נו, אז איך עבר חופש פסח? חוויות שהילד אהב במיוחד?

נו, אז איך עבר חופש פסח? חוויות שהילד אהב במיוחד?

אנחנו היינו, כרגיל, בפסטיבל הצגות הילדים בחיפה.
הקטנה חיכתה בכליון עיניים להצגה חתול תעלול, נהנתה מההצגה, אבל איכשהו נראה שהיא פספסה את העניין החד פעמי של הצגה ורוצה לצפות בה שוב...

בלונד23

New member
היה פסח כיפי במיוחד :)

וואו, יום אחרון לחופשה!
כהרגלי תכננתי מראש די בפירוט והתייעצתי עם חברות, כולל הכנת טבלה כדי שלא אשכח ושיהיו לי רעיונות בשלף. וזה באמת עובד - אם משהו מתבטל מיד יש רעיון חדש.
ערב חג - אירוח חברים וליל סדר עם הורי האיש.
חג ראשון - אייג'אמפ - טרמפולינות, פגישה עם חברים
יום א - ים - הכי כיף בעולם, אחה"צ הכנת כדורי שוקולד (כשרים!)
יום ב - הצגה חמודה מאוד עם חברים, וארוח"צ טעימה במסעדה יחד
יום ג - ג'ימבורי
יום ד - פיקניק בשרונה והספקתי גם לסדר ציפורניים תוך כדי, אירוח חברים ובית קפה עם חברה
יום ה - אצל אמא שלי בגינה וקצת שופינג
יום ו - ספארי!
היום - לונה פארק
&nbsp
אפשר לומר שהספקנו הרבה, ובמיוחד פגשנו הרבה חברים, ובאמת חיזקנו את הקשר - בים לבין עשינו גם הרבה עבודות אמנות, קראנו ספרים חדשים ובישלתי המון.
&nbsp
שתפו מה עשיתן!

וואו! באמת הספק מרשים מאוד לשבוע.

אצלנו הקטנה הייתה בספארי עם אבא שלה ועם חברים, אבל לא בשבוע הזה.
היה הרבה זמן עם הסבתות והסבים, פסטיבל הצגות הילדים יומיים (יום אחד עם חברים), מוזאוני מדע, גני משחקים, והיום ים (שלושת האחרונים בלעדיי - כי אני עובדת) - ואם היינו מכניסים גם לונה פארק הילדות היו משתגעות משמחה, נראה לי.

MotheRonit

New member
אני הרגשתי כאילו אני הילדה ונהניתי כאילו זה חופש גדול

פסטיבלדת 30! (לאלו מכם שמגדלים אותי מגיל 17.. לא בטוחה שבפורום הזה... או עדיין בכלל בתפוז... יש כאלה... אבל תאמינו לי
) התחיל בדיוק יום לפני פסח... המשפחה של התינוק שאני מטפלת בו טסה לחו"ל מה שנתן לי הזדמנות לפצוח בחגיגה שבערך עדיין נמשכת... החבר לקח אותי למסעדה ויום כיף. יום כיף (כפול 3, שיהיה גם מחר) עם אמא, ויום כיף עם אחת הילדות שאני שומרת עליה (שהיא כבר כבר לא כל כך ילדה... אז הלכנו לעשות שופינג ביחד)... ועדיין בקנה לקחת את אח שלה לאחד מסרטי הילדים שהומלץ פה (זו... משהו) שאני רוצה לראות והוא התירוץ...

לנו היה מאוד נחמד :)

היינו בשפע אטרקציות תודות למקום העבודה של בעלי שמארגן כרטיסים מוזלים לעובדים. בין המוצלחים קרקס שנחאי, מופע אופנועים בגני התערוכה, ומופע שירי קווין לילדים. בין לבין אכלנו הרבה כמובן. דווקא לא יצא לנו לטייל בטבע השנה. הקטנטונת עוד לא משתלבת לנו טוב בתוכניות כאלו. בתקווה שנה הבאה נחזור לטייל.

