לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1899818,998 עוקבים אודות עסקים

פורום הורים לפעוטות

ברוכים הבאים לפורום הורים לפעוטות!
שנת החיים הראשונה של התינוק חלפה לה ואתם ניצבים למול אתגרים חדשים...
התינוק כבר לא שוכב ב'חוסר מעש', הוא מדדה, מתרוצץ הנה והנה...דורש את עצמאותו ולפעמים אף 'חוטא' בהתקפי זעם;-)...

כיצד מתמודדים עם האתגרים החדשים? ביצירתיות רבה, בדרכים שונות ומגוונות ובטח שלא לבד!:-)

אנחנו כאן במיוחד בשבילכם. בואו להשתתף, ללמוד, לתרום ולהיתרם מסביבת הורים, שנמצאים בדיוק באותה הקלחת..

ממתינות לכולכם, 
kramerkaren ושושן בשם אחר

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הורים לפעוטות

ברוכים הבאים לפורום הורים לפעוטות!
שנת החיים הראשונה של התינוק חלפה לה ואתם ניצבים למול אתגרים חדשים...
התינוק כבר לא שוכב ב'חוסר מעש', הוא מדדה, מתרוצץ הנה והנה...דורש את עצמאותו ולפעמים אף 'חוטא' בהתקפי זעם;-)...

כיצד מתמודדים עם האתגרים החדשים? ביצירתיות רבה, בדרכים שונות ומגוונות ובטח שלא לבד!:-)

אנחנו כאן במיוחד בשבילכם. בואו להשתתף, ללמוד, לתרום ולהיתרם מסביבת הורים, שנמצאים בדיוק באותה הקלחת..

ממתינות לכולכם, 
kramerkaren ושושן בשם אחר

x
הודעה מהנהלת הפורום

המשך >>

לצפיה ב-'ענייני גמילה בגן'
ענייני גמילה בגן
26/09/2017 | 18:56
8
231
היי בנות, אשמח להתייעצות.
הבן שלי בן שלוש, התחלנו גמילה בחופש מהגן והוא די זורם.
אמנם  לפיפי לוקחים יזום, אבל בגדול אין פספוסים.
אז ככה, בגן הצוות לוקח לפיפי יזום (קקי אומר ועושה בשירותים).
לפני כשבוע קרה לו מספר פעמים שפספס פיפי בשנ"צ. אציין שאנחנו בבית לוקחים לעשות פיפי ממש לפני השנ"צ ולא פיספס אפילו פעם אחת.
ביום ראשון אספתי אותו מהגן ופתאום ראיתי שהוא לובש חיתול ומעל תחתונים. לא ממש יחסתי לזה חשיבות ולמחרת שאלתי את הסייעת בבוקר שאמרה ששמו לו חיתול לשנ"צ כי מפספס בשינה והמזרונים שישנים אליהם לא סופגים שתן. ביקשתי ממנה שלא ילבישו לו חיתול, אלא יקחו לפיפי ממש סמוך לשינה . זה לא קרה.
אני רוצה לדבר עם מנהלת הגן , מה היתן ממליצות להגיד לה ואיך לפנות אליה? ממש מכעיס אותי שמלבישים לו חיתול ועוד ללא ידיעתי, במקרה גיליתי כי שכחו להוריד.
תודה למי שקראה עד כה.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'בנימוס'
בנימוס
26/09/2017 | 20:06
141
בנחמדות אבל בנחישות.לספר כל מה שהקלדת כאן.להסביר שנדרש לפיפי לפני שנ"צ.לומר שביקשת ולא קורה וטיטול,סליחה,אבל לא בא בחשבון (תקני מתנה למזרון של הילד שלך,שעוונית,אם זה כזה משנה)אבל תבקשי שישתפו איתך פעולה ויקחו יזום לפני שנ"צ.
בהצלחה וחתימה טובה.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'אני חושבת שהן היו צריכות להתייעץ איתך לגבי החיתול'
אני חושבת שהן היו צריכות להתייעץ איתך לגבי החיתול
27/09/2017 | 05:30
5
130
אבל מאחר ולא עשו זאת- בהחלט יש מקום שתבקשי מהן למצוא פתרון אחר אולי אפילו בשיתופך כמו לקנות שעוונית, לדאוג שתהיה סייעת קבועה שתיקח אותו לפיפי לפני השינה, לעשות טבלה של הצלחות וב-X מסוים של הצלחות שלא ברח פיפי הוא מקבל הפתעה.

