איי רובוט / חברה אחרת כלשהי - כן או לא?

• פותח הנושא mafe
  • פורסם בתאריך

mafe

New member
איי רובוט / חברה אחרת כלשהי - כן או לא?

בבית יש שני קטנטנים בני 3 וחצי ושנה וקצת.
אין לנו בעלי חיים (אבל יש אמא עם שיער ארוך שלא מפסיק לנשור...)
אין מנקה.
אנחנו מסודרים מאוד, לא סובלת דברים על הרצפה, ובסוף היום מרימים כל צעצוע מהרצפה למקום.
אנחנו שונאים שונאים שונאים לנקות את הבית.
נראה לי שממש מתאים לנו רובוט.
מה אתן אומרות? מי מרוצה? איזה חברה ואיזה דגם?
אולי יש כזה שגם מעביר סמרטוט אחרי השאיבה? (נראה לי הגיוני, לא? אם כבר אז עד הסוף)

הייבי

New member
לנו יש איי רובוט

קנינו לפני 3 שנים עם הולדת הדרדס. יש לנו חתולה ואמא עם נטייה לנשירה ועוזרת פעם בשבועיים. זה לא מחליף לנקות את הבית אבל עושה תחזוקה שוטפת מצויינת לרצפה עד העוזרת. אחרי שהוא משלים סיבוב יש תחושה ומראה של רצפה נקייה. הוא פחות חזק בשטיחים אבל מתמודד עם השטיחים סינטטיים פשוטים. אם אתם מסודרים מטבעכם אז זה בכלל מצויין כי צריך רצפה יחסית פנויה בשביל שזה יהיה יעיל. לשלנו יש כל מיני אפשרויות תכנות לשעה קבועה ביום וכאלה שאף פעם לא ניצלנו כי אצלנו הרצפה כן מבולגנת יחסית אליכם כנראה. שלנו לא שוטף וגם לא חיפשנו כזה ששוטף אז לגבי זה אין לי מושג.

לנו יש איירובוט מסדרת 700 אני חושבת

שלושה ילדים שבהם תינוקת זוחלת ואני לא יודעת לנקות וגם לא ממש מעוניינת לעשות את זה גם לו ידעתי. הבנתי שהזה ששוטף לא מומלץ כל כך ובכל מקרה מדובר על שני מכשירים שונים להבנתי אז הייתי מתחילה בשואב ואם ממש מרגישה צורך שוקלת את השוטף בהמשך.

גלושקה21

New member
היה שרשור רציני בנושא הזה

בפורום טיפתחלב של הכללית. אני זוכרת שהיה שם הרבה מידע מנסיון של הבנות.תעשי חיפוש

MissPegi

New member
שואב אבק רובוטי זה (לא) מוצר צריכה בסיסי

אפשר להסתדר בלעדיו, אבל נוח שהוא נמצא בבית.
אם את מחפשת נוחות, שונאת לנקות והתקציב מאפשר- אני חושבת שיש לך סיבה מצוינת.
לגבי השואב שמעביר סמרטוט רטוב אחרי השאיבה- יש אחד כזה של אקווקס. תבדקי איתם לגבי ה-DM85, יש מצב שהוא יתאים לך.

בייבה7

New member
מישהי מכירה את השואב של אקווקס? מומלץ?

&nbsp
בנוסף, האם מתאים כשיש שטיח בבית?

harley001

New member
לי יש אקווקס ואני מאוד מרוצה ממנו

יש לי את הדגם שגם מעביר סמרטוט לח אחרי השאיבה ומנגב. אוהב מאוד את האפקט של הסמרטוט הרטוב, ממש משדרג את העניין ומשאיר תחושה הרבה יותר נקיה. לגבי שטיח, כמו כל הרובוטים, אם זה לא שטיח שאגי או דומה אז הוא מסתדר יופי

giraffelle

New member
יש ברשת הרבה ביקורות חיוביות על ILIFE

יש גם דגמים שמעבירים סמרטוט יבש / לח, אבל זו הפעלה נפרדת.
הזמנו אחד כזה והוא בדרך...
&nbsp
לאמא שלי יש רומבה שהיא מפעילה כל יום, ושומר לה על הבית נקי. יש לה כלבה, אבל אחת שמשירה יחסית מעט שיער.

מ צ ד ה

New member
יש לנו איירובוט רומבה מסדרת ה - 800 ומשהו.

נקנה באילת.

עובד כ- 3 פעמים בשבוע, שני ילדים וזוג הורים (ששונא לנקות)!

מקל עלינו מאוד את החיים כי עושה עבודה הרבה יותר טובה מכל מטאטא שהיה לנו. אנחנו לא שוטפים אח"כ.

כמו כן, בגלל שאין להשאיר דברים קטנים על הרצפה הבית מסודר יותר, הנעליים והצעצועים במקום וכולם מבסוטים!

Asty g

New member
גם לנו יש..

לנו יש איירובוט כבר 6 שנים (הוחלף דגם מתישהו בשנתיים האחרונות לא זוכרת איזה). אחת הרכישות הטובות שעשינו. אבל קחי בחשבון ששיער ארוך מסתבך במברשות (בעלי מנקה ומתחזק את הרובוט ותמיד מתלונן על השיער שלי :)). הרובוט מצריך תחזוקה והחלפת חלקים מידי פעם, (אנחנו קונים ברובוטפיקס באינטרנט www.robotfix.co.il)
מאוד מרוצים מהרובוט!!

למעלה