מה נסגר עם הבודדים ??

מה נסגר עם הבודדים ??

אני אדם נורמטיבי, אני נוהגת ללכת עם גרביים תואמים, וכך גם בני משפחתי. ובכל זאת יש לי הר של גרביים בודדים. הר!!!!!!! אתמול הוצאתי הר נוסף ממכונה אחרת, והצלחתי לצוות.... זוג אחד. מה הקטע?
יש לכן הצעות מעשיות איך להתמודד עם הסוגיה?
זה משגע אותי! (כפי שניתן לראות ממספר סימני הקריאה המשתתפים בפוסט)

בדיוק ראיתי ספר בנושא

על מפלצת גרביים שיש לה 5 רגליים והיא כל פעם לוקחת מספר אי זוגי של גרביים אז נשאר גרב בודד.
הבעייה שאת מתארת היא הבעייה האחת שהמדע לא מצליח להתמודד איתה (כל השאר - סרטן, אלצהיימר, וכו' - קטנות עליו).
יש רק פתרון אחד - לקנות רק גרביים מסוג אחד, או להתפשר בנושא של גרביים תואמים. אצלי כל הגרביים לבנים, ואין לי בעייה ללכת עם שניים לא תואמים. אצל הילדות הן לרוב הולכות עם זוג גרביים שמתאים באיזשהו אופן (צבע דומה, דוגמא שמזכירה אסוציאטיבית את השנייה, וכו'
).

Guy Yafe

New member
מזכיר קצת את הצבא

תמיד כששמתי את הגרביים בכביסה, קיבלתי בחזרה מספר איזוגי של גרביים.
לפעמים יותר ממה ששמתי ולפעמים פחות, אבל תמיד איזוגי.

יש פטנט לזה

תעשי חיפוש בגוגל "אטבים לגרביים".
הרעיון הוא לחבר את הזוג מיד כשמורידים מהרגליים עד לשימוש הבא.
חייבת לציין שאף פעם לא השתמשתי, אז אין לי מושג אם זה מוצלח.

שקיות רשת?

אני די בטוחה שעדיין ניתן להשיג כאלה. נראה לי שאפשר למצוא בחנויות סטוק למיניהן.

הייבי

New member
הפתרון של אמא שלי

כשזורקים זוג גרביים לסל כביסה לקפל להן את הקצה כך שיתפסו אחת בשניה (קצת כמו ההתחלה של קיפול לכדור למגירה). מקווה שההסבר יצא ברור. זה מבטיח שיגיעו למכונה זוגות, לא דורש אביזרים מיוחדים ואם אני זוכרת נכון יש לך שניים קצת מעל גיל הפעוט/תינוק שאפשר כבר להרגיל לעשות בעצמם.

אני פשוט עברתי לגרביים אחידים

גם לי וגם לילדים - קונה את הגרביים הפושטיות של 3 ב15 שח בזברה או בהאנגר, כולם באותו הצבע, ויש סלסלה אחת גדולה של גרביים לכל ילד והוא כל פעם אוסף לעצמו זוג. ככה אין מצב שגרב תשאר בלי בן זוג

אכן בעייה

הבת שלי (7) אוהבת ללכת עם גרביים לא תואמים מאז שהייתה בגן.
בשבילי מצאתי פתרון- קניתי בנקסט גרביים שחורים שעל כל אחד יש ציור של פרי, וכך אפשר לערבב וללכת עם סלט פירות... (למשל, לריצה אני יוצאת עם אננס ודובדבן).

זלופית

New member
מבחינתי הבאסה האמיתית בכל העניין זה...

שדווקא הגרביים שהכי אוהבים נשארות בבודדות...
אבל הגרביים האפורות המכוערות רצח שאת מתה שייקרעו כבר כדי שיהיה לך תירוץ לזרוק - לא... הן נישארות יחד לנצח ואפילו לא מתפוררות בעקבים!

קרעת אותי

זה בדיוק ככה.... !
כל זוג חדש וחגיגי מגיע ביחיד
כל זוג שמעטע גועלי נשאר צמוד לנ-צ-

אני קיבלתי פעם גרביים נהדרים ליום ההולדת.

לא צוחקת. והם גם ארוכים כאלה אז הם לא אובדים בכביסה.

תורמים לגן

גננות תמיד מוצאות מה לעשות עם זה

אני במוחי כבר רואה כל מיני בובות גרב

&nbsp
וכן זה מעצבן בטירוף...
אצלנו בגלל שזו מכונה שלא נמצאת בבית, תמיד עושים בדיקה שלא נתקע במכונת כביסה/מייבש בכל מיני חורים.

למעלה