התלבטות לגבי רכב

• פותח הנושא mafe
  • פורסם בתאריך

mafe

New member
התלבטות לגבי רכב

יש למישהי כאן קיה פיקנטו?
אנחנו מתלבטים... כרגע יש לי 2 ילדים, אבל אני רוצה לקחת בחשבון שבעתיד אולי יהיו 3.
אצטרך להושיב מאחורה תינוק בסלקל, פעוט בכיסא בטיחות וילד בבוסטר.
אפשרי?
(הכוונה כרכב שני, לפזר ילדים בבוקר לגן ולאסוף, נסיעות קצרות בתוך העיר)

אין לי קיה, אבל יש לי רכב קטן אחר ושלושה ילדים

הפתרון שלי הוא שהתינוקת יושבת בסלקל מקדימה (צריך לנטרל כרית אוויר, תבדקי שזה אפשרי). במצב כזה אני אפילו יכולה לאסוף חבר מבית הספר אם צריך.
אני לא יודעת בני כמה הילדים שלך, אבל יתכן שעד שיהיה מספר 3 הילד כבר יהיה בבוסטר תחת קטנצ'יק או אפילו בכלל בלי כלום.

MotheRonit

New member
לי יש קיה פיקנטו

אם אפשר צריך להנדס את זה ממש עם הכיסאות הכי צרים שיש. אני לא הצלחתי.
לי כרגע יש שני בוסטרים (לא צרים בכלל) ואני חושבת שאפילו בן אדם (כנוסע שלישי במושב) לא נכנס שם

כפרקי

New member
טוב לשמוע

mafe

New member
לא איכפת לי שיהיה צפוף מאחורה

השאלה אם אפשרי. כאמור, זה רכב רק לשימוש שלי, ופיזור הילדים.
כרגע יש לי בן 3 ובן 10 חודשים. אין תכנון לעוד ילד בשנתיים הקרובות, אבל אני קונה רכב למספר שנים, אז צריך לחשוב קדימה...
הייתי רוצה לדעת אם במקרה מישהי הצליחה להכניס מאחורה סלקל, כיסא צר כמו קוסקו סנרה ובוסטר הכי צר שיש.

אולי יש מישהי כאן עם ניסאן מיקרה? או יונדאי I10? אנחנו בינתיים מתלבטים וזה הנושא העיקרי שיכריע...

לנו יש יונדאי I30 ונכנסים סלקל ושני בוסטרים ממש בקושי

אחד הבוסטרים קשור עם איזופיקס, הבוסטר השני והסלקל עם החגורה של הרכב. זה היה הסידור היחידי שהצלחנו איתו להכניס 3 ילדים למושב האחורי. הבוסטר עם האיזופיקס והסלקל נבחרו לפי זה שהם היו הכי צרים בחנות.
לדעתי אין שום סיכוי שב-I10 את מכניסה 3 ילדים מאחורה, או בכל אוטו קטן אחר.

MotheRonit

New member
טויטה יאריס זה אפשרי בוודאות. קוסקו, בוסטר גב צר ובוסטר בסיס

בשלי כאמור לא ניסיתי...

mitmit11

New member
אצלי יש שני אוונפלו טיטאן ובוסטר "תחת" צר

(האוונפלו טיטאן רחב בחצי ס"מ מהקוסקו סנרה). מיצובישי לנסר, נכנס בול בלי מקום לעוד סיכה.

winterfell

New member
אני ראיתי

משפחה עם שלושה ילדים (גדולה בכיתה א-ב, פעוטה בת 3 ותינוק), ההורים שניהם גבוהים, נכנסים ביונדאי גטס.
מודה שלא התעמקתי באיך הינדסו את זה...
לנו יש מיקרה, אנחנו מאוד מרוצים מהאוטו אבל לא נראה לי שאפשר להכניס שלושה מאחור. בכל מקרה, קנינו את האוטו בידיעה שאם יהיה שלישי (כרגע אני בהריון שני, אז השלישי עוד ממש רחוק...) נצטרך להחליף רכב.

mafe

New member
תודה לכולן!

כנראה נצטרך לשקול רכבים גדולים יותר...

niki11111

New member
לקחנו אותו כרכב שכור בחופשה- היה סיוט

זה היה רק שבוע וסבלנו נורא. הכיסאות תינוק נכנסו בקושי. בשביל שיהיה מקום לרגליים של הבנות המבוגרים מקדימה צריכים להזיז את הכיסא קדימה. בן זוגי בקושי יכול היה לנהוג ככה. שלא לדבר שהעגלה לא נכנסה לבגאז (שהוא בגודל תא כפפות). צודקים כולם לפני. זו לא מכונית משפחתית

ronnie 123

New member
לנו יש סיטרואן פיקסו 7 מושבים

שני מושבים + בוסטר מאחור נכנסים מצויין.
האוטו גבוה אז לא צריך להתכופף להכניסג ולהוציא.
ממליצה בחום.

למעלה