לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2041020,410 עוקבים אודות עסקים

פורום הורים לפעוטות

ברוכים הבאים לפורום הורים לפעוטות!
שנת החיים הראשונה של התינוק חלפה לה ואתם ניצבים למול אתגרים חדשים...
התינוק כבר לא שוכב ב'חוסר מעש', הוא מדדה, מתרוצץ הנה והנה...דורש את עצמאותו ולפעמים אף 'חוטא' בהתקפי זעם;-)...

כיצד מתמודדים עם האתגרים החדשים? ביצירתיות רבה, בדרכים שונות ומגוונות ובטח שלא לבד!:-)

אנחנו כאן במיוחד בשבילכם. בואו להשתתף, ללמוד, לתרום ולהיתרם מסביבת הורים, שנמצאים בדיוק באותה הקלחת..

ממתינות לכולכם, 
kramerkaren ושושן בשם אחר

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הורים לפעוטות

ברוכים הבאים לפורום הורים לפעוטות!
שנת החיים הראשונה של התינוק חלפה לה ואתם ניצבים למול אתגרים חדשים...
התינוק כבר לא שוכב ב'חוסר מעש', הוא מדדה, מתרוצץ הנה והנה...דורש את עצמאותו ולפעמים אף 'חוטא' בהתקפי זעם;-)...

כיצד מתמודדים עם האתגרים החדשים? ביצירתיות רבה, בדרכים שונות ומגוונות ובטח שלא לבד!:-)

אנחנו כאן במיוחד בשבילכם. בואו להשתתף, ללמוד, לתרום ולהיתרם מסביבת הורים, שנמצאים בדיוק באותה הקלחת..

ממתינות לכולכם, 
kramerkaren ושושן בשם אחר

x
הודעה מהנהלת הפורום

המשך >>

לצפיה ב-'כל עניין ההנקה בציבור'
כל עניין ההנקה בציבור
<< ההודעה הנוכחית
16/09/2016 | 08:44
58
879
קראתי היום את הכתבה הזאת

http://mobile.mako.co.il/ninemonth-birth/breast-fe...

וואלה הנשים שם נראה לי מגזימות
סילקו אם מניקה מזארה
נכון זה לא לעניין בכלל
אבל מיד יום למחרת לבוא ולהפגין
אחרי שהמנכל התנצל והסביר שזאת טעות אנוש
(הרי כל עובדת צעירה או לא יכולה להתמרמר ולהגיד משפט כזה לאם מניקה)
אז היתה כתבה וירדו על זארה
ואז הן הולכות ומפגינות
לא ברור לי העניין

הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'שכחת לציין שבשירות הלקוחות של זארה ציינו שזו המדיניות הרשמית'
שכחת לציין שבשירות הלקוחות של זארה ציינו שזו המדיניות הרשמית
16/09/2016 | 16:06
5
410
לא מאשרים הנקה.
לגמרי סיבה להפגנה.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'איפה קראת שהם לא מאשרים?...'
איפה קראת שהם לא מאשרים?...
16/09/2016 | 16:36
2
347

הכל תלוי בנסיבות 
אם חברה תבוא אליי ותשב בסלון עם השד חשוף
ויש לי ילד מתבגר בבית אבקש ממנה לכסות
והפוך אם אני מניקה וחבר של הילד המתבגר מסתובב לי בבית 
אכסה את עצמי
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'היא צודקת. זה היה כתוב בכל הפרסומים'
היא צודקת. זה היה כתוב בכל הפרסומים
16/09/2016 | 20:23
329
גם קראתי שכשזה קרה אז המניקה פנתה למנהלת המשמרת להתלונן וגם לשירות הלקוחות בטלפון וכולם אמרו שאלו נהלי הרשת.
זה שעכשיו אחרי הפרסום השלילי פתאום הנהלת זארה מכחישים מכל וכל זה בעיני לא מספיק. אם היא שומעת את אותה המנטרה משלושה גורמים שונים זה מעיד על משהו, זוטרים ככל שיהיו.
האמת אני לא הייתי רצה להפגין פשוט כי אני קצת עצלנית, ואפילו לא הייתי מתלוננת אם זה היה קורה לי. הייתי פשוט מאוד נעלבת ולא חוזרת לשם. היא די אמיצה שהסכימה להיחשף ככה (כפל המשמעות לא מכוון...).
לדעתי מה שאמרת (שלא היית רוצה שיניקו מול מתבגר אצלך בבית וכיוב) אין לו שום קשר לסיפור כי היא הניקה בתוך התא, והעידה כי לא היו עוד אנשים בכלל בכל חדר ההלבשה, אז זה לא בדיוק אותו הדבר, זה לא להניק חשופה ברחוב ולא מול זרים.
לא יודעת, אצלי זה כן עורר סימפתיה כלפיה, במיוחד כשאני מתארת לעצמי את הסיטואציה המלחיצה עם ילדים קטנים שייקח זמן לפשוט מהם את הבגדים מהחנות, עם תינוקת היסטרית שבוכה, ומה בעצם נורא בזה שהיא תיתן לה קצת לינוק בתא עד שתירגע?
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'מצרפת קישור- הנקה בתא מדידה- אין נסיבות מקלות...'
מצרפת קישור- הנקה בתא מדידה- אין נסיבות מקלות...
16/09/2016 | 20:31
278
לצפיה ב-'למה הם אמורים לאשר הנקה בתאי הלבשה? '
למה הם אמורים לאשר הנקה בתאי הלבשה?
01/10/2016 | 10:36
1
7
לצפיה ב-'התייחסתי לתגובה למעלה- ממנה משתמע ש...'
התייחסתי לתגובה למעלה- ממנה משתמע ש...
01/10/2016 | 14:52
2
שאם היא היתה מניקה בהסתר לא היתה בעיה עם זה.
חוצמזה לא חייבים כלום- מספיק שמניקות יפסיקו לקנות בזארה.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'אני חושבת שהמוכרת בזארה גסת רוח וחצופה.'
אני חושבת שהמוכרת בזארה גסת רוח וחצופה.
16/09/2016 | 17:15
17
349
אותה אישה הניקה בתא סגור ולא באמצע החנות.

