תגידו, מה עוזר לכן להרגע??

זה להרגעה עשוי מצמחים ומגיע בטבליות

יש המון דברים טבעיים שאפשר לקחת להרגעה, אני יותר אוהבת את אלו הטבעיים לגמרי שמשפיעים אנרגטית - רגשית כמו פרחי באך שהם מעולים ובכל הזדמנות ממליצה עליהם.
&nbsp
אפשר להעזר גם בפורמולות שונות של צמחים נטו שמיועדים להרגעה . זה מגיע בטיפות וגם כן טבעי לגמרי.
&nbsp
לפעמים צריך לנסות כדי לדעת אם משפיע, כי לא כל דבר שמשפיע על אחד ישפיע גם על אחר.
&nbsp

אולי אפשר לקרוא על זה מהתחום של היוגה או פלדנקרייז?

לא יודעת... גיליתי את זה מתוך הנוכחות שלי על הריצפה כשאני לפעמים עושה תרגילי תנועה. אותי זה מחבר ליציבות ולתמיכה שהריצפה מאפשרת ואז מתאפשר לגוף להתמסר ולהרפות.

תגידו, מה עוזר לכן להרגע??

מה אתן עושות כשמרגישות שחייבות, מוכרחות להרגיע קצת את הראש מהיומיום ומהמחשבות??

שינה זה מעולה! השאלה אם אפשר באמצע היום

אני התכוונתי לשאול על דרכים להרגיע את הראש העסוק שלפעמים מתיש אותנו.
מעניין אותי מה כל אחת עושה? מה עובד לכן כשאתן צריכות ליצור שקט פנימי לאותו הרגע?

Ani15

New member
הליכה ארוכה עם הכלבה

וקלמנרבין, ממליצה בחום

אצלי

בשנה האחרונה מצאתי דרך שעובדת נהדר בשבילי להשקטת הראש כשצריך - אני פשוט נשכבת על הרצפה על הגב
זה ישר מחבר אותי לגוף ומנטרל את הרעש והמחשבות שבראש.
לפעמים ככה על הגב ועל הריצפה אני הופכת להיות איזה גשר למכוניות שעוברות מעליי או מידרכה לפליימובילים
אבל השכיבה על הריצפה יש בה משהו כל כך מחבר לשקט שכלום לא מזיז לי

אפייה-זה כל כך עושה לי טוב בלב ובנשמה

בגלל הקטנה לא ממש יוצא לי אבל עכשיו כשהיא כבר יושבת ויכולה לשבת בכיסא אוכל, התחלתי להושיב אותה בכניסה למטבח ואני מראה לה מה עושה וככה מבשלת/אופה והיא ממש מבסוטית כי אני ממש מראה לה ומסבירה הכל אז יחסית יושבת בסבלנות.
&nbsp
מקווה שמעכשיו אני אתחיל לאפות יותר

&nbsp

איזה כיף לך ולה

תמיד כשאני צופה בתוכניות בישול או אפייה אני כל כך מתרשמת מאלו שאוהבים את העיסוק /תחביב הזה ושזה מרגיע אותם. אני ממש לא אוהבת לבשל או לאפות ואני מעדיפה לא לבשל או להתעסק עם הכנת אוכל בכלל, אם הייתה אפשרות כזאת.. בתוכי כן הייתי רוצה שזה יקרה, שאני יאהב את זה, אבל זה לא קורה.

האמת שמהרגע ששחררתי ובעלי לקח על עצמו להכין לו

נהיה לי שוב יותר כיף ומהנה ובמיוחד שהרבה זמן לא ממש הגעתי לבשל/לאפות כמו שצריך ובמיוחד האפייה- זה ממש כיף.
הכנתי השבוע אלפחורס איתה וממש נהנית לאכול את זה כי מלא זמן רציתי להכין ולא יצא ופשוט החלטתי להעז ולנסות ווואלה...עבד

&nbsp
אותי זה ממש מרגיע לאפות- זה לגמרי תרפיה עבורי ואני מאוד אוהבת לאפות עם ילדים. מחכה שתגדל ומחכה לה סט אפייה לילדים

למעלה