דלקת ריאות חוזרת אצל פעוטה בת שנתיים וארבע .

moonlight37

New member
דלקת ריאות חוזרת אצל פעוטה בת שנתיים וארבע .

שלום לכולם , לפני כשלושה חודשים לבתי היתה דלקת ריאות רצינית שכנראה התפתחה מוירוס . מאז זה חזר לה פעמיים בדלקות יותר קטנות שטופלו במינון קטן יותר של אנטיביוטיקה . מאוד מודאגת מחזרת הדלקת . ותוהה אם מוירוס בגן של נזלת ושיעול מתפתחת שוב דלקת ? מלחיץ . מישהו חווה את זה ויש לו רעיון לפיתרון ?

לא חוויתי

אבל 3 דלקות ריאות בשלושה חודשים זה המון. הייתי פונה לבירור רפואי מקיף יותר, ובדיקות מעמיקות יותר של המערכת החיסונית. אולי אצל מומחה לזיהום.

Cafe Latte

New member
יש רופאים מומחי ריאות, לילדים. פשוט תפני לאחד כזה. זו לא

שאלה לרשת.

בלונד23

New member
יש מקום ללכת למומחה ויש אפילו חיסון לזה

למיטב ידיעתי יש חיסון!!! למשל, פגים מקבלים אותו בשגרה. כל השאר לא. את יכולה לבחור לחסן.
מומחה ריאות לילדים - גם אנחנו הלכנו לאחד כזה. זו אכן הכתובת שלך ולא ברשת אלא ללכת עם צילום ריאות מעודכן.

Ani15

New member
לא חוויתי את זה מיד ראשונה

אבל אני כן מכירה מקרוב ילד שבמשך כשלוש שנים היו לו דלקות ריאות חוזרות, ושוב ושוב אנטיביוטיקה בכמויות ממש לא סבירות. אחרי שלוש השנים האלה, במקרה לגמרי, מומחית ריאות זיהתה שיש לו אסתמה, ושהצל שראו בצילומים והשיעולים/ חרחורים האופיינים לדלקת ריאות היו פשוט תמט וצפצופים של התקפי אסתמה, ומאז הוא מקבל את התרופות המתאימות וכמובן שהמצב הרבה יותר טוב (בעיקר מכיוון שהתקף אסתמה אפשר למנוע מראש). גם לבת שלי התחילה האסתמה מיד אחרי דלקת ריאות חריפה, והתקפים מגיעים בשמחה עם כל נזלת. לכן אני מציעה שתבדקי את הכיוון הזה. אסתמה זה לא כיף גדול אבל לפחות קל לשליטה.

למעלה