לא חושבת שיש מה להפגין מול החנות על ידי צי של נשים מניקות.
מסכימה איתך שגם כל מקרה לגופו... לא מבינה את הנשים שמניקות בכל מקום חשופות.

אגב, בYNET היה כתוב רשת זארה גינתה את התנהגותה של המוכרת ואמרה שתטפל במקרה. לא יודעת למה במאקו כתוב אחרת ומה נכון..,
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'מי הנשים האילו'
מי הנשים האילו
17/09/2016 | 09:51
16
315
שמניקות בכל מקום חשופות?
לא יצא לי לראות נשים כאלו למרות שראיתי הרבה נשים מניקות בחוץ.

ראית בעצמך נשים שמניקות בחוץ כשכל השד חשוף?

הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'לי יש גיסה כזאת'
לי יש גיסה כזאת
17/09/2016 | 10:18
4
339
עם 3 מתבגרים בבית
אחד בן 18 לפני צבא
והיא מניקה לעיני כל
לא מכסה כלום ולוקחת את הזמן
עד שהיא מכסה
בעלה היה רב איתה בהתחלה
אבא שלה היה מעיר לה
כלום לא עזר
היא וחברותיה גם היו ממובילות אחת
ההפגנות בשנה שעברה
גם בבתי קפה היא מניקה באופן חופשי
לכן אני כבר לא מסתובבת איתה

תראי אני הנקתי במצטבר 8 שנים +
(אגב את קבלת אותי מה זה יפה בפורום הנקה לפני 11 שנים )
גם במסעדות גם בבתי קפה גם בחנויות כולל זארה ואף פעם לא העירו לי
תמיד הייתי עושה את זה בפרטיות..מכסה את עצמי
המינימום לא היו מעירים המקסימום גם היו מציעים לי כוס מים או כיסא

הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'הרוב מעדיפות לא להחשף'
הרוב מעדיפות לא להחשף
17/09/2016 | 22:07
3
249
רוב האנשים מתלוננים על הנקה בחוץ גם כשמניקים מתחת לכיסוי. עצם הרעיון של הנקה כבר מוציא אותם מאיזון.
דווקא כשמניקים בלי כיסוי, רוב האנשים לא ישימו בכלל לב.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'לא מסכימה....'
לא מסכימה....
17/09/2016 | 22:31
2
257
אני חושבת שבישראל מאוד מעודדים נשים להניק...
מעולם לא שמעתי על מקרה של אישה שהניקה והסתירה את עצמה ומישהו העיר לה...

זאת זכות בסיסית אבל אני כן חושבת שקמות איתה חובות.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'זה עניין אמביוולנטי'
זה עניין אמביוולנטי
18/09/2016 | 14:18
1
169
מצד אחד מעודדים להניק, מצד שני לא תומכים בנשים מניקות.
זה מתחיל ב - למה את לא מניקה?
ומהר מאד מתחלף ל - למה את לא נותנת בקבוק?
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'כן...יש בזה משהו'
כן...יש בזה משהו
18/09/2016 | 14:25
39
לצפיה ב-'כן...המון פעמים...'
כן...המון פעמים...
17/09/2016 | 17:31
213
הפעם האחרונה הייתה לפני יומיים באמצע מרכז מסחרי שכונתי על ספסל...
ראיתי בבתי קפה, מסעדות, קניונים, ברחוב...
מעולם לא הערתי אבל מודה שזה גרם לי אי נוחות...

