מתי לבקר בבית הספר החדש?

בלונד23

New member
מתי לבקר בבית הספר החדש?

היוש
נעבור דירה בסביבות סוף אוגוסט ממש סמוך לכניסה לגן חדש, וכנראה הוא יהיה ממוקם בתוך בית ספר (אבל לא חט"צ).
בגדול בני הסביבה מיועדים לגן הזה, אבל שיבוץ רשמי יהיה רק בתחילת יולי, כך ש**אני לא בטוחה שזה אכן יהיה הגן המיועד!** אדע רק בתחילת יולי. יש גם גנים אחרים בשכונה...

האם כדאי כבר עכשיו ליזום ביקור בבית הספר הזה ולראות את כיתות הגן? ואם בסוף ישבצו אותה למקום אחר??? ניסיתי לברר ברשות מה הולך להיות והתשובה היתה חכי לתחילת יולי, רק אז יהיה שיבוץ.

אז מתי לקחת לראות?

בלונד23

New member
כשיהיה ודאי, בית הספר יהיה סגור לחופש הגדול

איך נבקר אם יהיה סגור?

ברוב בתי הספר יש לכיתות הנמוכות

״ביהס של החופש הגדול״ בשלושת השבועות הראשונים של יולי, ובגנים יש את החודש ה-11. זו דוקא יכולה להיות הזדמנות טובה לביקור ראשוני - אין ילדים מאוד גדולים, פחות צפוף....

לי היה מפגש בגן באוגוסט בכל גן חדש אליו נכנסתי

גם בגנים הפרטיים וגם בגני העיריה - מפגש היכרות אחה"צ עם הגננות, המבנה והילדים האחרים.

השאלה מה את רוצה לראות

אם את רוצה להציג לה את המבנה, השירותים, החצר וכן הלאה, אז בית הספר יהיה פתוח במהלך רוב חופשת הקיץ. ביולי יהיה בית הספר של הקיץ, באוגוסט יהיו המון ימים שהמורים יהיו שם להכנות למיניהן. סתם להגיע לראות את המבנה אפשר תמיד.
אם את רוצה להציג לה את הצוות וכן הלאה אז יהיה לכם מפגש מקדים מאורגן באוגוסט, ואז גם יראו לכם את המבנה.
לא רואה שום סיבה להזדרז כרגע.

בלונד23

New member
לא את הצוות, את המבנה, החצר וכו'

כדי שכאשר היא נפרדת מהגן הנוכחי יהיה לה בראש לאן היא עוברת ושלא תישאר "באויר בלי גן"... הגיוני?
אני אישית למשל הייתי מעדיפה לעזוב עבודה ביודעי שיש לי עבודה אחרת מן המוכן. זה ההיגיון. גם הגננת הנוכחית המליצה כך.
&nbsp

למעלה