הפעלת יומולדת בגן

הפעלת יומולדת בגן

ביום שישי הקרוב בני בן ה-3 חוגג יומולדת בגן.
ההורים מתבקשים להעביר איזושהי הפעלה קצרה עם הילדים (משחק, הצגה או משהו אחר). חשבתי ללכת על סיפור שנקריא ותוך כדי נעביר איזושהי פעילות שהילדים ישתתפו.
אני לא מצליחה לחשוב על סיפור שהבן שלי אוהב במיוחד, אשמח לרעיונות מכן.
תודה

אצלנו נראה לי

שרוב ההורים פשוט מקריאים סיפור וזהו. אפילו הפעלה לא צריך - הילדים מרוצים גם מזה שסתם מקריאים להם סיפור, במיוחד אם מקריאים אותה בצורה נלהבת יחסית. לגבי איזה סיפור להקריא - הייתי מתייעצת עם הגננת לפני שהייתי מקריאה, כדי לוודא שהם לא קראו את זה כבר בגן. אבל יש אפשרויות רבות - טרופותי (בגן של הבת שלי בוודאות קראו את זה - אפילו למדו שיר), לקוף יש בעייה, "כך ולא כך" מתוך דירה להשכיר, שאול הטרקטור, חתול תעלול, דרקון בארמון, ועוד ועוד.

אנחנו עשינו משהו שונה - עשינו הפעלה מסוימת, ואז הילדה שרה שיר שקשור להפעלה. סתם עשינו את זה כי הילדה מאוד אוהבת לשיר את השיר הזה, וזה היה תחום עניין מרכזי שלה בזמנו, ובנינו את ההפעלה סביב הנושא של השיר.

אגב, ההפעלה שעשינו הייתה הדבקת מדבקות

כל אחד קיבל מדבקות והיה אמור להדביק אותם בצורה מסוימת על ציור מסוים.
הילדים שסיימו ניגשו אליי והראו לי
(הם לא היו אמורים) חמודים...

הילד רוצה שאקריא את שלושת הפרפרים -

אבל חוץ מלהקריא את הסיפור אין לי רעיון לפעילות. יצירה אני לא רוצה כי כבר אין לי זמן להכין דברים.
&nbsp

את יכולה פשוט לבקש מהגננת לחלק דפים וצבעים לילדים

ושיציירו שלושה פרפרים (או אפילו פרפר אחד). את לא צריכה להכין כלום... אם את רוצה להגדיל ראש את יכולה לקנות מדבקות, או לבקש משהו יותר מיוחד מסתם צבעים מהגננת.

שסק5

New member
יש המון ספרים

את יכולה להקריא את תירס חם ולתת לבן שלך לחלק קלחי תירס בסיום הסיפור.
אני הקראתי את "לקוף יש בעיה" - והבאתי איתי חיות שהצגתי במהלך הקריאה - בובה של קוף, פיל עכביש וכו' ובסוף חילקנו נחשי גומי בסגנון של "זחלי הפרפר" מהסיפור

כל סיפור שהבן שלך אוהב, אפשר להמחיז ולחלק בסוף הפתעה לילדים או לבקש מהם לצייר חיה מסיפור וכו'.

למעלה