המלצות להפעלת בית חם בפורים לגיל 8

MagicMama

New member
המלצות להפעלת בית חם בפורים לגיל 8

ערב טוב
אני יותר מאשמח לקבל מכן רעיונות להפעלה חמודה (ולא חייב מנצנצת) אצלנו בבית, וגם יש גינה - לפעילות מהנה כבית חם מארח, ממש עם כניסת חג פורים.

ודה רבה

כמה ילדים? כמה זמן? בנים / בנות / מעורב?

העלאת מופע - ארגז תחפושות ואביזרים + סיפור קצר שמכינים מראש , קבוצות קטנות של 3-4 ילדים
הכנת מסכות - קונים מסכות חלקות ומכינים חומרי יצירה שונים (מדבקות, פיסות לבד, דבק, נצנצים, טושים, חוטי צמר, מדבקות)
משחקים בתחנות - יותר פיזי ופעיל, אני אוהבת משחקים של פעם (להכניס נר לבקבוק, לכפתר חולצת כפתורים, ללכת עם ביצה על כף בפה, לשלוף סוכריה מצלחת עם קמח - הכל בתחרות של זוגות)
הפעלת בועות סבון - דורש היערכות מראש ותקציב - כמה מיכלים לנוזל שקונים, וכמה אביזרי הפרחה, בטוח פעילות שלא ישכחו
מטבח - לאפות פיצות אישיות / קאפקייק / עוגיות עם קורצנים וקישוטים (יצירתי מהנה וטעים בסוף)

MagicMama

New member
פעילות מעורבת בנים בנות - של שעה וחצי

שישה ילדים.
הבית שלי לבן לבן לבן.
אין מצב שאסכים להכניס פעילות מלכלכת, אבל לא איכפת לי לכוון אותם לחצר

אתם יכולים אולי להכין יחד משלוח מנות -

נניח להכין יחד את האריזה ותקני להם כל מיני שטויות לשים בפנים - פירות יבשים/ממתקים קטנים - אפשר שכל ילד יקשט אריזה כלשהי ויכין משלוח מנות למישהו שהוא אוהב או שתכינו ותתנו נניח לילדים שמצבם הבריאותי לא תקין...אפשר להכין להם גם מסיכות ולשים במשלוח המנות...
קחי בחשבון שמה שלא תעשי - מספר ילדים בני שמונה בבית גם בלי לעשות כלום - זו פעילות מלכלכת בפניה עצמה
- תערכי (גם נפשית
בהתאם)

למעלה