ציוד וקניות לשבוע חדש

צריכה המלצה לטיולון

כן, שאלתי כבר בעבר וקיבלתי הצעות טובות ואיכשהו לא הסתדר. בינתיים עברה שנה ודברים השתנו. ד"ר בייבי למשל פשטו את הרגל
אז שואלת שוב בבקשה:
אנחנו צריכים טיולון לתינוקת. היא יושבת יציב (כלומר צריך טיולון שמאפשר ישיבה זקופה) אבל גם מתעייפת וצריכה אפשרות של ישיבה שעונה אחורה. והיא עדיין ישנה צהריים אז צריך גם אפשרות של שכיבה כמה שיותר מלאה.
הפיצית שוקלת 6 ק"ג אז צריך משהו יציב שלא מתהפך מכל משב רוח, ובמקביל אמא שלה לא הדבר החזק ביותר בעולם אז לא עגלה ששוקלת 12 קילו (וגם לא 9).
צורת הקיפול לא רלוונטית, חיבור סלקל לא רלוונטי, ידית מתהפכת בונוס אבל לא קריטי.
הכרחי פגוש קדמי או אפשרות לחבר אחד כי היא צריכה להחזיק בזמן ישיבה.
הולכים הרבה ברגל אז צריכה עבירות טובה וצלון גדול. סל בעל נוכחות זה בונוס.
זהו, נראה לי שפירטתי את כל הדרישות שלי בדרך לעגלה שפשוט לא קיימת.
אבל אולי מישהי מכירה משהו מתאים?
גם העלות היא שיקול כמובן אבל פחות כי אם יש עגלה שממש עונה על כל הדרישות שלי והיא מאוד מאוד יקרה אני מוכנה לקנות גם ביד שנייה.
תודה מראש!

פחות...

הוא נטול פגוש, יש לו שתי ידיות, סל מאוד קטן וצלון לא משהו.
אלא אם כן את מדברת על איזשהו דגם ספציפי שאת ממליצה עליו.
אבל תודה בכל מקרה

פריZמה

New member
זה נכון שיש לה את החסרונות הללו,

אבל הן קלות יחסית, נוחות מאוד לפעוט ואיכות הנסיעה מבחינתי שווה הכל. כי להאבק בעגלה שהציריה שלה לא משהו פשוט גומר אותי. ומקלארן נותנת חוויה לגמרי אחרת מהבחינה הזו....

mitmit11

New member
יש עדיין 4 חנויות של ד"ר בייבי

שווה לבדוק מה ההיצע...

Ani15

New member
תבדקי את הצ'יקו קורטינה

היא טיפה גדולה ביחס לטיולון אבל היא עונה על כל הדרישות שכתבת, ולמרות שעברו המון שנים מאז השתמשתי בטיולון, אני זוכרת אותה מאוד לטובה.
היא לא קלה (10 ק"ג), אבל אם את לא סוחבת אותה במעלה המדרגות, מה אכפת לך, זה נותן יציבות טובה.

pilpelitos

New member
Cybex Onyx

אנחנו היינו מרוצים עם שני הילדים - שוקלת כ7 ק"ג, נשכבת לדעתי 170 מעלות, יש פגוש והעבירות מצויינת.

פנדה30

New member
ג'ואי מיוז

אחרי לא מעט שיעורי בית, קניתי את הטיולון הזה (מצרפת לך לינק לדוגמא, אני קניתי במוצצים ב500)- http://balibaby.co.il/balibaby/?product=עגלת-מיוז-גואי-joie
צלון מהגדולים שיש, שכיבה כמעט מלאה (הגברבר שלי ישן שם על הבטן), פגוש, סל גדול, די יציבה- מאוד מזכירה את הדגמים השינים והטובים של דר' בייבי לדעתי.

למעלה