולכת איתו על הידיים, כמו תינוקות רבים אחרים... טיולים בעגלה זה נהדר - וכשאת עוצרת את יכולה לנענע את העגלה (זכור לי את עצמי עומדת ומנענעת את הבכורה
). רק תקפידי לשים אותו גם מספיק על הבטן, כדי שיתפתח מוטורית וכבר לא ירצה כל כך הרבה שאת תקחי אותו ממקום למקום, כי הוא יוכל לזחול לשם לבד (אצלנו האמת אפשר היה להשכיב אותה על הבטן גם בעגלה - אבל זה תלוי בעגלה).

תינוקות חשים הרבה מאוד דברים

שאנחנו לא מודעים אליהם. הם בעצם מאוד "פתוחים" ומרגישים הכל, החל מרגשות של אחרים ועד קליטה דרך החושים של ריחות אפילו עדינים מאוד, מראה, קולות ורעש , מגע - אפילו רוח יכולה לעיתים "להכביד" על תינוקות מסויימים.
וזה יכול להיות גם כמשהו משתנה כך שלפעמים זה "מציף" את התינוק ובפעמים אחרות או תקופות מסויימות התינוק מסוגל להכיל את שלל התחושות שהוא קולט מבחוץ.
&nbsp
בהקשר הזה אפשר לנסות להוריד גורמים שעלולים להציף , ליצור סביבה יותר שקטה ורגועה חושית ולראות לאורך זמן אם זה משפיע לטובה. לשלב תנועה כמו שהציעו לך. לעזור לו להסתגל אל העולם על ידי החזקה קרוב אלייך במנשא, זה נותן הרבה בטחון ושקט.
בנוסף, כמו שציינתי קודם, לעיתים קרובות התינוק מרגיש את חוסר השקט שבתוכנו וגם זה משפיע עליו ויוצר אצלו אי שקט. אז אולי גם זה שווה התבוננות, אם אכן קיים איזשהו חוסר מנוחה או מתח אצלך או בחיים שלך. לא בהכרח שצריך או שאפשר לעשות משהו בנידון, אבל עצם ההתבוננות היא חשובה לכשעצמה.
&nbsp
דבר נוסף ששווה לבדוק, לעיתים שינויים כאלו מתרחשים אחרי קבלת חיסון משום ההשפעה של חיסונים על הגוף.
&nbsp
לזכור שלפעמים אנחנו עושים את המכסימום ובכל זאת אין שינוי כך שלא לקחת אישית, כאילו משהו אצלך או בתגובות שלך אליו לא תקין. ובסופו של דבר גם מותר לו
מותר לו לקטר ולהתלונן
, רק לפני 5 חודשים הוא היה במקום מוגן ונעים ושום דבר לא הטריד אותו ועכשיו הוא במקום שונה לגמרי וצריך להסתגל. גם אני הייתי מקטרת על זה

&nbsp
וחוץ מזה ממשיכה להמליץ בכל הזדמנות וגם כאן, על פרחי באך. יכול להקל מאוד.
&nbsp
מאחלת לשניכם ימים רגועים והסתגלות קלה

&nbsp

אוזניים

היי יקירה תודה על התשובה המושקעת ועל העזרה מעריכה את זה מאוד�� ביקרנו היום אצל הרופא וזה בסוף אוזניים קיבלנו משחה אנטיביוטית ומשכך כאבים

למעלה