היה לכם גן אתמול?

היה לכם גן אתמול?

נמאס לי מהגן הפרטי שלי. כל דבר קטן - יום חופש. בפורים, יום לפני ערב פסח, ל"ג בעומר, איסרו חג. למה?
הבעיה שהחגים באים ברצף. ואז אני מוצאת את עצמי בחופש כל שבועיים.
איך זה אצלכם?

אצלנו גן ציבורי (טט"ח) -

לא היה גן, אבל הייתה קייטנה לילדי הצהרון, שהתחילה ב-8 והסתיימה ב-16, כשהילדים הכירו רק סייעת אחת (שהיא הסייעות של הצהרון, וגם היא די חדשה).

זלופית

New member
לא היה גן וגם בשבועות לא יהיה 3 ימים (גם באיסרו חג)

מבאס, אבל בגן פרטי יש מכסת ימים שמותר להן לקחת כחופש וכל גן מחלק אותם איך שהוא מוצא לנכון.
צריך פשוט להשלים עם זה ולא להתעצבן - גם להן מותר להיות בחופש

הייתי מצפה שתמורת התשלום המאד מכובד שאני משלמת יהיה פתרון

יש לי שם שני ילדים, וכל פעם אני צריכה פתרון.
כשהגדול היה בגן (אחר), היה חופש אפילו בחול המועד.
בגן ערייה יש צהרון, לי אין כלום.
וכמובן שבאוגוסט עובדים עד 8/8 ואז עוד שלושה ימים קייטנה בעלות של 100 ש"ח ליום פר ילד

לא בכל גן עירייה יש צהרון.

וגן פרטי כשמו כן הוא, הוא עסק פרטי שיכול להחליט מתי לפתוח ומתי לא - ואם החופשות בו לא לטעמך את יכולה לבחור בגן אחר. יש יתרונות וחסרונות לגן פרטי, כמו בכל דבר.
נתקלתי בגנים פרטיים שאסרו לקחת את הילד הבייתה מוקדם, שלא פעלו בימי שישי, סיפרו פה על גנים נוקשים מבחינת חיוב שנ"צ (כשגן עירייה, כמובן, לרוב נוקשה לכיוון ההפוך), וכו'.
זה לא שגן פרטי הוא מילה נרדפת לגן מושלם שעושה בדיוק כל מה שאנחנו רוצים שהוא יעשה...

שלגיה73

New member
לא היה, גן פרטי

אבל זה גן שידוע בחופשות המופרזות שלו (יש לו יתרונות אחרים, אחרת לא הייתי רושמת), והמחיר שלו לא מהזולים

הייבי

New member
גן פרטי. לא היה גן

הגן שלנו לא מפריז בחופשות אבל גם לא מהגנים הצנועים בחופשות. אבל, לוח החופשות אצלנו ידוע מראש ופורסם בתחילת שנה ככה שאין המון מה להתלונן. אצלנו בעיר גם הצהרונים של העירייה לא פעלו במתכונת קייטנה.

למעלה