מתנה לקולגה בסוף הריונה

מתנה לקולגה בסוף הריונה

אשמח לרעיונות לתת מתנה לעובדת שלי , בשלבים אחרונים להריונה .
מה ישמח אותה?

עד 1000ש"ח
תודה רבה

אני לא מפרסמת דבר או חצי דבר!!

Guy Yafe

New member
זה לא באמת חשוב

העיקר שזה יהיה מחנות מוכרת (מוצצים/שילב/סופר פארם וכו') ושיהיה לזה פתק החלפה.
&nbsp
ראיתי כורסאות הנקה יפות במחיר הזה.
אפשר לקנות כסא בטיחות לרכב.
&nbsp
אפילו סתם תווים.

לדעתי עדיך תלושי קניה

עם עדיפות לסופר פארם (בעיקר בלידה ראשונה אבל גם בהמשך). כשאחותי ילדה היא התייעצה איתי מה לבקש מתנה מהדודה, קיבלה תווי קניה והיתה מאושרת - אין צורך להחליף שום דבר (ולהסתובב עם תינוק קטן) וממילא יש הוצאות רבות.

giraffelle

New member
לא לסופרפארם

בעיני זה בזבוז כסף. במיוחד אם זה סכום גבוה.
עם הזמן אני מגלה שיש פחות ופחות דברים שאני קונה בסופרפארם. כמעט הכל אפשר למצוא משמעותית יותר בזול ברשתות המזון או בחנויות תינוקות זולות כמו מוצצים.
תוי קניה לרשת מזון גדולה שאפשר לממש גם ברשתות אחרות - רב תו, תו הזהב וכד' - זה הרבה יותר שימושי בעיני. לנותנת המתנה זה אותו הדבר, המקבלת תוכל לקנות בזה הרבה יותר.

בעיניי תווי קנייה לסופרפארם או לסופר זה ממש לא אישי

כבר עדיף לתת כסף .
&nbsp
איזו מין מתנה זאת תווי קנייה לסופר ?
&nbsp
&nbsp

תודה, ,חשבתי על מתנה אישית ומועילה לה,לוולד יהיה המון

כורסאת הנקה יש
כסא לאוטו יש

Guy Yafe

New member
מתנה אישית באלף שקל?

תווי קנייה ב990 שקל וכרטיס ברכה ממש מושקע.

האם משלוח קבוע של ארוחות בשבועיים הראשונים יעזור?

האם עוזרת פעמיים בשבוע יעזור?
האם משלוח מהסופר יעזור?
האם סידרה של קרמים איכותיים?

אני חוששת לפגוע בפרטיותם ..לכן שואלת

הייתי הכי שמחה בעולם לקבל משלוח ארוחות!

רק כדאי לוודא קודם שאמא שלה או חמותה לא מתכננות להביא לה אוכל לשבועיים האלה (ואז יהיה נחמד לספק את האוכל לשבועיים הבאים...)

גם עוזרת פעם בשבוע זה ממש נחמד (בהנחה שהיא רוצה או מוכנה לצאת מהבית בזמן הזה או לפחות לעבור בין החדרים עם הבייבי כשהעוזרת מנקה)

גם שירות של דולה לאחר לידה יכול להיות מקסים, מישהי שתבוא ותתמוך בה רגשית ופיזית עם התינוק הקטן ותלמד אותה איך להתנהל איתו ועם החיים החדשים שלה, רלוונטי לכל לידה אבל רלוונטי יותר ללידה ראשונה.
זו לידה ראשונה שלה?

אני מבינה שזו לא לידה ראשונה

אישית כיולדת הייתי מעדיפה שישאלו אותי
וגם כמביאת מתנה אני מעדיפה לשאול

קרמים בטוח לא (תמיד מקבלים מתנות 'לאשה' ממי שלא יודע מה להביא)
משלוח של ארוחות / משלוח מהסופר / עוזרת פעמיים בשבוע = כבר עדיף לתת מעטפה עם 1000 ש"ח בפנים וכרטיס ברכה יפה וזהו ושהם יחליטו מה לעשות עם הכסף. לטעמי זה כבר עדיף על פני רכישת שירות מסויים (איך תמצאי להם עוזרת / תחליטי מה לקנות להם בסופר / תבחרי איזה אוכל הם יאכלו כל יום - כל אלה יותר מתערבים בפרטיות בעיני מאשר פשוט לתת מעטפה עם כסף).

