שאלת גמילה

pompii

New member
שאלת גמילה

בת שנתיים ושבעה חודשים, התחלנו גמילה בשבוע שעבר. קנינו קופסא ומילאנו בפרסים, וכל פעם שהיא עושה בשירותים היא מקבלת פרס. לוקחים אותה בערך כל חצי שעה לשירותים והיא מצליחה בערך פעם לפעמים פעמיים ביום, אבל רק לפי דרישה, לא מיוזמתה. אני רואה אותה מחזיקה את התחתונים ולוקחת אותה. היא אוהבת להחזיק את הטלפון בזמן הזה ורואה כל מיני סרטונים ואחרי כמה דקות הפיפי יוצא, מנגבים אומרים לו ביי ביי ומורידים את המים והיא בוחרת פרס. השאלה שלי האם זו התנהלות טובה? אגב קקי תמיד עושה רק בתחתונים/בחיתול ולא בשירותים. פיפי לפעמים מתאפקת הרבה זמן ולא עושה בכלל.. יכולה להתאפק שעתיים ויותר.. האם אתן ממליצות ביציאה מהבית להמשיך בתחתונים? כי כרגע רק בבית בלי חיתול. תודה וחג שמח!

לגבי זה שאת יוזמת - סביר לחלוטין

לוקח הרבה זמן עד שהם מפנימים, מזהים את הצורך ומסוגלים לדחות סיפוקים מספיק בשביל לעצור משחק וללכת לשירותים.
אני פחות מתחברת לפרסים, אבל כבר התחלתם עם זה. אולי תתני לזה עוד קצת זמן ובהמשך תתני פרס כל פעם שתלך מיוזמתה ותעשה.
קקי בחיתול - גם כן סביר לשלב זה של הגמילה. תני לזה זמן.
תחתונים בחוץ או לא - לפי כמה שאת מסוגלת להתמודד עם פספוסים ושירותים ציבוריים. לא יקרה כלום אם תמשיכי עם מדיניות תחתונים בבית - חיתול בחוץ עוד קצת.
בהצלחה!

מ י כ ל10

New member
יש מיליון דרכים לגמילה

אם זה עובד בשבילכם ובשבילה אז זו התנהלות טובה

למעלה