קחי בחשבון שמניחה שעדיין יש את הכאוס של ההתחלה כי היה את החג באמצע וסה"כ זוהי רק תחילת הדרך אז גם צריך לתת לצוות בגן צ'אנס ולא לבוא בכעס אלא לבוא מתוך מקום של רצון למצוא פתרון משותף לרווחתו של הילד שיתאים גם להן וגם לו ולכם.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
<< ההודעה הנוכחית
27/09/2017 | 09:01
4
104
בהחלט חשבתי על להציע לקנות שעוונית . אציין שהוא לא בגן חדש , מתחיל שנה רביעית בגן. דיי התבאסתי עליהם.  בהחלט אשוחח איתן בצורה יפה . מקווה שישתפו פעולה.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'משום מה חשבתי שהתחיל גן חדש, סורי '
משום מה חשבתי שהתחיל גן חדש, סורי
27/09/2017 | 18:34
3
98
מבינה אותך בהחלט ונראה שהן קצת מקטינות את הראש אבל בתור גננת יכולה לומר שלפעמים השלב של ארוחת הצהריים, הלפני והאחרי זה יכול להיות כאוס מאוד גדול גם אם הגננת ממש מאורגנת ולפעמים לא מגיעים לזה. מודה שאפילו אני שממש מקפידה על זה- פספסתי לפעמים לקחת ילדים לפני השינה או מיד אחרי השינה כי מה לעשות אנחנו רק בני אדם.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'אז מעדכנת'
אז מעדכנת
27/09/2017 | 20:32
2
130
שהיום דיברתי עם מנהלת הגן וסיכמנו שאביא שעוונית למזרון מחר וכבר החל מהיום הן לא הלבישו לו חיתול בשינה. ממש שמחתי על כך. 
ואני אכן מבינה את עניין הכאוס והבלאגן , אבל הקלות שבה מחזירים חיתול הכעיסה אותי.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'חתימה טובה'
חתימה טובה
28/09/2017 | 07:04
23
לצפיה ב-'קצת מוזר שאין להם מזרונים לגמולים, לא?'
קצת מוזר שאין להם מזרונים לגמולים, לא?
28/09/2017 | 11:29
95
אם הוא בקבוצה של ילדים בני 2.5 ומעלה, הם אמורים להתמודד עם פספוסים בשנ"צ די הרבה, נראה לי.
בגן שלנו, יש 2 סוגי מזרונים - אטומים לנוזלים ולא אטומים. הילדים הגמולים תמיד ישנים על המזרנים האטומים.
אגב, גם הלא אטומים הם די אטומים - ילדים פולטים, מקיאים, מריירים. הייתה תקופה שכל כמה ימים קיבלתי ציפוי של מזרן לכבס מסיבה זו או אחרת.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'תפסיקי לשים חיתולים בתיק שלו'
תפסיקי לשים חיתולים בתיק שלו
03/10/2017 | 09:27
39
שלא יהיה להם.. במקביל כמובן תדברי איתם ותסבירי מה שהסברת פה

בימים הראשונים שהבן שלי ישן צהריים בלי חיתול בגן הבאתי להם משטח החתלה חד פעמי שישימו מתחת לסדין.. כדי שאם יברח לו המזרן לא יתלכלך...
הורים לפעוטות >>

הודעות אחרונות

12:58 | 21.10.17 אורים כהורים
21:39 | 19.10.17 אנה חדשה
17:57 | 18.10.17 אורים כהורים
08:58 | 18.10.17 אנה חדשה
11:48 | 16.10.17 liri251
10:18 | 15.10.17 חייבתלהגיב
09:16 | 15.10.17 יוצאים לדרך חדשה
14:20 | 14.10.17 חגית22221
16:21 | 12.10.17 אנה חדשה
15:23 | 11.10.17 אורים כהורים

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