עם כיסוי- זה ממש לא מפריע לי ואני חושבת שזאת זכות בסיסית...
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'שתי הקטנות שלי לא הסכימו לכיסוי'
שתי הקטנות שלי לא הסכימו לכיסוי
19/09/2016 | 00:29
182
(לראשונה הכיסוי לא הפריע). אז אמנם את מה שאפשר היה כיסיתי בעזרת ביגוד (וחלק הראש שלהן והגוף שלהן כיסו) - אבל הן לא היו מכוסות - במיוחד הפריע להן אם העיניים מכוסות. הבעייה היחידה הייתה בארועים, כשלבשתי שמלה ואי אפשר היה להניק בלי להתפשט, פחות או יותר. אז מצאתי חדר איפשהו והנקתי שם. רוב שאר הזמן - הנקתי בכל מקום בלי כיסוי. עם הקטנה, שינקה שנה יותר מאחיותיה (כלומר, עד גיל שנתיים ואחד עשר חודשים) בשלב מסוים אמרתי לה שרק לתינוקות מותר לינוק בחוץ, והפסקתי להניק אותה בציבור או בכלל כשאנשים אחרים שם, כי זה כבר לא היה משהו חשוב עבורה מבחינת בריאות ותזונה, וכו'.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'אני אחת מהנשים האלו'
אני אחת מהנשים האלו
21/09/2016 | 22:43
8
87
שילוב של מבנה שד בעייתי ותינוקות קטנים במיוחד שקשה להם להתמודד.
במשך בערך 3 שנים במצטבר הנקתי בחוץ עם שד חשוף.
לא קיבלתי הערה שלילית אפילו פעם אחת. אפילו כשניסו להזיז אותי ממקום ספציפי בחנות עשו את זה מאוד בנימוס ובתירוץ שהם רוצים לעזור לי ולהקל עלי. פעם אחת, בתחילת הדרך, ביקשו ממני לפנות שולחן צדדי שעברתי אליו כדי לשבת עם הגב לשאר המסעדה בטוענה שזה שולחן מוזמן. אף אחד לא הגיע לשם אפילו אחרי שסיימתי וחזרתי לשולחן שלי. אני חושבת שאם זה היה בשלב מאוחר יותר כשכבר לא הפריע לי פשוט להניק בשולחן ליד הסועדים איתי אף אחד לא היה מעיר לי גם שם.
לעומת זאת קיבלתי המון הערות חיוביות וחיוכים וכוסות מים. אפילו כמה כוסות מיץ בגרג ובביגה.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'כן, בגרג יש מדיניות לתת מיץ תפוזים למניקות.'
כן, בגרג יש מדיניות לתת מיץ תפוזים למניקות.
22/09/2016 | 18:17
7
76
לא יצא לי אישית לנצל את המדיניות, אבל אני חושבת שזה נהדר מצדם.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'גם בביגה...'
גם בביגה...
22/09/2016 | 20:58
6
22
לצפיה ב-'אז יפה גם מצדם.'
אז יפה גם מצדם.
22/09/2016 | 21:09
2
20
לצפיה ב-'אני זוכרת פוסט של מישהי שפורסם בפייסבוק...'
אני זוכרת פוסט של מישהי שפורסם בפייסבוק...
22/09/2016 | 21:45
1
55
אני כמעט בטוחה שמדובר על סניף איילון או באר שבע....

מישהי התיישבה על כיסא במסעדה (לא הייתה אורחת במקום) והמלצרית הוציאה לה כוס מיץ תפוזים על חשבון הבית.
הם אמרו שזאת מדיניות המסעדה..

ממש יפה מצידם ולא מובן מעליו.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'אממ... אני זוכרת משהו מאוד דומה לגבי גרג...'
אממ... אני זוכרת משהו מאוד דומה לגבי גרג...
22/09/2016 | 22:10
54
אולי קראנו את אותו פוסט ושינו רק את שם המסעדה... בכל אופן, אני אישית לא בדקתי אם זו באמת המדיניות.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'גרג וביגה הם באותה בעלות, אז הגיוני. יפה מאד! '
גרג וביגה הם באותה בעלות, אז הגיוני. יפה מאד!
25/09/2016 | 10:54
2
12
לצפיה ב-'מנסיון אני יכולה להגיד לך שזה לא ממש קשור לשם של '
מנסיון אני יכולה להגיד לך שזה לא ממש קשור לשם של
25/09/2016 | 11:10
1
46
מקום
אלא באדם עצמו
תאמיני לי שגם בזארה יש מנהלות מניקות
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'ברור שגם בזארה יש :)'
ברור שגם בזארה יש :)
25/09/2016 | 19:57
24
אבל פה זאת מדיניות המקום...
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'להזכירכם!!! עניין ההנקה קשור בהחלט לזכויות נשים ועל כן '
להזכירכם!!! עניין ההנקה קשור בהחלט לזכויות נשים ועל כן
16/09/2016 | 23:32
23
335
מחובתנו להיות אסרטיביות ולדרוש את זכויותנו.

