סקר תחומי עניין (של הילדים):

סקר תחומי עניין (של הילדים):

1. בן/בת כמה הילד?
2. במה הוא אוהב לשחק כרגע?
3 אילו פעילויות נוספות הוא אוהב?

בלונד23

New member
עונה

בת 4.5
אוהבת לשחק עם חברים בגינה לרוץ בדשא ולאסוף עלים וענפים
אוהבת לגזור ולהדביק
לאפות לעזור להכין אוכל לסדר את הבית
פאזלים
וכל מיני תוכניות אנימציה כמו מפרץ ההרפתקאות וגיבורי על ("של בנים").
"לקרוא" קומיקס של גרפילד ובכלל ספרים.

עונה

1. בן שלוש ושלושת רבעי (חח....עדיין סופרת חודשים)
2.כרגע מאד אוהב לשחק עם האופנוע שלו (משהו פשוט שקנינו מזמן ושעלה כלום כסף וכבר די קטן לו) בלהיות שליח ולשנע דברים ממקום למקום (מנצלים אותו לעזרה בסידור הבית ככה
)
3.מאד אוהב לראות פרקים של סמי הכבאי או של החיים, אוהב לפרק ולהרכיב דברים של באמת (פירק יחד עם אבא לא מזמן מאוורר ישן שנשבר) שיקראו לו ספרים והרבה.

אני מנסה לחשוב על מי לענות

בן השש עדיין שייך לכאן? אם כן הוא משחק שחמט וכל מיני משחקי מחשב/טבלט כמו מיינקראפט וקלאש רויאל. בונה בלגו. משחק כדורגל ומשתולל עם חברים בגינה. אוסף אבנים. מתלהב מסטאר וורס.
&nbsp
בת השנה וחמישה חודשים שלי עדיין לא מפותחת מספיק כדי להחשב ממש פעוטה. היא אוהבת "לנגן" באורגנית שלנו ובכלל את כל הצעצועים המנגנים ורודפת אחרי האחים שלה.

הזכרת לי שפעם הגדולה חזרה הבייתה מבית הספר

והתיק שלה היה נורא כבד (נראה לי שזה היה בסביבות כיתה א'? לא בטוחה).
בכל מקרה, התלוצצנו ושאלנו אותה אם היא סוחבת אבנים בתיק.
ואז פתחנו את התיק וגילינו שקית מלאה באבנים
.

winterfell

New member
עונה גם

בן 5.
אוהב מאוד אותיות ומספרים (והצליח בשבוע האחרון לכתוב בעצמו משפטים...), משחקי בניה - לגו, קשקשים, יצירה - בעיקר ציור (הולך הרבה לכיוון של כתיבה), בונה כל מיני מבנים מרהיטים, צעצועים ושמונצעס בבית...
אוהב ומבקש לראות טבע טום, אומי זומי, דרדסים, לפעמים קצת פרפר נחמד. הוא כמובן יסכים להסתכל על כל מה שירוץ על המסך...
אם אני יושבת איתו, הוא נהנה לעשות קצת דפי עבודה / ציור (מבוכים, התאמת מספר לפריטים בכמות הנכונה וכאלה).
משחקי קופסה וקלפים - כרגע טאקי וסולמות ונחשים הם הלהיטים הגדולים.

Jenny Donner Dror

New member
שרשור נחמד

בת שנתיים.
לאחרונה התחילה להנות ממשחק עם הבובות שלה.
אוהבת לרכב על אופני הבימבה ולרוקן את השידה מהבגדים שלה.

סקר משעשע

בן שנתיים ושלושה חודשים
&nbsp
אוהב מאוד לשחק בלגו ופליימוביל ובטרקטורים ובכלל בכל מיני מכוניות וכאלה
&nbsp
אוהב לרוץ (משחק איתנו תופסת), לטפס על כ-ל דבר (ממש מפחיד לפעמים), ים ובריכה כמובן, אוהב גם לראות טרקטורים בטלוויזיה ומאוד אוהב לשמוע סיפורים ולהסתכל בספרים שלו

למעלה