מסיבת יום הולדת

מסיבת יום הולדת

שני הקטנים שלי נולדו בהפרש של שבוע (ושנתיים).
בני 4 ו -2.
אני רוצה לחגוג להם יום הולדת. אפשר לעשות ביחד?
מאד קשה לי להתארגן.
אם זה בעייתי, אחגוג רק לגדול.
הכוונה לשתי מסיבות, גם לחגיגה עם המשפחה וגם עם הגן.
או שאפשר לאחד?
בעיקרון, לא חוגגים בגן לבני שנתיים. אבל בכל מקרה, חצי מהקבוצה שלו יבואו עם האחים ליום הולדת של אחיו .

winterfell

New member
גם ימי ההולדת של הבנים של צמודים

אפילו יותר משלך - הפרש של 3 ימים...
גם לי ולאחי הקטן ימי הולדת בהפרש של שבוע.
מה שעשו במשפחה שלי, ואני מתכוונת ליישם גם עם הבנים, זה מסיבה משותפת למשפחה, ומסיבות נפרדות לילדי הגן. כמובן שלבן השנתיים אין צורך במסיבה אחר הצהריים, מעבר למה שנחגג בגן עצמו.

אצלנו כל הארבעה בטווח של חודש

במשפחה חוגגים לכולם יחד.
במסגרות שלהם חוגגים לכל אחד בנפרד.
מזל טוב!

giraffelle

New member
אצלנו במשפחה יש ימי הולדת כפולים ממש

הרבה פעמים חגגו ביחד לזוג האחים או זוג האחיות. זו לא בהכרח פשרה, זה מצא חן בעיניהם. אני חגגתי לפעמים עם בת דודה עם אותו תאריך.
בגיל גדול יותר אולי זה לא תמיד מתאים, אבל בגילאים האלו קל לשווק להם את נקודת המבט הרצויה... תמכרי להם שיומולדת משותף זה מגניב.
&nbsp

אצלי לא כ"כ קרובים בתאריכים - 4 חגיגות לילד

אנחנו חוגגים 4 פעמים לכל ילד - ביום היומולדת או בסופ"ש הסמוך חגיגה קטנה - רק אנחנו והסבים. כל ילד בתאריך שלו. חגיגה במסגרת לכל ילד. חגיגה משפתתית גדולה (בסביבות ה-30 איש) פעם אחת בשנה - משותפת לכולם. יומולדת אחה"צ רק לשני הגדולים, משנה הבאה גם לקטנה. כל ילד עם החברים שלו, בינתיים האחים לא משתתפים.

הייבי

New member
אצלנו

ביני לבין אח שלי הפרש של שבוע. תמיד חגגו לנו עם המשפחה יחד ועם החברים לבד. את היום של היום הולדת עצמו ציינו בארוחת ערב משפחתית מצומצמת כל אחד ביום שלו. לדעתי תחגגי לגדול עם החברים ולקטן מספיק בגן.

אגב החגיגה

יום ההולדת הוא בסוף יולי, שבוע לפני שהוא נפרד מהחברים.
עדיין יש טעם לחגוג?

אני הייתי חוגגת

בעצם למה לא? זה שהוא נפרד מהם בהמשך לא אומר שהוא לא ממש ממש נהנה בחגיגה שבוע לפני הפרידה.

נטעממן

New member
תאחדי במשפחה

אל תאחדי כלומר תעשי לו בגן ואת יכולה לאחד במשפחה לעשות לשניהם יחד

למשפחה בוודאי שהייתי מאחדת. לגן הייתי עושה שילוב

מארגנת מסיבה (מניחה שאת מתכוונת לכזה עם הפעלה וכו') לילדים הגדולים יותר ואומרת "אחים צעירים מוזמנים בשמחה, נציין גם יום הולדת לקטן". בשלב העוגות מוציאה שתי עוגות אחת לכל ילד ומתארגנת מראש גם על הפתעות ואיזו פעילות מותאמת לקטנים (בועות סבון למשל). לא הייתי מזמינה את כל הגן של בן השנתיים למסיבה. זה לא תואם גיל.

עבדתי אצל משפחה שבין הבן השני לשלישי היו 4 שנים ו-4 ימים

למשפחה חוגגים ביחד עם הקפדה שלכל ילד תהיה עוגה משלו
בגנים חגגו לכל אחד בגן שלו בנפרד עם הטקס שנהוג בכל גן

למעלה