שאלה לאימהות עובדות

הייבי

New member
שאלה לאימהות עובדות

איך אתן מסתדרות בימים הארוכים? היתה לי סטודנטית שהוציאה לי פעם בשבוע ביום הארוך ולא ממשיכה איתנו לשנה הבאה. פרסמתי בפייסבוק של עיר מגורינו, כבר מספר פעמים וללא הצלחה. הסבתות עוזרות כשהן יכולית אבל שתיהן עוד עובדות ולא יכולות להתחייב ליום בשבוע ואני גם לא חושבת שזה אחריות שלהן.. בקיצור קצת מתוסכלת. אשמח לשמוע מאימהות מנוסות איך אתן מסתדרות?

מ י כ ל10

New member
אם יש

אצלנו הייתה עזרה בפיזור לגן / בי"ס, ולא באיסוף. יומיים בשבוע.
שחרר אותנו לצאת מוקדם, וכך אפשר לחזור מוקדם.
&nbsp
&nbsp

הייבי

New member
בן זוג מפזר כמעט כל יום

אין לו אפשרות לצאת מוקדם לאסוף. אני כמעט כל בוקר יוצאת מוקדם ומשתדלת עד 8 להיות בעבודה לפעמים גם לפני אבל הבוס שלי לוחץ על יום ארוך שיתן גמישות בקביעת פגישות, שיחות עם לקוחות בחו"ל שעובדים שעות הפוכות וכו...

מ י כ ל10

New member
אולי אפשר למצוא עזרה בבוקר

אצלנו אחד היה יוצא בשש, והשני היה מוריד ילדים מאורגנים לשכנה בשבע ורבע (או מוקדם יותר, אם היה צורך). ככה שנינו היינו מגיעים לעבודה עד שמונה.
כמובן תלוי במרחק מהעבודה, שכנה נהדרת כמו שלנו וכו'.
השנה נצטרך למצוא סידור אחר (עברנו דירה), אבל אני מניחה שנצליח למצוא.
לכל אחד מאיתנו יש יומיים בשבוע שהוא יוצא לפני שהילדים מתעוררים.

הייבי

New member
תודה על התגובה

אבל זה לא ישנה כי בעלי גם אם יגיע מוקדם לא יכול לאסוף אחר הצהריים. הוא עובד רחוק וכדי להספיק את הגן הוא צריך לצאת מאוד מוקדם וזה לא מקובל אצלו בעבודה על בסיס קבוע (פעם ב.. זה בסדר וקורה בפועל)

ואי אפשר לשכנע את הבוס שתעבדי מהבית?

למשל את שיחות הוועידה עם ארה"ב אפשר לנהל גם בתשע בערב כשהילדים ישנים. לא חייב להיות בחמש דווקא.
&nbsp
אבל ממה שאני רואה בסביבה שלי - תיכוניסטיות, סטודנטיות, מפזרים מודעות בכל מוסדות החינוך באזור ובסוף מוצאים.

הייבי

New member
זה מה שוקרה כרגע

זה יותר מורכב שרוצים לקבוע פגישות מרובות משתתפים ואז העדר גמישות מאוד מגביל. לצערי אני לא בהייטק אלא עורכת דין ומאוד מקובל לקבוע פגישות מרובות משתתפים או ימי משא ומתן מהבוקר עד הערב

נערות תיכון

אני מקווה שאתם גרים קרוב לאישזהוא ביה"ס.תחפשי 2 (אני העסקתי חברות בזמנו) כל אחת עובדת 'משמרת' אחת בשבוע, אוספות מהגן/ביה"ס, נותנות משהו קל לאכול (אצלי חתכו פירות) ולשתות, ומשחקות עם הילדים.

נערות תיכון כל כך גאות שיש להן 'עבודה'.
גם אני עבדתי בתיכון והייתי ממש גאה, וגם תמיד היה לי מזומן בכיס.
אצלי הן אחראיות, מסורות, אנרגטיות, תענוג!

Ani15

New member
עזרה בתשלום

תשאלי את הסייעות בגן אם הן מעוניינות פעם בשבוע להוציא ולהישאר עד שאתם חוזרים.
תשאלי את הסטודטית אם יש לה חברות שמעוניינות לקחת את מקומה.
תפרסמי בלוח מודעות של התיכון הקרוב אליך. בסוף תמצאי.

הייבי

New member
תודה לכולן

אני אנסה לבדוק איפה התיכון כאן ולפרסם גם שם. לא חשבתי על זה. כתיכוניסטית הייתי שומרת אחה"צ הרבה עד שההורים חוזרים אבל תמיד הגעתי דרך שכנות/מכרים של ההורים שלי...

נהורית1

New member
היי, אני מהראשי

גם כלתי עובדת מוקדם וחוזרת מאוחר.
היא סיכמה עם הסייעת, תמורת תשלום, להחזיק את
הנכדים אצלה בבית, עד שעת פתיחת הגן, אז היא
לוקחת אותם לגן ומחזירה אותם אליה הביתה בסוף
היום.

נראה לי סידור הולם ביותר.

למעלה