שאר הדברים פחות מצדיקים דיווח

היינו בלונה פארק, שזה כיף והכול אבל לא באמת מחייב המלצה מיוחדת.
הבנים היו עם אבא שלהם בסרט ספר הגו'נגל ונהנו מאוד.
הם גם היו בקיר טיפוס והתלהבו מאוד.
היינו אמורים ללכת לפסיבל סופר סטרייקה אבל לא יצא לפועל. הבנתי שחוות הדעת לא חיוביות. לא בגלל זה לא הלכנו, אבל נראה שיצא טוב אחרי הכול.

איפה יש קיר טיפוס

שאפשר להיכנס אליו חופשי, כלומר בתשלום חד פעמי? (פשוט במקום האחד שבדקתי בו היה צורך במין חברות מועדון או חוג או משהו כזה).

כפרקי

New member
היה כייף

טיול בשמורת עין אפק שזה תמיד כייף.
ניצלנו את ההזדמנות לסוע לחנות המפעל של 'שורש' להצטייד לקראת הקיץ.
יום במדעטק שהתחיל בנסיעה במטרונית. למי שלא היה שם בשנה האחרונה, בקומת הקרקע בנו מתחם קטנטנים (עד גיל 8). אצלי בני 3,5 היו מוכנים להעביר שם יום שלם. יש שם קיר שגם ההורים ממש נהנו לשחק בו. לבוא עם בגדים למים + החלפה.
סטלבט אצל ההורים שלי - ההורים שלי הם מה שנקרא 'סבים פעילים פלוס' והם ערכו תוכניות של שבוע על היומיים שתכננו להיות אצלם. בסוף הילדים היו בארגז חול ובבריכה רוב הזמן.
לקינוח בעלי היה חולה יומיים, אבל היום כולם בגן/עבודה ואפשר להתחיל לנקות ולסדר את הבלאגן שהצטבר...

גם עבור בת השנתיים וחצי שלי

המתקן עם המים במדעטק היה להיט, לפי מה שסיפרו לי. בעלי אמר שהיא כמעט נרדמה שם מרוב שהיא רצתה להמשיך לשחק. והקיר זה זה עם הצינורות? הם פשוט סיפרו משהו על צינורות שלא ממש הבנתי...

כפרקי

New member
כן

יש שני מתקנים מגניבים:
הראשון זה קיר מים עם כל מיני צינורות ושבשבות שמחברים לקיר עם מגנט ויוצרים מסלולים למים - להיט.
השני זה מערכת של זרנוקים שמסובבים כל מיני, סכרים, מיכלים ודליים שזה גם היה כייף מאוד עבורם.
יש כמובן עוד חלקים אבל אלה הלהיטים

mitmit11

New member
היה די באיזי

בגלל מגבלות רפואיות שלי ושל החצי (בו זמנית. סיוט).
אני לא חובבת אטרקציות המוניות אז בעיקר מפגשי חברים, משפחה וגינות.
אתמול הלכנו לספארי (היום האחרון של פסח אותו רוב האנשים מכריזים כחזל"ש + שבת = ריק ונעים לטיול) והיה כיף לחוות את הספארי הראשון עם הפשושה (הראשון שהיא בעניינים).

בלונד23

New member
תרגישי טוב!

אנחנו עשינו ספארי ביום לפניכם, גם הוא יום שאנשים כבר לא יוצאים כל כך (חג אחרון). גם כן היה יחסית ריק.

רlנית

New member
היה ממש כייף אך הסתיים בטון קצת צורם במיון (הכל בסדר)

לשם שינוי גם אני וגם בעלי היינו בחופש אז היה הרבה יותר קל להעסיק שלושה ילדים בגילאים שונים.
הייתי עם שני ה"גדולים" (7 ו- 4.5) פעם אחת בהצגה (עוץ לי גוץ לי של הקאמרי שמומלצת בחום) ופעם אחת בים, נסענו גם לטיול של לילה אחד בצפון באופן די ספונטני ובין לבין הרבה ארוחות משפחתיות וגינה.
לצערי אתמול הקטנצ'יק (בן שנתיים) נפל בבית ופתח את הסנטר אז סיימנו את החופש אתמול בלילה במיון (עשו לו הדבקה בסופו של דבר) כך שקמתי היום הפוכה לגמרי והוא הרוויח עוד יום חופש (עם אמא שלי).

למעלה