גן לילד בן שנה בנווה אביבים תל אביב

vered51

New member
גן לילד בן שנה בנווה אביבים תל אביב

שלום..אני עתידה לעבור לשכונת נווה אביבים ולצערי אני לא מצליחה למצוא גן לילד שלי בן שנה..מישהי מכירה במקרה?
תודה

winterfell

New member
תשובה קצרה ול מעודדת

אין גנים פרטיים... לפחות נכון ללפני 3-4 שנים כשאני חיפשתי.
יש נעמת ברחוב דניאל מוריץ, אם מתאים לך.
יש גנים באיזור של ברודצקי, ויש באפקה (בצד שצמוד לאוניברסיטה), שני האיזורים במרחק הליכה סביר מנווה אביבים.
&nbsp
&nbsp

winterfell

New member
אני עובדת אוניברסיטה

אז הוא היה בויצו של האוניברסיטה.
היינו מאוד מרוצים - עברנו מאז דירה לשכונה רחוקה יותר, ואני עדיין שוקלת מאוד ברצינות לשלוח את התינוק שיוולד לנו בקרוב לשם כשיגיע הזמן...
&nbsp
אני יכולה לתת לך שמות של גנים שחברים שלחו אליהם, שוב, הכל נכון ללפני 3-4 שנים אז יכול להיות שהשתנה...
חברים טובים שלחו את הילד בגיל שנה לפעוטון "פרפרים", ואחרי שנה כשגדל קצת העבירו אותו ל"ידיים אוהבות". היו מרוצים משניהם.
היה את "פעוטון חן" שנראה מאוד מוצלח כשאני חיפשתי, חברים שהלכו לשם סיפרו שהיו להם קצת קשיים בהתחלה שנפתרו אח"כ אבל אני לא יודעת איך היה ההמשך...
בעיני מצאו חן גם "הבית של יעל" ו"גן יעלי" (שני שמות דומים מאוד, אני לא זוכרת בדיוק) באיזור אפקה.

vered51

New member
את מקסימה

תודה רבה...
אני עובדת בבורסה ברמת גן..אולי יהיה לי כבר עדיף לשים ליד העבודה...

winterfell

New member
הייתי כן מסתכלת על גנים באיזור

המרחק לא גדול, וזה מאוד מקל שהגן ליד הבית - אין בעיה להביא ביום שישי, אם את רוצה שמישהו אחר (אבא/סבתא/בייביסיטר) יוציא מהגן זה מאוד מקל וכו'.
אגב, שכחתי שיש גם ויצו ברחוב כפר יונה. לא מכירה אף אחד שהיה בעצמו, אבל לא שמעתי גם השמצות...
אני הסתובבתי כמה פעמים באיזור של מרכז ברודצקי - יש שם לא מעט גנים, את מיד תזהי... ואז נכנסתי והתעניינתי. זאת גם אחלה דרך לסנן, לראות איך הם מתייחסים לביקור מפתיע.

בזמנו היה גן שהרשים לטובה בשם "אביב" באפקה,

אבל זה היה לפני מספר שנים, וגם אז הוא היה יקר יחסית לשאר הגנים באזור. אני גם לא בטוחה מאיזה גיל הם מקבלים. לויצ"ו ברמת אביב ג', שגם נחשב אז מאוד טוב, לא הצלחנו להתקבל.

בשליפה

גננת בוגרת ויצו ברמת אביב ג פרסמה בפייסבוק שהיא פותחת משפחתון. ההורים בשכונה ממליצים עליה, אזי כדאי לבדוק. אם תרצי אשלח לך בפרטי את שם הגננת והפרסומת שלה.
בכפר יונה יש נעמת שהוא שנוי במחלוקת. גם גן ידיים אוהבות שנוי במחלוקת. יש 3 ויצו ברמת אביב ג שהם נחשבים טובים. בנעמת ברמת אביב ג יש בלגן, אל תתקרבי.
תנסי את גן אפקה בזליג, סביר להניח שהם מלאים אבל אולי במקרה התפנה מקום.
מישהי פרסמה בפייסבוק שהיא מפנה מקום בגן הסביונים במוטה גור בגלל מעבר דירה. גן מומלץ, הם רק מקבלים מגיל שנה ו-3 חודשים אבל אולי יבואו לקראתך.
מוזמנת לשאול שאלות בפרטי.
&nbsp

Biti1981

New member
הי, גם מהשכונה

באמת יש מצוקה של גנים פרטיים בתוך השכונה עצמה, לקטנטנים יש אופציות של משפחתונים בבתים. באופן אישי אני פחות מתחברת לזה, ואנחנו באחד הגנים באפקה.
אני מציעה לך להתקשר לכל הגנים באזור כי לרובם לא יהיה מקום לספטמבר הקרוב אז חבל על סתם להתלבט על אופציות שלא באמת קיימות.

שיהיה המון בהצלחה!

למעלה