המלצה לכסא בטיחות, בישיבה

המלצה לכסא בטיחות, בישיבה

שלום לכולם
יש לנו כרגע באוטו סלקל של ברייטקס, אותו קיבלנו יחד עם העגלה, אמבטיה וכו (שמתפרקת אח''כ לטיולון)...
בקיצור, הילדה בת שנה וחצי יוצאת ממנו בקלות (!) מוציאה את הידיים מהרצועות, מסתובבת את כל הגוף ובקושי רגל אחת נשארת במקום..
לא בטיחותי. אז אנחנו מחפשים להחליף את הסלקל בכסא בטיחות, עם כיוון התנועה או נגד. היא שוקלת 11 ק''ג, חשוב לנו שתהיה לה אפשרות לשבת (שונאת לשכב) בכסא ושלא תוכל לצאת ממנו בקלות.

רעיונות מישהי?
תוד העל העזרה

סלקל בגיל שנה וחצי? לנו יש

מרתון G4.1 שגם הוא של ברייטקס. אין לי מושג כמה קל להשתחרר ממנו - יש קליפס לחזה אז אולי לא כל כך. הוא גם נגד כיוון התנועה וגם עם כיוון התנועה. לא יודעת מה מוגדר שכיבה - יכול להיות שאחורה זה יותר שכיבה, כבר לא זוכרת.

giraffelle

New member
בכסאות של ברייטקס יש אפשרות לשים את הכסא בישיבה נגד הכיוון

הכוונה לכיסאות מרתון / בולווארד G4.1, או לסדרת הקליקטייט.

לי יש בולווארד קליקטייט שאני מאד אוהבת. החיבור שלו לרכב קל ופשוט במיוחד, והוא באופן כללי כסא טוב ונוח, עם מגבלות משקל וגובה מכובדות. אני הולכת לקנות עכשיו אחד כזה נוסף לתינוקת הבאה. החיסרון של הקליקטייט זה שהם יקרים וכבדים.

בכל כסא שיש לו אבזם בחזה (וכמעט לכל כסאות הבטיחות יש), יהיה לה מאד קשה לצאת אם הרצועות מהודקות כמו שצריך.

אצלינו הקליפס באזור האגן

ואולי בגלל זה יותר קל לה להשתחל החוצה
מכירות אולי את צ'יקו?

הייבי

New member
הן מדברות על כיסא של ברייטקס

ואתה כתבת שיש לכם סל קל. בסלקלים ההנחה היא ששמים תינוק קטן ויש רק קליפס באזור האגן. בכיסאות בטיחות יושבים ילדים גדולים יותר ולכן לרוב יש קליפס באזור החזה ואחד נוסף באגן. לנו יש ברייטקס אדווקט נהדר בטווח המחירים היקר ולרכב השני לנסיעות קצרות יש לנו קוסקו סנסרה. שניהם מאפשרים חגירה נגד כיוון הנסיעה.

giraffelle

New member
זה קליפס נוסף, לא זה שמחבר את הרצועות

זה קיים בלא מעט סלקלים, וכמעט בכל הכסאות.
המטרה של הקליפס בחזה היא להחזיק את הרצועות במקום הנכון על הכתפיים. זה גם מקשה על הילד להתשחל החוצה - אלא אם כן הוא מסוגל לפתוח את זה, כמובן... רוב בני השנה וחצי לא מסוגלים.

ילדה בת שנה וחצי ששוקלת 11 קילו לא צריכה להיות בסלקל

זה לא קשור ליכולת שלה לצאת ממנו. זה פשוט לא ההתקן המתאים. ברגע שתעברו לכיסא בטיחות, שזה ההתקן המתאים לגילה, תראו שיהיה לה הרבה פחות קל עד בלתי אפשרי להשתחרר ממנו, פשוט מפני שהוא מותאם לגילה ולממדיה.

Arirel18

New member
אם היא מצליחה להשתחרר סימן

סימן שאת לא חוגרת כמו שצריך תקראו טוב טוב את המדריך של כסא הבטיחות שאתם קונים. הרצועות צריכות להיות הדוקות וצמודות לגוף

למעלה