מה לוקחים לנסיעה ליומיים עם 2 ילדים

בלונד23

New member
מה לוקחים לנסיעה ליומיים עם 2 ילדים

טסים לאילת בקצרה עם בן 8 חודשים ובת 5.
מה צריך לקחת? יש לכן רשימה?
במלון יהיה אוכל טחון (מרק טחון, ונראה לי שגם יש שם גרבר).
זו נסיעת בזק שאני לא רוצה לסחוב סתם דברים.

איך עושים סטריליזציה במלון?
האם מותר להכניס תינוק כה קטן לבריכה?
הוא מידה 5 בחיתולים, איזה מין חיתול ים מומלץ?
אני לא זוכרת כלום מהגדולה, רק שלקחנו אותה לאילת פעמיים כתינוקת ומאוד נהנינו, בלי עין הרע. זוכרת גלגל ים כזה שקנינו באילת, אבל היא היתה מעל גיל שנה...

בלונד23

New member
זו הוראה של משרד הבריאות או סתם משהו ששמעת?

כי בפורום התינוקות אומרים שמותר לגמרי

זלופית

New member
שמעתי וקראתי בכמה מקומות - אין לי מושג מה משרד הבריאות אומר

יכול להיות שלא יקרה כלום, אבל הכלור לא טוב לתינוקות - לכן בבריכות מיוחדות לשחיית תינוקות ופעוטות אין כמעט כלור.

מ צ ד ה

New member
אנחנו גם נהיה באילת ובהחלט מתכוונת להכניס את

בן החצי שנה שלי (יהיה אז).
לנו יש חיתול ים - זה חיתול רב פעמי דק ונוח של חברת קושיז. היה לי אותו גם מהקודמים אבל כנראה מסרתי אז קניתי חדש.

זה חיתול ששומר שאם התינוק עשה יציאה היא תישאר בחתול. והוא גם לא מתנפח כמו חיתולי הבריכה.

כמו כן, לדאוג לו לבגד ים מסנן קרינה, כובע וקרם הגנה שמתאים לגילו.

בילוי נעים!

הוא כבר זוחל?

הפסקתי עם סטרליזציה ברגע שהתחילו לזחול על רצפה. אם חשוב לך, אולי אפשר להרתיח מים ולשפוך לתוך הבקבוק.

אם יש קומקום בחדר

אז את יכולה לשפוך מים רותחים וזה מספיק סטריליזציה לבן 8 חודשים. אם את רוצה להקפיד יותר אז אפשר לקנות טבליות טהרטף שזה בעצם כלור. יש לזה הוראות, ממיסים טבליה ב-2 ליטר מים נדמה לי ומשרים את מה שצריך לכמה שעות. אני לא זוכרת בדיוק. אבל זה מחייב שתקחי איתך קופסת פלסטיק גדולה מספיק לכמות המים. אם יש לך סטריליזטור למיקרו אני תוהה אם אי אפשר לבקש להשתמש במיקרו של המלון. אני די בטוחה שיש מיקרו איפשהו. פשוט לנו אין מיקרו בבית אז גם סטריליזטור כזה אין לי. הייתי מתקשרת לשאול, מה יש לך להפסיד.
יש חיתולי ים של ליטל סווימרס. הם הולכים לפי משקל, תסתכלי בסופרפארם.
באילת קר בלילה אז קחי להם בגדים חמים לערב. בובה שאוהבים לישון איתה ולקטן טטרה מהבית אם יש לו.

giraffelle

New member
אני לוקחת אוכל לכל נסיעה

גם אם אמור להיות אוכל במקום. אפילו אם נוסעים להורים אני לוקחת משהו. פריכיות אורז, פתית, פירות, דברים מהסוג הזה.
הבנתי כבר מזמן שהמפתח לנסיעה מוצלחת הוא ילדים עם בטן מלאה...

אם התינוק אוכל בעיקר תמ"ל זה פחות בעיה, כי אם הוא רעב תמיד יש מה לתת לו.
אבל על האוכל של המלון לא הייתי סומכת בתור אפשרות יחידה, כי כשאת מגיעה עם ילד רעב את לא רוצה ללכת לחפש את האוכל המובטח... גם לגדולה הייתי לוקחת משהו לגיבוי. אמנם זה כבר פחות דחוף בגיל הזה, אבל עדיין כשיוצאים מהבית וסדר היום משתבש, הם גם נהיים רעבים ועצבניים בשעות לא צפויות (לפחות שלי ככה...)

בלונד23

New member
אני בכלל לא

מסתדרת תמיד בכל מקום, לוקחת רק תמל, וגרבר לפעמים.

giraffelle

New member
אצל הבת שלי המשוואה פשוטה מאד. רעבה = עצבנית

שבעה = מצב רוח טוב.
היא כבר בת שבע וזה עדיין ככה במידה לא מעטה, אם כי בגרסה מרוככת.

כל עוד הקטן בעיקר ינק לא לקחתי אוכל בשבילו. גם אנחנו מסתדרים תמיד עם *מה* שיש לכל מקום להציע, אבל לא תמיד עם ה*מתי*...

בלונד23

New member
מעדכנת איך היה

הטיסות היו נחמדות וכיפיות לילדה
לא יכלה להיכנס לבריכה בגלל הפציעה ולא לים, אבל שכשכנו רגליים
לקחתי חצי בית (כולל קערה לסטריליזציה לתינוק)
ביום הראשון היה מזעזע ולא כיף - קיבלנו חדר לא טוב, פרקתי הכול ואז נאלצנו לעבור חדר ולארוז הכול שחשבתי שאני מתה מעצבים. ליטרלי בכיתי.
ביום השני התחיל רע והמשיך בסדר, אפילו נחמד
עשיתי קצת שופינג, הלכנו למצפה התת ימי, ראינו איזה הופעה יפה, היה סביר.
הילדה בסך הכל נהנתה, התינוק לא יותר מדי התלונן, בעלי היה די בסבבה ואני היחידה שלא ממש נהניתי, כי הרגשתי שזו עבדוה קשה מדי ואין לי רגע מנוחה.
רציתי לעשות מסז' או ציפורניים וגם זה לא יצא... נו טוב. אני אנוח כבר בקבר.

למעלה