לב העניין הוא שהחיים המודרניים דורשים מאיתנו אקטיביות והתנהלות ציבורית שונה מאשר היתה בתקופה השיבטית. ככל שיש פחות מקומות ציבוריים בהם "מותר" להניק (ואני כותבת במראות כי לא ברור לי למי יש סמכות להגיד לאישה לא לעשות זאת) כך קשה יותר ההתנהלות הכללית. מה לעשות, יש לנו זכויות ואנחנו לא נדרשות להשאר בבית (או באוהל) ולטפל בילדים כל היום. אישה שיש לה פינת הנקה ושאיבה במקום העבודה יכולה להתנהל ביעילות הרבה יותר (וגם יותר בכיף) מאישה שאין לה דברים כאלו. אישה שהולכת לקניות עם מספר ילדים ויש לה תינוק בוכה לא תמיד יכולה או רוצה לקפוץ הביתה או לותר על הקניות.
הכל צריך להעשות מתוך כבוד הדדי.
הייתי רוצה שיפסיקו להתיחס להנקה כאל משהו פיקנטי שאפשר לרכל עליו אלא בתור משהו יומיומי וטבעי כפי שהוא באמת.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'מי נשארת באוהל'
מי נשארת באוהל
17/09/2016 | 10:23
22
293
אני יצאתי מגיל 0 מהבית
הנקה מלאה
עד גיל שנתיים וחצי לערך לכל ילד
בחיים לא העירו לי
והנקתי בכל מקום אפשרי
זה לא עניין ההנקה זה עניין של איך את מניקה
השבוע הייתי בקניון עם חברה מניקה
ישבנו באמצע ארומה המקום היה מפוצץ והיא הניקה
לא מבטים לא הערות שום כלום
העניין הוא נשים שלא עושות את זה בפרטיות
ועוד יוצאות להפגין

* אני גם לא יודעת אם להאמין לכל הסיפורים שיש בעיתון
אם הפרטים שם מדויקים
קל לי להאמין שהעובדת התייחסה אליה ככה קשה לי להאמין שבשירות לקוחות
אמרו לה שזאת מדיניות

הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'חייבת להודות '
חייבת להודות
17/09/2016 | 11:46
259
שגם לי לא העירו ואני מניקה תקופה ארוכה כל ילד . האחרון עדיין יונק. אני מקפידה לעשות זאת בצורה צנועה, לא רואים לי כלום. מעניין לגבי זארה כי זו החנות שהבן שלי נרדם בה בקלות בעגלה ולפעמים גם יונק שם בדרך כלל בתא ההלבשה, אבל גם כשאני עושה זאת בחנות בפינה נסתרת יותר ובצניעות לא העירו לי. אני זוכרת מקרה אחד בילדה הקודמת שהנקתי מכוסה כולי בסופרפארם באיזור הקוסמטיקה ואז שאלתי שאלה את המוכרת על מוצר מסויים והיא נזפה בי "קודם תסיימי להניק".
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'אבל את מכירה בזאת שאישה אחת אינה סטטסטיקה, נכון?'
אבל את מכירה בזאת שאישה אחת אינה סטטסטיקה, נכון?
18/09/2016 | 03:18
3
199
זה נפלא שלך זה לא קרה אבל זה לא אומר שזה לא קורה בכלל.
אפילו לי יצא שהעירו בנוכחותי על מישהי שהניקה (ובאמת לא ראו כלום כלום).
זאת תרבות כזאת, להרתע ולרכל על אחרים, ואולי בעיקר על נשים -

למה היא משתמשת במנשא בד? התינוק יכול להחנק,
למה היא שמה תינוק מול הבטן שלה - תינוק רוצה לראות עולם.
למה היא נותנת לתינוק מים? הוא לא בן חצי שנה!
למה הילדים משתוללים מסביבה? הם נורא מפריעים!
למה היא לובשת מחשוף גדול? כל הציצי בחוץ!
למה היא לובשת חולצה סגורה? בקיץ הישראלי אי אפשר לנשום ככה!

אז כל הדברים הנ"ל וגם נושא ההנקה אינו ענינו של של אנשים אחרים.
גיסתך מניקה חשופה, ולא נעים לך? תקומי ותעמדי מאחוריה, תדברי עם מישהו בכיוון אחר - יש הרבה פתרונות שתלויים רק בך ולא בהתנהגותו של מישהו אחר.

