אז איזה אתגר היה לכם בשבוע החולף עם הילדים?

אז איזה אתגר היה לכם בשבוע החולף עם הילדים?

איזה פתרון *יצירתי* מצאתם לעניין?
וגם - איזה דבר חדש ומיטיב גיליתם על עצמכם ועל הילדים בעקבות ההתמודדות?

ספרו והשמיעו קולכן , שנוכל כולנו ללמוד אחת מהשנייה

אף אחת בינתיים?.... טוב אז אני אתחיל

אני מאוד אוהבת למצוא פתרונות יצירתיים להתמודדויות ואתגרים, עד כמה שאפשר.
זה שומר על אוירה נעימה ועוזר לטפח את מערכת היחסים בין ההורים לילדים.
&nbsp
השבוע חזרתי למשהו יצירתי שאני משתמשת בו מידי פעם מגיל קטן - קלפי מודעות. יש לי הרבה סוגים : כאלו מצויירים / עם תמונות/ כאלו עם משפט מעצים וכו'. הם פשוט עושים כל כך טוב להקשבה ומאפשרים לילדים להיפתח ולדבר על מה שעובר עליהם. מתוך כך נוצרת גם קרבה גדולה
וחשוב לא פחות אלו התובנות והתשובות להתמודדויות שעולות לילד / להורה מתוכם, זה פשוט מדהים! זה מעצים מאוד גם את הילדים וגם הורים.
&nbsp
אז אצלנו הקלף המעצים היה קלף שכתוב עליו "להשמיע את הקול שלי" והציור היה של דמות קוסם עם מטפחת על העיניים שמגשש דרכו על שביל עם עוד אנשים, רק שהוא לא רואה אותם כי עיניו מכוסות.
האסוציאציות שהגיעו מתוך הציור והמסר עזרו לנו לקיים שיחה ולמצוא בתוכנו את התשובות והפתרונות שנכונים לנו. מה שרק שעה לפני היה נראה מתיש.. פתאום הפך לקל ופשוט

וההפתעה הגדולה - אחרי כן, הבן שלי שקיבל השראה מהקלפים, הלך להכין בעצמו קלפים שהוא יצר וכולנו השתמשנו בהם.
&nbsp
אז זה כמה מילים על הפתרון היצירתי שעלה אצלינו השבוע. אם זה ייתן השראה ויעזור לעוד אימהות אז בכלל מעולה

(אם זה מעניין אז אנסה לעלות כאן תמונה של הקלף ואולי אפילו אפשר בהמשך לשחק איזשהו משחק קטן כאן בפורום בעזרתם לצורך עזרה בבהירות הדרך בנושא הורות כלשהו שנבחר).
&nbsp
אז עכשיו תורכן

&nbsp
&nbsp

למעלה