החופש שיבש לי את שעת ההשכבה

החופש שיבש לי את שעת ההשכבה

כשאני לבד איתם אחה"צ אני לא מצליחה להשכיב לפני שמונה וחצי. לגדולה זה בסדר, רגילה לא לישון, הקטנה עדיין שונצ"ת אז מסתדרת, אבל האמצעי שלי עייף וסמרטוטי בשעה האחרונה של היום. הנסיונות להכניס אותו ראשון למיטה כושלים (הם ישנים באותו חדר) ואיכשהוא גם כשכולם מקולחים עד שבע ורבע (כמו היום) תמיד מישהו רעב ומישהו מחרבן ואז מתעורר איזה ריב מטופש (כמו היום) ואני לא מדלגת על זמן הסיפור - כשיצאתי מהחדר כבר היה 2020. אוף. לגבי עזרה (מתבקש) - התיכוניסטיות בחופש, אמא שלי לרוב גורמת לעיכוב משמעותי בשעת ההשכבה (כי אנחנו מדברות ואני מאבדת תחושת זמן) וכשבעלי נמצא אנחנו משכיבים מוקדם ואין בכלל בעיה. יש לכן עצות ?

אולי תקבעי עם אמא שלך שמדברות רק אחרי שהילדים הולכים

לישון ואז זה לא יעכב אותך עם ההשכבות.
לגבי אוכל- אם אכלו בארוחת ערב אין סיבה שיהיו ערבים ואם בחרו לא לאכול- הפסד שלהם והייתי בודקת היטב אם באמת הם רעבים או שזה סתם תירוץ להתעכב.

זה נורא מוקדם להשכיב בשבע ורבע-וחצי בקיץ, בטח בחופש

אני לא חושבת שזה בהכרח תלוי במי משכיב, אלא פשוט שככה זה. הייתי פשוט זורמת ומשכיבה מאוחר יותר. זה מאוד משנה לך העניין הזה? אז יהיה עייף וסמרטוטי. ישכב על הספה ויילל קצת. לא כיף אבל לא שווה את העצבים שלך על כל האחרים שכן מצליחים לסחוב. לסיים השכבות של כולם בשמונה ועשרים זה סבבה לגמרי בעיני.

ליאת של עדי

New member
מנהל
אין הרבה מה לעשות

זאת תקופה וזה יעבור
אני זוכרת שגם עברתי את זה בשלל וריאציות ותקופות שונות.
יכולה להציע לך לוח שנה עם ספירה לאחור לסיום החופש..?

בשעה טובה יקירה! שיהיה ארוך, עגול ומשעמם!

iameden

New member
ילד סמרטוטי בכייני ועייף זה ממש לא שוס... ... .

אולי יעזור שכשחוזרים מהמסגרת ישכב לנוח (אפילו לא כדי להרדם. סתם לנוח בשקט) לחצי שעה ואולי יצליח למשוך יותר?

זה מאוד קשה להתנהל עם ילד עייף וזה מתיש והאמת שזה גם לא כל כך פייר בשבילו... הוא עייף.
אפשר אולי להכין רק אותו לשינה לפני כולם ורק אחר כך לקלח ולהשכיב את הגדולים?

למעלה