מניסיוני האישי, אני לא הצלחתי להניק לגמרי מכוסה. ראשית תמיד הייתי צריכה להחזיק את הציצי ולכן ממש לא היתה לי יד פנויה לשים חיתול. גם סינר הנקה אינו אידיאלי - עף ברוח, או שהתינוק מעיף אותו ובנוסף הוא מחמם מאוד. מה שקרה זה שיצאתי מעט יחסית ורק כשהייתי בטוחה שהתינוקת לא תרצה לינוק אבל לפעמים הייתי צריכה להניק בחדרי שירותים וכדומה וזה בהחלט לא הכי היגייני ובטח שלא כיף.
הייתי רוצה שיהיה מקובל שאישה יכולה להניק במקום ציבורי בפינה שקטה ואפילו אם היא טיפה חשופה, שיהיה לכך סובלנות.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'לא נעים בכלל להניק בשירותים ציבוריים...'
לא נעים בכלל להניק בשירותים ציבוריים...
18/09/2016 | 08:56
2
188
מסכימה איתך שלא הייגני ולא נוח.חבל שנאלצת לצאת פחות מהבית, חשוב שלנשים יהיה טוב בחופשת הלידה. זה נכון שיש נטייה לאנשים למצוא על מה להעיר, במשפחה של בעלי עיקמו פרצוף שהינקתי אחרי גיל שנה ואצלם נחשבתי לא צנועה כי הינקתי בסלון עם כולם למרות שהייתי מכוסה. זה היה בילדה הראשונה לפני 16 שנים כך שמאז התייאשו ממני ולא מעירים. מה גם שאני כבר בקושי נפגשת איתם מסיבות אחרות. אני מסכימה איתך לגבי הנטייה להעיר לא משנה מה תעשי מסתם אנשים. התכוונתי שלא יצא לי שבחנות או מסעדה בעלי סמכות במקום אסרו עלי להניק או הקשו עלי. אם מדובר בסתם עוברי אורח אפשר לסנן בקלות.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'תודה - מקוה בעתיד שזה לא יפריע לי לצאת'
תודה - מקוה בעתיד שזה לא יפריע לי לצאת
18/09/2016 | 09:41
1
165
ואני שמחה ש"התיאשו ממך" במשפחה. לפעמים דוקא במשפחה מוצאים חוסר סובלנות נוראי. זוכרת שהייתי אחרי קיסרי עם תינוקת קטנה וילדה בת 6 וגיסתי עשתה לי סצנות מטורפות כשביקשתי שתשטוף ידיים לפני שתיקח את התינוקת. ואחר כך היא הטיפה לי מוסר ש-בת ה6 עיצבנה אותה (היא לא רצתה שישירו שיר שלא הכירה אז היא בכתה איזה דקה על כך - כאמור - בת 6).
בשלב הזה הבנתי שאין לי מה לחפש אמפטיה במשפחה. כל אחד רואה רק את הקשיים שלו. אמרתי יפה סליחה, הקשבתי לכל הקיטורים והחלטתי שאיתה אני גמרתי.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-''
18/09/2016 | 09:55
92
עצוב שדווקא המשפחה שאמורה לתמוך ולעזור הופכת להיות גורם מעיק . כל כך חסר רגישות מצד הגיסה, גם אשה אחרי לידה, גם ניתוח קיסרי , גם ילדה שצריכה לעכל שנולדה לה אחות קטנה...
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'אז לאחת מפריע שיונקים וזה חשוף מידי לטענתה'
אז לאחת מפריע שיונקים וזה חשוף מידי לטענתה
18/09/2016 | 04:39
193
(בבית הקפה לא היו במקרה פרסומות חשופות? בעיתון? בנייד? בלוחות מודעות?) ולאחר מפריע הבורקיני של המוסלמיות והחרדיות. אולי במקום להתמקד בלבוש של נשים אחרות, פשוט נתמקד בדברים שהם כן ענייננו? דיי לצקצקנות וללהיות יותר קדושה מהאפיפיור. שיניקו, שילכו ערומות, שילכו מכוסות מכף רגל עד ראש. לאחת יפריע ההנקה, לשניה יפריע שרואים מרפק וברך וזה יחשב לה חשוף מידי, לאחרת זה שרואים את הפה יחשב חשוף מידי. למישהי עקבים יראו פרחי וצעקני, לאחרת לבוש חושפני מעל גיל 30, למישהי שיער לא מתחת למטפחת או פאה זה זנותי.
כשאת הולכת לבית קפה את אוכלת בשירותים שלו? אז למה תינוקות צריכים לאכול בשירותים?
שיהיה לתינוקות בתיאבון ודיי להכנס לרחם לציצי ולשחלות של הזולת.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'סתם לצורך האנקדוטה'
סתם לצורך האנקדוטה
20/09/2016 | 11:19
1
122
לפני שלוש וחצי שנים
אני עם תינוקת בת שבעה חודשים
יונקת מתחת לסינר בבית קפה בתל אביב 
ומקבלת פרצוף עם הערה 
שהיא כבר תינוקת גדולה ולא חייבת לינוק (ממנהלת משמרת בת 22 שמן הסתם אין לה טיפת הבנה בסיסית)
אז נכון זו הערה יחידה שקיבלתי בכמעט ארבע שנות הנקה מחולקות בין שני ילדים
אבל זה קיים לצערינו

הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-''
20/09/2016 | 12:19
67
יש אנשים חטטנים בכל תחום
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'לא תמיד אפשר לבחור איפה או איך להניק'
לא תמיד אפשר לבחור איפה או איך להניק
25/09/2016 | 01:00
13
47
אני מניקה "רק" שנה ושמונה במצטבר ולפני כחודש קיבלתי הערה דבילית מאיזה זקנה שעברה לידי - ישבתי על ספסל קטן ברחוב צדדי (לא ספסל ציבורי) מחוץ לגן של הילדים שלי והנקתי את הקטנה שלי (אז בת 9 חודשים) כי אם אני לא מניקה אותה מייד כשאני אוספת אותה מהגן היא בוכה כל הדרך הביתה, הייתי בלי כיסוי אבל כמעט ולא ראו כלום כי היא הסתירה אותי כמעט לגמרי ועברה מישהי בת כשישים ואמרה לי משהו על זה שככה אפשר לשלוח אותי ישר לקרנבל בברזיל - בהתחלה עוד הינהנתי וחייכתי כי היא אמרה את זה במין נחמדות מזוייפת כזאת שלא הבנתי בכלל למה היא מתכוונת ורק אחרי שהיא המשיכה ללכת הבנתי בכלל מה היא אמרה.
אגב, מבחינתי להניק עם כיסוי באמצע מקום צפוף/הומה אדם כמו באמצע ארומה או בסופר פארם זה הרבה יותר חושפני מאשר להניק לא מכוסה במקום שקט וצדדי או עם הפנים לקיר באיזו פינה.

הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'לא הבנתי איך יכול להיות חושפני להניק עם כיסוי...'
לא הבנתי איך יכול להיות חושפני להניק עם כיסוי...
25/09/2016 | 03:10
12
40
(כלומר, בהנחה שלא מדובר בילדות שלי שמורידות את הכיסוי ).
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'כי הבעיה של מרבית המתנגדים היא לא במה שרואים בפועל'
כי הבעיה של מרבית המתנגדים היא לא במה שרואים בפועל
25/09/2016 | 13:42
11
41
אלא המחשבה שיש שם תינוק יונק.
כשמניקים עם כיסוי זה ממש צועק שיש כאן תינוק יונק.

הרי ברוב המקרים אישה שמניקה ללא סינור הנקה תהיה הרבה פחות חשופה מאשר אישה בגופיית ספגטי או בביקיני.

הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'אבל זה לא חושפני משום בחינה. להגיד שזה חושפני'
אבל זה לא חושפני משום בחינה. להגיד שזה חושפני
25/09/2016 | 17:55
10
46
מעודד את המתנגדים להנקה בציבור ופוגע במי שמניקה מכוסה לגמרי. אני מניחה שזו לא המטרה פה. כדי להיות בעד הנקה בלי כיסוי אין צורך להעלות טיעונים שפוגעים במי שמניקה עם כיסוי.
לגבי ביקיני, אכן יש קוד לבוש במקומות מסוימים שפוסל כניסה בביקיני או בלי חולצה - ולכן זה לא ממש טיעון בעד הנקה בציבור, כי גם זה אסור. הטיעון בעד הנקה בציבור הוא אחד - זה האופן שבו התינוק מקבל מזון ונוזלים - לא משהו שסתם מתחשק לאישה לעשות או ללבוש. ובתור שכזה, יש לאפשר לעשות אותו בכל מקום. כמו שכתבתי, ברגע שהילדה הייתה גדולה מספיק כך שזה לא היה באמת חשוב מבחינת תזונה ובריאות, והיא הייתה מסוגלת להבין הסברים ולהתאפק - כלומר, ברגע שזה הפך למצב שבו "זה סתם מתחשק" גם לילדה - הפסקתי להניק בציבור בכלל. אבל אני חושבת שזו החלטה שכל אמא צריכה לקבל בעצמה, לגבי הילד הפרטי שלה. עד אז - שתניק איפה שהיא רוצה, ושמי שלא רוצה לראות, לא יסתכל לכיוון הספציפי הזה.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'היא מתכוונת בולט לעניין או מושך תשומת לב'
היא מתכוונת בולט לעניין או מושך תשומת לב
25/09/2016 | 23:43
9
28
הרבה פעמים כשמניקים בערסול, במיוחד תינוק קצת יותר גדול, אי אפשר לדעת אם את מניקה או מרדימה או סתם מערסלת. כששמים כיסוי והוא בד"כ באיזשהו צבע ששונה מצבע הבגדים שלך והוא גדול ומכסה את כל כולך ומשהו זז מלמטה ואת מסתכלת דרך הכיסוי לראות מה קורה שם וכו', אז כל האופרציה הזאת יותר מושכת אלייך את העין של האנשים מסביב מאשר לו היית מניקה בלי כיסוי. לפחות כך הבנתי את דבריה וכך אני גם מרגישה.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'לא הרגשתי בולטת יותר כשהנקתי עם כיסוי.'
לא הרגשתי בולטת יותר כשהנקתי עם כיסוי.
25/09/2016 | 23:57
25
ובשני המקרים אני בטוחה היה ברור לכל מי שהסתכל שאני מניקה.  אנשים לרוב לא מערסלים את התינוק על החזה שלהם סתם כך. המקרה היחיד בו נתקלתי שלא ברור אם התינוק יונק או לא, הוא במנשאים מסוימים שבהם באמת התינוק בפוזיציה כזאת. מאחר שלא השתמשתי במנשא, לא התנסיתי בזה אישית, אבל מאחר שאני עובדת עם אמהות לתינוקות + התינוקות שלהן, כן התנסיתי מהצד של ה"צופה" - ואכן לא היה ברור אם התינוק יונק או לא.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'בדיוק'
בדיוק
26/09/2016 | 10:06
5
19
לצפיה ב-'ונניח זה היה מושך תשומת לב, אז מה?'
ונניח זה היה מושך תשומת לב, אז מה?
26/09/2016 | 14:31
4
24
גם אם היא הייתה לובשת חולצה בצבעים זוהרים זה היה מושך תשומת לב - זה לא אומר שזה בעייתי. הנקודה שלי היא שלא משנה מה, ולא משנה איפה - כשמניקים עם כיסוי לאף אחד לא צריכה להיות בעייה עם זה, ובוודאי שלא כדאי להשתמש בזה בתור טיעון של "זה גרוע יותר מלהניק בלי כיסוי במקום נסתר", כדי שלא יתחילו לגרש גם נשים שמניקות עם כיסוי מכל מיני מקומות, כי עצם הרעיון שמניקים שם זה חושפני / מפריע להם או משהו בסגנון.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'וואלה, נראה לי שעצם המחשבה שהתינוק יונק'
וואלה, נראה לי שעצם המחשבה שהתינוק יונק
26/09/2016 | 19:55
2
22
מפריעה לא פחות - לכן אסור לתינוקות יונקים לצאת מהבית. כמו כן, העובדה שהתינוק נולד מאמא שלו מעוררת אסוציאציה של תמונות די זוועתיות - לכן אסור לאמהות לצאת מהבית. שלא לדבר על כך שכולנו היינו פעם תינוקות שנולדו מאמא שלהם - איכס! לכן אסור לאף אחד לצאת מהבית.
הטיעון שזה מה שמפריע להם צריך להיגדע באבו. צריך להיות ברור לכולם שתינוק שיונק מאחורי כיסוי זה לגיטימי בכל מקום (פרט, דווקא, למקום כמו תא הלבשה או שירותים, מאחר שזה עניין של לתפוס מקום לזמן ארוך - וכדאי לעשות את זה במקום שאחרים לא מחכים לו בתור). השלב הבא הוא לתת לגיטימציה להנקה גם בלי כיסוי (ויש מקרים, כמו עם הילדות שלי, שבהם פשוט אין ברירה, כי התינוק לא יונק עם הכיסוי). אבל זה שלהניק עם כיסוי זה לגיטימי לגמרי, ללא כל שאלה - צריך להיות ברור לכולם. הכיסוי, אגב, סופג גם את ההשפרצות למיניהן (שאכן קורות לפעמים - זה לא סתם בדמיון). וכשיש כיסוי - אין שום אפשרות לראות את השד. 
מי שמה שמפריע לו הוא הדמיון שלו צריך לדעת, חד וחלק, שזה לא לגיטימי, ושאסור לו בשום פנים ואופן להעיר למישהי שמניקה מאחורי כיסוי בגלל מה שהוא מדמיין, ובכלל.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'זה נראה לך מופרך'
זה נראה לך מופרך
26/09/2016 | 23:06
1
20
אבל בכלל לא רחוק מהמציאות.

לפני 200 שנה נשות האצולה לא היו יוצאות מהבית כשהיו בהריון.
לפני 100 שנה בגדי הריון היו שמלות ענק שמסתירות עד כמה שאפשר את צורת הבטן.ההריונית.

ולפני 50-60 שנה אסור היה בסרטים להראות נשים בהריון בדיוק בגלל האסוציציות שזה מעורר.

אני שמחה שהתקדמנו מאז.

הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'כן, רק החשש הוא שנחזור אחורה...'
כן, רק החשש הוא שנחזור אחורה...
26/09/2016 | 23:33
15
ככה זה מתחיל...
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'אכן התכוונתי שזה מושך יותר תשומת לב '
אכן התכוונתי שזה מושך יותר תשומת לב
26/09/2016 | 22:08
1
18
וכך גורם לי להרגיש חשופה יותר למבטים - זאת התחושה האישית שלי, לא אמרתי שזה עדיף באופן כללי או שללתי הנקה עם כיסוי. 
אבל כמו שאמרה שושן, זאת יכולה להיות אופרציה לא קטנה, ומגיל מסויים כשהתינוק מתחיל למשוך/לבעוט בכיסוי אז מצאתי את עצמי עסוקה כל זמן ההנקה בלסדר את הבד או לנסות למנוע מהתינוק להזיז אותו וזה מתיש.
ואגב - מקווה שלא יצלבו אותי כאן, אבל אני כן חושבת שיש מקומות שלא כ"כ לעניין להניק בהם. באמצע הסופר או על ספסלים שנמצאים ממש באמצע הקניון באיזורים עם המון תנועה - הרי תמיד אפשר למצוא איזור קצת יותר שקט, ספסל שפונה לאיזור צדדי. גם כשאני יושבת בבית קפה, אם יש לי אפשרות לשבת בשולחן שהוא לא ממש באמצע המקום, אז זה עדיף מבחינתי. עבורי הנקה זה משהו אינטימי, רגוע, זמן איכות עם התינוק - לא רוצה אנשים זרים לידי אם אני יכולה להימנע מכך. גם בנוכחות כל המשפחה אני לא מניקה, אני הולכת לחדר אחר ושנינו ניהנים מהשקט 

הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'את מוזמנת להניק בדיוק איפה שבא לך.'
את מוזמנת להניק בדיוק איפה שבא לך.
26/09/2016 | 23:37
22
אחרות מוזמנות להניק באמצע הסופר או על ספסל באמצע הקניון, אם זה מה שהן רואות לנכון לעשות.
אני יכולה להגיד שאני מניקה רק בחדר השינה שלי (נניח) או באוטו (האמת, באמת הכי נוח היה לי באוטו ) - גם זה לא מחייב אותך, וגם הדעות שלך לגבי איפה נוח יותר ונעים יותר להניק לא מחייבות אחרות.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-''
18/09/2016 | 14:15
21
לצפיה ב-' מדהים שזה לא ברור מאליו'
מדהים שזה לא ברור מאליו
19/09/2016 | 14:06
31
לצפיה ב-''
20/09/2016 | 23:00
5
לצפיה ב-'כל העיניין הזה מפליא בעיני. '
כל העיניין הזה מפליא בעיני.
20/09/2016 | 09:56
4
176
לצלם כ10000 אנשים עירומים ולהציג את זה כאמנות, זה יופי.
אבל אשה שצריכה להניק את הילד שלה זה לא מקובל? זה פוגע בציבור?

נפלאות דרכי המחשבה של האנשים. (או הצביעות)

הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'יש הבדל'
יש הבדל
20/09/2016 | 10:06
3
151
תונה של 10000אנשים ערומים המוצגת כאומנות את יכול לבחור אם לראות או לא
פה אין לך בחירה
את פתאום יכולה להתקל באישה שחושפת שד לעיני כל

ושוב אני כותבת בתור אחת שהניקה תחת כל עץ רענן 8 שנים במצטבר
רק בפרטיות
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'אני מבינה את הנקודה האמנותית'
אני מבינה את הנקודה האמנותית
20/09/2016 | 10:21
2
158
שאם רוצים לראות או לא לראות.

אבל במהות, אין הבדל. אני מניחה שרוב האנשים נתקלו בלי רצונם בתמונות העירום בעיתונות ובטלויזיה, בין אם רצו לראות ובין אם לא.
אשה מניקה זה הכי אנושי שבעולם. אפשר לראות חתולה או כלבה מניקה את גוריה, למה זה קשה לראות אשה מניקה, ועוד אם היא שמה סדין?
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'זה בדיוק העניין'
זה בדיוק העניין
20/09/2016 | 10:26
117
שאם תקראי מה רובנו כתבנו
אנחנו מדברות על כאלה שלא מכסות
את עצמן
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'ההשוואה לבעלי חיים מדגימה בדיוק ההיפך מהטענה שלך'
ההשוואה לבעלי חיים מדגימה בדיוק ההיפך מהטענה שלך
21/09/2016 | 13:19
80
כלבות וחתולות לא מיניקות במרחב הציבורי הקלאסי. הן עושות את זה בפינה שלהן, מתחת לשיח או במלונה וכאלה, במקום שבו לא יפריעו להן כי זה הטבע שלהן (להבדיל מאוכלי עשב שם הנקה היא ממש תוך כדי תנועה, אבל אלה לא בעלי חיים שאת רואה בשגרה בדרך כלל).כלבות וחתולות גם משתינות ברחוב בכיף. הן גם לא מתלבשות, לא אומרות סליחה תודה ובבקשה, ולא עושות עוד כמה דברים שמאוד מקובלים בחברה אנושית סבירה. גם אני לא מבינה מה כ"כ קשה לראות אישה מיניקה אבל לא הייתי משתמשת בהשוואה לחתולות כדי להדגים...
הורים לפעוטות >>

הודעות אחרונות

14:01 | 24.06.19 אורחים בפורום
07:32 | 22.06.19 אורחים בפורום
16:05 | 24.05.19 אורחים בפורום
16:05 | 23.05.19 פיקוס123
11:40 | 21.04.19 אורחים בפורום
12:57 | 01.04.19 אורחים בפורום
16:41 | 24.03.19 ilovenoam
18:24 | 21.03.19 אורחים בפורום
15:58 | 06.03.19 אורחים בפורום
15:01 | 03.03.19 פיקוס123
12:00 | 16.02.19 אורחים בפורום
12:03 | 14.02.19 אורחים בפורום
11:48 | 13.02.19 galilit11

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