קרמים (בעיקר הריח) זה עניין של העדפה אישית.
אם מישהו היה מנסה לדחוף לי עוזרת או קניות או אוכל, הייתי בעיקר מתעצבנת.

אני מבינה את הכוונה הטובה, אבל הדרך הטובה ביותר לקלוע לטעמה של היולדת, היא לשאול אותה. זה הרבה יותר רגיש ומתחשב מלתת שירות שלא בטוח שהיא תרצה.
אם אי אפשר לשאול, אז עדיף כסף או שובר מתנה.

אני חושבת שאלה רעיונות מקסימים אבל כולם היו מביכים אותי למות

אם הייתי מקבלת אותם מהבוסית שלי.
משלוח מהסופר זה דבר מאוד אינטימי וגם מרמז על זה שאת חושבת שיש להם קושי כלכלי. קצת כמו נדבה. עוזרת פעמיים בשבוע זה יכול ממש להפריע. יש נשים שצריכות פרטיות אחרי לידה. קרמים אחרי לידה זה מיותר. לרוב ממליצים לא למרוח כלום עם ריח בהתחלה כדי שהתינוק ילמד להכיר את הריח של אמא ואחרי זה - למי יש זמן למרוח משהו? מקלחת פעם בשלושה ימים זה פינוק.
אחרי לידה יש המון הוצאות. תלושי קניה זה מופלא. אפילו כרטיס כזה שמתאים גם לסופר וגם לסופרפארם זה נפלא. באמת שלא חייבים משהו שקשור לתינוק דווקא. גם להוריד ממנה דאגות כלכליות זה מצוין. באמת, לכי על הגנרי בתוספת כרטיס ברכה.

תודה רבה לכולם, אימצתי את ההמלצה הגורפת.....

כסף או שווה ערך / תלושים ולשאול אותה ...

זו לידה ראשונה ,היא לבד בארץ גם מהצד שלו אין כאן אף אחד.
בהמלצתכם שאלנו אותה והוחלט על משמרות עזרה כדי לאפשר לה לנוח להתקלח לנשום.
בעלה אמר שבהזדמנות חגיגית זו הוא מבקש להרחיב את תפריט הקינוחים מעבר לעוגת גזר :) .
תודה רבה לכם ושיהיו בשורות טובות.

מדהים כמה אנשים שונים...

אני חושבת שהייתי מתה אם קולגות שלי היו באים אלי הביתה כדי שאוכל להתקלח וזה. הבנתי נכון? הכוונה משמרות עזרה של הקולגות? או מישהו בתשלום?
אבל העיקר ששאלתם וזה מה שיעזור למשפחה החמודה הזאת. אתם מקסימים. הלוואי על כולנו מקום עבודה כזה.

:) חשבתי על זה .....

התברר שהלבד מאד מפחיד אותם , בדחילו ורחימו שאלו אם אפשר שנבקר אותם בבית אחרי הלידה , הצעתי דולה אך היא מעדיפה אותנו גם בחדר לידה.
לכולנו ניסיון ונרתמנו עם תוכנית חלוקה מפורטת
כולל תפריט ועזרה בבית .

תודה

וואו, זה נשמע מעולה.

באמת הדבר שהכי הועיל לי אחרי הלידה עם הבכורה, היו מפגשים עם אנשים שגם הם בשלב הזה (או היו לא מזמן) - חברים עם תינוק, קרובים עם תינוק, אנשים בקורס עיסוי תינוקות (זו הייתה המתנה שקיבלתי מחמותי - והיא הייתה מעולה!), וכו'. אצלנו זו הייתה נכדה ראשונה משני הצדדים, אז הסבתות כבר לא ממש זכרו מה עושים או איך זה, וכו' - וגם בחוג החברים היה רק זוג אחד שילד לפנינו, ובקרובים זוג אחד, וזהו.

למעלה