מגן שמיכה - מישהי מכירה?

מגן שמיכה - מישהי מכירה?

שמעתי שיש דבר כזה - מגן שמיכה נגד פיפי (כמו שיש מגן למיטה).
מישהי מכירה?
יודעים איפה אפשר לקנות?

גולף אנד קו? חנויות ציוד לתינוקות?

יש גם מגן לכרית. קחי בחשבון שאי אפשר לייבש במייבש כביסה, אלא בתליה.

רi תם

New member
מכירה

לא "להיט"
.היה לי גם במיטות התינוק וגם במיטות הנוער.לא להיט כי הכיסוי "זז",מחליק בתוך הציפה וזה מעצבן ועושה מהשמיכה "מיש מש"
. אם הילד,מה שסביר להניח שלא,נרדם מכוסה,לא זז בלילה והשמיכה במקומה זה לא רע
.
קניתי ב"ורדינון" אבל אפשר למצוא בחנויות מצעים,תינוקות וכיו"ב.

רi תם

New member
נכון בהחלט

ואנה,אני מניחה שאת מחפשת מענה לפיפילילה שבורח.יכולה רק להציע לקנות שמיכת פוך סינטטי שמחממת מעולה (ממש אין צורך בנוצות) ושבורח....לכבס במכונה או אם משהו מקומי אז עם מטלית/מגבון ששמה עליו מרכך כביסה,מנגבת ומשאירה לייבוש.
השמיכות הללו לא יקרות ואני כל סוף חורף מעיפה וקונה חדשות.

רi תם

New member
אכן כן

ושניים.יש לי תאומים.הגברת לא מפשפשת אבל לאדון מידי פעם בורח ולכן השמיכות עוברות כביסות ובסוף כל חורף עוברות,כלאחר כבוד לפח.השנה שילמתי 179 ש"ח לשתי שמיכות חדשות ודיינו

זלופית

New member
איזה גודל שמיכה צריך לבן 4 ??

עד עכשיו לא השתמשתי בפוך לילדים... היה נראה לי לא נוח ומסורבל מידי.
הגדול בן 4, ישן במיטת נוער - צריך כבר גודל של שמיכת יחיד של גדולים או ששמיכת תינוק מספיקה? (מסתבר שיש לי 3 שמיכות תינוק שקיבלתי ומעולם לא השתמשתי בהן - אלו שמיכות די גדולות...).
וגם - מאיזה גיל אתן מכסות בשמיכת פוך? ממש מגיל של כמה חודשים?
סתם, כי פשוט לא מסתדר לי כל עניין הפוך - תמיד נראה לי שלילדים הרבה יותר פרקטי פליז עבה או צמר

שמיכת יחיד

תהיה קצת גדולה, אבל תכסה אותו כמו שצריך.
מצד שני, לפני שאת רצה לקנות, תבדקי מה הגודל של השמיכות שיש לך בבית.
אצלי בן 4 ישן עם שמיכת יחיד של גדולים ובן שנתיים עם שמיכת תינוק גדולה. והם באותו גודל

מה בעיה עם מחמם?

הרי זאת שמיעת חורף.
יש לי שני ילדים שבורח להם המון. את שמיכות הפליז אני מכבסת רק כשמרגישים את הריח (פעם בשבוע בערך - אבל לכל אחד אני שמה שתי שמיכות), אחרת פשוט משאירה וזה מתייבש (ועדיין מצליחה למלא יפה את המכונה).
פוך בטח מתייבש לאט.

יש בפנים שכבת פלסטיק

זה יותר ממחמם - זה גורם להזעה רבה. אני משתמשת בשמיכת צמר קטנה של ילדים עם בת ה 3.5 (יש לי שתיים) לרוב מתייבש עד הערב, מקסימום - למייבש. אצלי מריחים כהוגן וזה גם כל הבגדים שלה, הסדין והציפית. פוך לא ריאלי לייבש כך כך מהר, נראה מה אעשה בשיא החורף.

רi תם

New member
לא אנה

מגן השמיכה בנוי מבחוץ מבד ששכחתי את שמו ומבפנים ניילון כמו שעוונית.הניילון הפנימי הוא שמאוד מחמם ויכול לגרום להזעה.
ממליצה לך לנסות את הפוך הסיננטי.אני קונה "אלסקה בלנקט" וכשבורח או מכניסה למכונה ומעלה למייבש או שאם זה נקודתי,כפי שציינתי למעלה,מגבון/מגבת עם מרכך כביסה ולנגב.

גם פוך סינטטי תופס מכונה

וכמו שרשמתי, יש לי 2 ילדים עם בעיית הרטבה רצינית.
ויש לי פוך סינטטי בבית.
אגב, בעייה נוספת היא הזמן: בבוקר אני לא יכולה להפעיל מכונה כי אין מי שיעביר למייבש. וגם אין לי זמן לזה. ובערב אין מספיק זמן למכונה + מייבש מרגע שאני חוזרת הביתה ועד שזה הולכים לישון. וגם צריך כל הזמן לזכור שחייבים לכבס. זה יותר מדי לחץ, ואני מנסה להימנע מזה.

רותם תודה - לא חשבתי על פוך סינתטי (וזול)

אולי זה פתרון בשבילי לחורף הזה (אמן בלי ענייני פיפי עד החורף הבא... )

רi תם

New member
אז תנסי מגן שמיכה

ואגב,במחירי הפוך הסינטטי אפשר לשקול לקנות 4 ואם בורח לכבס ובינתיים לתת נקייה עד שהמכובסת תתיבש .
אגב אם תניחי הסינטטי על מתקן כביסה היא תתיבש מהר וללא צורך במייבש (יכולה להעמיד מכונה בלילה ובבוקר רק להוציא ולהניח על המתקן לייבוש) .
דבר אחרון- נקודה למחשבה...פיפילילה אולי כי קר להם???פליז וצמר ממש אבל ממש לא יחממו פעוט בן שנתיים או 4.
בהצלחה וחורף נעים,חמים ויבש

זלופית

New member
אבל הם גם ככה לא ממש נשארים מכוסים, לא?

אז עוד עם שמיכת פוך שהיא כזאת גדולה ומסורבלת? או שיעלמו לגמרי מתחתיה או שישכבו עליה ואי אפשר יהיה למשוך אותה ולכסות שוב, לא?
פליז עבה נראה לי יותר פרקטי ובשילוב של לחמם את החדר לסביבות 25 מעלות ולהלביש את הילד בשתי שכבות - זה נראה לי פתרון יותר מתאים (ואז גם יש לי תמיד שמיכה נוספת ליד המיטה ואם הם שוכבים על הראשונה, אני פשוט מכסה בעוד שמיכה)

למעלה